Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Грешките, които сте правили по пътя ви към здравословното хранене?  (Прочетена 10017 пъти)

rt

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
    • www.taborahorses.com

Успокояващо действа тази тема...да знаеш, че и другите се изкушават понякога. Колкото и да се старая да не поглеждам към киселите краставички...незнам защо така ме теглят през зимата, казват че като ти е студено ти се прияжда кисело, незнам може да е вярно....но аз лично понякога захващам по една, две... :Appetit_17:
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318

Че какво лошо има да си похапнеш някой път няколко домашно приготвени кисели краставички ?
Много по-вредно е да се яде захар - каквато и да е тя , а това е често допускана грешка от много хора.
Активен

lorichka

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4

И аз точно това си помислих...няколко кисели краставички не са голям проблем:))) Но виж - сладкото и шоколада, все още много ми се прияждат, въпреки че знам колко са вредни. И както споменах по-рано, точно на това се дължи и прекаляването ми с мед, ядки и сушени плодове. Но аз силно вярвам, че това ще отмине с времето, както казват и по-опитните съфорумци. Те ми вдъхват кураж. :fluretaa:
Активен

sunflower8

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25

Здравейте, от известно време освен месо, не ям и млечни продукти и така и смятам да продължа. Чудех се, обаче, ако все пак някога хапна парче домашна баница или сладолед дали ще ми стане нещо, т.е. дали организма ще се пренастроил и няма да може да приеме тази храна така изведнъж без някакви захранвания?
Активен

Flatline

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131

Не прекалявай и не би трябвало да ти стане нищо. Аз пия сериозни количества мляко, случи се, че 1 седмица не бях пил, след това излочих литър и следващите 12 часа бяха ад.
Активен

Ros

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 614

Аз мисля, че да се залита в крайности не е желателно/не напразно е казано - "Прекален светец и богу не е драг"/.

purelove

  • Гост

Аз мисля, че да се залита в крайности не е желателно/не напразно е казано - "Прекален светец и богу не е драг"/.
Аз също. (Имам неприятен спомен от 2-3 лъжици сладолед  :Confus_3: )
Активен

NеVi

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Здравейте на всички  :) .Проследих внимателно на всички мненията ви.Имам един въпрос към вас и ще се радвам,ако някой ми даде положителен съвет.Бях 94 килограма,но след процедурата15 дневно гладолечение смъкнах около12-14 кг и така си промених изцяло режима на хранене(суровоядство,употребата на студено пресовани масла,сурови ядки,бяло пилешко месо,риба и бобови култури)въпросът ми е следния:75 кг съм в момента и с начина по който се храня от 1 година не мога да си увелича килограмите.Бих искал с още 5 кг да ги увелича,но не успявам(също така и спортувам).Надявам се на вашите съвети
Активен

malina

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 267

Защо искаш да си УВЕЛИЧИШ килограмите???????
Активен

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991

Ако питаш за спорт и протеини, има много теми из форума, например тази:
http://forum.zemianazaem.com/index.php?topic=1312.0

Има и доста изписано из нета за Vegan Bodybuilding, само трябва да го напишеш в гугъл
Активен
Psychonaut

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318

Аз мисля, че да се залита в крайности не е желателно/не напразно е казано - "Прекален светец и богу не е драг"/.

Винаги съм се чудил на хора като теб, които определят какво е крайност и какво не ???? Освен това каква представа и познание имаш за Бог , за да се изказваш от негово име кой му е драг и кой не ???
Хайде замислете се преди да говорите за крайности и Бог  :pensif_29:
Активен

Ros

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 614

Аз мисля, че да се залита в крайности не е желателно/не напразно е казано - "Прекален светец и богу не е драг"/.

Винаги съм се чудил на хора като теб, които определят какво е крайност и какво не ???? Освен това каква представа и познание имаш за Бог , за да се изказваш от негово име кой му е драг и кой не ???
Хайде замислете се преди да говорите за крайности и Бог  :pensif_29:

Би трябвало да ти е ясно,че изразът в кавички е пословица.

посло̀вица

Тълковен речник
мн. пословици, ж. Кратък фолклорен жанр, в който народната мъдрост е събрана в едно изречение.

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318

Аз мисля, че да се залита в крайности не е желателно/не напразно е казано - "Прекален светец и богу не е драг"/.

Винаги съм се чудил на хора като теб, които определят какво е крайност и какво не ???? Освен това каква представа и познание имаш за Бог , за да се изказваш от негово име кой му е драг и кой не ???
Хайде замислете се преди да говорите за крайности и Бог  :pensif_29:

Би трябвало да ти е ясно,че изразът в кавички е пословица.

посло̀вица

Тълковен речник
мн. пословици, ж. Кратък фолклорен жанр, в който народната мъдрост е събрана в едно изречение.


Само че ти си написала - цитат - "Аз мисля,че ...."  а иначе фолклор има много ..всеки идиот ще ти каже,че хляба, месото и млякото са полезни ... но това пак си е фолклор :)
Активен

Flatline

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131

Всеки идиот ще ти каже, че хляба месото и млякото са вредни. И това е фолклор. Твой ред е.  :bleh
« Последна редакция: 03-03-2012, 17:37:57 от Flatline »
Активен

Ros

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 614

...............................................................................................
Само че ти си написала - цитат - "Аз мисля,че ...." .....

Ами да, и аз така мисля.

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318

...............................................................................................
Само че ти си написала - цитат - "Аз мисля,че ...." .....

Ами да, и аз така мисля.

Е именно за това говоря  ....  tooth   tooth   tooth
Активен
 

Страницата е създадена за 0.201 секунди с 22 запитвания.