Начало   Помощ Вход Регистрация  
Форум Земя назаемПречистване на духа и тялотоЗдравеТема: ТОДИКАМП. Въпроси, мнения, отзиви за методиката.
Страници: [1] 2 3 4 5 6 7 8 ... 17   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: ТОДИКАМП. Въпроси, мнения, отзиви за методиката.  (Прочетена 148286 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
бате Бино
Заместник админ
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 3853

дипломиран рекреативен специалист

« -: 24-03-2012, 11:36:40 »

Бих искал да помоля евентуалното обсъждане на Тодикамп да става тук в тази тема, защото "главната" стана твърде  голяма и просто е неудобно ( а за някои и досадно) да се превърта цялата информация.
« Последна редакция: 24-03-2012, 11:43:52 от бате Бино » Активен

Болницата беше прочута със своите готвачи.
Kalia
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 274

« Отговор #1 -: 24-03-2012, 16:42:19 »

Бате Бино,ти защо не ни светна за този ТОДИКАМП по-рано,а? Да не го криеш само за себе си? Открил си значи панацеята значи? Я сега кажи откъде да си го набавим и колко струва?
Активен
Даниела
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1580

« Отговор #2 -: 24-03-2012, 17:11:59 »

Благодаря много за тази информация  flowers2 слънце...имах нужна от нещо такова, за един приятел
благодаря за превода и целия този труд  роза сърце

..но все още имам да чета  ухилен
Активен
purelove
Гост
« Отговор #3 -: 24-03-2012, 21:31:35 »

Дълбок респект и комплименти за труда  благодаря
Активен
ivka_007
New
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 9

« Отговор #4 -: 25-03-2012, 10:54:45 »

От къде може да се закупи това лекарство ?
Активен
sis
Full member
Неактивен Неактивен

Публикации: 173

« Отговор #5 -: 26-03-2012, 11:50:14 »

Изключително интересно, искам да изкажа също благодарност за споделената информация, чието обобщаване ти е отнело не малко време. Мен много ме заинтригува противопаразитния ефект. Би ли споделил как се прилага и как може да си набавим оригиналния Тодикамп. Ако пък станеш един дистрибутор и консултант за България ще е чудесно. слънце
Активен
бате Бино
Заместник админ
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #6 -: 26-03-2012, 22:21:13 »

Радвам се, че ви е било интересно, че даже и полезно Smiley
Просто  всички имаме  късмет, че изпитвам удовлетворение  не само когато получавам, но и когато давам. Smiley Даже май във втория случай  е повече. Иначе не бих се занимавал  чак толкова, поне месец ми костваше . Но както обикновено става, покрай нещо , което търсиш ,намираш още сто неща Smiley

Kalia, точно в този грях ( че пазя само за себе си ) не би могла  да ме заподозреш , достатъчно е да попрегледаш из постовете ми Smiley
Не бива да му се лепи етикет " панацея" обаче! Нарочно съм цитирал повечко мнения за него , за да се схване, че  дори за нещо да има  панацея, това само по себе си не е добро, защото ще обезсмисли допълнителните усилия, които всеки би трябвало да положи за собственото си здраве, които  иначе би счел за излишни , ако има там някакво чудотворно шишенце или прахче..

sis,  както и в повечето случаи - пие се и се маже.  Smiley
Ако става въпрос за оригиналът, мисля , че мога да помогна в случая Smiley  
За другите производители не мога , не ги познавам.
А препоръките също са лично от Андрей, на база архивите на баща му и вече на неговите  собствени наблюдения.

