Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Делфински дневник  (Прочетена 48084 пъти)

oum le dauphin blanc

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 548
Re:Делфински дневник
« Отговор #120 -: 22-06-2010, 18:15:55 »

След малко отсъствие ето ме отново на линия. С топлото време оценявам суровите супички. Днешното откритие - доматена супа с авокадо. Външният вид не е сред най-привлекателните, но компенсира с вкус  :essen:
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Делфински дневник
« Отговор #121 -: 22-06-2010, 19:07:51 »

Делфинче , къде се изгуби ?
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Делфински дневник
« Отговор #122 -: 22-06-2010, 19:32:53 »

здрасти делфинче, много хубава снимка  :love_007:
Активен

oum le dauphin blanc

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 548
Re:Делфински дневник
« Отговор #123 -: 22-06-2010, 20:19:09 »

Благодаря  :flowers2: Бях на мястото от снимката :)
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Делфински дневник
« Отговор #124 -: 22-06-2010, 20:35:53 »

Хехехе , това е от Малдивите :)
Активен

oum le dauphin blanc

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 548
Re:Делфински дневник
« Отговор #125 -: 22-06-2010, 20:57:04 »

Варна, Мадивите - все едно  tooth
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Делфински дневник
« Отговор #126 -: 23-06-2010, 16:34:40 »

Само дето във Варна жените са по-хубави :)
Активен

oum le dauphin blanc

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 548
Re:Делфински дневник
« Отговор #127 -: 26-07-2010, 18:01:34 »

Привет, не съм писала от известно време :peperudi:
Напоследък съм като невидяла плодове, изяждам огромни количества и като резултат съм качила 3 кг  :Content_4 - emotloader: Освен това ми се случваха някакви не много приятни случки, което ме навежда на мисълта, че е назряло време за моя любим житен режим! Та така започвам от сряда и за първи път ще го карам без мед (преди винаги си подслаждах житото). Ще пиша редовно тук, защото напоследък много трудно спазвам режими и ще ми е нужна подкрепата ви!  :Content_22:
Не знам как е времето в другите градове (разбрах, че във Варна се вихрела страшна буря), но в София е прекрасно хладно - все едно идва есен - любимото ми време :peperudi:
Активен

Val

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519
  • "Бог е дал на хората храната,дяволът - готвачите!"
Re:Делфински дневник
« Отговор #128 -: 27-07-2010, 23:58:50 »

И аз много хапвам , ако това ще те успокои. Не смея да се претегля, защото тъкмо се похвалих във форума, че вече съм мечтаните 56 кг!  :D Кажи ми как точно чувстваш ,че е дошло време за житния режим? Любопитно ми е, понеже никога не съм правила такъв  режим.
Активен

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!
Re:Делфински дневник
« Отговор #129 -: 28-07-2010, 09:26:37 »

Е, колко, пък, са тези "огромни" количества? :) Нищо чудно тия 3 кг да са вода.
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"

oum le dauphin blanc

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 548
Re:Делфински дневник
« Отговор #130 -: 28-07-2010, 12:53:48 »

И аз много хапвам , ако това ще те успокои. Не смея да се претегля, защото тъкмо се похвалих във форума, че вече съм мечтаните 56 кг!  :D Кажи ми как точно чувстваш ,че е дошло време за житния режим? Любопитно ми е, понеже никога не съм правила такъв  режим.
Вал, браво за постигнатите резултати. Изглеждаш, а явно и се чувстваш супер! Усещам, че ми е дошло време за житен, защото напоследък се изцедих от към емоционален план. Този режим ми действа както на повечето от форума хреновката - направо ми рестартира мозъка. Само след 2-3 ми се избистрят мислите, става ми по-леко и на тялото и на душата.

