Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Анкета

Доволни ли сте от шоуто?

Да, беше много забавно и полезно.
Да, но можеше и по-добре да се получи.
Не беше лошо
Не съм доволен, очаквах съвсем по друг начин да протече.
Не съм доволен от резултатите.
Не ми хареса и не съм доволен изобщо.
Не мога да предценя.

Автор Тема: СУПЕРШОУ ЗА НЕОБВЪРЗАНИ ВЕГАНИ-СУРОВОЯДЦИ  (Прочетена 146219 пъти)

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

момченцата вече и с тия новите въпроси почти се справиха, утре сутринта мисля вече да пусна първите от отговорите, но ми се искаше и момиченцата да са готови за да почнем заедно :Content_22: хайде стегнете се, да не се излагаме тука пред мъжката част ;D

също да напомня още веднъж, че ако сте млад(а), необвързан(а) и обичате суровата храна, все още може да се запишете докато не сме почнали... не се колебайте, а си пробвайте късмета, колкото повече, толкова по-забавно и интригуващо ще бъде! :Content_14:

за момченцата мога да ви издам, че са супер сладурчета, такива хубави отговори са дали, направо ми иде да си ги запазя всичките за мене си и да не ви ги давам изобщо :Content_4 - emotloader:
« Последна редакция: 07-02-2011, 23:57:42 от marulka »
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна

Абе, мирише ми на сватба форумска на мен, от сега.... tooth
Активен

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477

Абе, мирише ми на сватба форумска на мен, от сега.... tooth
пу пу аз шаферка :peperudi:
Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580

Пропуснала съм още един въпрос към момчетата от момичетата  :Confus_3:
8. Каква е представата ви за хубава  първа среща ?
9.Какви черти от характера на една жена харесвате.
« Последна редакция: 08-02-2011, 23:27:26 от marulka »
Активен

divineflow

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 173

Извинявам се, ако задавам уточнен въпрос, ама в някой краен етап на играта ще се разбере ли кой, кой е или радостта си остава за участниците ;D
Активен
We were drawn down long from a deep sleep, and awaken'd at dayfall by worried guardeners and made to be led thru dew wet jungle to the swift summit, o'er looking the sea...

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

Тя Дани за малко да ги издаде, аз изтрих веднага като видях, кой видял- видял, има малко жокер ако изобщо си спомни нещо, не мисля че ще се отразина играта понеже е едва началото

Ей сега ще ви представя момченцата, които са напълно готови вече
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

Съвсем кратко представяне защото абсолютно не искам да издавам повече заникого засега:

Момченца #1, #3, #5, #7 са все напети левенти вегани и суровоядци

Момченца #2, #4, #6 все още не са такива и са тук за да открият своята господарка, която да ги направлява в правилния път за да станат и те ;D

Тези номера са сложени за да мога да назовавам момчетата в следващите кръгове, не са подредени по никакъв признак и абсолютно няма да отговарят на реда на представяне на отговорите им тук. Целта е момиченцата да си избират отговорите реално, без да се влияят от това кой участник ги е дал!
« Последна редакция: 08-02-2011, 11:59:04 от marulka »
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

ОТГОВОРИ НА МОМЧЕТАТА:

1.Умееш ли да прощаваш?


А. Умея, но зависи от постъпките и всичко си има граници. Някои неща няма смисъл да прощаваш.

Б. Винаги давам втори шанс, заради доброта и понякога суета - и трети до десети. На всеки се случва да сгреши и/или да иска да се промени!

В. Не задържам обида в себе си, но ако според това колко добре познавам другия преценя, че е можел да се представи доста по-добре в дадената светлина може да ме разочарова.

Г. Човек, който се стреми да прощава може да се нарече силен, човек който твърди че може да прощава е безумен - определено не съм от втория тип.

Д. A ти умееш ли да правиш така, че да не се налага да се прощава? Като изключим, че е субективно човек сам да определя за себе си, бих казал, че мога да прощавам, стига да виждам искреност. Лъжата, опитите за манипулация или дребно изкривяване на истината ме вбесяват, а и обикновено ги усещам, но си замълчавам докато видя как се стекат занапред събитията и дали човекът срещу мен възприема премълчаването на някои неща като вид слабост и че може да се възползва от мен по някакъв начин. Мразя тарикатите на едро и дребно, а ги има много напоследък в държавицата.

