Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Въпроси към шоуто за ЖЕНИ  (Прочетена 13265 пъти)

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Въпроси към шоуто за ЖЕНИ
« -: 09-02-2011, 23:34:49 »

СПИСЪК С ВЪПРОСИ КЪМ ЖЕНИТЕ-УЧАСТНИЧКИ В ШОУТО
(обновява се постоянно)


1. До каква степен е от значение за вас с какво се храни мъжът с когото сте? Важно ли е да е веган или суровоядец и ако е, защо мислите така?

2. В професионален план: удовлетворени ли сте от това, което вършите и мислите ли, че то е от полза за вас и за останалите? (не уточнявайте, обаче, с какво точно се занимавате, за да не се издавате коя сте!)

3. В личен план: чувствате ли се удовлетворена от себе си и от начина си на живот? Мислите ли, че ръководите живота си, или той ръководи вас?

4. Ако внезапно спечелите джакпота на тотото, какво бихте направили с толкова много пари?

5. Какво е мнението ви за долния цитат и мислите ли, че до някаква степен това твърдение се отнася за вас?

Цитат
Ще ме извиняват веганките суровоядки но ...
-за какво му е на един нормален мъж такъв тип жена?
-първата основна и главна причина да я разкара моментално е невъзможносгтта  да прави свирки.
Ако прави свирки е замесено поставяне на месо в устата, а ако случайно глътне изяжда огромно количество човечета.  Край с вегетарианството   :)
-Втората основателна причина е непрекъснатото напрягане какво ядяла или не ядяла, или капризите да е био, еко, органик, бла бла ....

6. Как си представяте живота си оттук нататък?

7. Как се борите с лицемерието на околните?

8. Ако приемем, че мъжете се делят на два вида - дупемани и цицомани, вие на какви видове се делите?

9. Склонна ли си да промениш себе си и някакви черти от характера си заради любимия човек?

10. Дъждовна вечер, сама си в любимия си бар, отпиваш бавно и изкусително скъпо питие... Случайно твоя приятелка те вижда там и те запознава с нейн приятел - най прекрасният и привлекателен мъж, когото си виждала. Това е мъжът, който е нещо много повече от един "кирлив принц на бяло конче" - всичко за което си мечтала. Истински галантен джентълмен, супер пич, ухае страхотно и те възбужда само с присъствието си.... И така се стига до първата интимна вечер.... Страстта е неудържима... НО!!!Той има странно желание, точно в най-пиковия момент - възбужда се от това да поставя сурово месо по тялото ти и след това нежно с език да го поема с устни..... След което ще изиска същото от теб... Твоята реакция???

11. Какви животни обичате?

12. По какъв начин обичаш да си оформяш интимната прическа?

13. Обръщате ли и другата буза, следвайки библейският пример?

14. И все пак... размерът има ли значение?

15. Покажете какво за вас е любовта във снимка. Тоест дайте линк към снимка, която според вас представя най-добре какво означава любовта

16. Пет неща които ви дразнят в един мъж.

17. Колко дни мислите, че можете да изкарате без радио, телевизор, GSM и компютър? (или поне без повечето от тях - уточнете!)

18. Като каква любовница се определяш?

19. Тъп, но решителен или умен, но страхлив?

20. Стриктни и непреклонни ли сте по отношение на начина си на хранене или от време на време в компания може да си позволявате съгрешения? Има ли някоя не-веге или не-сурова храна,която продължава да ви изкушава?

21. Имате ли деца? И мислили ли сте колко бихте искали да имате? Бихте ли взели участие в домашно раждане?
 
22. Кои три положителни качества харесваш в самата себе си? А кои три отрицателни качества не харесваш в себе си? (забележка: ако има желание, момичето може да обясни и защо, или просто да ги изброи ако не желае...)

23. Вие сте на възраст: под 25, 25-35, 36-43, 44-50, над 50?

24. Обясни с прилагателни любимата ти мъжка миризма (парфюм)?

25. Предпочиташ коприна, лен или памук?

26. Колко е висок токът на обувките ти?

27. Животът, вселената и всичко останало. Смисълът на живота е.......

28. Черно-бяла или цветна фотография? Защо?

29. Имаш машина на времето: В коя епоха и на кое място би се върнала?

30. Вярвате ли в Бог?

31. Изневерявали ли сте и ако отговорът е да, това направи ли ви по-толерантни към човека до Вас?