Е, колко, пък, са тези "огромни" количества? :) Нищо чудно тия 3 кг да са вода.
Най-вероятно е вода, защото от както са излезли дините всеки ден изяждам по половин между другото. Освен това визуално не изглеждам по-пълна, но ги усещам и ми тежат тези килограми. Огромните количества са по няколко килограма.
Активен

oum le dauphin blanc

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 548
Re:Делфински дневник
« Отговор #131 -: 28-07-2010, 12:55:04 »

под 2-3 имам предвид 2-3 дни  :Content_22:
Активен

Val

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519
  • "Бог е дал на хората храната,дяволът - готвачите!"
Re:Делфински дневник
« Отговор #132 -: 28-07-2010, 14:08:16 »

Позната история с чувството за огромна тежест tooth Да знаеш като ми казваш това
Цитат
Този режим ми действа както на повечето от форума хреновката - направо ми рестартира мозъка. Само след 2-3 ми се избистрят мислите, става ми по-леко и на тялото и на душата.
 
ме караш да се замисля дали да не се пробвам. Проблемът ми е че не обичам жито....но знае ли човек и вкусовете се тренират. Освен това и аз покрай работата си съм в голям стрес от вече повече от два месеца и имам нужда от положителен емоционален заряд.
Активен

oum le dauphin blanc

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 548
Re:Делфински дневник
« Отговор #133 -: 28-07-2010, 14:58:55 »

Ако имаш нужда от положителен заряд не се замисляй, а направо започвай житния. Няма нищо общо с другите режими - докато го правя през цялото време съм преизпълнена с любов и благодарност към целия свят. Права си, че вкусовете се тренират и променят - до скоро не обичах кълнове, манго и ананаси - сега ги обожавам и трите   tooth , а и суровото житце доста се различава по вкус от варенето (ако го асоциираш с този вкус).
Активен

Val

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519
  • "Бог е дал на хората храната,дяволът - готвачите!"
Re:Делфински дневник
« Отговор #134 -: 29-07-2010, 22:58:53 »

Да ти кажа честно точно вареното жито ми е проблема. Но сега се запалих и скоро току виж съм докладвала за резултатите.  :love_007:
Активен

oum le dauphin blanc

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 548
Re:Делфински дневник
« Отговор #135 -: 30-07-2010, 13:40:02 »

Щом не ти харесва вареното, то тогава едва ли ще имаш проблем само с накиснато.  :essen:
Да споделя - днес ми е 3-ти ден. Чувствам се супер. Доста бързо се изморявам, но аз и не съм се спряла. Решила съм следобед да попрочета на слънце малко повечко за ТЕС, че ми е интересно хем ще се разходя в някой парк:)
Хубав ден на всички  :peperudi:
Активен

oum le dauphin blanc

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 548
Re:Делфински дневник
« Отговор #136 -: 03-08-2010, 08:33:26 »

Бях се зарекла да съм най-редовна тук, но режимът минава толкова леко и приятно, че дори не се сещам да пиша. Днес е 7-ми ден: сутринта минах на контролната везна и установих, че 3-те килогрма, които имах в повече, вече ги няма  :Content_14:  Много съм доволна!
Странното е, че този път нищо друго не ми се прияжда. Вчера търсих ябълки на пазара и нищо не ми се стори апетитно - хората наредили ред домати, ред праскови, ред пъпеши, а на мен все орехите у нас са ми в главата  :Content_4 - emotloader: 
Активен

oum le dauphin blanc

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 548
Re:Делфински дневник
« Отговор #137 -: 06-08-2010, 11:41:26 »

Привет на всички,
За пореден път се убеждавам, че житният режим е задължителен поне по веднъж годишно! Чувствам се отлично  :peperudi: От днес започвам да се захранвам. Както и последния път няма да ям ангелска супа, а постепенно ще включа плодове и зеленчуци, после ядки, масла и накрая сол.
В момента ям най-вкусните смокини на света и ги оценявам повече от всякога  :Appetit_17:
Активен

oum le dauphin blanc

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 548
Re:Делфински дневник
« Отговор #138 -: 17-10-2010, 20:19:36 »

От днес съм горд собственик на този разкош
Започва голямо смутене:)
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Делфински дневник
« Отговор #139 -: 17-10-2010, 20:33:38 »

Честито,много нещо да смелиш и да приготвиш с него и да показваш пак снимки,поне го умееш това. :flowers2: :love_028: :Content_22:
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".
 

Страницата е създадена за 0.175 секунди с 23 запитвания.