Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Успешно пречистване на черния дроб  (Прочетена 42378 пъти)

Нин

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22
Re:Успешно пречистване на черния дроб
« Отговор #20 -: 22-01-2012, 19:31:50 »

Неее... :)
Разбирасе,че не се сърдя бат Бино.
Напротив. Благодаря за бързото включване.
Амии... :surpris_23: ще отида все пак.При хомеопата. Вярвам и на тази жена!
Вярвам,че тя наистина ще ми помогне.И ще пиша пак след това.
Пък ако не стане... Явно ще трябва да се насоча към лекар... :-\
Надявам се да не се наложи все пак,но наистна благодаря за информацията относно радистезията.
Стискайте палци. :kisss:
Активен

v

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 103
Re:Успешно пречистване на черния дроб
« Отговор #21 -: 24-01-2012, 00:19:27 »

  Нин,аз знам,че някои дами,когато правят по дълго гладуване сухо,или само на вода  може да имат забавяне или временно прескачане на цикъла,но после всичко се оправя.Така,че е възможно да се случи и при чернодробно пречистване.Все пак това е сериозно вмешателство в работата на черния дроб.
Активен

Нин

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22
Re:Успешно пречистване на черния дроб
« Отговор #22 -: 24-01-2012, 16:49:23 »

Всъщност "V",
проблема беше по-скоро положителен,както установих по-късно.
Наистина цикъла ми закъсня малко,но не толкова закъснението ме беше притеснило,колкото липсата на каквито и да било симптоми,предшестващи го....
В крайна сметка всичко си дойде на мястото,а на дамите,които решат да го правят бих казала,че освен всички други има и още един положителен ефект от чернодробното пречистване. И той е липса на всякакви форми на ПМС!!!  :thankyou:
До тука беше с лошото настроение,раздразнителността,болките в гърдите и корема. :surpris_25:
Що се касае до цикъла ми - там вече всичко си е ок. И понеже се случва във времето,след първото ми чернодробно не мога да не го препиша тъкмо на тази Благословена процедура!!!!!
 :Content_14: :flowers2: :thankyou:
Активен

Ros

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 614
Re:Успешно пречистване на черния дроб
« Отговор #23 -: 05-03-2012, 10:53:30 »

 X, харесва ми схемата ти за чернодробното пречистване.Само английската сол мисля да заменя с рациново масло или разхлабващ плод/мисля портокал/.Но имам още да работя в/у нагласата си дали да го правя или не.Честно казано и малко ме е страх ..... :surpris_22:....... :surpris_23:

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Успешно пречистване на черния дроб
« Отговор #24 -: 05-03-2012, 18:34:54 »

Няма от какво да се страхуваш Рос  ;) И аз отлагах почти две години от страх. Но се оказа , че няма нищо страшно. Единствено ми е трудно изпиването на това количество лимон със зехтин, но се преживява  tooth Все пак ти препоръчвам да си направиш правилно подготовката, с поне 4 дни на сокове от цвекло и кисели зелени ябълки, клизми. Аз ще правя двойно пречистване на 8 март, заради пълнолунието, малко е късно да ти казвам да се присъединиш към мен, но нищо, следващия месец  :Content_22:
Активен

Ros

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 614
Re:Успешно пречистване на черния дроб
« Отговор #25 -: 05-03-2012, 19:59:49 »


Дани, благодаря ти   :flower:


com_pot

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 310
Re:Успешно пречистване на черния дроб
« Отговор #26 -: 31-03-2012, 12:31:28 »

Здравейте,

имам един въпрос: как разбирате, че сте изчистили дроба и че няма нужда повече да повтаряте процедурата засега? Докато е замърсен се изхвърлят топчета. А после като се изчистят тези неща, какво излиза?

Сори, ако не е много естетически въпросът ми :-))

И още нещо - мислите ли, че едно чистене може да се окаже достатъчно?
Активен

malade

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Re:Успешно пречистване на черния дроб
« Отговор #27 -: 01-04-2012, 18:40:22 »

Предполагам доста ще трябва да се потрудиш за да започне да не излизат топчета. Засега за мен отправната ми точка е това, човека го е направил около 20 пъти за 1 година и още му излизат.