32. Клюкарствате ли?

33. Мислили ли сте как ще отглеждате децата си някой ден? Като вегани, суровоядци или ще ги оставите да решат сами когато пораснат?

34. Колко пари сте склонни да похарчите, когато си купувате бельо?

35.  Умеете ли да пестите? Имате ли лична банкова сметка (пълна, не празна става дума)?

36. Колко пъти седмично се качвате на кантара?

37. Имате ли любим актьор или звезда, от която ви "омекват колената"? Как се казва?

38. Бихте ли направила аборт? Преди да имате дете Вие искате: да сте на определена възраст, да се натрупали мъдрост, стаж в здравословното хранене, опит в кариерата, парично благополучие, да сте живяли по-дълъг период с любимия.. или какво е важно преди самото събитие?

39. Случва ли се често и при какви условия, първата среща продължава до закуска?

40. Ако можете да се оприличите на музикален инструмент, какъв ще е той?

41. Любимата ви сексуална РОЛЯ, не поза?

42. Коя зодия сте? Според вас има ли значение зодията и ако да, кои зодии предпочитате пред други?

43. Ако бяхте мъж, каква щяхте да сте?

44. Първото впечатление важно ли е за вас?

45. Голяма или малка сватба?

46. Какво е мястото на жената в едно семейство?

47. Имате ли фетиш?

48. Ерогенната зона, която те изкарва от битието.

49. Какво са за теб усамотение и самота?

50. Какво предпочитате - брак или съжителство? Защо?

« Последна редакция: 16-02-2011, 09:46:33 от marulka »
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Въпроси към шоуто за ЖЕНИ
« Отговор #1 -: 10-02-2011, 08:44:14 »

ГЛАСУВАЙТЕ ЗА ВСЯКА БУКВА С ОЦЕНКА ОТ 0 ДО 3


1. До каква степен е от значение за вас с какво се храни мъжът с когото сте? Важно ли е да е веган или суровоядец и ако е, защо мислите така?

А. Принципно няма никакво значение, стига той да е ок с идеята, че в моята къща месо и цигари не влизат. Дори мисля, че колкото по-шарени са хората, толкова по-добре – един вид взаимно обогатяване. Никой не знае кой на кого и как ще повлияе. До сега винаги съм уважавала решението всеки да се храни с каквото намери за добре, но очаквам същото разбиране и към мен.
Ако с този човек решим да имаме деца нещата стоят по съвсем друг начин. Тогава бих искала на 100% да сме единни в убежденията си и в този случай, да, от изключителна важност е.

Б. С какво се храниш не е качество, а въпрос на желание. Разбира се, това може да повлияе много върху характера на човека, на неговата същност. Ако е внимателен какво яде и се грижи за своето здраве се предполага, че е интелигентен човек, с различни интереси и т.н., но това пак не е сигурно или пък може да е гарант за разбирателство. Разбира се, че ще е плюс мъжът да се храни здравословно (но не непременно да е веган или суровоядец), но не е водещ фактор.

В. Няма значение, единственото нещо е да ме разбира, а не да мрънка и да ми обяснява колко полезно е месото. Респект!

Г Няма значение. Това е нещо, което непрекъснато се променя.
« Последна редакция: 16-02-2011, 09:13:59 от marulka »
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Въпроси към шоуто за ЖЕНИ
« Отговор #2 -: 10-02-2011, 08:44:50 »

2. В професионален план: удовлетворени ли сте от това, което вършите и мислите ли, че то е от полза за вас и за останалите? (не уточнявайте, обаче, с какво точно се занимавате, за да не се издавате коя сте!)

А Да, обичам работата си. За полза не съм убедена, че носи, но определено е катализатор за положителни емоции у хората, тъй като е свързана с нещо, което хората правят за удоволствие и почивка.

Б Знам, че сега съм точно там, където трябва да съм. А най-голямото удовлетворение на работа идва от това да помагам и обучавам новите на това, което знам (не, че ми влиза в работата, но ме влече). Мисля, че сега развивам качества, които ще ми помогнат за другите ми планове

В  Да, доста и то, но има още какво да се желае. Изкачвам по стълбичка нагоре.

