Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Успешно пречистване на черния дроб  (Прочетена 42423 пъти)

Валери

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7

Здравейте,
Не съм чел почти никакви статии за прочистване на черен дроб и жлъчка, но мога да опиша един лесен и почти безболезен начин, по който аз го постигнах.
Безценната информация, получих от един Йога. Неговата рецепта е: 3 дни ябълки и сок от изтискани ябълки. След три денонощия само на ябълки изпих 200 грама студено пресован зехтин и 200 грама сок от изтискани лимони. Пих го на глътки - глътка зехтин после глътка лимон и така през 5-10 минути, докато свърши. След това се загрях 40 минути в инфрачервена кабина на 60 С. Облякох се добре, завих се и си гледах телевизия до 24:00 часа, след което си легнах. Събудих се в 10, пих кафе и започнах да посещавам редовно тоалетната. За мен резултатът беше потресаващ! Камъни - зелени, кафяви, по-големи, по-малки, над 100тина. Прилагам една снимка на част от камъните. Ако искате, пробвайте и Вие. Успех!
Активен

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Re:Успешно пречистване на черния дроб
« Отговор #1 -: 13-10-2010, 20:33:16 »

а тези инфрачервени кабини не са ли вредни за здравето?
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Валери

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re:Успешно пречистване на черния дроб
« Отговор #2 -: 13-10-2010, 21:30:43 »

Ами знам ли...
Това е единственото което беше под ръка за затопляне на тялото.
След това си взех по топъл душ. Облякох си грейката и с нея си легнах да спя.
Активен

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Re:Успешно пречистване на черния дроб
« Отговор #3 -: 13-10-2010, 21:40:14 »

имаш си под ръка инфрачервена кабина? що не пробва в джакузито, мисля, че би разбило камъните много по-успешно
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Валери

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re:Успешно пречистване на черния дроб
« Отговор #4 -: 14-10-2010, 00:42:39 »

Нямам джакузи за момента ... :Confus_3:
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Успешно пречистване на черния дроб
« Отговор #5 -: 14-10-2010, 11:13:21 »

Този описан начин си е класическо чистене на дроба,загряването е различно,обикновенно с термофор.
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

Валери

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re:Успешно пречистване на черния дроб
« Отговор #6 -: 15-10-2010, 00:25:25 »

Мда... Сега си пийнах три големи ракии за да му кажа на г-н Черен дроб - добър вечер приятелю млад...
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Успешно пречистване на черния дроб
« Отговор #7 -: 15-10-2010, 07:06:44 »

Сутринта хапни бекон с яйца за да му кажеш добро утро ;)
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

Валери

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re:Успешно пречистване на черния дроб
« Отговор #8 -: 15-10-2010, 18:34:23 »

 :Content_4 - emotloader:
Много буквално си ме разбрал приятелю...
Трите големи ракии са три лъжици с тинктура от зелени орехчета.
Организма ми може да поеме такова количество на един прием
Активен

X

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
Re:Успешно пречистване на черния дроб
« Отговор #9 -: 14-12-2011, 16:19:43 »

Здравейте,
след доста колебания и най-вече след последното посещение на ехограф, реших да направя първото си пречистване на черен дроб и жлъчка.
Имам си камък в жлъчката, който бе засечен преди около 2 години. Габарити в диаметър: 12 на 16 мм.
На 6 месеца ходя при лекар, за да контролираме размера му.
Нямам кризи и болки, само когато наруша диетата - усещам присъствието му: тежест и леко побождане.
Преди около 6 месеца промених режима на хранене.
Изключих пържено, маргарини, тестени сладкиши и сол.
Замених белият хляб с черен, който сам си приготвям.
По принцип не ям месо и не пия алкохол.
Преди около два месеца стартирах сутрин със сока на 1 лимон и 2-3 лъжици зехтин.

