Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Неумивакин - Кислородната вода  (Прочетена 34952 пъти)

muki_w

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 182
Re:Неумивакин - Кислородната вода
« Отговор #40 -: 05-11-2009, 09:02:55 »

А разтвора с кислородна вода за миене на зъбите за всекидневна употреба ли е?
Активен

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Неумивакин - Кислородната вода
« Отговор #41 -: 05-11-2009, 10:57:23 »

Ей,Анджи,от Велинград ли си :laugh: Цялата рода е от там ;D Майка ми е от Дорково.

Е то може да се окаже, че имаме и общи роднини, знае ли човек :)) Да разбирам ли, че ходиш да ги виждаш от време на време? И че ако ти донеса кокосово масло, ще ми дойдеш на гости да си го вземеш?  :bleh
Активен

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/
Re:Неумивакин - Кислородната вода
« Отговор #42 -: 24-11-2009, 22:03:43 »

Здравейте
Влизам днес в специализиран магазин за химически пособия :
-Добър ден имате ли водороден пероксид ?
-Добър ден, да имаме.
-Искам една бутилка един литър 30 процента.
-Ето.
"Усещам си грешката в този момент, защото не съм питал за цена.  :Content_4 - emotloader:
-Колко струва ?
- Цената на бутилката е 12,6лв господине !
Подавам 20 кинта и ми връщат 4 лв и стотинки. Започна да ми става смешно, понеже в началото просто не исках да се изложа че съм шокиран от цената.
-Цената е 15.12 лв с ддс
Хващам си аз бутилката и се сещам, че трябва да е тъмно стъкло, и да е прясно приготвена. Поглеждам датата на производство 20 ноември 2008 година и ми кипва.
-Извинете срока на годност е изтекъл ?
-Дайте да погледна
-Да но са минали само няколко дни, никой не се е оплакал.
-Отказвам я разтвора е неактивен
-Господине не може издадох касова бележка!
-Проверете в склада за по прясна тази не става.
Последва ровене в склада, после говорене по телефона и накрая.
-Съжалявам нямаме по нова дата.
...........
Последва едноминутно мълчание и втренчени злобно  в мен очи.
Накрая с треперещи ръце ми хвърли двайсетачката и шокиран си излязох от магазина.

цък
« Последна редакция: 24-11-2009, 22:43:50 от Ortodoksalen_Anorektik »
Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Неумивакин - Кислородната вода
« Отговор #43 -: 24-11-2009, 22:08:26 »

 :( а в аптеките провери ли- моя мъж купи наскоро за 6 лв  :)
Активен

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Неумивакин - Кислородната вода
« Отговор #44 -: 24-11-2009, 22:09:19 »

Егати!!!
Активен

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059
Re:Неумивакин - Кислородната вода
« Отговор #45 -: 25-11-2009, 00:19:05 »

Нали има съюз на потребителите,май така беше-обади им се да им кажеш на въпросното място какви изделия с изтекътл срок на годност продават.........Нагла история >:(
Хахаха ....сега се сетих за една случка,която ми се случи преди време в една аптека.....Влизам да си взема едни лепенки,такива епилиращи :D и учтиво казвам:
-Добър ден,искам 2 големи и една малка от еди кои си лепенки.
Тя съответно ми дава точно обратната комбинация (2 малки+1 голяма)
-Аз ви казах 2 големи и една малка,а не 2 малки и една голяма-кавам.
Поглежда ме така сякаш ме мрази :D и с тон нетърпящ възражение ми казва:
-Ами съжалявам.....вече съм издала касова бележка.
-Ами добре тогава-казвам-няма да ги взема!!
-Дайте си личната карта!
Това вече ми идва в повече,освен това бързо кипвам и не успявам да сдържа възмущението си.
-Моля!?!?Я изчезвай!( в смисъл,че не мога да разбера какъв е повода.....все едно е служителка на МВР,а не на аптеката :D :D :D)
Трябвала и за нещо там да отбележела,във връзка с касовата бележка ,която е издала.
.....Това което ме смайва е отношението на как да ги нарека....служителите?? към клиентите.Ти отиваш и не стига,че си даваш парите за нещо....то се оказва,че не е нещото,което искаш(за което си дошъл да си дадеш парите),или пък не е в срок на годност......но няма значение,ти ТРЯБВА да го вземеш.Как така ще питаш за нещо,те ще ти го покажат/дадат и ти няма да си го вземеш?!?......Ми какво като е с изтекъл срок на годност водородният пероксид-така ще си го ползваш,все ще му намериш приложение :D :D ;)
Активен

brunobanani

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re:Неумивакин - Кислородната вода
« Отговор #46 -: 25-11-2009, 01:39:00 »