Г За момента съм доволна от това, което уча. Интересно ми е и мисля, че може да ми допадне като развитие. Всеки може да е полезен не само ако работи дадено нещо, което да помага на другите. Може да го прави по всяко време и да не му е професионално задължение.
« Последна редакция: 16-02-2011, 09:15:35 от marulka »
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Въпроси към шоуто за ЖЕНИ
« Отговор #3 -: 10-02-2011, 08:45:41 »

3. В личен план: чувствате ли се удовлетворена от себе си и от начина си на живот? Мислите ли, че ръководите живота си, или той ръководи вас?

А. Да... но винаги искам още  :D  Мисля, че има още много кълнове да изям  докато стигна до етапа, в който напълно ще ръководя живота си.

Б. Ръководим се взаимно и се развиваме непрестанно. Нали нищо не остава същото?

В. Не напълно, но има ще доста неща за постигане. Всичко с времето си. Като гаджета сме с живота, нагоре-надолу. Един път вървиме един до друг, в следващия момент аз се съобразявам с него. Зависи от житейската ситуация.

Г. Bинаги има какво да се желае още, но като изключим това всичко е супер. Кой кого ръководи ...не се знае...имаме разбирателство  :peperudi: :love_028:
« Последна редакция: 16-02-2011, 09:16:33 от marulka »
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Въпроси към шоуто за ЖЕНИ
« Отговор #4 -: 10-02-2011, 08:47:19 »

4. Ако внезапно спечелите джакпота на тотото, какво бихте направили с толкова много пари?

А. Спирам да мисля за пари и влагам в един проект,  за който събирам в момента пари. Ще помогна и на хора които наистина имат нужда от това  :) :pensif_29:

Б. Бих помогнала и раздала, и накрая ще си сътворя моя селски рай. (То и без джакпот може да го направя последното.  ;))

В.  Ако спечеля джакпота, значи съм добила някакви супер сили, които материлизират никога непопълнени и непуснати фишове! Да предположим, че все пак съм пуснала фиш и съм спечелила: в продължение на година-две ще поживея по няколко месеца на различни места, които винаги съм искала да видя... след това бих поработила по някоя програма за дечица (предполагам, че тук ще отидат почти всичките пари от джакпота) ...ще се занимавам с това, което ме прави истинки щастлива... няма как да напиша едно от най-важните за мен неща, които искам да направя, защото веднага ще се издам коя съм 
Само ще кажа че е свързано със здравословния начин на живот.

Г. Ще си купя къща с голям двор и ще посетя няколко местенца, а останалите пари ще оставя за размисъл за по-нататък....
« Последна редакция: 16-02-2011, 09:17:56 от marulka »
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Въпроси към шоуто за ЖЕНИ
« Отговор #5 -: 10-02-2011, 20:16:28 »

5. Какво е мнението ви за долния цитат и мислите ли, че до някаква степен това твърдение се отнася за вас?
Цитат
Ще ме извиняват веганките суровоядки но ...
-за какво му е на един нормален мъж такъв тип жена?
-първата основна и главна причина да я разкара моментално е невъзможносгтта  да прави свирки.
Ако прави свирки е замесено поставяне на месо в устата, а ако случайно глътне изяжда огромно количество човечета.  Край с вегетарианството  
-Втората основателна причина е непрекъснатото напрягане какво ядяла или не ядяла, или капризите да е био, еко, органик, бла бла ....


А. На такъв мъж не му трqбва жена (била тя суровоядка, или не), а майка...

Б. ...ммм,орто. Няма значение,всеки има претенции към храната, без значение веган или не. Както и със свирките - който си го може, си го можe!

В. Няма смисъл да се коментира

Г.  Чета го информативно и си мисля, целият този цветист израз на изказване... ако потече в друга посока...  :D
« Последна редакция: 16-02-2011, 09:19:21 от marulka »
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Въпроси към шоуто за ЖЕНИ
« Отговор #6 -: 10-02-2011, 20:21:23 »

6. Как си представяте живота си оттук нататък?

А. Труден въпрос. Изградила съм си някакъв идеал, който се стремя да постигна, но осъзнавам, че подобни планове не са най-добрата идея. Въпреки това си мечтая да правя това, което истински обичам и то да е достатъчно, за да не ми се налага да мисля за пари и всякакви битовизми. Срещи с различни хора, нови места, опитване на всичко... такива неща.

Б. Очаквам да ми се случат всички неща, които искам!!!!

В. Представям си го цветен като градина с най-различни цветя- красиви,ароматни,бодливи,ниски,високи и т.н.

