Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: МАШИНАТА НА д-р РАЙФ ЗА ЛЕКУВАНЕ НА БОЛЕСТИТЕ-КАК ДА СИ Я НАПРАВИМ САМИ В КЪЩИ  (Прочетена 26513 пъти)

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора

ПРАКТИЧЕСКО РЪКОВОДСТВО ЗА ЛЕСНА И БЪРЗА КОНСТРУКЦИЯ
 Тук ,днес описах как точно съм си направил тази машина:

 http://blogzaserioznihora.blogspot.com/2012/01/blog-post_3955.html
 
Така,че който иска ,няма какво да ходи и да търси насам- натам и да се чуди откъде да намери пари ,а също и дали това дето му продават за "машината на Райф" не е някое кораво менте.Тази конструкция как да стане съм описал подробно, има и снимки.И работи без грешка от 1 година.Не я ползвам за мен,защото съм здрав.Но за други хора- отвреме на време.Направих я, за да разсея най- напред за себе си съмненията дали това е възможно- да лекува 1500 болести ,много от които изключително тежки.Лекува ги и е точно така, както мнозина лекари не биха искали да бъде.Лекува почти всички болести и аномалии.Може всеки да си я направи сам, стига да не шета на други втълпявания или предрасъдъци и особено на тези ,които обслужват стандартната медицина.



Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка

Мая

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 36

Тази конструкция как да стане съм описал подробно, има и снимки.И работи без грешка от 1 година.Не я ползвам за мен,защото съм здрав.Но за други хора- отвреме на време.Направих я, за да разсея най- напред за себе си съмненията дали това е възможно- да лекува 1500 болести ,много от които изключително тежки.Лекува ги и е точно така, както мнозина лекари не биха искали да бъде.Лекува почти всички болести и аномалии.Може всеки да си я направи сам, стига да не шета на други втълпявания или предрасъдъци и особено на тези ,които обслужват стандартната медицина.

Че работи без грешка ти вярвам, в смисъл че не се е развалила технически като конструкция машината.

Но за другото че лекувала 1500 болести, че лекувала почти всички болести и аномалии...е само пожелателно, а не е действително!!!
 Няма нито машина,... нито стандартен лекар с университетско образование, ...нито пък народен/енергиен лечител с няколко вселенско–галактически обраования.........които да могат да лекуват всичко или почти всичко.

Да си разсеял съмненията около 1500 болести и изключително трудоемко,... и на практика няма как да стане, още повече за една година!
« Последна редакция: 31-01-2012, 15:16:49 от Мая »
Активен

Vik

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 63
Активен

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора

Наистина няма как да съм проверил  1500 болести  за една година да са излекувани,не защото е малко времето,а защото няма откъде да намеря толкова болни -хем болни,хем да искат да се подложат на сеанс  с машина ,правена от г-н никой и по технология на лекар живял преди 80 г ,за който не са и чували :Content_4 - emotloader:точно така е....Ще ти кажа от какво съдя, че лекува всичките тези,и допускам предположението си правилно.Проверих около 10-12 вида аномалии и болести  на няколко човека,някой от които тежки аномалии.Резултата е повече от превъзходен.Може би само аюрведиците могат да се мерят с тази машина.Освен това твърдя най- отговорно че абсолютно всички болести се лекуват от майстори потомствени лекари-аюрведици-това е възможно.Не за всеки аюрведик,само за някои, но е в рамките на техните възможности.Говорим за потомствени такива лекари,които освен това че са медици от Аюрведа са също астролози и безупречни йоги.Така,че твърдя,че всичко се лекува-абсолютно всички 4440 болести на човека.А машината не може всички-да права си,но тези ,за които самия лекар-Роял Раф е съставил и изпробвал вибрационните честоти ,за да създаде списъка на тези болести,в това съм сигурен, че е сполучил и се лекуват.Вибрациите на ,за всяка една болест-каква да е комбинацията от честоти и колко да трае всяка една ,това е получено по емпиричен път,изследвайки всеки един вирус под 60 000 пъти увеличителен микроскоп.Този  е най- мощния ,за които аз знам и да е оптичен,другите след него вече,по мощните, не са оптични и на практика убиват микроорганизма предварително с електронните си лъчи.За да се определи дадена честото е било необходимо да бъде умъртвен всеки един вирус ,както е жив и да се гледа в това време под мощен микроскоп като посочения.Честотите са се усилвали ,до момента в които настъпи смърт на вируса,така се засича нужната честота.Именно така е създаден списъка на тези около 1500 болести -всяка поотделно.Това е то труда на този велик лекар.После ,разбира се,медиците от стандартната медицина ,са си направили труда да се забрави ипотули всичко-нали биха останали без работа и пари по този начин.А ако искаш да провериш как работи и дали може ,направи си я ,не е трудно.Но да говорим какво може машината и какво не- е необходимо е поне да сме пробвали на практика.Така мисля.Всеки може да говори ,ей така,наизуст ,бе  да е видял ,нито опитал ,само от четене и странична информация.Направи я  ,пробвай как е при дадена болест и можем да говорим,като ще уважа задължително мнение,което изхожда от опита вече,а не от прочетена информация.... :sorcerer - emotloader: :Appetit_4: :fun_096:
Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора

Интересно
и това работи ?
ако кажа че работи и то изключително добре и с пълен успех,веднага ще се намери опонент да иска да спори с мен  чул ,не чул и не видял.Ако кажа ,не -не работи изобщо,написах статията и направих една глупост,отнемаща ми 2 дни работа и 200 евро пари ,ей така,щото нямаше какво да правя-какво значи това.Значи ,че хем аз съм идиот,хем изкам да изкарам и идиоти хората тук,във форума ,а и тези дето четат статията в онази блог?Може ли да е така и да си губя времето да лъжа  ,при това без никава печалба.Това правят само болните психично хора tooth tooth :Content_4 - emotloader: :Confus_3:Сега ,вече ,ако някой мисли ,че съм откачен ,негожо право е и нека мисли че лъжа.
 Моят съвет е:Направете си я ,изпробвайте я и след това ,кажете какво мислите.
Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка

vogon

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 47

това за краката е добра идея, и тока може да е по силен от другите уреди,мерил ли си волтажа?
Активен

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора

това за краката е добра идея, и тока може да е по силен от другите уреди,мерил ли си волтажа?
не съм мислил да го меря,но не е трудно ,мога да намеря волтметър.Това под краката дето казвам е американска идея,видях го в един саайт ,дето продава програмата ,специален усилвател от фирмата/за да вдигнат кинтите/ и 4 ръкохватки.Като видях къде сеслагат под колената -веднага реших че е много добра идея,заради спецификата на точно това място,може да знаев ,какво е ,а и други ,както бате Бино например,знаят.Аз  търся  само прагматични решения и идеи,затова не съм се замслял да го меря.Но колкото е е волтажа на изхода на звъка на компа,толкова би трябвало да е на самата ръкохватка.При високи вибрациине се усеща нищо,но при ниски -да.Лекувания се стряска и леко подскача ,като се смени вибрацията ,обикновенно на 3 мин,ако е от висока на ниска ... tooth tooth tooth
Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка

Мая

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 36

Цитат
Миоджералвомб: мисля че апарата , с който си се лекувала при този човек е наистина "уж" машината на Райф.Сега ще ти обадя защо.Точно преди  няколко години-2-3 а може и пожеяе или по малко,но по това време,в едно мазе един тип от София правеше тези машини.Сглобени от части от него и хората му..Заедно с  тези Запер,другите подобни...Програмата,с която  са работелиа са я свалили ,махайки защитите от западни и американски сайтове-проверих и струваше заедно с дръжките за машината над 250 евро тогава,доколкото помня.Тези хора ,в оня глад в софия са ревили да направят малки кинти-това добре.Но взеха да лъжат доста на дебело от лакомия.Аз съм се обаждал няколко пъти на мобилните телефони  от сайта  и казвам -искам да поръчам една машина/тогава не си бях мисли че мога да я направя/.Питах кажете ми адреса на офиса си и ще пратя човек от София да донесе парите и да я получи направо,защото не съм в Бг .Постановката им беше-по добре пратете парите на посочените в сайта сметки ,а ние ще ви я изпратим,защото в момента офиса се мести на друг адрес и сме заети с пренасяне на цялата документация.Добра врътка,като за онова време,малко тъпа ,ама доста хора са клъвнали Така имаше и реклами как се излекували много хора-измислени интервюта в  сайта.След месец се обадих и казаха ,че се местят отново с офиса.Колко трябва да е бил голям офиса? -Вероятно колкото може повече ,за да има място да прибере паРрите на баламите...................


Ти може да мислиш каквото искаш, ама  аз изобщо не съм попадала при хората за които говориш, ...не при хора, а само при един човек попаднах !!!                                                                                                                                                      


И човека не беше "един тип", ...а излъчването му и умствения му багаж бяха на интелигентен и ерудиран със сериозен жизнен опит и всестранни интереси и занимания.

Говориш за някакви хора от София, за някакъв техен глад.....човека не живее само в София, нито пък е бил в състояние на мизерия,...

Колкото си сигурен че Райф генератора може да лекува всичко, толкова си сигурен и на кого съм попаднала.........?!

Да ти кажа аз наистина искам машина или човек да могат да лекуват всичко, много силно го искам, НО...........!
А защо ограничаваш всичко с вируси?!  Аз съм го разглеждала този списък  с болестите дълъг беше точен брой не съм гледала, ...но там изобщо няма болести произхождащи само от вирус?  Ясни са ми теориите на Райф и на Х. Кларк.
–  Но ако един здрав човек излезе да кажем ей сега на улицата и .....падне, катастрофира или падне нещо върху него, и получи проблеми от типа травми/дегенеративни......ТОВА ВИРУС ЛИ Е?!
–  Ако човек има генетична аномалия без значение .....малка или голяма, ТОВА ДАЛИ ПАК Е ВИРУС?!
–  Психичните разстройства(депресии и тревожни разстройства) - , ДАЛИ ПРОИЗХОЖДАТ ОТ ВИРУС?!
.................и др.
« Последна редакция: 24-03-2012, 21:37:57 от hdeshev »
Активен

Мая

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 36

Цитат
Проверих около 10-12 вида аномалии и болести  на няколко човека,някой от които тежки аномалии.Резултата е повече от превъзходен
Можеш ли да изброиш тези болести.
Въпреки че не е много обективно за излекуване да говори някой друг, ... различен от излекувания.
Активен

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора

Цитат
Проверих около 10-12 вида аномалии и болести  на няколко човека,някой от които тежки аномалии.Резултата е повече от превъзходен
Можеш ли да изброиш тези болести.
Въпреки че не е много обективно за излекуване да говори някой друг, ... различен от излекувания.
ще изброя някои от тях:ставен ревматизъм,диабет,късогледство,мигрена,псориазис, няколко вида грип,сред които единия беше в тежка форма/грипа се лекува за 2 дни/
Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка

Мая

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 36

Кой тип диабет?
Тип 1 или тип 2......
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318

Цитат
Проверих около 10-12 вида аномалии и болести  на няколко човека,някой от които тежки аномалии.Резултата е повече от превъзходен
Можеш ли да изброиш тези болести.
Въпреки че не е много обективно за излекуване да говори някой друг, ... различен от излекувания.
ще изброя някои от тях:ставен ревматизъм,диабет,късогледство,мигрена,псориазис, няколко вида грип,сред които единия беше в тежка форма/грипа се лекува за 2 дни/

