Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Да гладуваме заедно  (Прочетена 320292 пъти)

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #180 -: 28-02-2012, 06:25:40 »

DeNiro, жив ли си още? оцеля ли след гладуването ?  :whistling2 - emotloader:

иначе сега като го карам без вода... виждам, че наистина има урина... или поне днеска имаше на втория ми ден, явно първия път като карах не знам кога беше точно имах по-малко, защото е нямало какво да изхвърлям, а сега са се разложили повече неща и вече е имало какво да изхвърля като урина и затова имам повече, а пък и беше доста по-тъмна от обикновено, което предполагам е добре :) днеска продължавам втори ден на сухо..... и да видим  :police:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

DeNiro

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 649
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #181 -: 29-02-2012, 21:23:44 »

Е след тридневно гладуване кка да не оцелея :) Сега съм трети ден от ново гладуване. Ти кой ден откара, че не разбрах? Поздрави и успехи
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #182 -: 01-03-2012, 12:57:50 »

аз сега го правя по постите.... карам 4ти ден в момента.... и идея си нямам докъде ще стигна.... от 1 до 3 седмици си мисля  tooth tooth tooth
първите 2 дни карах на сухо, а сега го карам на дестилирана вода... не мога да разбера дали се чистя, може би още не са се задействали достатъчно процесите, но ще видим... може би пък изкарвам по въздуха токсините, защото съм се разкашлял нещо напоследък, а довечера се чудя дали да не направя и една клизмичка само с вода :)
Активен
"няма грешки, има само уроци"

lindorina

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 93
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #183 -: 06-03-2012, 00:02:53 »

Гарванчо,така и така ще се "мъчиш" tooth-защо само с вода?
А мога ли да те попитам,каква дестилирана вода използваш?Аз миналата година ползвах,но в аптеките имаше само в пластмасови бутилки,което леко не ми се понрави.Някога я продаваха в стъклени такива.
Аз също постя,съжалявам,че първите 3 дни не съобразих да направя сухо гладуване.Както и да е,сигурно е имало защо.Ще бъде по-нататък,явно нещата трябва плавно да се случват,че бях се поотпуснала.
Успех на теб и всички гладуващи.Наближава пълнолуние,за който е забравил :)
Активен
Преди шансът да ви награди с голям успех,той първо ви изпитва в трудности!
http://img.wallpaperstock.net:81/spring-feeling-wallpapers_5137_1024x768.jpg

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #184 -: 08-03-2012, 18:40:41 »

хмммм... в какъв смисъл защо само с вода? имаш предвид, че е по-добре да е сухо гладуването изцяло? или имаш предвид да не е нещо опасно и дали не е по-добре да добавя сокове?! първите 3 дни направих сухо, следващите 3 водно с вода от пластмасови бутилки от аптеката, обаче много ми съхнат устните и ми беше лошо нямах сили и се отказах на 6я ден.... явно ми е доста замърсен организма, или пък дестилираната вода не ми понася нещо, понеже досега не съм пил такава.... вече мисля да го карам на чешмяна, все ми е тая... и без това цял живот съм си пил чешмяна и сега като пия друга може организма ми да не го възприема точно като вода  :surpris_23:
мисля да го карам по-полека гладуването.... в смисъл малко да се попречистя и тогава вече по-дълги, но се чудя утре дали да не изкарам 1 ден, или следващия петък, че скоро гладувах по-дълго :)
Активен
"няма грешки, има само уроци"

توقف عن قتلى

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 149
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #185 -: 08-03-2012, 22:10:27 »

ахахах много си забавен.
 Ти да не мислиш, че като не ядеш ще се чувстваш като Дънкън Маклауд?
 Намери си изворна вода, в твоя град се съмнявам да няма чешми или ако държиш да е дестилирана, можеш да си я правиш сам. Имам един познат, който прави по поръчка подобни неща(дестилатори) . Пиши на лични ако искаш координати, но ще ти трябват и парички. Най-добре потърси изворна, ако искаш организма ти да разбере какво е вода  :bleh
Активен

lindorina

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 93
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #186 -: 10-03-2012, 16:06:30 »

