Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Анкета

Доволни ли сте от шоуто?

Да, беше много забавно и полезно.
Да, но можеше и по-добре да се получи.
Не беше лошо
Не съм доволен, очаквах съвсем по друг начин да протече.
Не съм доволен от резултатите.
Не ми хареса и не съм доволен изобщо.
Не мога да предценя.

Автор Тема: СУПЕРШОУ ЗА НЕОБВЪРЗАНИ ВЕГАНИ-СУРОВОЯДЦИ  (Прочетена 146244 пъти)

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374

той наистина е за категорията тъпи въпроси - може и приз да вземе
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

petia_gol

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 310



- Радвате ли се, че въпросите свършиха?  tooth
- Ерогенната зона, която те изкарва от битието?
Активен

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

гласуването ще направя анкета отгоре в тази тема след като ми дадете достатъчно номинации :Content_14:
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

Пуснах много нови отговори на момченцата, засега недейте да гласувате, че има малко дупка във въпроса, който промених заради хайкуто, да може да я запълним :Confus_3:

Чакам още номинации, нали знаете, да стане по-пълна анкетата :sorcerer - emotloader:
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA

Това са мойте номинации.

43. Изброй 5 неща, които би взел със себе си на самотен остров.
46. Ако знаехте, че утре ще умрете, как бихте прекарали последния си ден?
29. Имаш машина на времето: В коя епоха и на кое място би се върнала?
40. Ако можете да се оприличите на музикален инструмент, какъв ще е той?
41. Любимата ви сексуална РОЛЯ, не поза?
46. Какво е мястото на жената в едно семейство?
Активен

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

ау, сега видях, че 2рия въпрос го е срязало понеже има лимит за броя думи в анкетата.... ами надявам се всички знаете за кой въпрос става дума, доста беше коментиран тук :whistling2 - emotloader:
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580

Маруле, само един ли отговор може да се дава на анкетата?
Активен

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

да, но се чудех дали не е по-добре да са 2?
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

досега от 7 гласа, ни едно съвпадение, така май нищо няма да изберем tooth
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

SiMoNcheTo

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 348

 здравейте!

Тъй като аз си зададох въпроса за възрастта, виждам, че има неудобрение от една девойка и две момченца, та ако и другите участници не са доволни от него и го намират за изключително тъп нека пишат на модераторите на играта и да не гласуват. Макар че досега съм чела само избирателно отговори и то най-вече на момчетата И ми прави впечатление, че се намира един доста философстваш и мислещ за точки ;) хаха 'пич, това не е в твой интерес!', има и един, който на моменти отговаря прекалено кратко, сякаш се е отегчил или не му е допаднал въпросът. Аз не смятам , че въпросът ми беше излишен и даже смятам, че има участници, които са доволни на него:) измислих го спонтанно и нарочно писах най-вървежната категория на посетители на форума 25-35, за да не се и разбира кой, кой е.. защото за какво да се играе , ако се знае ! И другото си дойде естствено под 25.. и другата крайност на 2X25=50 И между тях разбих на две  :whistling2 - emotloader:

   
Активен
Мисълта е там, където ни боли!

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

аз забравих да коментирам по този въпрос... всъщност въпросът колко е бил тъп няма значение, от значение е да се сетите, че вместо просто да напишете "25-35" (примерно), може да добавите и нещо от себе си към отговора... примерно едно момиче много хубаво беше написало, че през повечето време е на 16, понякога е на 116... по този начин вече има база за оценка на отговора, а не само да ви оценят възрастта :P абсолютно същото е и с въпроси от типа "или-или", ако изберете само едното и не се обосновете едва ли ще покажете характера си за да има какво да оценят във вас... аз на някои места нарочно задавах "защо?" след същинския въпрос за да провокирам повече коментар от отговарящия, но където не е уточнено, сами трябва да се досетите, че е добре отговорът да е по-пълен

иначе относно разделението... и коментара, че "под 25" можело да значи, че си на 15.... аз си мисля, че означава 18-25 понеже принципно нали ще ви женим, ако сте под 18 трябва разрешение от родителите, не знам си кво, сложно става и затова доколкото знам няма изобщо такива участници под 18... tooth
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

SiMoNcheTo

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 348

 хаххах така е, всеки издава колкото иска ;) аз само от това как е започнат някой въпрос и мога да си направя хиляда извода, но аз си имам 1-2 фаворита , а може и анти  :Content_4 - emotloader:
Активен
Мисълта е там, където ни боли!