Мио , интересно ми стана за късогледството , аз имам такъв проблем, който ,майка ми твърди , е получен след ваксина в училище. Нали не смяташ, че късогледството се причинява от вируси ? Защо според теб , това устройство лекува късогледство ?
Тъй като се занимавам любителски от известно време с аудио виждам,че кабелите , които ползваш от компютъра ти със сигурност вкарват шум в усилвателя ти. Доста проби и замервания съм правил точно с такива кабели - оказва се ,че винаги не доставят качествено сигнала до усилвателят.
Активен

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора

                                                                                                   

И човека не беше "един тип", ...а излъчването му и умствения му багаж бяха на интелигентен и ерудиран със сериозен жизнен опит и всестранни интереси и занимания.

Говориш за някакви хора от София, за някакъв техен глад.....човека не живее само в София, нито пък е бил в състояние на мизерия,...

Колкото си сигурен че Райф генератора може да лекува всичко, толкова си сигурен и на кого съм попаднала.........?!

Да ти кажа аз наистина искам машина или човек да могат да лекуват всичко, много силно го искам, НО...........!
А защо ограничаваш всичко с вируси?!  Аз съм го разглеждала този списък  с болестите дълъг беше точен брой не съм гледала, ...но там изобщо няма болести произхождащи само от вирус?  Ясни са ми теориите на Райф и на Х. Кларк.
–  Но ако един здрав човек излезе да кажем ей сега на улицата и .....падне, катастрофира или падне нещо върху него, и получи проблеми от типа травми/дегенеративни......ТОВА ВИРУС ЛИ Е?!
–  Ако човек има генетична аномалия без значение .....малка или голяма, ТОВА ДАЛИ ПАК Е ВИРУС?!
–  Психичните разстройства(депресии и тревожни разстройства) - , ДАЛИ ПРОИЗХОЖДАТ ОТ ВИРУС?!
.................и др.
много емоции вкарваш в ума си и ако бяха по малко вероятно щеве да схванеш идеята ми ,че не човека ,които те е лекувал е бил мошеник,а онези ,които са му изработили и продали апарата.Разбираш ли че има разлика между   това ,което ти твърдиш и това което аз казвам за твоя случай.Предпологам ,че дори така симпатично описания от теб джентълмен ,дори не знае ,че има калени припои или такива правени с друг метал  на ръкохватките си/може и друг да е метала при спойките/.Аз говорих за хората ,които правят пари от продажбата на тези машини ,а не за твоя познат,при кого си се лекувала.Погледни първо какво пиша ,после се успокой след прочитането на даден пост и преди да отговориш ,гледай да има по малко емоции и повече здрав смисъл.Като чета постовете ти ,а и не само аз а и мнозина тук ,се вижда че губиш хладнокръвие лесно и палиш от четвърт точно" като старо балканче на баир" tooth :Content_4 - emotloader: :Confus_3:
  Един принцип има и бих искал да ти го спомена сега и точно на теб,с цялото ми уважение:КОГАТО ИСКАШ СЪВЕТ ИЛИ ПОМОЩ ОТ НЯКОГО ИЛИ НЯКОИ ,НУЖНО Е ЗА МОМЕНТ ДА СТАНЕШ ПО МАЛКА .ЗА ДА НАПЪЛНИШ ЧАШАТА  СЪС СЪДЪРЖАНИЕТО ,КОЕТО ТЪРСИШ С ВЪПРОСИТЕ СИ.Няма как да научиш нещо ,ако си предварително  настроена вда търсиш кусури.помисли си за това. :Cherries :Confus_3: tooth
« Последна редакция: 01-07-2012, 21:44:33 от hdeshev »
Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора

Цитат
Проверих около 10-12 вида аномалии и болести  на няколко човека,някой от които тежки аномалии.Резултата е повече от превъзходен
Можеш ли да изброиш тези болести.
Въпреки че не е много обективно за излекуване да говори някой друг, ... различен от излекувания.
ще изброя някои от тях:ставен ревматизъм,диабет,късогледство,мигрена,псориазис, няколко вида грип,сред които единия беше в тежка форма/грипа се лекува за 2 дни/

