Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Дневникът на com_pot  (Прочетена 59887 пъти)

com_pot

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 310
Дневникът на com_pot
« -: 21-01-2011, 17:14:32 »

След вкусната вечеря, която си сготвих снощи, нямам търпение да се прибера, за да сътворя още една идея.

Това беше снощи:



Активен

com_pot

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 310
Re:Дневникът на com_pot
« Отговор #1 -: 21-01-2011, 17:18:54 »

нещо не ми излязоха снимките  ???


Активен

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Re:Дневникът на com_pot
« Отговор #2 -: 21-01-2011, 18:01:44 »

Здравей компотчо!

Как точно се опита да качиш снимките, от допълнитените опции, където може да прикачиш файл до 70кб (може да си качил по-голям) или от друг източник?
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

com_pot

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 310
Re:Дневникът на com_pot
« Отговор #3 -: 22-01-2011, 12:01:12 »

Здравей компотчо!

Как точно се опита да качиш снимките, от допълнитените опции, където може да прикачиш файл до 70кб (може да си качил по-голям) или от друг източник?

От друг източник, с копиране на линк, но нещо не се получи. Нищо, пак ще опитам тези дни :-))
Активен

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Re:Дневникът на com_pot
« Отговор #4 -: 22-01-2011, 14:24:30 »

намали снимката на 70кб и закачи под съобщението ако не става от другия източник  :)
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

com_pot

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 310
Re:Дневникът на com_pot
« Отговор #5 -: 24-01-2011, 12:49:51 »

Зверски свинщини при мен!

Налегнала ме е голяма лакомия и тази неделя порсто прекалих! Моля за вашите форумни шамари и мъмрене!

Закуската : както обикновено - ябълка и портокал в блендера + 4 лъжици био овесени ядки с ленено семе. Това в 8:00 сутринта.

Още преди да стане 11 ч. си блендирах моркови, цвекло, връзка магданоз с МНОГО зехтин.

Към 14:00 ч. отново ми стържеше под лъжичката, затова реших да си изцедя сока на два лимона.

Към 16:00 ч. спретнах 6 питки от изкиснат лимец и пшенично брашно и ги оставих да си почиват върху една дървена табличка.

После излязох и се прибрах към 19:00 със свиреп глад, при което изплюсках питките сурови и понеже ми стана неприятно на стомаха, реших да довърша свинщината с 2 блендирани червени ябълки + 3 лъжици слънчогледови семки + 4 лъжици кокосови стърготини.

Вечерта не бе тежест в стомаха, не бяха киселини ...

Днес чувствам вина за престъплението. Към този час съм на традиционната закуска плюс 3 големи сладки ябълки.
Активен

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Дневникът на com_pot
« Отговор #6 -: 24-01-2011, 15:20:34 »

Е, стига бе човек, чак пък толкова  ;). Не си извършил престъпление... Нормално е да ти се яде при тоя нечовешки студ  :surpris_23:. Аз по принцип ям малко, но понякога умирам от глад по цял ден и се чудя какво още да изям. Не е нужно да е непременно от студа, или от ПМС при дамите... Но просто има такива дни, при всички ;). Понякога на хората им се яде повече, а понякога не им се яде. Това е. Доколкото знам, има хора, които са преяждали с по 1 цяла торта, 3 баници, 4 вафли и да не продължавам с храната, която е и обилно полята с 2-3 литра кола. Как наричаш твоето "зверски свинщини", че и чак "престъпление"? Яло ти се е - ял си, вкусно ти е било... М**ната му, следващите дни ще хапваш по-умерено и толкоз :).
Тук не раздаваме шамари и мъмрене - може просто да дадем някой и друг съвет. Например - пробвал ли си да изпиеш чаша вода или билков чай, известно време преди да седнеш да се храниш? Ако не е истински глад, а просто някакво спонтанно желание за похапване, би трябвало бързо да премине :).

П.П. Честит дневник и приятно навлизане в дебрите суровоядски  :flowers2:.
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Re:Дневникът на com_pot
« Отговор #7 -: 24-01-2011, 23:11:15 »

на мен ми звучи като че малко си ял тоя ден... също ми звучи като Ортодоксален на младини...
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

com_pot

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 310
Re:Дневникът на com_pot
« Отговор #8 -: 25-01-2011, 12:08:06 »

ъъъм, момиченце съм :-))

И таковата - вчера минах през Слънце и Луна /магазинът, от който се запасявам със зърнени неща/, че ми се искаше да си взема елда, обаче ми казаха, че нямат и няма да имат скоро, защото май имало някакъв глобален проблем с реколтата от елда?!? Някой нещо да е чувал?
Активен

com_pot

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 310
Re:Дневникът на com_pot
« Отговор #9 -: 25-01-2011, 15:34:45 »

Да ви се похваля какво обядвах таман-току що :P

Активен

bpa

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 694
Re:Дневникът на com_pot
« Отговор #10 -: 25-01-2011, 16:06:03 »

бравос, а тези топчета отляво какви са?
Лешници ?
Активен
Винаги има и друг начин !