Хех мисля, че познавам човека, койтго превежда книгата на Неумивакин.
Много запален последовател от Пловдив е човека.
Точно на word е пишеше и аз му помагах с форматирането.
Може би това копие е от него. Той ми разказваше ревностно какво светило бил Неумивакин в космическото дело на руснаците ... бил главен доктор на космическите програми, а сега имал специален кабинет където ходили най-богатите руснаци и за 1 седмица ги правил като нови  :Content_14:

Та този човек, той е пенсионер не само се жабурикаше но и пиеше въпросната кислородна вода като добавяше няколко капки от нея в питейната вода. Кълнеше се, че се чувства подмладен и неуморен  :surpris_22:

И все пак внимавайте, защото при предозиране може да ви изгори хранопровода, доколкото чух, а и все още медицината не е доказала напълно предимствата и опасностите от пиенето на такава вода!
Активен

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Неумивакин - Кислородната вода
« Отговор #47 -: 25-11-2009, 08:39:48 »

 :kisss:http://www.spiralata.net/booklist.php?fieldFrom0=20&LangID=0&Letter=%CD ей ви я, бе деца- ей я.Аз си я изтеглих отдавна , ама нами съм баба Мария-проклетия - ощ не съм я  изчела- всичко, което го няма директно у природата маааааааалко ме сумнява...аз си искам да мога да си го набера, помириша налея от градинката,ако мож- директно .Не знам дали гаргарата и жабуренето с домашен ябълков оцет не върши по-добра работа. :heart_2:
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Неумивакин - Кислородната вода
« Отговор #48 -: 25-11-2009, 10:15:25 »

И все пак внимавайте, защото при предозиране може да ви изгори хранопровода, доколкото чух, а и все още медицината не е доказала напълно предимствата и опасностите от пиенето на такава вода!

Вярно е,че трябва да се спазват дозировките.Официалната медицина обаче,никога няма да докаже,каквото и да било за кислородната вода,защото няма финансова изгода от това.Как така ще се лекуваш ти с вода за 70 ст. :surpris_23: :pensif_29:,я ходи наливай луди пари в официалната медицина.Пък да ти до-съсипят здравето и после да го "лекуват"с още повече и по-скъпи химикали!
Активен

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059
Re:Неумивакин - Кислородната вода
« Отговор #49 -: 25-11-2009, 12:21:15 »

Е последно да капем ли по 3-4 капки в една чаша вода??Някой от нас практикува ли го това?
« Последна редакция: 25-11-2009, 16:06:25 от vasilena »
Активен

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Неумивакин - Кислородната вода
« Отговор #50 -: 25-11-2009, 12:36:52 »

Признавам, че нямам опит в това с тая кислородна вода. Обаче ми се струва странно как една химия ще ни помага :whistling2 - emotloader: :Confus_3: Пък и рисковете са си доста опасни...малко са традициите в тая насока...даже въобще ги няма ;D
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Неумивакин - Кислородната вода
« Отговор #51 -: 25-11-2009, 12:55:12 »

Аз имах проблем с ушите,но реших да не правя образни упражнения,а да пробвам с кислородна вода.Просто от любопитство.Едното ми ухо тръгна да се подува от вътре(канала) и започнах да слагам разтвор 2/1 - кислородна вода/вода.След седмица,всичко беше наред,напълно излекувано.Другото ми ухо,задържаше вода,но след 3-4 дни и там всичко се оправи.Имах един лишей,точно под ключицата.Обтривах го с напоено памуче и след 3-4 дни изчезна напълно(лишеят,не памучето :Content_4 - emotloader:).Имах проблем и с кървящи венци.Сутрин и вечер се жабуря с разтвор 1/1 и вече нямам този проблем. :Content_14:
Неумивакин има дългогодишна и широка практика с кислородната вода и заявява,че няма никакви странични ефекти и рискове,ако разбира се,дозировката се спазва и се прилага правилно!Аз съм склонен да му вярвам,а и резултатите ми го доказаха.А как точно помага,е описано много точно и ясно в книгата му. :Confus_34:
« Последна редакция: 25-11-2009, 12:57:37 от Svetlio »
Активен