Г. Прекрасен, красив, пъстър, с мирис на канела   :), неповторим, слънчев, и понякога дъждовен, но мой, най-големият учител, най-безценният дар...затова се уча да го живея.
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Въпроси към шоуто за ЖЕНИ
« Отговор #7 -: 10-02-2011, 20:25:01 »

7. Как се борите с лицемерието на околните?

А. С учтивост и добрина, ако има отпор ще се развива, за да надвие съперника,затова не бих искала да съм съучастичка в такива прояви.

Б. Не се боря. Всеки трябва сам да се справи с тези си черти от характера. Това, с което се боря са собствените ми несъвършентва.

В. Като чуя за борба и се сещам за " Бори се и няма да оцелееш... и т.н." У всеки има от всичко, а кое ще изплува на повърхността, зависи от това на кое ще дадеш живот. Хората не са добри, нито лоши, нито лицемерни, те са просто такива, каквито са. Така си мисля аз, това виждам, преживявам и на това се уча.

Г. Щипка великодушие и две хапки добрина
« Последна редакция: 12-02-2011, 21:23:46 от Даниела »
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Въпроси към шоуто за ЖЕНИ
« Отговор #8 -: 10-02-2011, 20:28:46 »

8. Ако приемем, че мъжете се делят на два вида - дупемани и цицомани, вие на какви видове се делите?

А. Плочкаджийка и теракото- любителка  :Content_4 - emotloader:

Б. Във физиката на мъжа някои жени гледат мускулите, други размера на мъжката им гордост, също така ръста .. но поне според мен по-голямо значение има самоувереността му, защото жената успява да улавя тези сигнали за вътрешна нагласа на човека

В. Тук ще има страшно подразделение...хаха...Като се започне от класическото и за двата пола дупеманство, мине се през кореманството (как звучи само!) и се стигне до ръцеманството, усмивкоманството, очиманството, високоманството и т.н. ..

Г. На блондинки и брюнетки, но знаем, че печелят червенокосите.   ;D
А сега сериозно, малко много ми е трудно да възприема някого в определена категория...и многооо се затруднявам да отговоря. Сигурно съм блондинка, ако не по коса, по душа.
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Въпроси към шоуто за ЖЕНИ
« Отговор #9 -: 10-02-2011, 22:15:34 »

9. Склонна ли си да промениш себе си и някакви черти от характера си заради любимия човек?

А. Ами тя промяната е постоянна, а ако е замесена и любов, сигурно е блаженство.

Б. Сигурно да и то би си станало от самосебе си.Ако е  един вид насила да се промениш,тогава пак може да стане тази промяна ,но не мисля,че в такъв случай връзката ще просъществува

В. Не само съм склонна, но искам да променя някой неща у себе си. Какво по-хубаво от това да го направя за любим човек?

Г. Според зависи ,коя/кои черти
« Последна редакция: 14-02-2011, 11:33:29 от marulka »
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Въпроси към шоуто за ЖЕНИ
« Отговор #10 -: 12-02-2011, 20:27:13 »

10. Дъждовна вечер, сама си в любимия си бар, отпиваш бавно и изкусително скъпо питие... Случайно твоя приятелка те вижда там и те запознава с нейн приятел - най прекрасният и привлекателен мъж, когото си виждала. Това е мъжът, който е нещо много повече от един "кирлив принц на бяло конче" - всичко за което си мечтала. Истински галантен джентълмен, супер пич, ухае страхотно и те възбужда само с присъствието си.... И така се стига до първата интимна вечер.... Страстта е неудържима... НО!!!Той има странно желание, точно в най-пиковия момент - възбужда се от това да поставя сурово месо по тялото ти и след това нежно с език да го поема с устни.... След което ще изиска същото от теб... Твоята реакция

А. Ще повърна и ще му деформирам фантазията...( освен ако тя не включва и това   ). Ай, защо така за принца? За всеки си има по един такъв на бял кон и той няма как да е кирлив.

Б. Ще си помисля, че е доста психарско и ще се опитам да говоря с него за това,оттам нататък зависи от отговора...

В. Хмм, сексуалните фантазии са за да бъдат сбъдвани, но само ако и на двете (или повече) страни им е приятно. В случая няма как да се изпълни точно това негово желание, но винаги може да се измисли нещо, което да е приятно и за двамата.