Притеснявах се от размера на камъка и за това до този момент не бях се решил, но в крайна сметка реших: Действам!
Подготовката беше около 5 дни.
 - сутрин: горски билков чайчай (мента, мащерка, кантарион - жълт и червен), лъжица мед, сок от 1 лимон, 4 лъжици зехтин.
 - към 10 часа - сок от зелени ябълки 300-400 мл.
 - на обяд - салата зеле и моркови, овкусени със зехтин, филийка черен хляб
- след обяд - сок от зелени ябълки 300-400 мл
- вечеря – плодове: портокал, ябълка, киви, салата зеле и моркови, овкусени със зехтин, филийка черен хляб
- преди лягане – сок от зелени ябълки 200 мл
По три пъти на ден приемах и отвара от синя жлъчка – по около 150 мл.
Петият ден след обяд стартирах със загряване с електрическа грейка и английската сол ( най-гадното нещо, което съм приемал през живота си).
Изпразването на червата продължи до към 23 часа.
Около 21 часа приех зехтина и лимоновият сок – около 250 мл. лимонов сок и около 220 мл. зехтин. Нямах проблем с приемането – след английската сол, смятам, че няма нещо, което не мога да изпия.
Продължих със загряването. Към 12 съм заспал.
Към 3 часа ходих до тоалетна – нищо интересно.
Сутринта станах към 7 – пих чай, сок от ябълка.
Към 8 направих клизма. Излезе жълтеникава вода.
При следващото ходене освен жълтеникава вода излязоха и зелени топчета – казах си: това са гадовете. След като ги поразгледах по-подробно обаче, ми се стори, че са втвърден зехтин. Измих едно, разчупих го, подозренията ми се засилиха.
Ходих още няколко пъти, още много топчета излязоха, с най-различни размери – от 3 до 20 мм.
Измих няколко топчета и ги оставих за по-нататъшен анализ.
Пих 200 мл. сок от моркови, 300 мл. сок от червено цвекло и отидох да работа.
След обяд ходих до тоалетна и изходих … зехтин – точно във вида в който бях го приел, сякаш изобщо не бе преминал през всичките ми черва.
На другият ден се сетих да погледна топчетата – смятах да ги снимам. Нямаше ги обаче – бяха се стопили и бяха станали на зехтин.

Ще се радвам да получа мнението ви за резултата – при вас случвало ли се е това?
На какво може да се дължи?

Поздрави
Активен
!

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Успешно пречистване на черния дроб
« Отговор #10 -: 14-12-2011, 22:05:58 »

 Х , не се разбира точно какъв е въпросът ти .  :)
По принцип тези процедури не протичат еднакво при различните индивиди,  а   и не е необходимо да протичат еднакво.
Противниците на това прочистване вадят от ръкава си именно този коз - че "камъните" не са нищо друго , а точно същия зехтин, който си изгълтал.  Питал съм по този повод д-р Клешнев, шефа на филиал към школата на Надежда Семенова , (където съм ходил два пъти да прочиствам и аз . Доста са напред в тези материи, прочистват на поразия целогодишно :)  )
  Той каза , че това е вярно само отчасти. Не всичкото от камънаците е само зехтин.
 Освен това , при моите прочиствания са излизали находки , съвсем различни от зелени камъчета. Например - по две шепи някаква светло кафява  като кал. Клешнев каза , че това са застоели жлъчни сокове , каширани нейде из тъмните ъгълчета на организма , може би в жлъчката или дроба.
Определящо за успешността на процедурата е доброто настроение , което се усеща след това. Ако не се усети този път, следващият е гарантирано .  :)   
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

X

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
Re:Успешно пречистване на черния дроб
« Отговор #11 -: 15-12-2011, 09:35:59 »

Благодаря ти за окуражителните думи.
На пролет отново ще опитам пречистване на черният дроб.


Каква всъщност е ролята на зехтина при пречистването?
Явно е че нама как при различните хора да протече по еднакъв начин, но защо при ащо при мен последно изходих чист зехтин - това означава, че явно не е подействал върху каквото трябва.

Поздрави
Активен
!

grow

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519
Re:Успешно пречистване на черния дроб
« Отговор #12 -: 15-12-2011, 20:09:47 »

На пролет отново ще опитам пречистване на черният дроб.
Каква всъщност е ролята на зехтина при пречистването?
Чистенията е препоръчително да са по на честичко,през 1месец поне,няколко последователни.
За зехтина се твърди че разширявал тъканите,като помагал на "камъните" да излизат безпрепятствено.
Активен
If you are,you breathe,If you breathe,you talk,If you talk,you ask,If you ask,you think,If you think,you search,If you search,you experience,If you experience,you learn,If you learn,you grow,If you grow,you wish,If you wish,you find,If you find, you doubt,If you doubt,you question,If you question..

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Успешно пречистване на черния дроб
« Отговор #13 -: 15-12-2011, 23:25:28 »

Не точно, Гроу. Зехтинът е жлъчкогонно средство .Такова е и лимонецът. Предизвикват свиване на жлъчния мехур и изстрелване на каквото има заредено там.
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Нин

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22
Re:Успешно пречистване на черния дроб
« Отговор #14 -: 16-12-2011, 10:00:33 »

      Питам сега тук: възможно ли е след първо и успешно пречистване на черен дроб да се получат аномалии в месечния цикъл?!?!Закъснение или преждевременно идване...Възможно ли е просто да изчезнат симптомите ПМС ,по които обикновено се ориентираме за предстоящото "събитие"?!?!
  Знам,че най-вероятно е малко встрани от темата,но нали не е необходимо да отваряме нови теми ,за "има и няма" ....
   Благодаря предварително на всеки,който може да даде отговар на запитването ми.Определено повече тежест ще имат коментарите на дами запознати с проблема.
Активен

grow

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519
Re:Успешно пречистване на черния дроб
« Отговор #15 -: 16-12-2011, 10:42:37 »