Тук има картинки по дати           http://www.agirsante.fr/resultats_en_images.html
малко е на френски, но става долу горе ясно.

Просто ми се промени виждането вече, преди си мислех за голямо нещо ако го направиш 10 пъти, но сега го намирам за обичайно и ще го правя всеки месец, да видим какво ще стане.
Активен

grow

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519
Re:Успешно пречистване на черния дроб
« Отговор #28 -: 06-04-2012, 20:45:53 »

Здравейте,

имам един въпрос: как разбирате, че сте изчистили дроба и че няма нужда повече да повтаряте процедурата засега? Докато е замърсен се изхвърлят топчета. А после като се изчистят тези неща, какво излиза?

Сори, ако не е много естетически въпросът ми :-))

И още нещо - мислите ли, че едно чистене може да се окаже достатъчно?
По лекотата,многото енергия и радостта от живота! :), ако не са налице повтаряш пак,докато достигнеш ниво на задоволство иначе няма мира :)
Нали знаеш едно чистене никога не е достатъчно :)
Активен
If you are,you breathe,If you breathe,you talk,If you talk,you ask,If you ask,you think,If you think,you search,If you search,you experience,If you experience,you learn,If you learn,you grow,If you grow,you wish,If you wish,you find,If you find, you doubt,If you doubt,you question,If you question..

grow

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519
Re:Успешно пречистване на черния дроб
« Отговор #29 -: 06-04-2012, 20:56:31 »

Предполагам доста ще трябва да се потрудиш за да започне да не излизат топчета. Засега за мен отправната ми точка е това, човека го е направил около 20 пъти за 1 година и още му излизат.

Тук има картинки по дати           http://www.agirsante.fr/resultats_en_images.html
малко е на френски, но става долу горе ясно.

Просто ми се промени виждането вече, преди си мислех за голямо нещо ако го направиш 10 пъти, но сега го намирам за обичайно и ще го правя всеки месец, да видим какво ще стане.


Принципно камъните зелени,кафеви или жълти малко или много са жлъчка в основата си,която се произвежда в тялото ежедневно в литри.Колкото и чистения да се правят,според мен винаги ще се изхвърлят камъни били те само зелени-от жлъчния сок. Идеята е по-скоро да се правят периодични прочиствания на организма за да може тялото да се освободи от натрупаните шлаки,холестерол,бактерии,вируси, и неизхвърлената жлъчка която запушва каналчетата.Положителния ефект според мен идва от комплексното прочистване на дроба,жлъчката и червата,когато не оставиш среда за изява на болестотворните бактерии. :)
Активен
If you are,you breathe,If you breathe,you talk,If you talk,you ask,If you ask,you think,If you think,you search,If you search,you experience,If you experience,you learn,If you learn,you grow,If you grow,you wish,If you wish,you find,If you find, you doubt,If you doubt,you question,If you question..

purelove

  • Гост
Re:Успешно пречистване на черния дроб
« Отговор #30 -: 06-04-2012, 21:36:39 »

Колкото и чистения да се правят,според мен винаги ще се изхвърлят камъни били те само зелени-от жлъчния сок. Идеята е по-скоро да се правят периодични прочиствания на организма за да може тялото да се освободи от натрупаните шлаки,холестерол,бактерии,вируси, и неизхвърлената жлъчка която запушва каналчетата.
Привет, grow ! Интересно ми е какъв  "стаж си натрупал" и след серия от колко прочистващи процедури го твърдиш това нещо? Любопитно ми е не заради сухата математика, а защото шеста година подред правя чернодорбни прочистващи процедури редовно (като в началото от веднъж до 2 пъти ежемесечно докато излезнат гореописаните от теб непотребни продукти от крайната обмяна на веществата ...  неочаквано от мен в големи концентации ... ) И след 3 годишен маратон всеки месец - позволи ми да се съмнявам в думите ти ...
P.S. Разковничето се крие в нормалното подържане на pH на кръвта !
« Последна редакция: 06-04-2012, 21:39:46 от purelove »
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Успешно пречистване на черния дроб
« Отговор #31 -: 06-04-2012, 21:58:11 »

