Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Анкета

Доволни ли сте от шоуто?

Да, беше много забавно и полезно.
Да, но можеше и по-добре да се получи.
Не беше лошо
Не съм доволен, очаквах съвсем по друг начин да протече.
Не съм доволен от резултатите.
Не ми хареса и не съм доволен изобщо.
Не мога да предценя.

Автор Тема: СУПЕРШОУ ЗА НЕОБВЪРЗАНИ ВЕГАНИ-СУРОВОЯДЦИ  (Прочетена 146174 пъти)

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

ОТГОВОРИ НА МОМЧЕТАТА:

6. Вярвате ли в любовта от пръв поглед (а от втори?) и защо?


А. Любовта от пръв поглед е залъгалка на ума ни. Това е създаване на впечатление на базата на външни фактори (външността като цяло). Това е супер, ако е някаква краткотрайна авантюра. Ако е сериозна връзка няма как просто с поглед да видиш вътрешния свят на другия, неговия начин на мислене, приоритети и т.н.

Б. Любов, любов, ех... Както е царска корона, така е и тежък кръст, не само вярвам в любовта от пръв поглед - вярвам, че има и любов между двама души преди първия поглед. Просто не се е изявила и е дочакала срещата между тях за да изригне като неугасващ вулкан от емоции, страст, романтика и вълшебни мигове безброй....

В. Е как може да не вярваме в любовта! Любовта се случва!

Г. Според мен има две ситуации. В едната, виждаш някоя просто разкошна жена и си казваш "Леле, влюбен съм!"!  Стоиш като малоумник по средата на улицата, неподвижно, с увиснало чене и запаметяваш като на кино лента всяко нейно движение, всяка извивка на тялото и, нейното изражение, гласа и, погледа, аромата дори ако си по-близо, за да не забравиш  никога това, докато си жив. Ти просто искаш тази жена. Искаш я с всяка клетка на тялото си. А с някои клетки, малко повече. И точно там е проблемът. Ако не правим разлика между физическо привличане и любов, тогава сме загазили. Дефинирането на страст, влюбване, любов и обич е сложна работа и за всеки може да означава нещо различно, но в този случай преобладаваща е страстта, под въздействието на много силни хормони. Да, това може да прерасне във влюбване и после в любов или дори обич, но това с времето. Трябва да опознаеш  характера на жената, макар да считам, че това при истинските жени е абсолютно невъзможно! Амии... знам ли... Да си покаже ноктенцата и да видиш, ще я обичаш ли безусловно въпреки това и ако да, това е жената.  Ако не, започни да четеш от началото, за да знаеш какво търсиш.
Втората ситуация се отнася само за хора, които работят с подсъзнанието си и вероятно само те ще могат да ме разберат, тъй като тук става въпрос за доверие не в някой друт, а в себе си. Давайки точни инструкции на подсъзнанието ми, съм получавал това, което истински съм желал (и съм бил готов да го получа!!!) и то винаги е било толкова хубаво, колкото не съм си го представял дори!
В този контекст, при втората ситуация поглеждайки жената, ти просто ЗНАЕШ, че това е ТЯ! Интуицията, е истина свише! Знание в чиста форма, лишено от филтъра на съмнението! Тогава просто трябва да се довериш на себе си, защото знаеш, че част от теб на по висши нива, се е погрижила да получиш това което си желал и си бил готов да получиш!

Д. Вярвам в привличането и желанието от пръв поглед, защото егото и нагонът движат любовта. Или поне й дават шанс.

Е. По принцип вярвам в любовта от пръв поглед, но понякога може да е подлъгваща, затова зависи изцяло от втория поглед дали тя ще бъде истинска. Просто невинаги нещата са каквито изглеждат.

Ж. Ако не вярвах в любовта от пръв поглед нямаше да стоя и все още да чакам правилния човек, а щях да съм направил някоя прибързана глупост. А втори поглед за какво ми е - да ме разколебае ли?
« Последна редакция: 09-02-2011, 19:43:10 от marulka »
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

petia_gol

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 310

Харесва ми отговор В, браво.
Активен

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

ОТГОВОРИ НА МОМЧЕТАТА:

7. Каква е нормалната разлика във възрастта за една връзка и въобще има ли значение възрастта за любовта?


А. "Любви все возрасты покорны" (Пушкин). На кой когато му дойде. Думата "възраст" е доста относително понятие (поне за мен). Аз не съдя за хората (или за себе си) по броя на годините (което е просто цифра), а по това как се чувства човек, как изглежда и как се възприема.

Б. Чувал съм, че перфектната е 5 години в полза на един от двамата партньори. И може би наистина това е идеалната разлика във възрастта между двама души. Но има разлика между любов и връзка! Защото за любовта годините определено не са от значение. Но за стабилна връзка може и да се окажат и то по-скоро от външните влияния, за които евентуално би изглеждала странна такава връзка. И това напрежение отстрани, ако го има, може да се окаже фатално в даден момент, ако единият от двамата се окаже по-лабилен.

В. Има значение, истинска любов може да има само при двама души които нямат драстична разлика във възраста особено ако са млади. Наслушал съм се на приказки от рода на "Любовта няма граници" и това важало за възрастта. Пълни глупости. Това е просто привличане.

Г. От опита на другите се учим, че нормална разлика може да бъде и до 20 години, стига мъжът да се подържа сериозно (мъжът да е по-голям). При жените с по-млади мъже нещата са около 2-4 години разлика, всичко останало е обречено.