 toothГарванчо,май не ме разбра - имах предвид не гладуването на вода,а клизмите с вода.За мен гладуването,независимо дали сухо или водно,винаги е ефективно.А това със соковете,нали си знаеш,че не е гладуване.Трябва да си почувстваш кой е оптималния вариант за тебе.
А относно клизмите,първото вливане може да е с вода,а следващите или с подкисилена такава/лим.сок или ябълков оцет/или с урина.Всъщност аз не съм от най-вещите,но Малахов пише за това,а и тук доста се е говорило.
А относно изворната вода в самите градове,ми е малко под въпрос.Изворна разбирам аз,някъде на незнам си колко м надморска височина и пак трябва да е проверен източника.От чешмата също не е най-удачния вариант,когато се гладува.Структурираната със сигурност може би е най-доброто,но и най-трудоемко.Аз пия бутилирана изворна - знам че също не е суперско :)но за сега е така.
Активен
Преди шансът да ви награди с голям успех,той първо ви изпитва в трудности!
http://img.wallpaperstock.net:81/spring-feeling-wallpapers_5137_1024x768.jpg

purelove

  • Гост
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #187 -: 11-03-2012, 00:00:02 »

Аз пия бутилирана изворна - знам че също не е суперско :)но за сега е така.
Water from the mountains  :pensif_29: Rulz  tooth tooth
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #188 -: 14-03-2012, 12:18:12 »

не разбирам нищо от изворна вода.... за мен дори и чешмяната вода е изворна, защото извира от чешмата ..пък съм чувал, че тая бутилираната и нея я сипват от чешмата, но явно от по-чисти райони там дето ужким я произвеждат... така че чак толкова разлика сигурно няма не знам и аз :) ама то е верно, тя минералната вода едно време ужасно миришеше на развалени яйца и не можех да я понасям, докато сегашната минерална си е почти като чешмяната... може би само слагат някой консервант и овкусител, за да не се разваля и да има приличен вкус докато стои дълго в бутилката  :surpris_23:
взех си някаква претърпяла обратно осмозична обработка, ужким с по-малко минерали, въпреки че и тя ми е поне толкова съмнителна колкото всяка друга вода.... абе само знам, че вече дестилирана няма да пия, докато не се натровя при гладуване с някоя друга... да видим дали пак така ще ми пресъхнат устните и ще ми е толкоз лошо.. ама ако се окаже, че пак е така може пак да се възвърна към дестилираната вода за по-следващото си гладуване...  :whistling2 - emotloader:
относно клизмите.... само с вода се мъча, защото иначе май заминава и полезната микрофлора, ако прибавям морска сол... пък взех да си мисля, че вероятно е по-добре полезната ми микрофлора да си стои на мястото, ако ще замърсяванията по-бавно да се махат :)
и искам да се похваля за един впечатляващ резултат в резултат на гладуването.... вече ходя да акам по 2-3-4 пъти на ден, както пол брег... докато преди само по един, така че явно са се подобрили нещата в тая насока, чувствам се сякаш добре се чистя щом ходя толкова често  :thankyou: обаче другите болести май са си още на място, така че ще продължавам да гладувам, докато не усетя и други странни положителни ефекти....
Активен
"няма грешки, има само уроци"

Blue_Starrr

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #189 -: 15-03-2012, 13:37:37 »

Здравейте,
искам да Ви попитам нормално ли е при гладолечение да излизат афти в устата? Човек, който всяка година пости ме уверява, че е нещо нормално, когато организмът се пречиства. Но мен все пак си ме притеснява...
Активен

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #190 -: 15-03-2012, 13:43:58 »

Здравейте,
искам да Ви попитам нормално ли е при гладолечение да излизат афти в устата? Човек, който всяка година пости ме уверява, че е нещо нормално, когато организмът се пречиства. Но мен все пак си ме притеснява...
Дааааааааааааа,нормално е... :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:,ако не си вадил/а  последната година пурата от устата си-напълно е нормално.. tooth tooth
 пък този , дето ти е казал  така, можеш да му кажеш да е жив и здрав... :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: tooth tooth
« Последна редакция: 15-03-2012, 13:46:21 от Миоджералвомбо »
Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка

Blue_Starrr

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #191 -: 15-03-2012, 13:54:23 »

Здравейте,
искам да Ви попитам нормално ли е при гладолечение да излизат афти в устата? Човек, който всяка година пости ме уверява, че е нещо нормално, когато организмът се пречиства. Но мен все пак си ме притеснява...
Дааааааааааааа,нормално е... :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:,ако не си вадил/а  последната година пурата от устата си-напълно е нормално.. tooth tooth
 пък този , дето ти е казал  така, можеш да му кажеш да е жив и здрав... :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: tooth tooth
Аз какво питах, какво ти ми отговаряш... И поздравления за най-големия "шегаджия" на форума!  :Content_14:
Активен

fosul

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #192 -: 16-03-2012, 15:07:24 »

Здравейте, аз гладувам 13-ти дена на плодове и вода, имам само едно 10-дневно такова досега. Чувствам се добре и мисля да вмъкна и гладуване на вода и сухо такова.Дано успея. Поздрави на всички!
Активен

purelove

  • Гост
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #193 -: 16-03-2012, 16:24:57 »

Активен

kokolqja

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 33
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #194 -: 16-03-2012, 19:06:00 »

Здравейте!Аз "гладувам"на чай и плодове от 1 март.На 21 март започвам да се захранвам но не зная как да стане това,защото искам да е по суровия начин.Досега съм се захранвала по нормалния и незнам какво да ям сега.Моля някой да ми обясни ако може.Днес цял ден търся по форуми информация и не намерих нищо.

