Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Неумивакин - Кислородната вода  (Прочетена 34948 пъти)

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA

Неумивакин - Кислородната вода - страж за здравето(откъси)
http://www.spiralata.net/s.php?SearchType=1&find=%ED%E5%F3%EC%E8%E2%E0%EA%E8%ED
Откъси от прекрасна книга,която разкрива тайните на кислородната вода.С удоволствие,ще прочета и другите му книги,ако ги намеря.
Активен

Лейла

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 313
Re:Неумивакин - Кислородната вода
« Отговор #1 -: 21-09-2009, 21:13:35 »

Айде бе Светьо, къде се изгуби:) дай малко повече инфо, дали да я тегля и да започвам, за тази вода която се продава в аптеките ли става въпрос?
Активен
Самотата е най-скъпо платената свобода.

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Неумивакин - Кислородната вода
« Отговор #2 -: 21-09-2009, 21:47:41 »

Да,точно за нея.Най-общо,става въпрос за това,какво действие има тази вода,върху организма ни и какво лекува.Има точни указания,как да я приемаме и в какви дози.Това са откъси от книгата,така че не е голяма,тегли я. ;)
Активен

Лейла

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 313
Re:Неумивакин - Кислородната вода
« Отговор #3 -: 22-09-2009, 19:32:58 »

Ааааа то не за това, за четенето става въпрос:)
Активен
Самотата е най-скъпо платената свобода.

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Неумивакин - Кислородната вода
« Отговор #4 -: 23-09-2009, 12:34:54 »

Почнаха да го превеждат  и него значи.  Аз имам книжки негови на руски. Лошото е че го разпарчадисаха и него и за всяко нещо отделно книжле трябва да се купува - едно за чесъна, друго за лука ,трето за водата,четвърто за стевията  ..
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

kriss

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 229
  • обичам те ... живот
Re:Неумивакин - Кислородната вода
« Отговор #5 -: 29-09-2009, 15:50:21 »

Книгата я прочетох и даже мисля да се пробвам , поне временно вътрешен прием. Мисля че не се сещам, за някакви оплаквания който да споделя . Двоумя е защото пия доста вода и съм в планината по често отколкото в града  - та да не ми дойде в повече кислорода :)
Активен

silversmith

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 54
Re:Неумивакин - Кислородната вода
« Отговор #6 -: 30-09-2009, 13:09:51 »

Относно кислородната вода-да доста е полезна ,но има вариант който е още по-добър-става дума за озонираната вода -действието и е много по-силно.Озонът О3 е триатомен кислород това е доста неустойчива молекула -за минути се разбива на О2 т.е. чист кислород и О1-едноатомен кислород,който е изключително силно реактивен окислител -той също се свързва за броени минути с това ,което му се изпречи-микроби,гъбички,вируси,минерали и ги неутрализира,именно той върши полезната работа.В медицината има разработена такава озонова терапия -с мощни озонатори се създават озон,О4,О5,О6 ,които са също силно реактини кислородни молекули.Има и озонирани вана,сауна които са много добри по отношение на кожни заболявания -озона унищожава всякакви гъбички и др.За лични нужди се продават озонатори ,с които човек може да си озонира чешмяната вода например-така и водата става с доста по-добри качества,или пък ваната ,но става доста по-бавно .В xnet.bg.com в раздела за здравни коспирации или алтернативно лечение не мога де се сетя точно има тема за озоновата терапия-много интересна информация ,толкова се бях впечатлил че си поръчах  озонатор,но не от купешките-китайски,скъпи и маломощни ,а на човек който е наясно с тези машинки и ми направи с много по-добри показатели и за по-малко пари  ;)  Такава озонирана вода много помага,лично съм наблюдавал при синковеца при простудни заболявания,грип,хрема -особено хремата за 4-5 часа изчезва.Аз имах кървящи венци и след 7-8 днево жабуряне с озонирана вода венците ми се оправиха.Такава  вода трябва да се пие 2-3 мин. след като се озонира ,защото едноатомния кислород е много реактивен и за 5-10 мин. се свързва и изчезва.Попаднал в тялото той през хран.система навлиза и в кръвния поток -неутрализира разни микроби,гъбички и др. и насища кръвта с килород.
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Неумивакин - Кислородната вода
« Отговор #7 -: 30-09-2009, 13:50:52 »

Silversmith,били казал от къде си поръча уреда и колко ти струваше?Също така,кой определя,кога и по колко да се употребява.Има ли начин да си навредим без да искаме?Безопасен ли е уреда?
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Неумивакин - Кислородната вода
« Отговор #8 -: 30-09-2009, 15:08:15 »

