Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Анкета

Доволни ли сте от шоуто?

Да, беше много забавно и полезно.
Да, но можеше и по-добре да се получи.
Не беше лошо
Не съм доволен, очаквах съвсем по друг начин да протече.
Не съм доволен от резултатите.
Не ми хареса и не съм доволен изобщо.
Не мога да предценя.

Автор Тема: СУПЕРШОУ ЗА НЕОБВЪРЗАНИ ВЕГАНИ-СУРОВОЯДЦИ  (Прочетена 146228 пъти)

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!

Голяма веселба става тук! Ще ви следя с интерес, но като прочетох изказването на Орто се сетих за един случай преди около 10 години когато бях на поход на Чудните скали от колежа. Та една вечер се бяхме събрали всички и вечеряхме. Аз тогава постих и един гнусен чичко ме попита пред всички: "Правиш ли свирки като постиш?". Аз естествено нищо не отговорих, но и тогава и сега просто не мога да разбера каква е връзката между неяденето на месо и правенето на орална любов. Орто, по принцип уважавам мнението ти, но с риск да ми се обидиш, това заключение е меко казано тъпичко и нелогично!
Иначе успех на необвързаните в шоуто! За всеки влак си има пътник! Друг е въпроса, че някои го намират по-рано, а други по-късно. :)
Активен

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

Не Марулче, просто плувам по-на дълбоко! :D
Аз пък не мога да плувам. :surpris_25:  :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:

ся ми кажи, че нямаш и шнорхел? :Content_4 - emotloader:
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477

Деси ,по време на пости не се целува и не се прави секс,дори не трябва да си помисляш за това. :love_007:
Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!

divineflow

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 173

 ;D Ами може да не са пости по религиозни причини...
Активен
We were drawn down long from a deep sleep, and awaken'd at dayfall by worried guardeners and made to be led thru dew wet jungle to the swift summit, o'er looking the sea...

Discworld

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 258

zashto prosto ne si razmenite skaipovete  tooth
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580

 :Content_4 - emotloader: ама няма да е публично tooth
Активен

oum le dauphin blanc

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 548

Много ясно - дайте ни сеир на нас  tooth
Активен

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

тука в тоя форум вече са забранени всякакви флиртове ако двойката не е официално одобрена от нас tooth

междудругото сме изравнили броя момиченца и момченца и сега чакаме всички да отговорят, само около половината са готови :whistling2 - emotloader:
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477

тука в тоя форум вече са забранени всякакви флиртове ако двойката не е официално одобрена от нас tooth

междудругото сме изравнили броя момиченца и момченца и сега чакаме всички да отговорят, само около половината са готови :whistling2 - emotloader:
ше покана Хоспи,на мач одобрявате ли  tooth
Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!

Hospitalier

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 161

 На кой мач ще ме водиш :flowers2:
  че аз съм много претенциозен,но щом е за мач не отказвам -особено ако е в Лондон на Челси...веднага си стягам куфарите..... :thankyou:
Активен
Който те хвали в очите -презира те!
Който говори зад гърба ти -страхува се от теб!

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477

Челси ,разбира се те са ми фаворити.  :thankyou:
Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!

Hospitalier

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 161

 Мммм....
  Пускай тото съкровище....тая вечер нали не падна джакпота :surpris_23:
   Който от нас спечели води другия в Лондон -ок?
Активен
Който те хвали в очите -презира те!
Който говори зад гърба ти -страхува се от теб!

