Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Здравейте на всички от Вальо :)  (Прочетена 3731 пъти)

diskman

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13

Привет на всички!  :bleh  Радвам се, че успях да намеря този форум. От известно време ми попадат някакви статии от него в нета при мои търсения. Накратко за мен: компютърджия занимаващ се с правилно хранене и правилен начин на живот от ... 7 години. Нещата тръгнаха от здравословни проблеми, ровене, четене, осъзнаване, тестване и щастие :) ... но за жалост има какво още да уча. Няма да питам към момента нищо, предвид, че съм сигурен за съществуващи такива теми. Ще прочета, ще осъзная ... пък после ще питам. .... хубав ден на всички от мен !!!
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Здравейте на всички от Вальо :)
« Отговор #1 -: 26-08-2010, 09:06:30 »

Здравей, хубав ден и на теб :Content_22:
Активен

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:Здравейте на всички от Вальо :)
« Отговор #2 -: 26-08-2010, 21:03:04 »

...
Накратко за мен: компютърджия
...

Здрасти, колега.   :sorcerer - emotloader:
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

namonaraqnaq

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 140
Re:Здравейте на всички от Вальо :)
« Отговор #3 -: 27-08-2010, 18:09:27 »

Хах, привет и аз се включвам днес и аз съм програмист ...
:-)
Случайно попаднах на сайта, не съм веган обаче, не и постоянно, само около половин година, през останалото време на годината ям и кисело мляко и сирене.
Дълго време се занимавах с йога.
Активен

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Здравейте на всички от Вальо :)
« Отговор #4 -: 27-08-2010, 20:53:31 »

Добре дошли, колеги.

Дълго време се занимавах с йога.
А защо спря?
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

diskman

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13
Re:Здравейте на всички от Вальо :)
« Отговор #5 -: 27-08-2010, 21:49:31 »

Хах, привет и аз се включвам днес и аз съм програмист ...
:-)

Еееееее, събрахме се  tooth

...Между другото йогата е хубаво нещо, аз обаче вися по лостовете за сега ... иначе все се каня сериозно да започна, и все със заканата, тц.
Активен

namonaraqnaq

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 140
Re:Здравейте на всички от Вальо :)
« Отговор #6 -: 30-08-2010, 09:53:18 »

А защо спря?
Срам ме е да си призная, но ... Мързел, предполагам, липса на дисциплина и така ... Йога е начин на живот - решиш ли да пропуснеш днес и утре, тази седмица и следващата, просто сменяш начина си наживот с друг.
Иначе ходя на фитнес, някаква алтернатива е, далеч не толкова качествена, но е нещо.
Активен

vanko57

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 77
  • 123456789
Re:Здравейте на всички от Вальо :)
« Отговор #7 -: 30-08-2010, 19:45:39 »

Привет на всички!  :bleh  Радвам се, че успях да намеря този форум. От известно време ми попадат някакви статии от него в нета при мои търсения. Накратко за мен: компютърджия занимаващ се с правилно хранене и правилен начин на живот от ... 7 години. Нещата тръгнаха от здравословни проблеми, ровене, четене, осъзнаване, тестване и щастие :) ... но за жалост има какво още да уча. Няма да питам към момента нищо, предвид, че съм сигурен за съществуващи такива теми. Ще прочета, ще осъзная ... пък после ще питам. .... хубав ден на всички от мен !!!

Приятелю, човек осъзнае ли нещо няма нужда да пита.
Използвай друг глагол.
Активен
Мъдростта не е медал, който да сложиш на ревера, Тя е Проява на Самосъзнанието което си придобил !

Интелигентността не трябва да бъде самоцел - тя е средство за нашето развитие

Човек започва да става съзнателен, когато разбере смисъла на "безсмислените" неща в живота !

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Здравейте на всички от Вальо :)
« Отговор #8 -: 31-08-2010, 09:25:46 »

 :kisss:Добре дошъл и от мене...бабата на форума...Това компютър...и здраве...си е направо казано...противопоказано!!!Гледай баба си как маа мотиката...на слънце и въздух... и давай...решавай...кое, как си требе...за себе сине, за себе!!!! :pensif_29:
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

namonaraqnaq

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 140
Re:Здравейте на всички от Вальо :)
« Отговор #9 -: 31-08-2010, 11:00:11 »

Мисля по въпроса, сериозно!
Но все още акумулирам кураж.
Активен

diskman

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13
Re:Здравейте на всички от Вальо :)
« Отговор #10 -: 09-09-2010, 08:51:52 »

:kisss:Добре дошъл и от мене...бабата на форума...Това компютър...и здраве...си е направо казано...противопоказано!!!Гледай баба си как маа мотиката...на слънце и въздух... и давай...решавай...кое, как си требе...за себе сине, за себе!!!! :pensif_29:

То това компютЪрите са си "болест", всички занимаващи се с нея ... знаят за какво говоря :) иначе съм съгласен, че не са най-полезните занимания за добро здраве, но поне превъзхождат "Девня цимент" .. примерно ;)
Активен

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Здравейте на всички от Вальо :)
« Отговор #11 -: 10-09-2010, 01:11:52 »

Тия нощни смени като нищо могат да ми докарат някой диабет или висико кръвно. Напоследък сериозно се замислям за по-човешка професия с нормално работно време.
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/
Re:Здравейте на всички от Вальо :)
« Отговор #12 -: 10-09-2010, 02:32:24 »

Хах, привет и аз се включвам днес и аз съм програмист ...
:-)

Еееееее, събрахме се  tooth

...Между другото йогата е хубаво нещо, аз обаче вися по лостовете за сега ... иначе все се каня сериозно да започна, и все със заканата, тц.

Причината йогите да не висят по лосответе е логична. Ако някой им сложи лостове в Индия, тоест да ги монтира, доста по качествено ще се усукват на тях. Но спънката се явява от това, че  перфектния йога е скитник клошар и не трябва да работи или изгражда каквото и да било. Затова земята е налична навсякъде сядаш по турски  или лягаш и пробелми няма. А да се търсят лостове или да се монтират създава стрес и пречи на развитието на Слънчево космичните създания. 
Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Здравейте на всички от Вальо :)
« Отговор #13 -: 10-09-2010, 18:17:28 »

  tooth  tooth  tooth  tooth  tooth  tooth
Активен

ribkata

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 309
Re:Здравейте на всички от Вальо :)
« Отговор #14 -: 10-09-2010, 19:25:56 »

 здрасти Вальо  :)

Ортодокс, такава омразата е любов с обратен знак, да не вземеш да забегнеш някъде към индийска горичка и да слънцеядстваш десетилетия там  ;D

а сериозно погледнато от всеки модел може нещо да се научи...както от друга страна в западния модел доста има да се дялка и оправя. познавам икономисти будисти които не лентяйстват, има и такова нещо в света  :)
Активен

Rado

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 146
  • I am Vegan!!!
Re:Здравейте на всички от Вальо :)
« Отговор #15 -: 28-10-2010, 02:07:07 »

като чух за "лостове" и наострих уши!!! аз от 5 години редовно вися по тях и резултата много ми харесва...оставям йогата за сестра ми...тя въпреки че е експерт там със сигурност завижда малко на коремните ми мускули, а и както тя самата казва, от йога не се отслабва, нито е спорт! Но да се върнем към лостовете...не че не би могло да се комбинират успешно и с йога...аз примерно шесто се загрявам преди тренировка с йога упражнения;) Като висиш често по тях, какъв е хранителния ти режим и доволен ли си от резултатите?
Активен
 

Страницата е създадена за 0.07 секунди с 22 запитвания.