Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Човек се учи непрекъснато  (Прочетена 1262 пъти)

vesellaa

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
Човек се учи непрекъснато
« -: 14-04-2011, 10:23:37 »

Здравейте!!!!! Много искам да променч начина си на живот,а незнам от къде да започна.Запозната съм с  книгата на Лидия Ковачева,а и доста литература на тази тема,но се въртя в омагьосан кръг.Мисля да мина на вегатерианско хранене,и да го съчетая с нчкакви курсове на глад,молш за подкрепа и съвети.Благодаря!!!!
Активен

Valja

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13
Re:Човек се учи непрекъснато
« Отговор #1 -: 14-04-2011, 11:41:53 »

Ами аз мога да кажа за себе си, че колкото повече чета подобни теми, толкова по-силно ме обхваща желанието за здравословно хранене и не само желание, а и прилагането на практика. Тук в този форум има толкова много информация и рецепти за здравословни храни, че просто е невъзможно да не опиташ да си приготвиш някои от тях. А като направиш една, виждаш, че е много интересно и приятно, започваш с втори опит, после трети и т.н., коригираш си някои грешки - при мен този начин проработи успешно. За което благодаря на всички тук :thankyou:
Активен

Diego de la Vege

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 348
Re:Човек се учи непрекъснато
« Отговор #2 -: 14-04-2011, 11:51:45 »

Добре дошла, Веселке!
Лидия Ковачева е добро начало, бих те посъветвал да минеш 20 дневното по нейната методика, като при захранването изключиш млечните и месото. След 20 дни на плодове, няма да имаш проблеми (психологически или други) с преминаване към вегетарианство. Основно правило е всичко да става леко, от самосебе си, с разбиране, осъзнаване и без насилване на психиката. По-добре хапни парченце баница например (колкото да ти мине мерака), отколкото цял ден да преглъщаш слюнка и да сънуваш баници ...
Успех!
Активен

vesellaa

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
Re:Човек се учи непрекъснато
« Отговор #3 -: 15-04-2011, 11:08:24 »

Благодаря,Ви за съветите.
Активен
 

Страницата е създадена за 0.099 секунди с 22 запитвания.