Д. Условно казано, повече от 10 г. разлика между партньорите вече си е множко. Добре е да имат общи идеи и виждания за живота. Ако единият е на 20, а другия на 35-40 г. това просто е невъзможно. Светоусещанията са съвсем различни, почти липсват пресечни точки. Любов има, но изпепеляваща, бърза и с горчив край... поне това показва опитът.

Е. Тук веднага се сещам за израза, предаван от поколение на поколение: "Хвани си кака, да те отрака"! Ми то хубаво, ама колко са имали тоз късмет? И до там. Никой не казва за повече. Вероятно има защо. Вижте какво стана с кака Лара, а? Хвалеше голямата разлика в годините, а като одъртя чичко Владко Беряну, му наби шута в гъза и си взе млад мъж. Въпреки това, вярвам, че могат да се дадат много примери за успешни бракове с голяма разлика във възрастта.
Лично за себе си, мисля, че една разлика от 5-10 години в полза на мъжа е напълно приемлива. В полза, означава по-възрастен...да уточня! Защото 5-10 години разлика в полза на жената, може да са в "полза" на мъжа, ако е на определена възраст, в която е добре да се понаучи малко. Мисля обаче, че най-голямо значение има нивото на интелект (тук включвам обща култура, начин на възприемане, интуиция и т.н.) на потенциалния партньор. Има много момичета, които мислят доста напредничаво за възрастта си, и други, възрастни, които не знаят къде се намират. Абе трябва да са на един акъл, иначе нищо не става!

Ж. Има значение, от опит говоря, по-голямата жена може и да е фетиш, но не всеки може да плати цената.
« Последна редакция: 09-02-2011, 19:58:26 от marulka »
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

divineflow

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 173

Много мислещи момчета  :) Чудесно :Content_14: Чета, чета и все повече се убеждавам, че мисля като мъж ;D ;D ;D
Активен
We were drawn down long from a deep sleep, and awaken'd at dayfall by worried guardeners and made to be led thru dew wet jungle to the swift summit, o'er looking the sea...

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

МОМИЧЕТА, хайде стегнете се бе душици, гледайте момчетата с колко ви водят, скоро ще пусна и следващите отговори... И оттам-нататък имаме недостиг на въпроси към тях, ако може и публиката да помага :Content_14:

Избирайте си отново буквички и пращайте на Даниела. :flowers2:
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

katttt

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 29

"ако може и публиката да помага" ще се възползвам
Към момчетата:
Намерили сте жената на живота си, тя е всичко за което сте мечтали, с времето я обичате все повече.Но тя не понася най-добрия ви приятел, с който сте от детската градина заедно и в един прекрасен ден казва: "Или той или аз" Как ще постъпите  tooth
Активен

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

ахх, това е много добро, ей сега го номерирам:

10. Намерили сте жената на живота си, тя е всичко за което сте мечтали, с времето я обичате все повече.Но тя не понася най-добрия ви приятел, с който сте от детската градина заедно и в един прекрасен ден казва: "Или той или аз" Как ще постъпите?
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374

Тя работата тука е взела да става малко като при тези: http://vbox7.com/play:c136429a
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

RoJe

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 70

Аз предлагам в края на играта да се включи и публиката, като й се даде възможност да отгатне кои отговори на кои участници принадлежат /след като се разкрият самоличностите им/.  ;)
Активен

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

Обаче ще разкрием само участниците, които са съгласни да бъдат разкрити :)

Може да направим залагане между кои двама (номера) ще се получи спойка, но в момента нямаме достатъчно материал за това. :(

ПС: някой ще разкаже ли за какво става дума в това видео, че в чужбина VBOX не зарежда
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374

Дай си имейла и ще пробвам да ти изпратя клипчето. Другия вариант е да опиташ през прокси
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580

 :peperudi: браво момчета......
Активен

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

Дай си имейла и ще пробвам да ти изпратя клипчето. Другия вариант е да опиташ през прокси

проксито и настройката на ДНС още повече ми забавят сайтовете, както и да е, просто ми кажете смешно ли е или не tooth
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580

момичета, няма ли да давате още отговори  :'(
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580

още едно въпросче

11. Свирка или секс за закуска  tooth
« Последна редакция: 09-02-2011, 21:21:25 от marulka »
Активен

oum le dauphin blanc

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 548

Хахах, ама какво не му харесвате на Борат  :surpris_23: Аз го предпочитам пред тези лъскави момченца в шарените бански tooth Какво са се разголили - друго си е то целият бански, по-изискано някак  :Content_4 - emotloader:
Активен

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477

лелле колко сте изписали ,докато аз се мъча да обикалям магазините.браво на момчетата  :Content_14:
Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580

аз вече ще си лягам, очаквам още няколко отговора и утре ще пусна всичко наведнъж  :Content_22:
Активен

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477

"ако може и публиката да помага" ще се възползвам
Към момчетата:
Намерили сте жената на живота си, тя е всичко за което сте мечтали, с времето я обичате все повече.Но тя не понася най-добрия ви приятел, с който сте от детската градина заедно и в един прекрасен ден казва: "Или той или аз" Как ще постъпите  tooth
:surpris_22:еи тва не мога да го разбера ,как може да има мъже и жени. които поставят подобни условия. :surpris_23:
Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

Така, ние с Даниела обсъдихме какво да правим с играта и последно чакаме и утре момичетата, след това почваме независимо от броя на участничките!

Междувременно аз ще направя 2 нови теми само с въпросите и отговорите за да е по-подредено, че тук стана лудница :Confus_3:
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels
 

Страницата е създадена за 0.113 секунди с 27 запитвания.