Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Анкета

Доволни ли сте от шоуто?

Да, беше много забавно и полезно.
Да, но можеше и по-добре да се получи.
Не беше лошо
Не съм доволен, очаквах съвсем по друг начин да протече.
Не съм доволен от резултатите.
Не ми хареса и не съм доволен изобщо.
Не мога да предценя.

Автор Тема: СУПЕРШОУ ЗА НЕОБВЪРЗАНИ ВЕГАНИ-СУРОВОЯДЦИ  (Прочетена 146227 пъти)

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

Новите теми са готови, добавила съм и 2 нови въпроса за момичетата, там в най-първия пост ще обновяваме въпросите при добавянето им за да могат лесно да бъдат откривани
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

RoJe

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 70

Ето два въпроса, които ми хрумнаха тази сутрин:

1.Ако родителите ти не одобряват човека, с който си избрал да остарееш, и непрекъснато демонстрират отношението си пред теб, какво ще предприемеш?
2. Как е по-добре да живеете - сами или с родители и защо?
Активен

RoJe

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 70

Как се разделяш с гаджето, което вече не те вълнува?
Активен

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!

Много интересно станало това шоу! Браво на модераторките, много при сърце си вземате работата! :Content_14: Ако може и аз да задам един въпрос към момченцата и момиченцата.
Умеете ли да правите компромиси? И въобще какво ви е мнението за компромисите в една връзка?
Активен

petia_gol

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 310

И от мен един въпрос: Приемате ли здравословният начин на живот като мисия? Как постъпвате с приятелите и роднините? Пазите наученото за вас, поучавате ги ден и нощ докато се връзумят или давате съвети само, когато Ви помолят за това?
Активен

katttt

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 29

"ако може и публиката да помага" ще се възползвам
Към момчетата:
Намерили сте жената на живота си, тя е всичко за което сте мечтали, с времето я обичате все повече.Но тя не понася най-добрия ви приятел, с който сте от детската градина заедно и в един прекрасен ден казва: "Или той или аз" Как ще постъпите  tooth
:surpris_22:еи тва не мога да го разбера ,как може да има мъже и жени. които поставят подобни условия. :surpris_23:
Нищо общо с темата, но държа да отговоря
Има такива хора и аз съм една от тях накарах гаджето да избира между мен и всички останали. С компанията пиеха, зарязваше ме постоянно, заради тях, беше ми дошло до гуша. Аз се преместих от това населено място на 5 ч. път с кола и той заряза всичко - родители, приятели, родно място и тръгна с мен. От тогава минаха 18г. И още живеем заедно, добри приятели сме и се подкрепяме във всичко, издържаме да завърша образованието си и имеме прекрасен син. Нито веднъж не ми е натякнал, какво е жертвал, заради мен, но аз не забравям.
Извинявам се за отклонението от темата, надявам се да не ме съдите строго,  :surpris_23:но тогава бях на 18 г. и толкова ми беше писнало, че даже тайно се надявах, че ще ме остави да тръгна сама.
Активен

Mемория

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 148

Виждам, че някой от отбора на господата има слабост към цитати. Ще използвам повода да допълня личната си колекция, ровичкайки из чужди мозъци:

Опитай се в един/няколко цитата да сумираш отношението си към света/околните/себе си.
Активен

ribkata

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 309

Първо  :Content_14: :Content_14: на модераторките за играта, а и на участниците  :Content_14: :Content_14:
и сядам на първи ред да гледам  :)

Виждам, че някой от отбора на господата има слабост към цитати. Ще използвам повода да допълня личната си колекция, ровичкайки из чужди мозъци:

Опитай се в един/няколко цитата да сумираш отношението си към света/околните/себе си.

един от моите предпочитани е Обичай и прави каквото желаеш! на Агостино, точният цитат е
"Обичай и прави каквото желаеш: когато мълчиш нека е заради любовта, ако говориш, говори заради любовта. Ако поправяш грешки прави го от любов. Когато прощаваш, прощавай от любов. "

"Ama, e fai ciò che vuoi: se tu taci, taci per amore. Se tu parli, parla per amore. Se tu correggi, correggi per amore. Se tu perdoni, perdona per amore."