Мио , интересно ми стана за късогледството , аз имам такъв проблем, който ,майка ми твърди , е получен след ваксина в училище. Нали не смяташ, че късогледството се причинява от вируси ? Защо според теб , това устройство лекува късогледство ?
Тъй като се занимавам любителски от известно време с аудио виждам,че кабелите , които ползваш от компютъра ти със сигурност вкарват шум в усилвателя ти. Доста проби и замервания съм правил точно с такива кабели - оказва се ,че винаги не доставят качествено сигнала до усилвателят.
Не не смятам че всички болести че болестите всички се причиняват от вируси,това е метафорочно казано от мен ,като съм имал пред вид обективните причинители.Да лекува и то много добре .А що се отнасш до кабелите,когато съм изключил всички програми,дори и скритите когато такива има,тогава функционира добре.Опитай с нискочестотен усилвател и с нужните ръкохватки.най добре е да пробваш и сам ще видиш че вибрациите са много чисти
Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора
Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318

Имах предвид,че самите кабели внасят шум, ако си направиш по-качествени със сигурност би трябвало да постигнеш по-добър резултат. Кабелите ,които виждам на снимката, като се свържат в една качествена уредба причиняват шум , когато се сменят с качествени шумът изчезва. Това имах предвид , а усилвателят усилва този шум към ръкохватките, ако това има значение някакво , разбира се .
Би ли ми споделил на какъв принцип според теб определена честота би повлияла на окото да се самовъзстанови ?
Активен

Мая

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 36

Разбирам, когато няма отговори на въпросите ми когато няма какво да се каже,  се стига до анализиране на емоциите ми?! В моите емоции поне няма подскачащи шарени човечета както на доста хора във форума!              
Значи ако един Райф генератор не може да излекува някаква болест означава, че тези които са го направили задължително са мошенници?!. Да говориш това,  след като изобщо не си виждал тази машина за която говоря?! Тя няма нищо общо с твоята от картинката визуално и като размери... и не е купувана от България! А какво знае или не знае описания от  мен господин  за ръкохватките си, нито аз знам......нито ти има как да знаеш.......А според спомените ми освен ръкохватки имаше и някакви аналогични истории за краката и други такива опасващи тяло/врат каквото е необходимо;
Ако моя човек НЕ е помогнал на 5 души включително и на мен, но е помогнал примерно на 15 други, пак ли означава че създателя на машината е мошенник,...... или просто машината може да въздейства на едно, но на друго не може....
Примерно диабет тип1, дълбоко се съмнявам че райфа го е излекувал там се иска и проследяване....хоп и готово не сттава. Иначе диабет тип2 се лекува със или без Райф/запер.
А този "диабет А" за който говориш, не знам да има диабет А(те са само 1 и 2).........и мисля че бъркаш думата диабет с думата хепатит.


 
Цитат
Един принцип има и бих искал да ти го спомена сега и точно на теб,с цялото ми уважение:КОГАТО ИСКАШ СЪВЕТ ИЛИ ПОМОЩ ОТ НЯКОГО ИЛИ НЯКОИ ,НУЖНО Е ЗА МОМЕНТ ДА СТАНЕШ ПО МАЛКА .ЗА ДА НАПЪЛНИШ ЧАШАТА  СЪС СЪДЪРЖАНИЕТО ,КОЕТО ТЪРСИШ С ВЪПРОСИТЕ СИ
Аз не пиша в тази тема  за съвет! Просто исках да напиша че не може да лекува всичко Райф машината.

Ако искаш може да  опитаме това по горе, да стана по малка......................
Та предложението ми е да ме поканиш на гости в Испания  или пък аз да се самопоканя........и да ме излекуваш с твоята машина, аз не разбирам от самосглобяване на подобни неща и на каквато и да било техника! Спокойно... няма да е за дълго че може да се изпокараме знам ли, е аз ще опитам да не си активирам емоциите.