П.С.  С какво да започна?
        Кога мога да ям поници?
        Кога да включа ядки?
Досега не се сещах за здравословно хранене а когато видях зора тогава започнах да се замислям.Имам киста на яйчника и ми казаха че ако расте ще ме оперират.Надявам се да се смалява.  :Content_22:
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #195 -: 16-03-2012, 19:17:20 »

ще си изкажа моето мнение... ами просто яж плодове и зеленчуци и си готова, а ядки включи от 3-4 ден да речем... то при суровоядство друго освен ядки, плодове и зеленчуци няма кой знае какво за ядене, така че не е голяма философия :) това по въпроса с това, което искаш.... сега по въпроса, което смятам за по-правилно... захрани се по нормалния начин, като просто не включваш нищо животинско - месо, яйца, мляко, сирене - забрави ги! захрани се с плодове, зеленчуци, пълнозърнест хляб, ядки, готвени храни... и вече като почнеш да ядеш това - тогава преминавай към чисто суровоядство ако искаш :) да не се получи така, че нещо не можеш да издържиш на захранването и да минеш от сурово направо на месо и млечни в по-големи количества отколкото трябва :) при захранването идва страшен апетит да знаеш, досега като си ги правила захранванията имала ли си проблеми? да нямаш воля примерно да следваш указанията, да не издържиш и да почнеш да ядеш повече отколкото трябва?! според мен не пречи чак толкова ако се захраниш с всичко без месо и млечни, захраниш се с хляб и готвени храни колкото да свикне организма с тях, щото преди така си се хранила и може би трябва да дадеш на организма си малко от тях да не те нападне по-остро гладът... и вече ако имаш силите си минавай само на плодове, зеленчуци и ядки сурови, кълнове и каквото още ти хрумне... ама ако много силна се чувстваш - давай като искаш, яж само плодове, зеленчуци, ядки, кълнове и да видим какво ще стане :) мисля, че със сурова храна захранването изобщо не е проблем, както и да го направиш няма да е чак толкова фатално, стига да не прекалиш с количеството.... щото корема ти се е свил и ако го разшириш набързо става малко зле... като например на мен 2 големи дюнера изядени на веднъж ми се виждаха малко и бях пак гладен и така  O0
Активен
"няма грешки, има само уроци"

purelove

  • Гост
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #196 -: 16-03-2012, 19:55:53 »

Гарванеееееееееееее  :surpris_22: ...........
Майко мила, аз съм в ШОООООООООООООООК  :Confus_3: :Confus_3: :Confus_3:
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #197 -: 16-03-2012, 19:57:27 »

защо, какво те е притеснило толкова, ПуреЛове  tooth tooth tooth
Активен
"няма грешки, има само уроци"

kokolqja

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 33
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #198 -: 16-03-2012, 22:25:14 »

Много ти благодаря за отговора и насоките.Ще го направя по суровия начин.Не съм имала проблеми със захранването до сега,даже на него досега съм била най стриктна.Предните пъти когато съм била на режима не се ограничавах с количеството плодове ядях си по 2 килограма на ден,обаче сега се мъча да се излекувам и плодовете ми бяха 2 цитрусови сока и 1 банан на ден.Корема си го разширявах с 0,5 литра вода,да не се свие много. ;D
Активен

lindorina

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 93
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #199 -: 16-03-2012, 22:44:07 »

Аз бих започнала с малко стърган морков-действа като метла на организма.Постепенно и по малко-включване на други зеленчуци.Ядките-по-късно.Готвено,както предлага Гарванчо-не.Със солта,ако ползваш-най-рано след 5-6 ден внимателно.
Можело е да избегнеш банана при плодово-чаения режим-не е за препоръчване.По-скоро е за захранването.
Активен
Преди шансът да ви награди с голям успех,той първо ви изпитва в трудности!
http://img.wallpaperstock.net:81/spring-feeling-wallpapers_5137_1024x768.jpg
 

Страницата е създадена за 0.087 секунди с 23 запитвания.