Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Ако сте тръгнали на ехограф..( поне да знаете ,какво ви дебне там )  (Прочетена 10561 пъти)

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

На вниманието на бъдещите майки, както и на всички , на които им се налага или просто така от любопитство се ползват от услугите на този уред за диагностика. И които смятат ,че това е "безобидно" "рутинно" и "безвредно" изследване.
Заглавието на статията е : "Ехограф - доброволна , платена мутация. Разплата след 15-20 г "

"......По сути, идет полная мутация клеток с деформацией ДНК.." ( Като цяло, настъпва пълна мутация на клетките с деформация на ДНК )

Статията е на руски за съжаление. Но информацията вътре е от такова значение ,че си струва да се помолят родители или приятели да помогнат с превода за тези , които не успяха да го понаучат в училище.

http://www.chernetskaya.ru/blog/4073
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна

Дам, ехографът не е шега работа.
Активен

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss

Моя бивша съученичка беше на стаж в щатите и там изкара бременността си. За целия период са я гледали само 1 път. Учудихме се, и аз лично се замислих, тази статия потвърждава опасенията ми!
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!

Мерси за информацията!
Мен са ме гледали сърцето на подобен уред като дете. Някой има ли представа бременните колко пъти ходят да ги гледат на такова чудо? Май една колежка само веднъж я гледаха.
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"

Keit

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 105

Зависи от гинеколога. От здравната каса се заплащат три прегледа на ехограф през бременността, но мен и през двете бременности ме гледаха по пет пъти.
Активен
С желание всичко се постига!

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна

Когато бях бременна първия път, ме гледаха всеки месец и то безплатно. А аз бях супер щастлива.  tooth Това 2003-3004, но тогава бях много заблудена.
В Канада с втората бременност ме гледаха на ехо в 22-ра седмица за пръв път. Но понеже съм с едно секцио, последва още един в 8-ми месец. След това уж преносвах и имаше още 2 ехо-та.
Като прибавим и доплер, за да слушат сърцето всеки път на контролен преглед (който към края на бременността зачестява- по едно време стана на 2 седмици, а в 9-я месец всяка седмица). Също така слушането на тонове. Картинката хич не е била розова.
С третата бременност, живот и здраве, смятам всичко да е много много различно.
Активен

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/

На покрива на съседния блок виждам ретранслатор на Глобул.  Големи три метрови антени насочени на 4 посоки с надпис на тях 18dbi. Качих се да проверя лично. Честотата на  излъчване е 900/1800мhz
Според на Хулда Кларк честотната медицина човешките клетки почвали да сдават багажа на над 1700mhz, което означава доказана вреда от мобилните телефони. Това с ултразвуковата мутация не би трябвало да е чак толкова вредно, защото в природата има много източчници на ултра звук. Щурците май цвърчаха на ултразвук. Ако пипнете данни за честотата на ехографа да проверим.
Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Активен

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss

Като сме заговорили за излъчвания, има места в София, където буквално ги чувам. Откакто има wi-fi на вилата ми, и там го чувам. Излъчването е много високочестотно, аз съм хай-фист и със суровоядството слуха ми доста се отвори, мога да го определя около 20 КХц. Това със сигурност е извън закона, но за съжаление имам и приятели, които пускат нелегален безжичен нет и нямат никакво намерение да се съобразяват с прага на вредните честоти.

Това, което каза аноректика ми напомня за едно друго нещо, как така ограничението на скоростта в цял свят е 120 км/ч, а се правят коли, които вдигат до 300? Същото като GSM мрежите на 1800 - при положение, че доказано вредната честота е 1700, защо се приема стандарт от 1800?

Няма нужда да ми отговаряте  >:(
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

 Абе Вери , кои са тия дето не дават достъп до информация? Трябва да се плати ли нещо, как така..странно звучи. Тук за една година всички сме инвестирали общо много хиляди часове да споделяме безплатно  и наистина е неразбираемо как така няма достъп до някаква информация. За лично ползване на имейли не може ли да се получи? 

Крумчо ,теб те имам за умен , а пък я  как си се изказал...  :) 
Аз ти предлагам  ако на теб или твой близък му се наложи  изследване на ехограф , да отидете с по един щурец  при доктора  и  да му кажете  само да го свържи към екрана.. :)
Не е работа само до честота, а и до интензивност, дозировка, сила на излъчване ( и куп други параметри, не съм чак толкова навътре ) 

А самата тази логика е доста опасна - че ако нещо съществува в природата или в организма, то то е безопасно във всякакви количества, без значение от реалните потребности .  Точно тя е в основата на  манипулациите , срещу които тук негодуваме  : " Холестерола не е проблем, защото организма сам го произвежда, затова яжте месо и яйца на корем"   ,   "Глюкозата е единствената храна за мозъка , затова смело набивайте пасти и шоколади."    "Антиоксидантите са жизнено необходими , пийте по 8 -12 кафета на ден. "
Не бива така.