Г. Първи вариант- ако не знае, че не консумирам месо, казвам му  ,измисляме нещо, което и на двамата ни харесва , ако пък държи толко много  на месото , кой от къде е .
Втори: ако пък знае преди това, че не ям месо- без обяснение ставам и си заминавам ...има две ръце , ще се справи...
« Последна редакция: 13-02-2011, 10:44:34 от Даниела »
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Въпроси към шоуто за ЖЕНИ
« Отговор #11 -: 13-02-2011, 17:09:24 »

11. Какви животни обичате?

А. Всички животни на света, но в топ 3 са- котки,катерици и миещи мечета.

Б. Обичам котки, имах сиамка и един ден изчезна... Не ме питайте... Сега имаме една на село и като се случи да се видим, свят й се завива от мачкане. Ама на нея й харесва. Обичам и кученца, но не съм имала, може би предстои... Общуването с животни не може да се обясни, не може да се замени, трябва да се преживее.

В. Обичам пилешко, телешко, свинско... шегувам се. Всякакви животни обичам, но имам фобия от мишки, плъхове и акули.

Г. Живи  tooth
« Последна редакция: 16-02-2011, 06:40:15 от marulka »
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Въпроси към шоуто за ЖЕНИ
« Отговор #12 -: 13-02-2011, 17:12:38 »

12. По какъв начин обичаш да си оформяш интимната прическа?

А. Няма пък да кажа!  tooth

Б.  Бразилска.

В. Предпочитам да нямам нищо,затова  оформяне не става...

Г. Идеално гладко ми е най-удобно.
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Въпроси към шоуто за ЖЕНИ
« Отговор #13 -: 14-02-2011, 09:10:30 »

13. Обръщате ли и другата буза, следвайки библейският пример?

А. Преди време си мислех, че това означава да отвръщаш на лошото с добро. После една жена ми го разтълкува така – ако някой те удари по бузата не бързай да реагираш, може да се е объркал, заблудил, сгрешил, подай й другата и ако пак те удари, ами защитавай се! Така че обръщам и другата.  ;D

Б. Повечто пъти си замълчавам умишлено, не знам дали се счита за обръщане на бузата.

В. ..................

Г. Случва се и да я обърна, но определено не е следвайки библейския пример. Според ситуацията.
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Въпроси към шоуто за ЖЕНИ
« Отговор #14 -: 14-02-2011, 09:13:56 »

14. И все пак... размерът има ли значение?

А. И все пак, да.

Б. Да, има значение. Ако е от една граница надолу, определено значение ще има.

В. Не, стига да е голям   ;D  Сега сериозно – с малки нямам опит (явно съм от късметлийките), но мога да кажа, че и много големи не е хубаво. За златната среда съм.

Г. Споко, с правилният човек, размерът винаги е точният.
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Въпроси към шоуто за ЖЕНИ
« Отговор #15 -: 14-02-2011, 09:17:58 »

15. Покажете какво за вас е любовта във снимка. Тоест дайте линк към снимка, която според вас представя най-добре какво означава любовта

А. В една конкретна снимка не можах да се побера.
Може би тази:  http://blog.ashleysimko.com/post/76238684/editorial-inspired-by-johnny-depp-and-vanessa
А защо не тази:  http://sexybilly.snimka.bg/animals/kalinki.547645.21359951
А в това клипче / знам, че само снимки, ама.../ от 2:40 нататък и рев  
http://www.youtube.com/watch?v=iEQPXDGRaEk

Б. http://www.coolgadgetconcept.com/wp-content/uploads/2010/05/all-time-coolest-movies-felini.gif

В. http://s3prod.weheartit.netdna-cdn.com/images/5838699/cute,love,sugarsugar,,age,couple,happy-4ce609f73518ad19750ca5b419637422_h_large.jpg?1293521762

Г. http://25.media.tumblr.com/tumblr_ldxesucYuY1qzilpso1_500.jpg

« Последна редакция: 14-02-2011, 22:52:51 от Даниела »
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Въпроси към шоуто за ЖЕНИ
« Отговор #16 -: 14-02-2011, 09:25:15 »

16. Пет неща които ви дразнят в един мъж.

А. Когато е разхвърлян, дрехи по пода, ужас, позволено е само при секс разпилян .... мислех, че ще  измисля пет, но не се сещам за повече.