Дали една или друга машина...или един или друг човек може да лекуват всичко.......ДА, НА ТЕОРИЯ МОЖЕ!
НО ПРАКТИКАТА Е МАЛКО ПО РАЗЛИЧНА - Болестта е сеизмограф за истинност, а не буквите от някоя книга или инструкция.

В древните учения обикновенно тези които стават лечители, ........са прекарали някоя тежка болест и са успяли да я преодолеят с методите си на лечение или с други подобни методи. Това упражнение е свързано с разрушаване на тяхното его!
« Последна редакция: 01-02-2012, 00:43:59 от Мая »
Активен

eula

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 135
  • В крак с природата ...

....
 Моят съвет е:Направете си я ,изпробвайте я и след това ,кажете какво мислите.

Определено ще си я направя, особено при наличие на толкова подробни указания. Благодаря Мио.  :thankyou:

Някой друг правил ли е такова нещо и има ли сходни резултати с тези на Мио?

Споделете опит...  :peperudi:
Активен
И най-хубавият утрешен ден няма да ни върне вчерашния!

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора

Разбирам, когато няма отговори на въпросите ми когато няма какво да се каже,  се стига до анализиране на емоциите ми?! В моите емоции поне няма подскачащи шарени човечета както на доста хора във форума!              
Значи ако един Райф генератор не може да излекува някаква болест означава, че тези които са го направили задължително са мошенници?!. Да говориш това,  след като изобщо не си виждал тази машина за която говоря?! Тя няма нищо общо с твоята от картинката визуално и като размери... и не е купувана от България! А какво знае или не знае описания от  мен господин  за ръкохватките си, нито аз знам......нито ти има как да знаеш.......А според спомените ми освен ръкохватки имаше и някакви аналогични истории за краката и други такива опасващи тяло/врат каквото е необходимо;
Ако моя човек НЕ е помогнал на 5 души включително и на мен, но е помогнал примерно на 15 други, пак ли означава че създателя на машината е мошенник,...... или просто машината може да въздейства на едно, но на друго не може....
Примерно диабет тип1, дълбоко се съмнявам че райфа го е излекувал там се иска и проследяване....хоп и готово не сттава. Иначе диабет тип2 се лекува със или без Райф/запер.
А този "диабет А" за който говориш, не знам да има диабет А(те са само 1 и 2).........и мисля че бъркаш думата диабет с думата хепатит.


