Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Анкета

Доволни ли сте от шоуто?

Да, беше много забавно и полезно.
Да, но можеше и по-добре да се получи.
Не беше лошо
Не съм доволен, очаквах съвсем по друг начин да протече.
Не съм доволен от резултатите.
Не ми хареса и не съм доволен изобщо.
Не мога да предценя.

Автор Тема: СУПЕРШОУ ЗА НЕОБВЪРЗАНИ ВЕГАНИ-СУРОВОЯДЦИ  (Прочетена 146114 пъти)

SiMoNcheTo

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 348

не знам за неудобните въпроси, но въпросът за момичетата относно месото по тялото е много погнусителен и не знам какъв човек трябва да си, за да го мислиш и изказваш! Още повече, че си търси веганка...
Активен
Мисълта е там, където ни боли!

petia_gol

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 310

Въпроси за жените:
- Вярвате ли в Бог?
- Изневерявали ли сте и ако отговорът е да, това направи ли ви по-толерантни към човека до Вас ?
- Клюкарствате ли?
- Мислили ли сте как ще отглеждате децата си някой ден? Като вегани, суровоядци или ще ги оставите да решат сами когато пораснат?
- Колко пари сте склонни да похарчите, когато си купувате бельо?
- Умеете ли да пестите? Имате ли лична банкова сметка?
- Колко пъти седмично се качвате на кантара?
- Имате ли любим актьор или звезда, от която ви "омекват колената"? Как се казва?

Въпроси към мъжете:
-Някога удряли ли сте жена? (Отговорете честно. Това, че сме вегани, суровоядци и т.н. не ни прави съвършенни )
-Бихте ли посещавали семеен психолог ако имате проблеми вкъщи?
-Приемате ли шамаросването на децата като възпитателен подход?
-Грижите ли се за себе си? ( нокти, обезкосмяване, фризюра, фитнес  и т.н)
-Какво е вашето хоби?
-Говорите ли чужди езици, какви и колко?
-Хвърляте ли  си чорапите където ви падне?
-Памела Андерсън или  Натали Портман? (  И двете са вегета все пак. )
Активен

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

ехее, адашката, браво бе, колко си ги изпонаизмислила :Content_14:
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

petia_gol

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 310

Симонче, на мен въпроса ми беше много смешен...добре описаната гореща сцена...и изведнъж тва парче месо. Мисля, че целият форум потръпна....  tooth tooth tooth
Надявам се повечето да са го приели от веселата страна.


Марулче, ние обвързаните...можем много да питаме! На нас кво друго ни остава, освен да плакнем очи по момъците?
Активен

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

не знам фенките плакнете ли очи по тях, обаче момците откак разбраха колко фенки си имат, ме побъркаха, "де са тия фенки да ме разкъсат?" викат, но аз няма да издам номера на никой, не се опитвайте да ме подкупите tooth

въпросът с месото и аз го приех на шега, затова и не го цензурирах... ако има въпрос, който притеснява участниците по някакъв начин, винаги можете да ги оставите без отговор, един неоценен въпрос не е фатален за резултата :flowers2:
« Последна редакция: 13-02-2011, 00:45:05 от marulka »
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Mемория

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 148

На въпросът с месото аз бих отговорила, че нагазва в сферата на фантастиката още със "любим бар" и "скъпо питие", а нататък абсурдът само ескалира  ^-^

Ето въпросче и от мен: Може ли някой да отгатне специфичния ти хранителен режим без да си му казвал? Тоест, има ли и други признаци в живота ти, че си алтернативен?
Активен

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477

Цитат
Е. Свирката не я приемам за нещо нормално и не ми се ще да ставам обект на извращения нито на закуска, нито след вечеря. А що се отнася до секса - когато има достатъчно време да се порадваме спокойно един на друг, няма да правим половинчати неща, я!
ако правилно съм разбрала ,участник номер еди кой си  не харесва да му правят свирка и не позволява да му правят ,..ай стига ,немога да повярвам , :surpris_22:за първи път чувам мъж да каже че свирката е извращение  :Content_4 - emotloader:
Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна

Нали! И аз. ;)
Активен

SiMoNcheTo

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 348

 и мен ме шокира този, друг пък се изтъкна, че не е традиционалист и защо закуска точно в леглото  ;D
един пък се изказа малко хард за разклащане, разтъпкване ли нз точно какво беше използвал, най-ми хареса на В отговора ;) хем закачлив, хем истински. И секс и свирка, според зависи  ;D
Активен
Мисълта е там, където ни боли!

