Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Ваксините !!!!  (Прочетена 236736 пъти)

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #580 -: 11-06-2013, 12:02:43 »

Прекрасно казано,iskrena. За съжаление "независимостта от системата"  става  и ще става все  по-трудно и по-трудно нещо, а  някой ден - невъзможно. На всичко отгоре системата даже ни се и подиграва - децата щели да имат повече време за семейството и близките  си , ако останат допълнителни 2 часа в училище (тоест - до 5 следобед ) tooth
http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=5829031

радвам се, че споделяш това разбиране, Бате Бино!
да, трудно е и със сигурност ще става все по -трудно човек да е независим от снабдяването на света за ресурси за живот, но сме длъжни да опитаме.
като казвам "длъжни" имам предвид наистина това, защото в библията пише, че всеки, който прави плътта своя мишца / демек - уповава на човек / е проклет.
а ние, съвременните хора с градско мислене / в това число и селяни с градско мислене / правим точно това - за всичко търчим до Билла, Хит и Кауфланд!
даже водата не знаем токъде идва....
робуваме на корпорациите и то за какво - да купим после не храна, а антихрана, която ни разболява....

и ще се тръшкаме, че видиш ли, не ни щели децата на училищата им без ваксини... айде холан!

и само да вметна нещо по отношение на общност като амишите, дето имат относителна независимост от светското снабдяване на нуждите от храна - ми, те на практика не боледуват от рак, аутизъм и т.н.

и разбира се - те, с редки изключения, не ваксинират децата си!

обяснението на "науката" е че имали специален, рядък ген - бла, бла....
Активен

rossyd

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 34
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #581 -: 25-06-2013, 14:32:20 »

Здравейте. Детето ми е на годинка и няма нито една ваксина , но днес го ухапа коткатааа. Веднага промих с кислородна вода, но се страхувам за тетанос макар ,че няма да сложа дори и серум. Какво бихте ме посъветвали? Благодаря.
Активен

shofilev

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 376
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #582 -: 26-06-2013, 22:32:09 »

Щом си го промила, няма какво повече да направиш по раната. Може да пръскаш периодично със сребърна вода - тя не само е дезинфектант, но помага за заздравяване на рани. Иначе, подсилване на имунитета с каквото имаш под ръка (вкл. и с вътрешен прием на сребърна вода) - все пак са проникнали някакви патогени, така че трябва да се помогне на организма да ги неутрализира. За тетанус не се притеснявай толкова, при котките има други опасности, но така или иначе, освен подсилване на имунитета, друго не можеш да направиш.
Нищо толкова притеснително няма, гледай си детето и му създавай положителни емоции - те са от голямо значение за доброто здраве. Успех!
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #583 -: 27-06-2013, 09:26:00 »

Мен котката на майка ми непрекъснато ме дере и хапе , преди да е получила шут :)) само го промивам с гореща вода и това е , ако се страхуваш, набери живовляк от градината счукай го хубаво и го наложи на ухапаното.
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #584 -: 30-06-2013, 00:58:54 »

Активен

Тихия

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 740
  • Болката е неизбежна. Страданието - по желание.
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #585 -: 30-06-2013, 13:39:43 »

Браво Роси. Малко са майките непозволяващи ваксини на децата си. Сигурен съм, че имунитетът му е по-силен от този на останалите деца. Свикани го да се храни правилно и нямай никакви притеснения за бъдещето му. Днешните деца са пратеници на светлината, стига да не им се пречи от незнание.
Активен
Да виждаш е събитие на съзнанието, а не зрителна реакция.

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #586 -: 28-07-2013, 22:00:04 »

Ваксини с нано вируси които увреждат мозъка  http://vbox7.com/play:8b97d91b55
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #587 -: 28-07-2013, 22:55:58 »

Днешните деца са пратеници на светлината, стига да не им се пречи от незнание.

позволи ми, предвид принципа ти от млечно - магарешката тема /" Знаещият не говори. Говорещият не знае."/, веднага да се усъмня в казаното от теб!   tooth

не че и без този твърде обективен принцип не бих го направила, де - никакви пратеници на светлината, напротив - голямо зло има в тях, щото не се спазват някои наистина обективни принципи:

Притчи 13:24
Който щади тоягата си, мрази сина си, А който го обича наказва го на време.