Активен

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

Много интересни въпроси сте дали, ще добавя всичките към домашното на момченцата понеже виждам, че жени са ги задавали ;) Ако държите въпроса да е за определен пол, го уточнете при пускането му :flowers2:

Въпросите за двата пола, някои се чудят защо не задаваме еднакви за всички... Това е с цел играчите да не се влияят от отговорите на другия пол и неволно или волно да копират публикуваните вече отговори за да се харесат повече на противника :)

Пък и така имаме повече теми за размисъл и коментар и останалите :Content_14:

Цитат
12. Ако родителите ти не одобряват човека, с който си избрал да остарееш, и непрекъснато демонстрират отношението си пред теб, какво ще предприемеш?

13. Как се разделяш с гаджето, което вече не те вълнува?

14. Умеете ли да правите компромиси? И въобще какво ви е мнението за компромисите в една връзка?

15. Приемате ли здравословният начин на живот като мисия? Как постъпвате с приятелите и роднините? Пазите наученото за вас, поучавате ги ден и нощ докато се връзумят или давате съвети само, когато Ви помолят за това?

16. Как е по-добре да живеете - сами или с родители и защо?

17. Опитай се в един/няколко цитата да сумираш отношението си към света/околните/себе си.
« Последна редакция: 10-02-2011, 16:35:11 от marulka »
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

ПРОМЯНА В ПРАВИЛАТА ЗА ОЦЕНЯВАНЕ НА ОТГОВОРИТЕ
(моля ви прочетете внимателно, особено момичетата, които вече са гласували)


- Вместо просто да избирате буквички, които ви допадат, гласувайте за абсолютно всички букви с оценка от 0 до 3. Изпращайте ни отговорите си в този формат:
Въпрос 1: А-3, Б-2, В-1
Въпрос 2: Г-2, Д-1, Е-1, Ж-1
Отговорите оценени с нула няма нужда да ги описвате защото те се подразбират.

- Имате право да поставите оценка "0" на всички ако никой отговор не ви допада, но избягвайте да поставяте оценка "3" на голям брой отговори (вместо това при желание използвайте оценка 2 или 1)

- Ако някой участник се забави твърде дълго с отговорите си за в бъдеще, вместо да го чакаме, ще публикуваме останалите отговори, а неговите ще добавим по-късно и той може допълнително да бъде оценен от участниците, но за наказание за забавянето поставената му оценка може да бъде само от 0 до 2.

- Момичетата, които вече са дали отговорите си чрез избиране на буквички, при желание могат да оценят отново отговорите на момчетата с оценка от 0 до 3 и да изпратят на Даниела в новия формат. В случай, че тя не получи поправка на първоначалните ви отговори служебно ще считаме избраните от вас буквички за 3 точки, а останалите отговори като оценка "0".
« Последна редакция: 10-02-2011, 15:41:33 от marulka »
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

ОТГОВОРИ НА МОМЧЕТАТА

8. Каква е представата ви за хубава първа среща?


А. Това е най-чакания ден в живота ми. И тъй като спадам към вид непоправими романтици, които са застрашени от изчезване и не се вписвам в никакви категории, първата среща си я представям като разходка сред природата, а може и в парк. Смятам, че е в реда на нещата първата среща да завърши на неутрална територия (примерно на спирката).

Б. Нямам представа. Очаквам неочакваното. Ако имах представа, то тази среща ще е безсмислена.....

В. Имал съм много първи срещи и много първи-последни, рядко мога да изпитам удоволствие от първа среща тъй като винаги имам очакване за равностоен партньор, а всъщност почти винаги се разочаровам. Имал съм и наистина хубави няколко първи срещи, но те винаги са били много различни,  а и не си представям нищо, защото после разочарованието е голямо, само подхождам с интерес.

Г. Представата ми за хубава първа среща е приятен разговор във Веда Хаус по езотерична или източно-философска тематика. Това е само пример. На тези теми може да се говори и в парка, на улицата и т.н.