 
Цитат


В древните учения обикновенно тези които стават лечители, ........са прекарали някоя тежка болест и са успяли да я преодолеят с методите си на лечение или с други подобни методи. Това упражнение е свързано с разрушаване на тяхното его!
Мая.с мен е невъзможно да се изпокараш,защото ако спорив с мен ,аза мога да отида до всеки край в спора,докато ти-не,ти ще се почувстваш обидена.моя арсенал от техники за спор и изпокарване с някого ,далеч надхвърля това което познаваш.И на мен не ми дреме изобщо ,ако заради дадени думи ме блокират от форума ,но теб ,ако те баннат ще е загуба.Аз съм във форума за да давам ,а не за да взимам,затова ми е все едно с кого мога да се скарам.Ако искав да се караме ,е добре да прехвърлим полето на сражение на друго място,тогава ще можеш да видиш колко черна дувица съм и какви епитети и доводи мога да ти кажа.Просто тук спазвам етикета и културата на другите съфорумци,защото това е едно прилично място.не място за спорове.Но ако искаш да си дерем кожите-на драго сърце-посочи място и ми гледай сеира какви думи ще ти кажа.За  спора-толкова.Не бъркам хепатит А с диабет А ,тук ,където живея го наричат така,може би е диабет 1,най вероятно.
Ако имаш пари за да дойдеш ,с най голямо желание ще ти помогна да се излекуваш от каквото страдаш.но нека да ти кажа че билета отиване връщане е двойно п скъп ,от парите ,с които ще си направиш машината.А ако не можеш,помоли някои от форума тук да ти я направи на място в Бг ,ще се намери кой.Само прикакзки и прикакзи и анализи правиш кое какво било.Чуй,момиче,най добре опитай-ето тук има хора ,които щ
ще искат да си я направят,горения коментар виж.Защо споменаваш още за неуспешния си опит с този господин,това няма никаква значения!Има значение дали ти си ще се излекуваш или не.Другото са празни приказки и самонавивки.Аз не ти казвам -ще се излекуваш с тази машина както я двам аз.А ти  казвам-можев да даваш мнение за нея след като опиташ точно по начина както съм показал.Какво значение имат теориите и прикакзките ти ,или пък емоцииите ти-никакво!Вземи и се реши какво искаш и какво ще правиш за да се излекуваш.Прикзаш за работидето си опитала нещо подобно някъде и даваш мнение за нещо дето не си жиьдала и опитала-тазимавина ,както съм я конструирал аз.Можеш да философстваш колкото искав кое какво е,но болната си ти ,а не аз и за тожа на мен не ми пука.Не аз изпитвам болка ,а ти.Помисл въру това практично ,а не през черните очила на философията и анализите!гледай практично на нещата,не хипотетично,кое какво можело да бъде...Ако ти много знаеше или разбираше кое какво -щеве да бъдев здрава сега ,а не болна!!!.Говориш за лечителите какво били ,че били болни преди да станат лечители.Това теб какво те ползва сега-болната си ти сега ,не друг.Затова,ако искаш да бъдеш здрава мисли практично и опитай-опита не боли,и не губиш нищо.но може да спечелиш евентуално.Аз дори и да кажа-лекува се болестта ти с машината ,нека си представим че лъжа по някаква причина.Айде така да е.Но какво о това.Ако лъжа ,ти няма да загубиш нищо,щеси останеш болна както и сега.какво ти пречи да опиташ.но ти само приказваш философии и това онова.А ако не лъжа случайно си представи то ти ще загубиш-но това ще е болестта ти -нея ще загубиш.Стани трезва най после и мисили на практика за своите интереси!!има ли смисъл да спориш за нещо дето не знаеш ,докато твойта болест ще си остане в теб да те мъчи.това ще е така!
Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора

Разбирам, когато няма отговори на въпросите ми когато няма какво да се каже,  се стига до анализиране на емоциите ми?!   