Б. 1- Плюенето по улицата, 2- Когато се хвалят сами, 3- Когато говорят и изтъкват мускулите си, 4- Когато оставят жена да ги манипулира и то най-вече със секс, 5- Когато не спазва обещание

В. Ако ги изброя, ще говоря за конкретен мъж и като се има в предвид, че всеки е уникален по свой начин, не мога да отговоря.

Г. Ревност, агресия, нерешителност. Това са – не са пет.
« Последна редакция: 14-02-2011, 10:56:04 от marulka »
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Въпроси към шоуто за ЖЕНИ
« Отговор #17 -: 14-02-2011, 09:30:10 »

17. Колко дни мислите, че можете да изкарате без радио, телевизор, GSM и компютър? (или поне без повечето от тях - уточнете!)


А. Без телевизор - години, за другите неща е много относително, зависи къде съм, с кого съм, как се чуствам.

Б. Неограничено дълго. Телевизор нямам от доста години; мечтая си поне за месец без компютър и телефон; само музиката би ми залипсвала, особено ако не съм някъде сред природата.

В. Последният път ми се случи за седмица, докато ремонтирахме една къща. Беше на място, където обхватът е кът, а пък за телевизор кой да се сети? А и бяхме заети с по-важни неща от изброените. Изобщо зависи с какво ги заменям.

Г. Колкото се налага. Ако мястото е скучно, нямам добра компания, няма какво да се прави и къде да се ходи, а и нямам нито едно от тези неща, или пък само тв, ще ми е доста трудно, но ще се справя някак си, ще измисля нещо което да ми е в полза.Р азбира се, ако съм на интересно място и с някой, с когото да ми е приятна компания, няма  да се сетя за тях или да усетя липсата им. Била съм 2 месеца с тв само с два канала, които определено не бяха интересни, с интернет който зареждаше клипче около 2-3 часа и ползвах само winnamp-a, а не след дълго останах и без това, нямаше близо жив човек.И още подробности, които няма да разказвам, но човека е по-силен отколкото подозира и тези неща са просто прищявки, които дори, според мен, в известна степен пречат на това да му е забавно. Те са помощни, а не животоподдържащи, така че седмица-две не са кой знае какво.
« Последна редакция: 14-02-2011, 10:53:56 от marulka »
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Въпроси към шоуто за ЖЕНИ
« Отговор #18 -: 14-02-2011, 09:33:57 »

18. Като каква любовница се определяш?

А. Ми не знам.

Б. Дива, страстна, нежна, експериментаторка.

В. Обичам новите неща, инициативна съм, но ми харесва да виждам това и в мъжа. Жената в мен обича тези моменти, за да си покаже ноктите, новото бельо, желанието в  неговите очи. Харесва ми експлозивната и гореща страст, паузирана на моменти с нежност.

Г. Идеална съм, но ми е неудобно да се хваля сама   :D
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Въпроси към шоуто за ЖЕНИ
« Отговор #19 -: 14-02-2011, 09:45:05 »

19. Тъп, но решителен или умен, но страхлив?

А. За мен решителността не е отсъствие на страх, а действие въпреки страха. Човек, който познава страха и е намерил в себе си сили да го преодолее, знае какво е смелост. А и пък кой всъщност е само тъп или само умен и за кого?

Б. Леле този въпрос е много коварен.   Сега и да казвам, че е много индивидуално и различно за всеки, че има значение от обстоятелствата и т.н, ще съм права,но не отговаря конкретно по въпроса. Определено, ако жената е достатъчно умна, ще успее да оправи тези негови недостатъци, а ако не успее сигурно би го зарязала или пък не, защото тя притежава тези качества,които му липсват и се допълват. Но си е като предизвикателство за нашите умения, глина в  ръцете. Мисля си, че има по-голям шанс тъпчото да поумнее, отколкото страхливец да придобие решителен усет. Затова, при наличието само на тези две определения за мъж, предполагам че ще избера тъп, но решителен.(под тъп, разбирам първичен и нетактичен)

В. Мъж ли?  :)  Така поставен въпроса нито едно от двете. И двата варианта ме плашат.

Г. Умен, но страхлив, ще го вкарам в релси бързо и ще стане смел!!
Не, че и тъпият не мога да го изостра, аахаххахах, няма невъзможни неща, и дори да има са малко!
« Последна редакция: 14-02-2011, 10:55:36 от marulka »
Активен
 

Страницата е създадена за 0.127 секунди с 23 запитвания.