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

има и един, който на моменти отговаря прекалено кратко, сякаш се е отегчил или не му е допаднал въпросът.

Симонче, това, че е един от къде точно го разбра? Може пък да са различни участници, които на определени въпроси се затрудняват да дадат по-изчерпателен отговор... :whistling2 - emotloader:
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580

Нямам търпение да разбера кой учи тамил  :peperudi: да ми се обади ако може  :Content_4 - emotloader: :Confus_3:
Активен

SiMoNcheTo

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 348

Днес замалко да се изтърся от стола, четейки това  :Content_4 - emotloader:

"В периода преди човек да е намерил другарчето е по-добре да се живее с родителите - не се налага да пера, да пазарувам, нямам разходи за квартира и консумативи, които често са непосилни за сам човек.
След като намери другарчето смятам, че е по-добре отделно - зрели хора от различни поколения трудно се разбират помежду си, а освен това ще трябва да се изчакваме за различни ресурси (кухня, баня, посуда, компютъра). Освен това при родителите човек няма как да се усамоти с половинката, а да на говорим ако иска да остане насаме със себе си."

Добри сметки ;) така, така първо мама пере, после женичката. Трябваше да сложим един въпрос каква е ролята на мъжа в семейството, домакинството. Не знам после от децата как ще се криете да не вдигате шум в спалнята ;) а ако имате 2-3 и повече деца ще трябват повече компове и задължително минимум две тоалетни, иначе никакво осамотяване не може да се получи  :Content_4 - emotloader:
Активен
Мисълта е там, където ни боли!

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

....и още една фенка на #1.....

РЕЗУЛТАТИ СЛЕД ОЦЕНЯВАНЕ НА ВЪПРОСИ 1-20:

ФЕНКА #7
е дала:
35 точки на момче #1
по 31 точки на момчета #3 и #5
25 точки на момче #4
24 точки на момче #6
20 точки на момче #2
17 точки на момче #7
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна

Ох, Симонче, кефиш ме.  :Content_4 - emotloader:
Активен

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374

Симонче, на онзи въпрос с годините не беше трудно да се досетя, че ти си му автора ама наистина предполага доста оскъдна информация като отговор, докато ако беше питала "Кое животно сте от китайския зодиак" вече може и някакви астропрогнози да се правят за съвместимост.
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!

Доста е напреднало шоуто и рано или късно ще му се види края. Но според мен е безсмислено в малка или голяма степен. Представете си че се харесат двама души от различни градове. Единият е от София, има самостоятелен апартамент и стабилна доходоносна работа, а другият е примерно от Пловдив, също със самостоятелен апартамент и стабилна работа. Никой от двамата не иска да рискува и да напусне работата си и жилището си и какво става от тук нататък?
Исках да задам още един въпрос към момчетата, но виждам, че сте стигнали до 50. И все пак ще го задам, а пък който иска да отговаря:
Моногамни ли сте? И въобще какво ви е мнението за моногамията във връзката и извън нея?
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318

Симонче , редовно бъркаш  О и У  :))  да не би да вършиш някои дейности с устните , докато пишеш ?

Днес замалко да се изтърся от стола, четейки това  :Content_4 - emotloader:

"В периода преди човек да е намерил другарчето е по-добре да се живее с родителите - не се налага да пера, да пазарувам, нямам разходи за квартира и консумативи, които често са непосилни за сам човек.
След като намери другарчето смятам, че е по-добре отделно - зрели хора от различни поколения трудно се разбират помежду си, а освен това ще трябва да се изчакваме за различни ресурси (кухня, баня, посуда, компютъра). Освен това при родителите човек няма как да се усамоти с половинката, а да на говорим ако иска да остане насаме със себе си."

Добри сметки ;) така, така първо мама пере, после женичката. Трябваше да сложим един въпрос каква е ролята на мъжа в семейството, домакинството. Не знам после от децата как ще се криете да не вдигате шум в спалнята ;) а ако имате 2-3 и повече деца ще трябват повече компове и задължително минимум две тоалетни, иначе никакво осамотяване не може да се получи  :Content_4 - emotloader:
Активен
 

Страницата е създадена за 0.167 секунди с 27 запитвания.