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

Мен пък ми стана смешно отговор Г на "гнусния" въпрос на момичетата - "Има 2 ръце, ще се оправи" :Content_4 - emotloader:

Отговорите на момчетата нямам право да коментирам за съжаление :-X, но по въпроса, че нямало мъже, които да не обичат фелациото - българи вероятно няма много, но ако знаете по света колко са много такива... Примерно, не знам дали сте чували, но по-религиозните мъже-мюсюлмани не разрешават на жените си да им правят защото "с тази същата уста целуват децата им". (Обаче ако жената е чужда - май може tooth)

Много пъти ме питаха до колко въпроса ще играем, предлагат до 50 и да се взимате tooth Вероятно наистина до 50 ще играем, аз не съм мислила колко въпроса, по-скоро си мислех, че е добре да се играе дотогава, докато се очертаят истинските фаворити на участниците, защото както виждате след първото гласуване разликата в повечето случаи е толкова малка, че с 1-2 въпроса и фаворитите може да се променят.... Единствените по-очертани фаворити са на момче #5 и на фенка #4, но дори и те е възможно да се променят до края на играта, така че засега не може да се каже нищо... :whistling2 - emotloader:

Моля ви, не пускайте повече въпроси, че са станали към 40 вече и за двата пола, да останат 10 бройки за самите участници да задават, макар, че определено им беше по-лесно вие да им ги измисляте. tooth
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Mемория

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 148

Според мен е хубаво, че има мъже на това мнение за извращението. Шапка свалям. Ако жена го беше казала, нямаше да е шокиращо, ами сметнато за въпрос на задръжки. Но като го чуеш от страната, за която е изгодно... Значи нещо в главата тиктака на друго ниво.
Активен

SiMoNcheTo

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 348

 Знам, че станаха много въпросите, но със сигурност и мъжете ще се зарадват на този въпрос към жените:
 Живеете ли рационално, пестеливо и практично?
... и понеже тях ги погнахме за децата, нека да чуем и дамската част какво ще каже :
 Бихте ли направила аборт? Преди да имате дете Вие искате: да сте на определена възраст, да се натрупали мъдрост, стаж в здравословното хранене, опит в кариерата, парично благополучие, да сте живяли по-дълъг период с любимия.. или какво е важно преди самото събитие :) ?

 Мисля, че са важни тези въпроси ;)
Предложение към играта: може мъж или жена да задава конкретен въпрос към автора на въпрос или към човекът отговорил на даден въпрос.
Активен
Мисълта е там, където ни боли!

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

Симонче, аз това с допълнителните въпроси съм го предвидила за последния кръг, за да сме сигурни, че наистина се харесват, особено в случаите където фаворитът е съмнителен... Също имаме една фенка, закъсняла да се запише за играта и ако нейният фаворит не бъде взет от другите моми, може при желание от нейна страна и от страна на момчето да направим и за тях допълнителен кръг да проверим и той дали ще я хареса... Абе, много неща може, ама засега чакаме момите да ни настигнат с отговорите първо :Confus_3:

Този въпрос за пестеливостта Петя го беше задала вече, може да ги слея, че твоя е зададен по-различно. Въпросът за жените не знам, имаше въпрос за домашно раждане, значи може и за аборт да има въпрос...
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

Симонче, аз промених въпрос 35 като заместих с твоя, но Дани каза, че 1 момиче е отговорило чак до въпрос 37 :surpris_22: и така ще я затрудним, трябва да си редактира отговора, затова го върнах във вида, който Петя беше дала, няма как :Confus_3:

въпрос 11 и 12 на момичетата много ме разсмяха как са отговорили, чакам с нетърпение следващите въпроси да пусне Дани tooth
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна

Примерно, не знам дали сте чували, но по-религиозните мъже-мюсюлмани не разрешават на жените си да им правят защото "с тази същата уста целуват децата им".
Това съм го чувала, да. ;)
Активен

SiMoNcheTo

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 348

   :Confus_3: 

  Много интересни отговори дават мъжете. Жените са по-лаконични.
Какви животни обичате? - Живи  ;D хаха емии така де!
Активен
Мисълта е там, където ни боли!

petia_gol

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 310

Въпрос 16 за момъците е много добър и важен! Отговор А, ме разби. Все едно аз съм го писала! Играта става все по-интересна и нямам търпение да чуем виртуално Менделсон и да щракаме по клавиатурата думите горчиво, горчиво! tooth

Всички стават все по-искенни в отговорите и това е чудесно!
Активен

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

искрени, искрени, ама едната мома не ще да си каже прическата :Content_4 - emotloader:
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

SiMoNcheTo

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 348

   Би било много хубаво, ако наистина се заформи двойка ;) аз пък не си мисля за сватба, ами за първата среща :) правим я на госпожива X и господин Y на някое замряло ресторантче, така че да няма шум, поръчваме им вино, ягоди и един цигулар  :Content_4 - emotloader: хахха слагаме им дрескод да не се сбъркат ;) момчето захапва червена роза и т.н. и т.н.  ;D
Активен
Мисълта е там, където ни боли!

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

може да захапе стрък праз лук да сме в тон с идеята на форума tooth а и по-лесно ще се разпознаят така
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels
 

Страницата е създадена за 0.325 секунди с 27 запитвания.