Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Анкета

Доволни ли сте от шоуто?

Да, беше много забавно и полезно.
Да, но можеше и по-добре да се получи.
Не беше лошо
Не съм доволен, очаквах съвсем по друг начин да протече.
Не съм доволен от резултатите.
Не ми хареса и не съм доволен изобщо.
Не мога да предценя.

Автор Тема: СУПЕРШОУ ЗА НЕОБВЪРЗАНИ ВЕГАНИ-СУРОВОЯДЦИ  (Прочетена 146197 пъти)

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477

Ми те явно ще хартисат 2 момчета, така че освен да си изберем и ние по 1 tooth

Аз все пак се надявам момичетата да се стегнат и да отговорят по-скоро, а може и нови да се запишат...

и аз веднага си избрах двама  :whistling2 - emotloader: :whistling2 - emotloader:
ех и на мен ми се иска да играя ,особено след отговора на 2 момчета ,ама като не отговарям на критерииte.
каква е наградата,да помагам ли :Confus_34:
Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839

Браво на момчетата, всичките такива отговори пишете, направо се шашнах. Ще взема да си прослушам половинката с тия въпроси ;)

 
Активен

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

Публикувам няколко въпроси от момчетата към момичетата, искрено се надявам да не се бавим толкова в следващите кръгове, затова когато имате време, мили момичета, по ред на номерата пращайте колкото можете от отговорите на Даниела:

6. Как си представяте живота си оттук нататък?
7. Как се борите с лицемерието на околните?
8. Ако приемем, че мъжете се делят на два вида - дупемани и цицомани, вие на какви видове се делите?
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

Внимавайте да не се объркате и да отговаряте на въпроси, които са за другия пол! Аз за всеки случай гледам въпросите към момичетата да са в червеничко, а към момчетата в синичко tooth

Ето тук копирам ако някой не е видял и за момчетата какво има за домашно:

Пропуснала съм още един въпрос към момчетата от момичетата  :Confus_3:
8. Каква е представата ви за хубава  първа среща ?
9.Какви черти от характера на една жена харесвате?

« Последна редакция: 08-02-2011, 23:28:49 от marulka »
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477


8. Ако приемем, че мъжете се делят на два вида - дупемани и цицомани, вие на какви видове се делите?[/color][/b]

 :Content_4 - emotloader:
Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!

katttt

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 29

 :peperudi: Итересна игра, но публиката е малко все още а на момчето казало това
"Не ми харесва да пожелавам едни и същи неща, които ги изричаш просто така да кажеш нещо, защото е празник. Или пък да следвам определени неща, дето трябвало да се правят. Ако не почувствам нещо, за мен празникът загива."  :Content_14: :Content_14:
Не бих го казала по-добре... Даже едва изтърпях свадбения си ден и пожеланията на хора, които даже не ме познават
Активен

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

Публиката не знам колко е малко, може просто да се срамува да пише tooth Нека да ви напомня отново, че винаги може да се включите и вие с въпроси към някой от двата пола, хем да ги улесните да не мислят и въпроси освен отговори, че явно не всички имат достатъчно свободно време :Content_22:

Момичетата-участнички по принцип са 5, но с едните отговори е станало объркване затова в първите въпроси не фигурират. Засега момчетата не ми пращайте буквички за предпочитания.

Момчетата 6 от 7 са ми дали отговори и на следващите въпроси, отново 1 момче чакам за да публикувам (не е същото, което чакахме предния път). Момиченцата повечето вече са избрали буквички, но ще направим разбор кой кого харесва на този етап чак след като всички се строят и преброят :Content_14:
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

petia_gol

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 310

В крайна сметка, ще има ли накрая снимки в цял ръст (по бански) за зяпачате???? tooth tooth tooth
Активен

Discworld

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 258
Активен

petia_gol

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 310

Хахах, чудя се кое е по- ШИК...банският или обувките в лявата ръка?
Активен

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477

Диск.не толко грубо ,дай нещо за окото  ;D
Цитат
Хахах, чудя се кое е по- ШИК...банският или обувките в лявата ръка?

космите по тялото  :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:
Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!

divineflow

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 173

ОТГОВОРИ НА МОМЧЕТАТА:

2.Каква е за теб идеалната почивка?


 

Г. Масажистки-уиски-бело-коктейл с помело мммм... и разбира се най красивата веган-суровоядка на света в моите прегръдки!


 :Content_14: ;) :peperudi:
Активен
We were drawn down long from a deep sleep, and awaken'd at dayfall by worried guardeners and made to be led thru dew wet jungle to the swift summit, o'er looking the sea...

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477

div , с този и аз бих отишла на почивка  tooth
Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

ето снимка на останалите 6 участника ;) не са по ред на номерата и лицата са изрязани за да не ги разпознаете, играта все пак е анонимна :D

« Последна редакция: 09-02-2011, 17:03:22 от marulka »
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477

 toothмарулке ,2.4.6 q  защо са се обърна ли :D да не им е малък   :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:
Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

обърнати са защото пожелаха да запазят повече анонимност tooth
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477

да не ги разпознае ,някоя или някой  tooth tooth tooth tooth :Content_4 - emotloader:
Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743

да не ги разпознае ,някоя или някой  tooth tooth tooth tooth :Content_4 - emotloader:
на мен пък ми изглеждат еднакви нещо кандидатите, да не са близнаци всичките tooth tooth tooth
Активен
"няма грешки, има само уроци"

katttt

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 29


Дали не може да се купи от някъде все пак празник иде /за банския питам/ :fluretaa:
Активен

petia_gol

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 310

Напускам половинката и искам да се включа и аз в " сватосването". tooth tooth
Активен
 

Страницата е създадена за 0.06 секунди с 25 запитвания.