Ако имаш насочена антена срещу себе си , имаш проблем , приятелю ! В Щатите и по Европа вече има хиляди дела заведени , доста хора измряха или се влошиха тотално от тези излъчвания. 
За успокоение - има  сравнително нескъп начин да се предпазим, ако се случи срещу нас да инсталират такива антени. ( Аз треперя също , защото сме единствени  два 16 етажни блока в района ,  а те са предпочитани от операторите. Засега удържаме, но... )    Който иска , ще му кажа как.
( Информацията е надеждна , от моят познат учен ( физика и биофизика)  ,  експерт по енергоинформационна медицина  )   
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA

Точна над нашият вход искаха да поставят такава антена.Буквално на 10 метра на мен :surpris_22:Мястото е идеално защото от тук могат да обхванат добре пристанището и цялата зона,макар да е 4 етажен блока ни.Добре че не се съгласиха повечето и предложението отпадна.Иначе офертата беше за 10 години по 1000 лева на месец.Доста хора потриваха ръце.И докато аз съм в фунията под антената другите хора не гислех просто.Половината баби,нямаше да са живи вече.
Както и да е.Имаше хепи енд,но при втора такава атака,ще съм доста по-подготвен,за разлика от преди.
Ама, сега като се замисля, те май приеха заповед да не поствят такива антени, върху жилищни блокове :police:
Активен

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!

На 200-300 м от нас има такава антена. Получават се смущения ако говориш по телефона на единия балкон. Дали ще е върху блока, дали отсреща все тая. Облъчвани сме от всички страни с най-разнообразни радиовълни на различни честоти. Напоследък и инфрачервените лъчи станаха модерни.
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог

...
Ако имаш насочена антена срещу себе си , имаш проблем , приятелю ! В Щатите и по Европа вече има хиляди дела заведени , доста хора измряха или се влошиха тотално от тези излъчвания. 
За успокоение - има  сравнително нескъп начин да се предпазим, ако се случи срещу нас да инсталират такива антени. ( Аз треперя също , защото сме единствени  два 16 етажни блока в района ,  а те са предпочитани от операторите. Засега удържаме, но... )    Който иска , ще му кажа как.
( Информацията е надеждна , от моят познат учен ( физика и биофизика)  ,  експерт по енергоинформационна медицина  )   
...

Направо казвай как :)
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

Андрей

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 217

...
Ако имаш насочена антена срещу себе си , имаш проблем , приятелю ! В Щатите и по Европа вече има хиляди дела заведени , доста хора измряха или се влошиха тотално от тези излъчвания. 
За успокоение - има  сравнително нескъп начин да се предпазим, ако се случи срещу нас да инсталират такива антени. ( Аз треперя също , защото сме единствени  два 16 етажни блока в района ,  а те са предпочитани от операторите. Засега удържаме, но... )    Който иска , ще му кажа как.
( Информацията е надеждна , от моят познат учен ( физика и биофизика)  ,  експерт по енергоинформационна медицина  )   
...

Направо казвай как :)

Да си тапецирам стените на апартамента с рабица или кухненско холио ли    :laugh:?
Активен
Не се бойте, че не учите, бойте се, че не мислите.
"A great civilization is not conquered from without until it has destroyed itself from within" : Will Durant

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss

Не съм съвсем сигурна, че няма значение дали е на твоя или на съседния блок, на съседния те облъчва повече защото вълните се разпространяват хоризонтално под някакъв ъгъл (жалко, че не помня къде го четох).
Бате, моля те да ми дадеш метода на лично. Благодаря предварително!
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

amazonian

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 240

Явно  методът е таен  tooth
Активен

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/

Явно  методът е таен  tooth

Всички сме в очакване на метод  анти радио вълни. Бино сега е момента да пуснеш импулсен телефон или хималайски пирамиди с оловно германиева сърцевина.
Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!

Като говорим за вреди от диагнстични уреди бих казала че същото се отнася и за мамографите. Направо си е противопоказано да се ходи на такъв преглед. Ракообразуващи са!
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318

Аз сега си правя ремонт и съм подготвил по дебело метално фолио , с което ще облепя стените и мрежа за прозорците И има значение големината на дупката спрямо дължината на вълната, колкото по висока е честотата , толкова по-малка трябва да е дупката) , не съм сигурен обаче колко са мощни тези вълни , защото в асансьор все пак се чува , а той е своево рода фарадеев кафез. За съжаление не мога да оправя пода .НО за всички, които тепърва ще правят жилище мога да дам безценни съвети от богатият ми опит :))
Активен

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!

Като говорим за вреди от диагнстични уреди бих казала че същото се отнася и за мамографите. Направо си е противопоказано да се ходи на такъв преглед. Ракообразуващи са!
Там не притискаха ли гърдата по особено садистичен начин? Всякакви подобни травми в тази зона водят до ракови изменения на тъканта, особено ако си предразположен.
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"
 

Страницата е създадена за 0.112 секунди с 23 запитвания.