Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Естествен пилинг за тяло  (Прочетена 3688 пъти)

savina

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 48
Естествен пилинг за тяло
« -: 02-08-2011, 10:45:22 »

 Да предложа на милите дами едно изпитано от мен средство за премахване на мъртвите клетки и продукти от потенето под формата на пилинг за тяло:
-използвам небелен коноп,който смилам финно на брашно/в кафемелачка/ и с него по време на душ ексфолирам кожата си с кръгообразни движения.За мен ефекта е чудесен,кожата се пречиства,а най-хубавото е че след баня няма нужда дори от лосион,защото едновременно и се овлажнява от натуралното конопено масло.А И ИЗЛИЗА ДОСТА ИКОНОМИЧНО.. ;)
Активен
Егото е причина за всички болести и несполуки..правилният начин на живот Помага..

Mep

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 483
    • Земя назаем
Re:Естествен пилинг за тяло
« Отговор #1 -: 02-08-2011, 16:53:40 »

Благодаря, имам стари конопени цели зърна и понеже май са хванали буби, не ги ям и си стояха така... ще се възползвам от идеята.
Активен
Духът владее материята!

savina

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 48
Re:Естествен пилинг за тяло
« Отговор #2 -: 05-08-2011, 12:16:56 »

 :flowers2:
Радвам се,че идеята се е харесала и на някой друг,пробвала съм и с кафе и овесени трици,но с конопа ми е най-добре.Сега се сетих даже ,че по здравословните магазинчета съм виждала шипково и ябълково брашно и може да пробвам и с тях  ???
Активен
Егото е причина за всички болести и несполуки..правилният начин на живот Помага..

Люба

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 155
Re:Естествен пилинг за тяло
« Отговор #3 -: 19-09-2011, 18:10:26 »

Вдъхновена от теб,аз пък си оползотворявам отпадъка от конопеното мляко така.Благодаря ти за идеята!Обожавам аромата на конопа tooth(ами да обичам си го),всъщност това е първия пилинг който ползвам изобщо и не съм предполагала че толкова ще ми хареса употребата му и ефекта хехе.

какво полезно растение само...
Активен

توقف عن قتلى

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 149
Re:Естествен пилинг за тяло
« Отговор #4 -: 11-01-2012, 21:04:28 »

 Наскоро съчиних една много добра маска за лице, но не е веганска/само сурова  tooth/
 Един белтък с пшенични трици, (около 2-3 лъжици) малко лимонов сок и канела.
 Предупреждавам, че първите пъти се усеща доста мощно дърпане и малко щипе, но си заслужава. Ефекта е видим още след 1-2 маски.
Активен
 

Страницата е създадена за 0.09 секунди с 22 запитвания.