Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Бълхи-проблем-страшно!!!!  (Прочетена 1748 пъти)

green flower

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 448
  • Remember your dreams!
    • Органично
Бълхи-проблем-страшно!!!!
« -: 08-10-2011, 09:24:02 »

Здравейте,
сериозен брутален огромен проблем!!!!!  >:( >:( >:( >:(
Имаме нашествие от бълхи вкъщи от известно време и пробвахме със "софт" мерки като пране на всичкото спално бельо, пръскане с био неща (като масло от чаено дърво) и някакви други такива, но нищо не стана! Множат се брутално и имаме по 40 ухапвания сигурно вече, става невъзможно да се живее вкъщи! Домъкнали сме ги или от терена някъде, или от някакви животни дето са влизали по двора...Не знам, но е брутално! Не ми се ще да използвам някакви гнусни опасни препарати...Опит и идеи някой може ли да сподели? Спешно е, докато не сме се метнали от някъде....  :surpris_22:....направо не може да се работи, не може да се спи....
Активен
Усмивката е подписът на Божественото!

People will always respond positively to joy and enthusiasm.

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Бълхи-проблем-страшно!!!!
« Отговор #1 -: 08-10-2011, 14:36:31 »

Незнам Цвете  ::) У нас се е случвало кучето да донесе от вън, за него използвам една пудра и това е достатъчно. Обаче при тебе е сериозно, и сигурно ще трябва да купиш по-силни препарати.
Активен

green flower

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 448
  • Remember your dreams!
    • Органично
Re:Бълхи-проблем-страшно!!!!
« Отговор #2 -: 08-10-2011, 18:11:06 »

Ами, да, то това е странното при нас...На всеки се случва да му скокне бълха и да го ухапе, ама така масово и брутално! Другарят купи някаква гадна отрова, която май ще ползваме, че вече не се трае, за съжаление! Не ми се искаше, но няма как! Бяха ми казали за емулсия от масло от чаено дърво и вода и се пръска с пулверизатор, но нямаше никакъв ефект  :(! Или нашите бълхи са некви супер хищни и мутирали  tooth, или са  прекалено много и безсмъртни  :weight_lift:!
Активен
Усмивката е подписът на Божественото!

People will always respond positively to joy and enthusiasm.
 

Страницата е създадена за 0.098 секунди с 22 запитвания.