Провежда се лекарски конгрес. Става председателя и започва речта си с патос
-Колеги,ние лекарите имаме много врагове на този свят...
Чува се глас от залата
-И още повече на оня свят

com_pot

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 310
Re:Дневникът на com_pot
« Отговор #11 -: 25-01-2011, 16:32:49 »

бравос, а тези топчета отляво какви са?
Лешници ?


Хаха, да, точно лешници са, сурови с поници от люцерна :-))
Активен

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Дневникът на com_pot
« Отговор #12 -: 26-01-2011, 13:44:00 »

Много вкусни работи ядеш - браво, супер готино изглеждат  :Content_14: : :Appetit_17:.
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

com_pot

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 310
Re:Дневникът на com_pot
« Отговор #13 -: 27-01-2011, 13:01:49 »

Започва да ме мъчи суха кашлица  >:(

Нямам търпение да свърша работа и да ида до пазарчето да си купя босилек за чай. Изчетох тук във форума и рецепти с хрян, но дори не го знам как изглежда. Възнамерявам да питам бабите и да си взема да пробвам и с него.

Иначе скъсах с гаджето, с което си мислех, че ще остареем заедно. Елмаз се оказа по-привлекателен от мен за свободното време на половинката...

Апетитът ми съвсем никакъв го няма... изядох насила шеха лешници
Активен

com_pot

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 310
Re:Дневникът на com_pot
« Отговор #14 -: 29-01-2011, 11:38:16 »

втори ден на антибиотик аугментин :-\
Активен

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Re:Дневникът на com_pot
« Отговор #15 -: 29-01-2011, 12:09:37 »

е той едва ли е бил вегетарианец, да не говорим за веган и суровоядец, така че само щеше да ти пречи...

в тази тема не си ли влизала? http://forum.zemianazaem.com/index.php?topic=2099.0 да си избереш мъж като за тебе :)
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Дневникът на com_pot
« Отговор #16 -: 29-01-2011, 14:46:41 »

е той едва ли е бил вегетарианец, да не говорим за веган и суровоядец, така че само щеше да ти пречи...

в тази тема не си ли влизала? http://forum.zemianazaem.com/index.php?topic=2099.0 да си избереш мъж като за тебе :)

Абе, хора (Марулке, Титане)... хъм, извинявам се за недискретния въпрос, и може би малко деликатната тема, която отварям, но... Наистина ли критериите ви за избор на партньор (и даже на другар в живота) са до такава степен опростени? ??? Питам, защото в началото някак автоматично реших, че се майтапите  :whistling2 - emotloader: . Не че искам да се бъркам де, да речем, че просто ми стана интересно  :).
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Re:Дневникът на com_pot
« Отговор #17 -: 29-01-2011, 15:08:39 »

ох, Вики, Вики...
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Дневникът на com_pot
« Отговор #18 -: 29-01-2011, 15:16:21 »

Ох, марулке, марулке  ;D   :Content_22:.
Окей, просто попитах, не е нужно да ми отговаряш, ако не желаеш  :). Аз си имам определени възгледи по въпроса, вие - ваши. Няма лошо - мир и щастие за всички  :peperudi:.
 :fun_096: Пак моля никой да не приема въпроса твърде лично, щото вече ми се струва че човек нищо не може да каже спокойно, без да се чуди кого с какво ще обиди... :surpris_23:
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

com_pot

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 310
Re:Дневникът на com_pot
« Отговор #19 -: 02-02-2011, 15:03:41 »

Момичена и момчета, работата е много зле! Този аугментин ми разказа играта тотално... от два дни ме наболява долу вдясно, където е черния дроб, така че в петък като приключа с отровата, мисля да си измисля някакъв рестартиращ очистителен режим. Досега такива не съм правила, така че приемам съвети всякакви.

Иначе днес си "сготвих" лигава манджа с изкисната елда, три моркова, рукола, връзка магданоз, лимон, зехтин, сол в блендера и си я хапнах на работа. Довечера замислям да ви разбия в конкурса " Познай какво е това" :-))
 
Активен
 

Страницата е създадена за 0.104 секунди с 22 запитвания.