Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: "Подсъзнанието може всичко" Джон Кехоу  (Прочетена 17893 пъти)

vesselin777

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 364
  • what noone knows - nobody sees

Не знам за вас , но аз нямам търпение да отида на семинара на Джон . Тази книга ми е една от любимите и изобщо всичко негово , което съм чел . Много прилича на The Secret , но е по-задълбочена.
« Последна редакция: 13-04-2010, 22:04:27 от vesselin777 »
Активен
"Да си добре приспособен към болно общество не е признак за добро здраве" - Дж. Кришнамурти

Кате

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 247

здравей,
и на мен много ми допадат книгите на Кехоу. знаеш ли дали има още билети за семинара?
Активен

vesselin777

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 364
  • what noone knows - nobody sees

До вчера имаше . За съжаление са доста сериозна инвестиция  - 220 и 250 лв в зависимост от местата  .
 Все пак е направил някакъв компромис , защото в Щатите са по 400 $  :o
Активен
"Да си добре приспособен към болно общество не е признак за добро здраве" - Дж. Кришнамурти

Кате

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 247

Благодаря ти за информацията  :)
Наистина, в България са доста по ниски цените на билетите в сравнение с Щатите, но това е заради начина ни на живот тук и възможностите на населението. Човекът ги знае тези неща  и затова се е съгласил  ;)
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318

според мен в мижи да те лажем :)) ама след това ще разкажете впечатленията си.
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580

Много е скъпо това, не бих дала толкова пари за лекция, като мога да си чета книга. Чела съм "Подсъзнанието може всичко", хареса ми, но не е нищо ново.
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato

За лекция на Мермерски и 1000 ще дам.
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!

За лекция на Мермерски и 1000 ще дам.
Поне ще чуеш за ползата от виното и как се отслабва с купешко кисело мляко, забъркано с купешки мед и банан tooth
Тая книга на Кехоу я имаме вкъщи, гледам масово се чете, но аз по такива масови модерни четива нещо не си падам. Ще взема да хвърля някое око, но каквато съм скептична едва ли с нещо ще ми помогне...
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464

 :kisss:Ммммммммммм, даааааааа...и  аз и  хвърлих един диагонал, На подсъзнанието...Пренаписал стари , прастори истини,които ми е по приятно да си чета от Петра Дънова, от Платона, от Бхагавадгитата...Пък какви пари...какви цени...дано поне не ги хвърля на вятъра...да ги влага в полезни неща...А и нещо във физиономията му не ми вдъхва доверие, няма я светлината, мекотата...негови си работи!!!
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

Keit

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 105

Джон Кехоу гостува на предаването "На кафе"
http://www.novatv.bg/bg/shows/videos/7?video=3
Активен
С желание всичко се постига!

ДРЪНДЮ МАРУЛКОВ

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 199
Re:"Подсъзнанието може всичко" Джон Кехоу
« Отговор #10 -: 24-04-2010, 10:25:56 »

Аз ако почна да обяснявам на бате ви Бино...колко хубаво е малцовото уйски :D....ами той ще ми каже....браво бе,ти най-накрая откри топлата вода..........хората явно са изгубили усещанията си,или въобще не се замислят какво става около тях,този Кехоу е типичен пример, че един западняк го интересува само далаверата,той си въобразява че междо другото може и да бъде полезен,обаче все пак не иска да си признае.........аджеба ТОЙ за какво изплзва енергията си,и дали е толкова положително насочена.Аз пук ще почна да пиша как да се пие редовно,без да губиш разсъдака си.......и познай какво следва........цяла България ще ми скочи на главата,да ми обяснява че съм за Биг-брадър...........обаче тъжното е че такива като Кехоу стават все повече и взехме вече да си пречим,интересно че всички пишат все на сериозни теми,що не вземат да обяснят......аджеба какво се случва в една черна дупка като техните глави  tooth
Активен

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:"Подсъзнанието може всичко" Джон Кехоу
« Отговор #11 -: 24-04-2010, 17:54:29 »

На мен ми харесват книгите му и мисля, че всичко, което казва е вярно - въпросът е ние дали ще повярваме... и дали искаме  ;). Вярно, не казва нищо ново, но какво от това? Хората лесно забравят и имат нужда да им се припомня. Ама вземал пари - кой не взема, егати? ??? Според мен важното е с това да носи и полза, а щом има хора, на които носи (включително и на мен - кара ме да се чувствам по-добре) - лошо няма  :).
Имах намерение да ходя на семинара, но се отказах в полза на почивката сред природата... Все пак още смятам, че няма на какво да ме научат, което да не мога да науча от добрата стара майка природа  :peperudi: :Content_22:  ;).
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

ДРЪНДЮ МАРУЛКОВ

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 199
Re:"Подсъзнанието може всичко" Джон Кехоу
« Отговор #12 -: 24-04-2010, 21:05:12 »

На теб и мен,......и на останалите хора не им е присъщо да забравят......просто ние сме си такива,обикновенни създания търсещи лесното и мекото.......т.е.да сме щастливи по всякакъв житейски начин,затова сме на това положение,защото сме лабилни и добри.............и постоянно е имало и ще има такива люде който си пилеят енергията напразно......както ние в този форум...........а нещата просто преминават покрай нас,а ние си мислим че сме се закачили някъде си............но уви.........и после идва ....почивкатаааа ,за която никой не знае ,,,аджеба какво се случва :surpris_25:
Активен

amazonian

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 240
Re:"Подсъзнанието може всичко" Джон Кехоу
« Отговор #13 -: 25-04-2010, 13:47:02 »

Много са хубави книгите му. Най ми е смешно, когато някой се изхвърли "ами тоя не казва нищо ново". Трябва ли да е ново непременно? Всеки намира кое го привлича повече, Дънов, Кастанеда, будизъм и пр., но не е неоходимо да се абсолютизират собствените привличания.

