Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Чернодробно пречистване и зъб?  (Прочетена 2432 пъти)

барбаронка

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 82
    • Най-красивото място- вкъщи

Привет,
Имам едно питане и ще бъда благодарна на тези, който могат да се вкючат със съвет. С майка ми се подготвяме за чернодробното пречистване още от есента, като направихме това за паразитите, на дебелото черво с клизми и хидроколон, както и едно плодно-ратоварително режимче за 16 дни... И най-накрая дойде моментът (тази събота, не е много съобразено с пълнолунието, което знам, че не е идеалния вариант, но ...) и се оказва, че на нея трябва да и извадят един зъб утре под месна упойка.... Аз бях чела в на Малахов някоя от книгите, че е добре всички проблеми в устната кухина да са отстранени преди това прочистване, но майка ми има доста проблеми в следствие на дългогодишна нелекувана парадонтоза. Смятате ли, че тя ще може да проведе прочистването в събота след тази манипулация??? Все пак ще се натовари дробчето пък ние вече 8 дни го поливаме с сок от зелени ябълки... Не ми се искаше да изпускаме и тази пролет, път ще ни трябват най-вероятно още 2-3 прочиствания и се притеснявам, че черния дроб вече няма да е в активната си фаза след април... Ще очаквам помощта ви  :Content_22:
Активен
"Най- необходимото познание е да се научиш да забравяш ненужното."Антистен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Чернодробно пречистване и зъб?
« Отговор #1 -: 13-03-2012, 21:12:17 »

Хм, може да отложите няколко дни, и без това вече няма пълнолуние  ;D...И аз отложих моето за събота, не предвидих че цикъла може да ме изненада 3 дни по-рано  :Confus_3:
Активен

барбаронка

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 82
    • Най-красивото място- вкъщи
Re:Чернодробно пречистване и зъб?
« Отговор #2 -: 14-03-2012, 14:51:13 »

Супер, Дани, значи в събота с теб ще сме на една вълна  :peperudi:. Само не разбрах какво препоръчваш да го прави в събота или да изчака малко?
Активен
"Най- необходимото познание е да се научиш да забравяш ненужното."Антистен
 

Страницата е създадена за 0.091 секунди с 22 запитвания.