Не точно, Гроу. Зехтинът е жлъчкогонно средство .Такова е и лимонецът. Предизвикват свиване на жлъчния мехур и изстрелване на каквото има заредено там.
Те и 2 са жлъчогонни това е ясно, като именно маслото спомага за преминаването на по-големите находки. А за еуфорията след това за сега не мога да кажа дали не е само от вит С то в лимоните които съм ползвал,или на очистването от токсини.Каквато и да е причината ефекта е +
Активен
If you are,you breathe,If you breathe,you talk,If you talk,you ask,If you ask,you think,If you think,you search,If you search,you experience,If you experience,you learn,If you learn,you grow,If you grow,you wish,If you wish,you find,If you find, you doubt,If you doubt,you question,If you question..

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Успешно пречистване на черния дроб
« Отговор #16 -: 16-12-2011, 11:52:07 »

 Нин, въпросът ти е труден . За по-голяма обективност на отговора ти трябва информация от заведение с голяма практика по прочистването. Ако в ДАР вече са набрали такава, да кажат. А ако държиш на още по-голяма прецизност, звънни в школата на Семенова  в Сочи, или в един от  филиалите , където бях аз - Коктебел, Крим (   ще звъннеш направо на шефа, имам му номера)   Всяка година по няколко хиляди прочиствания .. Ще ти отговорят с точност +- 0.0001%  :)
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Нин

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22
Re:Успешно пречистване на черния дроб
« Отговор #17 -: 16-12-2011, 20:12:53 »

 :Content_14:
Активен

Нин

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22
Re:Успешно пречистване на черния дроб
« Отговор #18 -: 22-01-2012, 08:46:33 »

Здравейте,
Скоро не бях писала...работата ми е такава,че аз работя,когато всички останали почиват и покрай празниците....така!!
След нова година повторих чернодробното пречистване и се почувствах супер-добре след това.Този път нямаше безсъние,нямаше паника...Всичко си мина чудесно.И камъните даже бяха по-едрички,отколкото след първото пречистване.
Проблема е,че отново имам подуване на корема.Или най-вероятно дебелото черво...Не знам вече и аз.Не обичам месо.Но не мога без плодове,зеленчуци и млечни изделия бе хорааа!!!А установих,че май именно след консумацията на млечни изделия се появява подуването...
Имам запазен час при много добра и известна българска докторка хомеопат.Ама наистина много добра.
Ще отида на преглед при нея идната седмица.
Но би ли споделил някой дали е изследван чрез метода радиестезия?
Имам и доверие.вярвам,че само тя може да ми помогне.Не искам ,а и не е добре да пия лекарства с моя черен дроб...Попрочетох това-онова за радиестезията,но искам да разбера какво представлява от хора,които се били вече на подобно изследване.Със сигурност не е болезнено мисля,но какво представлява от гледната точка на човек ,подложил се веднъж вече на него!?!?
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Успешно пречистване на черния дроб
« Отговор #19 -: 22-01-2012, 10:36:23 »

Ами ако не се сърдиш , че пак аз се отзовавам, мога да се пробвам да ти дам мнение , Нин :)
-   Дори и при най-добрата хомеопатка на света да се озовеш, тя няма да  открие по-добре от теб самата какво точно ти подува коремчето.  Хомеопатията не е силна в диагностиката , тя е силна в СИМПТОМАТИЧНОТО лечение.  Да , често няма значение каква точно е причината за проблема, след като хомеопатично тя може да бъде преодоляна . Обаче е възможно скоро пак да се нуждаеш от услугите на хомеопатката,  ако  истинската причина реши да напомни за себе си :) .
     Въпреки всичко , на мен ми е супер интересно,  дали ако причината е в млякото, хомеопатията може да направи така,че   да продължиш да го употребяваш, но  без да се подуваш! :)

-   На радиестезия няколко пъти съм ходил, вкл. при Ивелин Иванов в Добрич. Въртят половин час едно махало , докато ти седиш послушно и съзерцаваш някоя муха.  Достоверност?  Както при всяка друга диагностика,вкл. лабораторната – зависи на кого ще попаднеш :)  Но странна защо , най-често радиестезистите намират проблема ИЗВЪН ТЕБ  :surpris_25: , наричат го „чужди енергийни въздействия”  .. и трябва да си купиш някакъв неутрализатор или да ти се нареди вибрационен ред , който да активираш с няколко твои косъма .

   - за лекарствата е ясно. Извън спешните състояния! те не могат да излекуват дори един пиклив пърхут, а какво да говорим за една сериозна хрема.. :)
 ( Някой ако е излекувал пърхут с лекарства, да ми се обади, ще го гощавам една седмица във вегетарианския ресторант )
« Последна редакция: 22-01-2012, 10:39:12 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))
 

Страницата е създадена за 0.109 секунди с 22 запитвания.