Иначе и на мен ми е скъпо, това, което е в книгите му, ми е достатъчно засега, но съм определено ЗА  :Content_22: Доволна съм от семинара по метода на Норбеков през февруари и не смятам, че трябва непрекъснато да ходя по семинари - по-скоро си избирам. Но ще е интересно да сподели впечатления, който е ходил да слуша Джон Кехоу  :Content_22:
Активен

vesselin777

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 364
  • what noone knows - nobody sees
Re:"Подсъзнанието може всичко" Джон Кехоу
« Отговор #14 -: 26-04-2010, 14:23:47 »

Здравейте отново ! Искам да споделя впечатленията си от семинара . Беше много приятно , но доста дълго и ако трябва да си призная малко изморително преживяване. Научих доста неща за себе си , които не подозирах. Доста добри упражнения ни даде . Изуми ме с каква енергия разполага Джон , въпреки че не е първа младост  :Content_14:  Атмосферата много ми хареса .  Като цяло книгите и семинара му се припокриват , но аз ги усетих по доста различен начин .  ОПРЕДЕЛЕНО не съжалявям , че отидох. Запознах се с доста интересни нови хора на най-различна възраст. Естествено им споменах , кой сайт ме е грабнал . Някои силно се заинтересоваха и ме помолиха специално да им го напиша , така че очаквайте нови кандидат -суровоядци тук  ;D .
 Относно критиките към него - ще се постарая да съм максимално ясен и точен : и на мен ми харесва Петър Дънов , даже много,  ама сега сме 2010 година и не е зле да има учители като Джон Кехоу , които може да не казват нищо ново , но поне го поднасят маскимално лесно приложимо в ежедневието ни . При това през цялото време цитираше принципи от Дзен-будизма и цитати от Библията и се прекланяше пред прозренията на Исус Христос и ги направи много по-лесно разбираеми лично за мен .
 Кристияне , благодаря ти , че те има тук братле ! Попадал съм на коментарите ти из целия сайт и форум и съм много впечатлен. То в крайна сметка трябва да има скука, за да разберем кога ни е интересно , трябва да има грозни неща , за да можем да познаем красивите е т.н.  Добре че има кой да пише глупости , че да оценя колко ценни коментари има тук.Продължавай добрата работа  :Content_14:
Активен
"Да си добре приспособен към болно общество не е признак за добро здраве" - Дж. Кришнамурти

amazonian

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 240
Re:"Подсъзнанието може всичко" Джон Кехоу
« Отговор #15 -: 28-04-2010, 22:45:36 »

Всъщност истинско е това, което работи. Браво, радвам се да чуя нещо позитивно, заредено с енергия. Някъде бях прочела "пътищата са много, но на един етап се сливат". Може да не е много оригинално, но ми харесва.  :)
Активен

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:"Подсъзнанието може всичко" Джон Кехоу
« Отговор #16 -: 01-05-2010, 18:41:58 »

Точно сега по Нова дават интересни неща за Кехоу - интервюта, откъси от семинарите; много интересно е, който желае, да го гледа  :). Ужасно чаровен и мил човек, харесва ми  :Content_14:.
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:"Подсъзнанието може всичко" Джон Кехоу
« Отговор #17 -: 01-05-2010, 18:56:21 »

И покрай безспорните истини които проповядва,известни от хилядолетия,съвсем лекичко по тъча,ти обяснява как Джордж Сорос(финансов манипулатор и престъпник)помага на източните икономики >:( ???
Джон Кехоу за мен е дезинформатор!Казва много верни неща,но между пластовете истина и пласт дебела гнусна лъжа.Така покраи истината,приемате и лъжата,ако не сте подготвени.
Активен

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:"Подсъзнанието може всичко" Джон Кехоу
« Отговор #18 -: 01-05-2010, 19:02:51 »

И покрай безспорните истини които проповядва,известни от хилядолетия,съвсем лекичко по тъча,ти обяснява как Джордж Сорос(финансов манипулатор и престъпник)помага на източните икономики >:( ???
Джон Кехоу за мен е дезинформатор!Казва много верни неща,но между пластовете истина и пласт дебела гнусна лъжа.Така покраи истината,приемате и лъжата,ако не сте подготвени.

Абе аз ли нещо съм глуха, или просто някъде съм витаела из облаците, при споменаването на тази личност? :surpris_23: Убийте ме, не мога да се сетя и кой беше Джордж Сорос  :-[. Бях твърде заета да слушам другите неща - за положителното мислене, за подсъзнанието, за радостта от живота; така че и да съм чула нещо, не съм му обърнала внимание  :)
Светльо, мисля, че трябва малко повече да се фокусираме върху позитивното около нас, а негативното така и така си го има винаги и навсякъде... не е задължително да го търсим с лупа  :whistling2 - emotloader:.
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!
Re:"Подсъзнанието може всичко" Джон Кехоу
« Отговор #19 -: 01-05-2010, 19:10:14 »

Цитат
Джон Кехоу за мен е дезинформатор!Казва много верни неща,но между пластовете истина и пласт дебела гнусна лъжа.Така покраи истината,приемате и лъжата,ако не сте подготвени
Това важи за всички комерсиални пророци в днешно време.
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"
 

Страницата е създадена за 0.072 секунди с 21 запитвания.