Ех,че не знам руски :Confus_3:
Виждам,че и за летящите чинии има.Като гледам става въпрос точно за нещата описани и от нашият учен Владимир Терзийски - "Летящите чинии на илюминатите."Ще трябва да се учи руски май.То от кога се каня и без това;D
Активен

silversmith

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 54
Re:Неумивакин - Кислородната вода
« Отговор #9 -: 01-10-2009, 09:32:46 »

http://www.com/forum/index.php/topic,2693.0html[url]]http://www.com/forum/index.php/topic,2693.0htmlhttp://  Ето тук е темата за озоновата терапия,всичко е описано доста подробно.Човека ,който прави тези машинки е Gogo.
Активен

silversmith

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 54
Re:Неумивакин - Кислородната вода
« Отговор #10 -: 01-10-2009, 09:46:34 »

Сгрешил съм адреса ,това е  http://www.xnetbg.com/new/forum/index.php/topic,2693.0html
Активен

kriss

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 229
  • обичам те ... живот
Re:Неумивакин - Кислородната вода
« Отговор #11 -: 22-10-2009, 18:50:39 »

Аз да споделя - започнах да ползвам редовно кислороден разтвор за да си изчиствам устата след миене на зъбите, и няколко пъти си правя вани с кислородна вода . За пиене веднъж се нагълтах и ми беше доста неприятно / а и имах съмнения доста се почудих дали - или .../ на следващият ден имах адско главоболие - незнам дали не е някакво съвпадение - но глава не ме беше боляла от много време .

Това за изтъркване на устата съм го практикувала и по рано - малката като се роди и почиствах с марля напоена с кислородна вода устата , спрях защото започвайки да и излизат зъби / това чак на 11 месец/ имаха петна по тях - не казвам че е от водата а по скоро от моят месояден режим на хранене - а аз я кърмех почти изцяло дотогава , но тогава се поуплаших и спрях да го практикувам .
Активен

Atanassia

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 169
Re:Неумивакин - Кислородната вода
« Отговор #12 -: 22-10-2009, 20:19:10 »

Аз днес си купих кислородна вода и искам да пробвам да си жабуря устата по-късно, но незнам трябва ли да я разреждам или направо така от шишенцето да пия :surpris_22: :surpris_23: :Confus_3: пише да не се прилага върху лигавици :surpris_23: :Content_22:
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Неумивакин - Кислородната вода
« Отговор #13 -: 22-10-2009, 20:41:08 »

Ето тук съм копирал от книгата
http://forum.zemianazaem.com/index.php?topic=11.20
Активен

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477
Re:Неумивакин - Кислородната вода
« Отговор #14 -: 22-10-2009, 22:06:27 »

Извинявам се за спама,но някой може ли да ми преведе кислородна вода на английски.Аз имам Klorhexidin 0,5 mg/ml ама дали е същото :surpris_23:.Благодаря

Svetlio   :thankyou:ще пробвам,като ако намеря
Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Неумивакин - Кислородната вода
« Отговор #15 -: 22-10-2009, 22:17:38 »

Пробвай и кажи....че да пробвам и аз ::) ;D
Активен

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477
Re:Неумивакин - Кислородната вода
« Отговор #16 -: 22-10-2009, 22:31:52 »

Svetlio,Svetlio,аз викам вече си пробвал,ти чекаш мен ;D
само да разбера ,как се казва.Ама ще е след понеделник, че са ше пътувам за 3 у данско,пък и се захранвам.
Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Неумивакин - Кислородната вода
« Отговор #17 -: 22-10-2009, 22:48:49 »

Ами аз до сега да съм пробвал,ама все забравям да си купя.И днес бях в аптеката за лентички против комари и пак забравих :Confus_3: :pensif_29:
Активен

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:Неумивакин - Кислородната вода
« Отговор #18 -: 22-10-2009, 22:49:27 »

Мария, на английски трябва да е hydrogen peroxide. Ето от уикипедия. И аз отскоро жабуря и съм страшно доволен.

Някой да каже в кои книжарници я има книгата на Неумивакин? Прочетох откъсите на спиралата и искам цялата книга.  :surpris_25:
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477
Re:Неумивакин - Кислородната вода
« Отговор #19 -: 22-10-2009, 23:14:53 »

Tи да не си вФлюбен :love_007:,Svetlio? Да взема, да ти звъна утре ,за да ти напомна ;D
Благодаря,Христо. :flowers2:
Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!
 

Страницата е създадена за 0.106 секунди с 22 запитвания.