Е. Умея да прощавам, но зависи от ситуацията. Ако става дума за грешка е едно, за изневяра е друго. Ако е физическа изневяра няма проблем, но духовна ли е.... тогава прошката също ще я има, но ще бъде последвана от раздяла.

Ж. Ще бъда безкрайно честен. С годините установих, че съм злопаметен. Не забравям и рано или късно, ако имам възможност си връщам, ако разбира се, все още мисля че си струва.
За да простя, първо трябва не просто да чуя, а да видя в очите му и най-вече, да усетя разкаяние в душата на човека. Освен това, има етап на проверка от моя страна, до къде може да стигне желанието им, да им бъде простено (особено ако е "половинката"). Притискам ги жестоко, ясно съзнавайки, че ги наранявам, но може би така компенсирам и преглъщам част от моята болка. Вероятно съм го взаимствал от факта, че когато мъжът се извинява, винаги трябва да се направи на глупак (колкото повече, толкова по-добре...златно правило!) за да може жената великодушно да му прости. Колко мило от нейна страна...благодаря!
Ама на каква цена?!
« Последна редакция: 08-02-2011, 12:35:21 от marulka »
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

Останалите въпроси след малко, момиченцата, които четат да си избират отговор от А до Ж като отново повтарям, номерата на момчетата в началото нямат нищо общо с буквите тук, а в следващите въпроси буквите ще отговарят на различни хора, така че просто посочвайте отговора, който ви е най на сърце без да се влияете от букви или цифри :)

Ако не харесвате ничий отговор, оставете празно, ако харесвате повече от 1 отговор и абсолютно не можете да решите кой да изберете, можете да дадете повече от 1 избор за този въпрос, но все пак се стремете избранникът ви да е само 1 за всеки въпрос, че полигамията не е разрешена ;D
« Последна редакция: 08-02-2011, 12:01:08 от marulka »
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580

ох, искам и аз да играя  tooth

пускам и аз след малко отговорите на момичетата  :)
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580

1. До каква степен е от значение за вас с какво се храни мъжът с когото сте? Важно ли е да е веган или суровоядец и ако е, защо мислите така?

А. Принципно няма никакво значение, стига той да е ок си идеята, че в моята къща месо и цигари не влизат. Дори мисля, че колкото по-шарени са хората, толкова по-добре – един вид взаимно обогатяване. Никой не знае кой на кого и как ще повлияе. До сега винаги съм уважавала решението всеки да се храни с каквото намери за добре, но очаквам същото разбиране и към мен.
Ако с този човек решим да имаме деца нещата стоят по съвсем друг начин. Тогава бих искала на 100% да сме единни в убежденията си и в този случай, да, от изключителна важност е.

Б. С какво се храниш не е качество,а въпрос на желание. Разбира се, това може да повлияе много върху характера на човека,на неговата същност.Ако е внимателен какво яде и се грижи  за своето здраве се предполага,че е интелигентен човек,с ралзични интереси и т.н.,но това  пак не е  сигурно или пък  може да е гарант за разбирателство.Разбира се,че ще е плюс мъжът да се храни здравословно(но не непременно да е веган или суровоядец),но не е водещ фактор.

В. Няма значение ,единственото нещо е да ме разбира ,а не да мрънка и да ми обяснява ,колко полезно е месото.Респект

Г Няма значение. Това е нещо, което непрекъснато се променя.

« Последна редакция: 08-02-2011, 21:56:36 от Даниела »
Активен

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

ОТГОВОРИ НА МОМЧЕТАТА:

2.Каква е за теб идеалната почивка?


А. За мен идеалният вариант е да не ми се налага да почивам. И все пак за идеалната почивка, още не съм я открил каква е, така че ако се опитам да дам по-конкретен отговор, има вероятност да бъде подвеждащ.

Б. Идеалната почивка първо трябва да е с идеалните хора. Тези с които се чувстваш спокоен, сигурен и въодушевен за подвизи.
С точните хора, всяко кътче е райско и всеки спомен е скъп!
А.....за нощувката.....трябва да има добри условия! Мразя мизерията – ликьосани завивки и мръсни тоалетни. Не може да си представите ужаса, който изпитвам от такива места! По скоро ще спя на улицата, отколкото в такава дупка!

В. Да започна с това, че идеалната почивка не включва безкрайно излежаване, мързелуване и тъпеене. Включва любим човек, място далеч от шумотевицата и някоя приятна книга.