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/
Re:Неумивакин - Кислородната вода
« Отговор #52 -: 25-11-2009, 14:27:33 »

Пазарувах успешно с малко търсене.
кислородна вода за 3 лева  ЦЪК ЗА ДАННИ
Ползвам я за мазане след разреждане. Лекото мехурчесто пощипване по кожата ми харесва
« Последна редакция: 30-01-2010, 22:56:49 от Ortodoksalen_Anorektik »
Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Неумивакин - Кислородната вода
« Отговор #53 -: 25-11-2009, 14:47:00 »

Да ви кажа, ползвах известно време, да речем 2 седмици или по-малко разтвор кислородна вода за жабурене. По едно време забелязах, че в средата езика ми беше станал зелено-кафяв. Много неприятен цвят, а преди не бях забелязала да имам такъв. Реших, че може да се получава така от кислородната  вода, спрях да се забуря с нея и вече езика ми не става с такъв цвят... Не казвам, че е било резултат от водата, но може да се направи такава взаимовръзка...
Активен

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:Неумивакин - Кислородната вода
« Отговор #54 -: 25-11-2009, 15:40:27 »

Е последно да капем ли по 3-4 капки в една чаща вода??Някой от нас практикува ли го това?

Аз почнах с 3 капки 3 пъти на ден в чаша вода на гладно и вдигах по схемата до 10. После повторих схемата с по 10 капки. Абсолютно никаква промяна не усетих нито в тонус нито в настроение. Може пък да не съм сериозно натровен (а дано!).

Иначе съм много доволен от жабуренето. Отделно открих, че мога да контролирам и пърхота с това нещо - мажа си тиквата и сърбежа и лющенето изчезва. Май няма да купувам вече специални шампоани. Ако мислите да правите това последното с пърхота, карайте внимателно и може би с по-разреден разтвор. Перхидрола за изрусяване е точно кислородна вода и според мен има опасност да се изрусите без да искате.  :Content_4 - emotloader: :o Аз съм леко рус и сигурно няма и да ми проличи. Отделно не не ми пука (вижте ми прическата на аватара), но за някой друг това може да е катастрофа.
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059
Re:Неумивакин - Кислородната вода
« Отговор #55 -: 25-11-2009, 16:09:55 »

 :D :D :D
Активен

rossi9

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 73
Re:Неумивакин - Кислородната вода
« Отговор #56 -: 16-12-2009, 20:00:51 »

Имам повод да се "похваля" ???. Вчера си взех кислородна вода от аптеката. И нали съм си заплес, едва вкъщи видях, че има Фенацетин - 0,02 грама. Като потърсих в Гугъла, направо се хванах за главата - с ясно изразен нефротоксичен ефект :o.
Направо се чудя що търси тоя аналгетик в кислородна вода, ама..., знам ли ;)
Добре поне, че са го писали :Content_4 - emotloader:
Усмивки и хубави емоции :Content_22: :peperudi: :love_006 - emotloader:
Активен
Усмихни се, за да ти се усмихне и Животът!

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:Неумивакин - Кислородната вода
« Отговор #57 -: 17-12-2009, 21:28:48 »

има Фенацетин - 0,02 грама. Като потърсих в Гугъла, направо се хванах за главата - с ясно изразен нефротоксичен ефект :o.

Роси, можеш ли да кажеш коя е фирмата и/или марката на кислородната вода? На тази, която купувам аз, не пише нищо такова.
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

Keit

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 105
Re:Неумивакин - Кислородната вода
« Отговор #58 -: 08-01-2010, 16:36:09 »

Повече от месец имам силно запушен нос /всяка зима е така/.
Та прочетох откъса от книгата на Неумиваким и... взех че повярвах.
Започнах да капя в носа разтвор от 10капки кислородна вода в 1с.л.
вода. Днес ми е втория ден и карам без Ксилометазолин /капки за нос, без които не можех да дишам/. Доволна съм. :Content_14:
Жабуря се и с Шарлан от 3 дни, така че и това може да е спомогнало малко.
Ще докладвам след няколко дни на какво дередже съм. :laugh:
Активен
С желание всичко се постига!

Keit

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 105
Re:Неумивакин - Кислородната вода
« Отговор #59 -: 21-01-2010, 15:19:07 »

Ами вече съм ОК :laugh:
Активен
С желание всичко се постига!
 

Страницата е създадена за 0.2 секунди с 22 запитвания.