Последното ти изречение е неразбираемо , purelove , ( сигурно защото си бързала). Пеха-то може да варира и според различни експерти то трябва да бъде или  по-киселинно или по-алкално.. :)  И за двете теории има доказателства , както обикновено :)  Та кое е "нормалното" в случая ? :)
Освен това натуропатите нали това и казват - че прочистванията били в пряка връзка с чистотата на кръвта. Пеха-то може и да не е най-важният показател, там с кръвта е сложнотия голяма и едва ли някой може да каже обективно. Още повече, че според "доказателната" медицина черен дроб не се чисти :)  А другата (алтернативната) пък не я признават.. кой да финансира проучванията, ще вземе да се окаже пак , че без пари можем да си подобряваме здравето и сакън , само това им трябва на фармафиотите :)
С една дума - майтап голям :)  

Аз те поздравявам за ентусиазма, отличен пример си за подражание!
 
« Последна редакция: 06-04-2012, 22:05:15 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

purelove

  • Гост
Re:Успешно пречистване на черния дроб
« Отговор #32 -: 06-04-2012, 22:37:23 »

Благодаря за уместната вметка. Не признавам твърде декларативните данни и становища. Поради тази причина не се ангажирам и с коментар, по която и да е научна гледна точка ... Имам право на самозащита само и единствено на моята лична собствена истина, подкрепена от дните зад гърба ми. Под "нормална" нямах предвид определено цифрово изражение. Нормална дотолкова, че да не възпрепядства правилното протичане на процесите в организма. Иначе моята е слабо алкална.  ;D

А за контра-тезите в двете посоки - нещо нормално - да не се губи баланса при уравновесяване на везните  tooth tooth

P.S. Сакън, някой да не залитне по думите на бате Бино... Кофти модел за подражание съм аз! Не съм частен случай.., не си правете генерални изводи!   :pensif_29:
« Последна редакция: 06-04-2012, 22:52:42 от purelove »
Активен

malade

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Re:Успешно пречистване на черния дроб
« Отговор #33 -: 07-04-2012, 03:38:57 »



Принципно камъните зелени,кафеви или жълти малко или много са жлъчка в основата си,която се произвежда в тялото ежедневно в литри.

Това не го знаех, всеки път научавам нещо ново, след последното ми много успешно пречистване, много материал излезе, но мисля че и малко е поостанал нейде по пътя. Та, имаше придърпвания, после поодминаха, но сега съм малко грипав и на почти всяко кихане ме придърпва злъчката, викам си голяма циркулация трябва да е там, а то наистина било така, произвеждане в литри на ден.
Активен

grow

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519
Re:Успешно пречистване на черния дроб
« Отговор #34 -: 09-04-2012, 22:37:51 »

Колкото и чистения да се правят,според мен винаги ще се изхвърлят камъни били те само зелени-от жлъчния сок. Идеята е по-скоро да се правят периодични прочиствания на организма за да може тялото да се освободи от натрупаните шлаки,холестерол,бактерии,вируси, и неизхвърлената жлъчка която запушва каналчетата.
Привет, grow ! Интересно ми е какъв  "стаж си натрупал" и след серия от колко прочистващи процедури го твърдиш това нещо? Любопитно ми е не заради сухата математика, а защото шеста година подред правя чернодорбни прочистващи процедури редовно (като в началото от веднъж до 2 пъти ежемесечно докато излезнат гореописаните от теб непотребни продукти от крайната обмяна на веществата ...  неочаквано от мен в големи концентации ... ) И след 3 годишен маратон всеки месец - позволи ми да се съмнявам в думите ти ...
P.S. Разковничето се крие в нормалното подържане на pH на кръвта !

