Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Лудориите на един...  (Прочетена 18446 пъти)

v-a-l

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 53
Re:Лудориите на един...
« Отговор #80 -: 06-11-2010, 13:18:02 »

Мараба шанкала :))) едвам се дотътрих от леглото до компютъра...Днеска направих шанката за първи път.
Малко закъснях с часа, 8 и 30 почнах веднага след сутришната тоалетна..Забърках си в една кофа 3 литра вода и 3 лъжици морска сол. После по указаната процедура: пиене и упражнения. Докато ми се приходи изпих 6 чаши големи по 220 мл..Допровръща ми се на 3 тата, но удържах. Тия йоги наистина трябва да им е било много скучно, за да измислят такива неща  ;D
Всичко мина както го пише. Захраних се обаче с два банана, както деси е писала..и чак сега мисля да хапна малко ориз. Иначе пия вода като разпран..чувствам се отпаднал и дехидратиран..не знам дали е нормално..предполагам.
Хубав ден
Активен

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:Лудориите на един...
« Отговор #81 -: 06-11-2010, 17:49:44 »

Нормално е да се чувстваш дехидратиран и отпаднал. Все пак си пречистил храносмилателния си тракт. Пийвай повечко вода, хапни и някой сочен плод. Аз лично правя захранването точно противоположно на препоръчаното и нямам проблеми. Утре ще си по-добре! :)
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Лудориите на един...
« Отговор #82 -: 07-11-2010, 13:03:23 »

 :Content_14: tooth  браво  :Content_22: ...само това пиене на вода не трябва да става веднага след като приключиш шанката, че клапана се отваря пак :))))))))))))))
Аз не можах пак да я направя шанката,  защото рано- рано заминах зе село, копах и садих чесън и лук  ;D
Активен

v-a-l

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 53
Re:Лудориите на един...
« Отговор #83 -: 11-11-2010, 10:22:39 »

Приветки :)
Вчера  чернодробно прочистване. Загряване, пиене на ябълкови сокове през деня. Малко късно почнах процедурата към 21. 300 мл студено пресован зехтин и 300 мл сок от лимони. След 2 часа ми стана малко кофти, но мина. Вечерта беше спокойна. Засега сутринта  нищо нестандартно не е излязло :) , а ми се искаше да излезе да си оправя остатъците от алергия...
Активен

катеринка

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 171
Re:Лудориите на един...
« Отговор #84 -: 11-11-2010, 19:49:10 »

И аз ще го правя тия дни,може би в неделя. Ти стриктно ли се придържаш към схемата?  Ще чакам резултати.
Активен

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Лудориите на един...
« Отговор #85 -: 11-11-2010, 19:53:55 »

Наистина късно си започнал. Доколкото знам трябва до 19.00 да е изпито и да лежиш с нещо топло до черния дроб.
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

v-a-l

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 53
Re:Лудориите на един...
« Отговор #86 -: 12-11-2010, 01:29:09 »

Мдам, Злояд късничко. Иначе се натискахме с една електрическа възглавница няколко часа....Забравих да вметна, че вчера ми се допи много английска сол та изпих един пакет. Не шеш ли тя ми подейства на сутринта. Няма да ви кажа колко е забавно да имаш срещи и спешни проекти и да ти се..нананайнана  ;D  Днеска ми беше мега кофти до следобяда, но после вечерта изхвърлих бая камънак  :P Явно става  и така. Другия път няма да правя нищо в работен ден...а най- добре е май въобще да спра да работя..
Активен
 

Страницата е създадена за 0.089 секунди с 22 запитвания.