Д. Пияни, разгонени, щастливи и с терен!

Е. Зависи от това, дали ще гледаме крайният резултат или пътя до него. Но и в двата случая, има както весели, романтични, нежни, изкушаващи, еротични моменти, така и направо абсурдни понякога. Все пак радостта от компанията на другия трябва да е водеща. Сладката тръпка в стомаха, трепетното очакване, минутите пропиляни пред огледалото в опит да се промени очевадното tooth Смущението, когато разговорът някак не потръгва, което е ясен показател, че е редно да се действа, след като приказките не помагат... Първото докосване, погледът който казва "Желая те", пърфюмът й примесен с аромата на кожата, първата целувка...топли, влажни устни.....мммм какви хубави цици има....йееее :Content_4 - emotloader: Джакпот, бейби! (Развалих ли ви атмосферата? Не, надявам се!)
Това е важното за мен! Останалото са подробности!

Ж. Не ме интересува къде ще бъде, стига момичето да се чувства добре с мен. Ако и аз също се чувствам добре с нея, още по-добре. Ако успеем да се почувстваме взаимно би било най-добре. Все пак ако момичето му е било приятно с мен, би ми било достатъчно, за да сметна тази среща за хубава.
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

За следващите въпроси явно ще чакаме повече, момченцата взеха да се отчайват и изнервят от цялото това чакане за момиченца и не ми пращат отговорите си така редовно вече :surpris_25:
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580

Това е вместо въпрос, от едно от момичетата- И понеже момчетата се справят с въпросите много по-бързо от нас им отправям следното предизвикателство:  Нека дадат линк към песен, която смятат, че отговаря най-точно на темперамента им. Дооточнявам - не песен, която харесват, а такава, която ги описва най-точно.  :)
Активен

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

Добавих го поред на номерата (18) в списъка на момчетата

И за да сме в тона, задача за момичетата: Покажете какво за вас е любовта във снимка. Тоест дайте линк към снимка, която според вас представя най-добре какво означава любовта :)

Ще го добавя в техния списък под номер 14
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

В момента отговорите на въпроси са 8 на 8 и в двете теми, моля ви гласувайте с оценка от 0 до 3 за всички букви и ни ги пратете за да можем да направим временна класация кой кого  :Content_22:

Очаквам отговорите на въпрос 9 от момчетата, момичетата взеха да ни изпреварват май :o
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

Момичета, по желание на автора на въпрос номер 10 този въпрос е изтрит и е заменен с нов, доста по-интересен tooth:

10. Дъждовна вечер, сама си в любимия си бар, отпиваш бавно и изкусително скъпо питие... Случайно твоя приятелка те вижда там и те запознава с нейн приятел - най прекрасният и привлекателен мъж, когото си виждала. Това е мъжът, който е нещо много повече от един "кирлив принц на бяло конче" - всичко за което си мечтала. Истински галантен джентълмен, супер пич, ухае страхотно и те възбужда само с присъствието си.... И така се стига до първата интимна вечер.... Страстта е неудържима... НО!!!Той има странно желание, точно в най-пиковия момент - възбужда се от това да поставя сурово месо по тялото ти и след това нежно с език да го поема с устни..... След което ще изиска същото от теб... Твоята реакция ???

Надявам се не бяхте стигнали до този въпрос все още... :-\
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477

Цитат
Д. Пияни, разгонени, щастливи и с терен!
на пролет ли ще играят :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:
Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

най-после имаме достатъчно материал и за гласуване и за отговаряне на въпроси, и за коментари... и народа се изпокри :surpris_23: даже Марийка не е много активна днес, докъде я докарахме :Confus_3:
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477

счупих display a на телефона днеска tooth tooth и ми беше трудно да ви следа .
Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!

ДарбиМак

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589

Че то тук станало много забавно! Супер шоу! Пък аз що не влизам във форума  :Confus_3:  Марул, усеща се  присъствието ти  :flowers2:
Активен
Намасте :)
 

Страницата е създадена за 0.222 секунди с 26 запитвания.