Здравей purelove,разбира се имаш право да се съмняваш в това което казват хората,дори е задължително.Аз не мога да се похваля с дългогодишен опит в чистенията,практикувам любителската от средата на мин лято.Правил съм общо 2  3-дневни чистения,по схема както съм го описвал в съответната тема в този подраздел. Ако те разбирам правилно,казваш организма спира да се чисти и да изхвърля тези зелени далавери след определен брой чистения подред.Добре така да бъде,аз имам още оборот да правя докато стигна тая точка,фактор обаче е и че с течение на времето ти си сменила и режима си на хранене нали така.Поне в дебелите книги пише че жлъчка се отделя когато храна попадне в стомаха-в пътя си към тънките черва.Та човек като не се храни или е на лека храна дали отделената жлъчка е в същите количества когато се храни обилно,важен е вида на храната също.
За Ph то на кръвта съм ок,показателен е за цялостното здраве,което води до количеството преминала вода през тялото всеки ден. H2O коктейли forever :)
Активен
If you are,you breathe,If you breathe,you talk,If you talk,you ask,If you ask,you think,If you think,you search,If you search,you experience,If you experience,you learn,If you learn,you grow,If you grow,you wish,If you wish,you find,If you find, you doubt,If you doubt,you question,If you question..

grow

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519
Re:Успешно пречистване на черния дроб
« Отговор #35 -: 09-04-2012, 22:49:52 »



Принципно камъните зелени,кафеви или жълти малко или много са жлъчка в основата си,която се произвежда в тялото ежедневно в литри.

Това не го знаех, всеки път научавам нещо ново, след последното ми много успешно пречистване, много материал излезе, но мисля че и малко е поостанал нейде по пътя. Та, имаше придърпвания, после поодминаха, но сега съм малко грипав и на почти всяко кихане ме придърпва злъчката, викам си голяма циркулация трябва да е там, а то наистина било така, произвеждане в литри на ден.
Хаха недей сега вярва на абсолютно всичко. Човек е хубаво да опита и да разбере за себе си как го усеща.Аз лично съм изхвърлял материал и след края на 3я ми ден чистене,което предполагам е пак нормално.Твърди се че когато приемаш мазно количеството отделена жлъчка нараства,е аз за 3 дни изпивам 1л олио,което организма приема за храна,следователно не е чудно от къде иде тая камара зелени камъни.Дори съм имал чувството че ако не спра да пия олио няма да спрат да излизат тези камъни,но тъй като за 3 дни губех по 5 кг,човек просто тр да поспре!  :P
Активен
If you are,you breathe,If you breathe,you talk,If you talk,you ask,If you ask,you think,If you think,you search,If you search,you experience,If you experience,you learn,If you learn,you grow,If you grow,you wish,If you wish,you find,If you find, you doubt,If you doubt,you question,If you question..

kolink

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re:Успешно пречистване на черния дроб
« Отговор #36 -: 11-04-2012, 23:43:53 »

Привет X, прегледах темата, но не разбрах, дали камъкът с размери 12x16 е изхвърлен при прочистването?
Активен

malina

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 267
Re:Успешно пречистване на черния дроб
« Отговор #37 -: 17-04-2012, 15:55:15 »

Абе защо при моето пречистване не излизат зелени топчета??Първия път беше тотален неуспех, втория и третия излизаха едни много странни- яркожълти, дребни като слънчогледови семки страшно много и плуващи отгоре..
А не приличат на остатък от нещо, което съм яла-аз бях 4 дни само на соковете и салати от магданоз с лимон
Активен

purelove

  • Гост
Re:Успешно пречистване на черния дроб
« Отговор #38 -: 17-04-2012, 16:19:11 »

При мен са се отделяли подобни, с набраздена повърхност, пълни вътре с белезникаво-жълти ситни кристали...
Активен

malina

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 267
Re:Успешно пречистване на черния дроб
« Отговор #39 -: 17-04-2012, 16:35:52 »

дали са от черния дроб??
Активен
 

Страницата е създадена за 0.111 секунди с 23 запитвания.