В древните учения обикновенно тези които стават лечители, ........са прекарали някоя тежка болест и са успяли да я преодолеят с методите си на лечение или с други подобни методи. Това упражнение е свързано с разрушаване на тяхното его!
Отговорите на въпросите ,си ще намериш ,но не като много питаш ,а като се вглъбиш в себе си ,защото те са там.А техническите въпроси ,които задаваш нямат никакво значение за никого ,най малко за теб.Защо?защото това са само подробности-има ли в супата семки или няма...от този род.
По последната ти мисъл.Това което твърдиш с думи е така ,абсолютно точно!Но този факт ,казан от твоята уста не звучи като истина,не защото не е истина/Истина е?/Но звъчи като не истина ,защото са само повторени думи от твоя страна-само едно повтаряне на красиви думи...Когато един болен човек ,почен да обяснява на другите как да се излекуват и по кой метод-естествения въпрос е:А ти като много знаеш,защо не си се излекувал/а досега ?Нали?...Твърдя точно за теб следното,и няма значение какво ще казваш -така ли е или не.Твърдя:Когато физическото ти тяло боледува от дадена болест-това дава веднага пряко отражение на баланса на енергиите в тялото ти,което значи само едно-започва да страда душата ,живееща в това тяло-твоето.Именно това е причината да съществува една умствена и душевна нервност и това се отразява и в постовете ти каквото казваш.А и не само в постовете ти тук.Ти така се държиш навсякъде,защото носиш страдащото си тяло навсякъде.Следователно е нужно само едно единствено нещо за да се поправи всичко това.Да се балансират силите в това твое тяло.Остави машината на Райф.Ако не мислиш че ще ти помогне тя,тогава твоята концентрация за да бъдеш излекувана трябва да се насочи към адекватната посока-в търсене на други методи.но какво правиш?Ти продължаваш да тъпчиш на едно място-занимаваш се с някаква теория на имагинерна машина,в чийто ефект силно се съмняваш.Защо?та таова е ненужно за самата теб.Но именно дисбаланса на силите в ятлото ти те карат да запецваш и да не търсиш лечението си.Ума ,душата и тялото ти са смутени.Няма никакво значение за никого и за теб най вече ,дали ще паднеш или победиш в един спор.Ако шеташ на максимата че в спора се ражда истината.тогава нека да си помислим,че в спора за машината ти си победила и си "доказала" че машината както съм я направил и описал не работи и е боклук.Нека приемем временно това.И от това следва,че в спора се е родила истината-че машината не става за нищо.Добре,обаче какво от това за тебе?ти какво печелиш?Здраве не,но може би това ще подхрани чувството ти за собствена значимост в собтсвените ти очи?..Това е единственото което може да се получи.но няма да те излекува.Защото това чувство не е реално,то е само една фикция.То не те храни,няма да оправи нищо,това чувство е самото то гладно и ще иска от Мая,тя постояннио да го храно с подобни дискусии.но ако Мая,храни едно такова чувсто,къде ще му излезе края-тя сама ще е недохранена-разбирай неудовлетворена в търсене на лек за тялото си.Това е и всичко.Не храни това ,което няма да ти донесе реална полза за тялото ти,за душата ти.Отдалечи се от него.Ето това е предложението ми-насочи се към методи,за които усещав интуитивно ,че може да ти помогнат.Ако не намериш такива-значи си наказана от съдбата и ще  страдаш докато си жива.
  Моето единстевно желание за да ти пиша тези дълги псотове ,точно като арменските писма,е че наистина искам да ти помогна да се излекуваш.Но то не е само за теб,а за жсеки ,които иска и си направи машината с тази цел.Мотива ми е хуманен от най високо естество.нима получавам пари за да се занимавам да ти обръщам внимание?нима не мога да си кажа на ума-ето тука някаква си ,не доволна заядливка и все намира кусури защото е крив света,какво да се занимавам с нея,да си гледа работата...нима не мога така да си кажа-мога и то много лесно и изобщо няма да си губя времето да блъскам по клавишите на компа за тоя дето духа.Мен не ме интетесуват философиите ,нито теоретичните доводи.интересуват ме само прагматичните идеи и представи.Така че остав само един мотив да ти обръщам внимание тук изобщо-да бъдеш излекувана от страданието си.
   погледни другите хора-както видят какви ги ръсиш и се дръпват,не ти пишат,защо.щото няма смисъл просто...имат си по важна работа от това да ти пиват на тебе.това те обижда.ти си готова да изкараш целия форум и всички хора криви,защото ако се наложи да помислиш и за миг че евентуално ти не си правата.тогава тази мисъл би разбила едва едва крехкото равновесие което поддържав на  умствено,телесно и душевно равнище.така че ти правиш всичко друго ,освен точно това.Ето -аз казвам-нека да съм лъгал и мамил че машината ,тази дето показвам работи.и какво от това?Аз пак ще съ ухилен до уши и ще се заливам по цял ден от смях и ще живея с кеф!Но ти-ти какво би спечелила.помисли за това.пак ти казвам,мотива ми е да ти помогна някак си,ако не мога -не пречи,но я си представи че точно там дето най малко очакваш -там може да е скрита панацеята за болсетта ти.Това възможно ли е?Сама си отговори. :sorcerer - emotloader: :Cherries :fun_096:
Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка
 

Страницата е създадена за 0.102 секунди с 22 запитвания.