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

аз забраних ли тука свалките или да? >:(
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477

тото няма как да играja  .. за мача само казваш кога ,само да не е от 5 март до 12 април
обещано


Марулке ,аз нали питах :Confus_34:
Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

ама никой не видях да разреши след като пита!! :police:

марш Марийка в левия ъгъл, Хоспи в десния ъгъл наказани!!!
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

Докато чакам последното момченце-калпазанче да прати отговорите си, реших, че има нужда да попроменим малко правилата за въпросите за да не се получава повече такова голямо чакане:

- Въпросите ще бъдат публикувани възможно най-скоро в темата за да имате повече време да мислите върху тях. Дори и да има списък с 20 неотговорени въпроса, обаче, от вас не се очаква да отговаряте накуп както досега, а по ред на номерата един по един да пращате отговорите си на мен или Даниела, за да може да публикуваме тук поне по 1 отговор периодично с цел да не се изнервя публиката и самите участници докато чакат за следващия кръг. Или с други думи: Отговаряйте по ред на номерата на колкото може повече въпроси от списъка и ни ги пращайте незабавно, няма смисъл да чакате да се съберат всички отговори, на останалите ще отговорите когато имате време и сили за това! Това правило влиза в сила и за първите въпроси ако все още не сте отговорили на тях, просто се постарайте да отговорите поне на първите 1-2 въпроса за да може да публикуваме поне тях, останалите оставете за когато имате повече време!

- Друго, което е добре да кажа пак: Не се издавайте! Не казвайте на никого, че участвате, независимо с какво се опитват да ви подкупят или заплашват! tooth Ако случайно вече сте се изпуснали и споделили с някого за участието си, то поне не се издавайте кой номер участник сте и кои отговори са ваши. Идеята е всичко да е анонимно и да има интрига за всички!

- Публиката: Ако имате някакви подозрения кой участва в играта, моля ви не го изказвайте гласно тук, запазете за себе си, защото може и да не се окажете прави! :) Също ще ви помоля да не притеснявате на лично никой с въпроси дали участва и т.н. Целта все пак е да оженим участниците, а не да ги притесняваме! :love_007:
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

Относно въпросите:

- Ако все още не сте изпратили на мен или Даниела първите въпроси към участниците от другия пол, ще ви помоля да ни изпратите 1 въпрос (за начало) днес или утре за да може да публикуваме по-скоро и участниците да си мислят върху тях.

- Въпросите могат да са от абсолютно всякакво естество, като единственото условие е въпросът да е формулиран така, че да не предполага отговор, който издава самоличността на участниците.

- По възможност задайте въпроса си с повече подробности, така че да се разбира какво точно питате, избягвайте въпроси на които се отговаря само с "да" или "не", както и въпроси на които трябва да се отговори твърде надълго и нашироко (защото тогава ще трябва да чакаме още по-дълго за да съберем всички отговори :))

- Въпроси от сексуално естество са позволени, като все пак гледайте да не се прекалява :bleh

- ПУБЛИКАТА винаги е добре дошла да задава въпроси и тя, тъкмо ще улесните участниците, а и ще съберем повече свежи идеи :Content_22: Жените в публиката може да задават въпроси към мъжете-участници, а мъжете - към жените-участници, но разбира се е разрешено и обратното... Във всеки случай уточнете към кой пол е отправен въпроса ви! :sorcerer - emotloader:
« Последна редакция: 07-02-2011, 15:46:23 от marulka »
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477

AIR_USER  ,след като не отговарям и за твоята игра и за марулкената  :surpris_25:,искаш ли да съм ти асистент :police:,че бях на марулка ,ама тя ме уволни  :flowers2: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:
Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580

Публикувам два въпроса от момичетата, момчетата могат да започват да мислят  ;D :Content_22:

6. Вярвате ли в любовта от пръв поглед (а от втори?) и защо?    
7. Каква е нормалната разлика във възрастта за една връзка и въобще има ли значение възрастта за любовта?
« Последна редакция: 08-02-2011, 00:24:12 от marulka »
Активен

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

Благодаря, Дани, само редактирах номерацията да вървят поред номерата.

Момченцата могат да ми пращат и тези отговори когато са готови, няма нужда да бързате, просто по ред на номерата ги давайте когато имате време.

Момиченцата разбрах, че и те не всички са готови с отговорите, моля ви да започнете от върпос номер 1 и да отговорите поне на него като за начало за да стартираме играта, че вече всички се изпренадахме ;D Следващите въпроси един по един отговаряйте когато имате възможност. :)
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels
 

Страницата е създадена за 0.272 секунди с 25 запитвания.