Г. Масажистки-уиски-бело-коктейл с помело мммм... и разбира се най красивата веган-суровоядка на света в моите прегръдки!

Д. Със сигурност да е далеч от компютри и интернет, защото няма да мога да си почина, а ще кисна по цял ден пред монитора. Обичам да ходя на море, харесвам западна Европа и Америка, определено не си падам по забележителности, история и култури, пусни ми Горан Брегович, да има дискотеки, партита и цял ден регенериране и фотосинтеза с обилно хапване по плажовете!

Е. Идеалната почивка - какво беше пък това? Отдавна няма такова нещо. Доста време мина откакто нашите ме водиха за последно на море. След това един период нямаше време (цяло лято учене за изпити като студент), сега пък няма пари, а напоследък нямам желание (като си помисля как ще купувам от там доматите пълни с нитрати на висока цена). Добре, че не съм работохолик и успявам да релаксирам в движение.

Ж. Охооооо... някъде на топло, море, един месец тотален релакс, без телефони и хубава храна, а преди това на планина, да спинкам под борчетата. Ако го споделям с някоя девойка още по-добре!
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

Ама само 3 ли са момиченцата :surpris_25: Къде са другите? Айде почакай с останалите отговори да дадем шанс наповече да се включат, гледай какви разкошни момченца, а за над половината няма да има момиченце така :surpris_25:

МОМИЧЕТА, ако сте се записали - пратете отговорите си по-скоро, моля ви! Ако не сте се записали - го направете докато е време!

Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580

отговори на момичетата

2. В професионален план: удовлетворени ли сте от това, което вършите и мислите ли, че то е от полза за вас и за останалите? (не уточнявайте, обаче, с какво точно се занимавате, за да не се издавате коя сте!)

А Да, обичам работата си. За полза не съм убедена, че носи, но определено е  катализатор за пложителни емоции у хората, тъй като е свързана с нещо, което хората правят за удоволствие и почивка.

Б Знам, че сега съм точно там, където трябва да съм. А най-голямото удовлетворение на работа идва от това да помагам и обучавам новите на това, което знам / не че ми влиза в работата, но ме влече   /. мисля, че сега развивам качества, които ще ми помогнат за другите ми планове

В  Да,доста и то но има още какво да се желае.Изкачвам по стълбичка нагоре.

Г За момента съм доволна от това което уча. Интересно ми е и мисля,че може да ми допадне като развитие. Всеки може да е полезен не само ако работи дадено нещо,което да помага на другите.Може да го прави по всяко време и да не му е професионално задължение.
« Последна редакция: 08-02-2011, 21:55:16 от Даниела »
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580

ДА, има още две момичета, но те не са отговорили на въпросите, ще ги чакаме до довечера сигурно......

момчета супер сте, избрах си двама за мене  от последните отговори :Content_4 - emotloader:
Активен

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

Ми те явно ще хартисат 2 момчета, така че освен да си изберем и ние по 1 tooth

Аз все пак се надявам момичетата да се стегнат и да отговорят по-скоро, а може и нови да се запишат...

Момченца, засега не си избирайте букви от тези отговори, които даде Даниела, вероятно по-късно ще се появят други отговори...

Момиченцата от друга страна - избирайте буквички за всеки въпрос и пратете на Даниела :flowers2:
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580

Момичета стегнете се, чакам още отговори и кандидатки, вижте кви готини момчета имаме  :Content_22:
Активен

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

ОТГОВОРИ НА МОМЧЕТАТА:

3.Обичаш ли традициите и празниците?


А. Обичам традициите и гледам да ги спазвам, но празниците - ден като всеки друг (тази нова година не си направих труда да сложа празнична украса, защото обикновено всяка следваща година е като предходната).

Б. Не спазвам традициите, но съм по-скоро консервативен, харесвам консуматорски и комерсиални празници, Коледа определено е върхът на сладоледа!

В. Както казва Уди Алън в един от неговите прекрасни филми „Традициите са продължителни заблуди”. Абсолютно съм убеден в това, най - вече с оглед на тяхното тълкование. Като Коледа (сатурналия-сатурн-сатана. Дядо коледа-Santa–Satan-червено). Какво празнуваме ???
Ако празниците са повод да се съберем и повеселим, мисля, че винаги може да го направим и без специален повод. А и опитът ми с купоните показва, че най-веселите и щури купони, винаги са били спонтанните, не планирани!
И не знам за вас, но нашето семейство като се събере, все едни и същи глупости дъвче. Чудя се, ако животът ни/им беше по-разнообразен, по-различен, какви ли други едни и същи неща щяхме да дъвчем.