Притчи 22:15
Безумието е вързано в сърцето на детето, Но тоягата на наказанието ще го изгони от него.
Активен

no_vaccines

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 118
    • Имунизационният календар и много филми на БГ (още идват)
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #588 -: 28-07-2013, 23:33:37 »

От толкова медицински лица в България и не само няма ли да се намери някой, който да обори подписа ми, а именно http://vaksini.eu/

Че няма да се намери е ясно - дайте ми още няколко месеца да пусна бомбата с този сайт :D
Активен

analizator

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 94
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #589 -: 29-07-2013, 02:32:08 »

Здравей Искрена малко пресилено е да се казва че в децата има голямо зло. Анализирано в децата има голямо НЕРАЗБИРАНЕ за това децата трябва да се учат на разбиране (без тояги)  :pensif_29:
Активен
Първият признак на състаряването е да мислиш повече за миналото отколкото за бъдещето! Децата мислят за бъдещето!
"Анализатор"

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #590 -: 29-07-2013, 09:40:02 »

Малее, Злоядев, страшно видео, да се ужасиш е малко ... :surpris_22:
Работи се здраво вече и за ГМО-хора!

В тази версия на видеото обаче, субтитрите се сменят много бързо и трябва да натискаш постоянно "пауза" за да насмогнеш да прочиташ.
Намерих го и на друго място, там се чете нормално:
http://www.youtube.com/watch?v=Xw0Y7v1tOMM
(Не знам колко ще издаяни този клип в ютуб, но засега още не са го махнали  ;D )
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #592 -: 11-08-2013, 22:38:42 »

горкото дете, колко изгубени съдби... заради алчността на шепа хора...
то и нашето здраве би било по- добро със сигурност, ако не бяхме ваксинирани, но свършен факт... това е едно от нещата, които не са в мой контрол и за които най - много ме е яд, а също - кемтрейлите.
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #593 -: 20-08-2013, 15:20:02 »

Вижте Мио какво е пуснал в неговия блог.

http://blogzaserioznihora.blogspot.com/

Вероятно е темата да бъде сменена с по нови , но в архива на блога му  я търсете от този месец :)
Активен

no_vaccines

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 118
    • Имунизационният календар и много филми на БГ (още идват)
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #594 -: 27-08-2013, 08:36:45 »

Нова невероятна и изчерпателна книга по въпроса за детските ваксинации.
Засягат се много теми, относно безумието на ваксините - Какво не казва лекарят ви за детските ваксинации
Активен

Vik

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 63
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #595 -: 27-08-2013, 15:30:07 »

Нова невероятна и изчерпателна книга по въпроса за детските ваксинации.
Засягат се много теми, относно безумието на ваксините - Какво не казва лекарят ви за детските ваксинации

Всъщност книгата е много толерантна към ваксините - поставя доста въпроси и  не дава категорични отговори на никои от тях !

като цяло е информативна, но до там !
Активен

no_vaccines

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 118
    • Имунизационният календар и много филми на БГ (още идват)
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #596 -: 27-08-2013, 15:33:30 »

Всъщност е доооста информативна и ще ориентира доста хора към правилният път - пълен отказ на ваксини!
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #597 -: 27-08-2013, 16:38:14 »

Аз да вметна само накратко по повод казаното от Vik :
Вик, в наше време има един тънък момент, който всички ние трябва да отчитаме..    :love_007:
За категоричност  може да се говори , само ако не се настъпват нечии големи интереси.. :)
(Особено ако са най-големите -  Биг Фарма.. ) Иначе сработват изведнъж всички алинейки и запетайки и .. влизаш на топло за дълго време.. :)
А ако някой се заинати и продължи да си отстоява правотата , тогава му се случва нещо неприятно и  "при странни обстоятелства"  tooth 
(http://forum.zemianazaem.com/index.php?topic=4421.msg55185#msg55185)
ВСичко това е известно на по-умните автори и  те много внимават как точно се изразяват.. :) 
(Като Харви Даймънд, който, запитан  дали храненето би могло да има антираков ефект, отговаря - "Би ми се искало с цяло гърло да изрева - ДА! , но не мога..  "  tooth )
Така че трябва да се учим да четем между редовете  и да сме благодарни , докато още не са ги забранили и тях  tooth
 
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #598 -: 27-08-2013, 20:58:40 »

Всъщност е доооста информативна и ще ориентира доста хора към правилният път - пълен отказ на ваксини!

да, да, сигурно, сигурно!
 ето цитат от това книжле:

Ваксините са постигнали повече, отколкото някога сме си мечтали.

само това е достатъчно, за да схване човек позицията на авторката...

тя всъщност казва истината, но не в смисъла, който е вложила.
наистина ваксините са постигнали повече и от най - смела мечта ... в погубването на човешки животи и опропастяването на човешки съдби...

не знам как може човек като теб да даде линк към такава книга...
Активен

no_vaccines

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 118
    • Имунизационният календар и много филми на БГ (още идват)
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #599 -: 27-08-2013, 21:09:28 »

Преценил съм, че книгата е доста против ваксините и затова има място на http://vaksini.eu/
Активен
 

Страницата е създадена за 0.114 секунди с 22 запитвания.