Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Анкета

Доволни ли сте от шоуто?

Да, беше много забавно и полезно.
Да, но можеше и по-добре да се получи.
Не беше лошо
Не съм доволен, очаквах съвсем по друг начин да протече.
Не съм доволен от резултатите.
Не ми хареса и не съм доволен изобщо.
Не мога да предценя.

Автор Тема: СУПЕРШОУ ЗА НЕОБВЪРЗАНИ ВЕГАНИ-СУРОВОЯДЦИ  (Прочетена 146237 пъти)

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

Деси, този въпрос и самите участници се питаха същото.... но тогава пак стигаме до въпроса "склонни ли сте на компромиси?"... :)
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

SiMoNcheTo

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 348

 
ххаха видях го това усамотяване, но реших да не се поправям. Ех, много косури почнахте да ми намирате, отивам да направя салатката за родителите и да се Успокоя  :bleh
Активен
Мисълта е там, където ни боли!

SiMoNcheTo

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 348

Симонче, на онзи въпрос с годините не беше трудно да се досетя, че ти си му автора ама наистина предполага доста оскъдна информация като отговор, докато ако беше питала "Кое животно сте от китайския зодиак" вече може и някакви астропрогнози да се правят за съвместимост.

 Наистина не е било трудно, защото го пуснах в темата ;) Иначе, ти защо не се включи като се измисляха въпросите или се изменяха?
Активен
Мисълта е там, където ни боли!

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

Деца, стига сте се заяждали! :police: Ако сте момиченце/фенка, в момента ви създавам много работа, отговорите на момчетата са готови чак до #50 и можете да гласувате за последните 30 въпроса (накуп или начасти, както ви е по-удобно пращайте на мен и Даниела)
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374

Симонче, на онзи въпрос с годините не беше трудно да се досетя, че ти си му автора ама наистина предполага доста оскъдна информация като отговор, докато ако беше питала "Кое животно сте от китайския зодиак" вече може и някакви астропрогнози да се правят за съвместимост.

 Наистина не е било трудно, защото го пуснах в темата ;) Иначе, ти защо не се включи като се измисляха въпросите или се изменяха?
Ми кво да ги питам като всичко си знам.
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318

Абе какви са тия дето на самотен остров взимат жени :)) нали затова е самотен , да са сами  tooth  tooth   tooth   tooth без жени :) Вземете си списания Хъстлър
Активен

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

Титане, не знам, ама дано да не са си взели жена, защото я смятат за "нещо" >:(
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна

Ех, Симонче, не разбра ли колко си тъпа. Че и задваш тъпи въпроси...Друго си е така извисеничко и засуканичко. И вземи се научи кога се пише У и кога О, че правописната полиция дебне. :Content_4 - emotloader: Събрали сме се тук все грамотни и извисени люде.  :Content_4 - emotloader:
Активен

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна

Деси, няма нищо невъзможно на тази земя. Нашата история около запознаването ни съм я писала няколко пъти.  ;)
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA

Eeeе, няма тякъв инструмент. Направо паднах от смях. :Content_14: :Content_4 - emotloader:
http://www.youtube.com/watch?v=VzpRh-ZE9Mo
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318

Аааа тия китайците са изроди :))
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318

А жените на висок ток все едно са с копитца  tooth  tooth  tooth, обувката трябва да е издължена напред , иначе стои адски смешно :)
Активен

oum le dauphin blanc

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 548

А жените на висок ток все едно са с копитца  tooth  tooth  tooth, обувката трябва да е издължена напред , иначе стои адски смешно :)
АААА, Титане, тези издължените, които са препратка към Малкият мук, са ми най-грозното нещо.
Активен

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

Можете да гласувате за всички въпроси на момчетата, аз ще ги сметна, но ми се искаше с момичетата заедно да бъде всичко, а днес никакъв прогрес няма при тях, запецнали са на 31ви въпрос :surpris_23:

Гласуването също запецна на 16 гласували, чудя се да направя ли наново анкетата и да пратя на балотаж въпросите с най-много точки? Или въпросът, който води с една точка да вземе приза директно?
« Последна редакция: 18-02-2011, 02:07:10 от marulka »
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318

Аууууууу както винаги жените прецакват хубавата игра, бягайте от тия жени , те ще са такива и в живота. Ще забравят да нахранят детето.
Активен

SiMoNcheTo

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 348


  Жените според мен или много работят, или дълго обмислят отговорите
Активен
Мисълта е там, където ни боли!

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580

много работят  :pensif_29:
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318

Пред огледалото , нали :))
Активен

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!

Аз хубаво прочетох въпросите и отговорите и понеже не участвам в играта реших да споделя, че най-много ми допадат отговорите на момче Е. А иначе ми хареса отговор Ж на въпрос 18 и отговор Г на въпрос 40.
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743

Аз хубаво прочетох въпросите и отговорите и понеже не участвам в играта реших да споделя, че най-много ми допадат отговорите на момче Е. А иначе ми хареса отговор Ж на въпрос 18 и отговор Г на въпрос 40.
хахаха, абе деси.... няма такова момче Е ... постоянно се разбъркват буквите на момчетата... демек всичките момчета са Е tooth
Активен
"няма грешки, има само уроци"
 

Страницата е създадена за 0.219 секунди с 26 запитвания.