Г. Обичам всичко, което е свързано с материалната и духовната култура на българския народ - определено ДА!

Д. Тук съм малко раздвоен. Може би ги обичам в дадени моменти, но не и когато настъпят самите празници. Не ми харесва да пожелавам едни и същи неща, които ги изричаш просто така да кажеш нещо, защото е празник. Или пък да следвам определени неща, дето трябвало да се правят. Ако не почувствам нещо, за мен празникът загива. Понякога нещата ми изглеждат чисто битови и следващи определени принципи, отколкото да се срещнат сърцата на хората, които уж празнуват.

Е. Само ако са смислени. Сама знаеш, че колкото повече научаваме, толкова повече всичко около нас ни се струва пошло.

Ж. И да, и не. Обичам много празници като Коледа, Великден... но не обичам особено рождени дни.... Въобще не харесвам разните там обреди около раждане, женитба, смърт. Гадна работа. Харесва ми да усещам енергиите на тези празници, а не попските работи. Религията никак не ме вълнува.
« Последна редакция: 08-02-2011, 14:52:06 от marulka »
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

ОТГОВОРИ НА МОМЧЕТАТА:

4. Сладко или солено?


А. Метафорично мога да повдигна вежди палаво и да изръся някаква игра на думи, но всъщност отговорът е кратък - "Ако може и кисело и люто".

Б. Не минава и ден без да хапна леко посолена храна. Сладкото също присъства в менюто ми, но по-рядко.

В. Солено - без да се замислям!

Г. И едното, и другото. Ако е за храна ми харесват сладките неща, но и солените също. Мед, какао (то е горчиво, де), баница от баба... всичко е хубаво, стига да внимаваме и да умеем да хармонизираме нещата.

Д. ...и кисело

Е. Не знам точно как да тълкувам този въпрос, но ще отговоря със "сладко".

Ж. Сладко! Но, следвайки принципа, че няма удоволствие без въздържание гледам да има нещо соленичко, докато предъвквам сладичкото. Както се казва "в едната ръка медче, в другата пакетче” (с нещо соленичко).
Но ако погледнем по-надълбоко, дали не се опитвам да си подсладя живота? Защо не ми е сладък и имам нужда от патерица? Все въпроси, на които дълбоко в себе си знам отговорите, но не ми харесват!
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

ОТГОВОРИ НА МОМЧЕТАТА:

5. Доволен ли си от живота си?


А. Не! Нещото, което най-много ме измъчва е, че през годините така се случиха нещата, че спрях да вярвам в себе си и сега ми е много трудно да поправя това, макар да го правя и постигам известни резултати. Знам обаче едно, аз съм много силен човек! А силните хора успяват! Следователно, аз съм обречен на успех!

Б. Изключително доволен, но винаги може да се постигне повече за удоволствие.

В. В преходен момент съм и съм твърде млад, за да отговоря на този въпрос, гледам да се забавлявам, да не съм лош и колкото се може да живея по-здравословно. Тези неща ми доставят удоволствие и удовлетворение от себе си, така че може да се каже, че съм доволен!

Г. В етапа, в който се намирам, да, доволен съм от живота си. Почти нищо материално не притежавам, но оценявам положението като много добро.

Д. Много общ въпрос. Не съм много удовлетворен от професионалната си реализация (много учене за нищо) и социалното си положение в момента (за което сигурно има някакви причини), но преоткрих по-важните неща в живота. Приятен или неприятен този урок трябва да бъде научен и затова гледам да се абстрахирам от подробностите.

Е. Ми на кантар съм 50/50 - от момичето веганка/суровоядка зависи накъде ще се наклони везната, докосната от нейната нежна сексапилна длан ;)

Ж. Определено не съм доволен от живота си. За мен единственото нещо, което дава смисъл на живота ми е любовта. Но не се оказва толкова лесно поне за мен да срещна човека, когото да почувствам, че е създаден за мен. Могат да ме впечатлят само много истински хора, които с всичко в себе си излъчват искреност и са самите себе си поне пред мен и харесвам цялата им същност. Ако съм само една половина, няма как да почувствам живота си пълноценен, поне аз.
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels
 

Страницата е създадена за 0.088 секунди с 26 запитвания.