Ивка, аз много съм се старал да не употребя точно тази дума - "лекарство" , въпреки, че натуропатите , които съм цитирал, я използват.
Имал съм предвид , че първо това асоциира с фармацевтичен препарат, нали на тях само им викат "лекарства "  Smiley  , предпочитам да се разграничим от тях. Хората са свикнали като чуят "лекарство" , да си кажат -"аа,знам  -  два пъти по две преди храна и нищо друго не се иска от мен" Smiley  
и второ -  да не вземат излишно да се вторачват в него разни хора , и да се опитват да умуват - как така "лекарство" , а пък в аптеката го няма Smiley  
« Последна редакция: 26-03-2012, 22:25:36 от бате Бино » Активен

shofilev
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 376

« Отговор #7 -: 27-03-2012, 01:48:49 »

Бате Бино, сега вече разбрах какво си имал предвид когато преди време по друг повод писа, че подготвяш шокиращи данни, които скоро ще пуснеш.

Поздравления, наистина много труд и старание!
Активен
бате Бино
Заместник админ
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #8 -: 27-03-2012, 07:39:29 »

Аз още не съм разказал подробно за това, shofilev Smiley  Тук беше само  с няколко изречения, но ще направя отделна тема,защото мисля че е доста интересно. Вече ми е готова черновата Smiley .
 Става дума за руския онкофорум, където лъсва голата истина за истинските цели на "научната" медицина и каква тактика използва за да потиска конкурентите.( А в Русия е при това къде къде по-либерално .Smiley)
То по принцип това си е ясно, но като го и виждаш в реално време е още по-въздействащо.  
Активен

ТИНА
Young
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 33

« Отговор #9 -: 27-03-2012, 08:33:22 »

Бати Бино, и аз ти благодаря за споделената информация, затова толкова харесвам този форум, където гледате как да помогнете, да дадете, да подкрепите... сърце Искам само да попитам, ако някъде си срещнал информация точно за Хашимото + хипофункция на щитовидната жлеза - дали е удачно ползването на препарата. Миналата година ми откриха възелчета и ми поставиха такава диагноза в начален етап ( без лекарства), чета, че трябва да се избягва йода заради Хашимото. Ако нещо си срещал из руските форуми, ще съм благодарна да споделиш. заповядай, цвете
Активен
shofilev
Sr. Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #10 -: 27-03-2012, 08:43:22 »

Аз още не съм разказал подробно за това, shofilev Smiley  Тук беше само  с няколко изречения, но ще направя отделна тема,защото мисля че е доста интересно. Вече ми е готова черновата Smiley .
 Става дума за руския онкофорум, където лъсва голата истина за истинските цели на "научната" медицина и каква тактика използва за да потиска конкурентите.( А в Русия е при това къде къде по-либерално .Smiley)
То по принцип това си е ясно, но като го и виждаш в реално време е още по-въздействащо.   

Ще чакаме с нетърпение!
Активен
бате Бино
Заместник админ
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #11 -: 27-03-2012, 10:24:32 »

Тина, ЕДИНСТВЕНОТО противопоказание на този препарат е ХИПЕРфункция. И ми е интересно защо трябва да се избягва йода след като става въпрос за  недостиг от него.
Активен

ТИНА
Young
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 33

« Отговор #12 -: 27-03-2012, 10:30:40 »

До колкото разбрах и аз, за да не се претоварва щитовидната жлеза, явно трудно усвоява йода Ъъъ?
Активен
ivka_007
New
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 9

« Отговор #13 -: 28-03-2012, 18:02:58 »

бате Бино, чак като го постнах и осъзнах, че съм използвала грешната дума .. Би ли сподели все пак от къде мога да си закупя оригинала на Тодикамп?

Благодаря!  заповядай, цвете
Активен
бате Бино
Заместник админ
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #14 -: 01-04-2012, 15:59:15 »

Тук са представителите , Ивка. Има дори и за България Smiley
http://todikamp.ru/ru/contact_forms/view/1.html
Активен

purelove
Гост
« Отговор #15 -: 06-04-2012, 23:56:23 »

Между другото смятам, че точно тази тема няма да потъне в забрава и не би се изместил фокуса на първоначалния й замисъл и заглавие. Не съм се съмнявала в достоверността на предоставената ни от бате Бино информация, но не вярвам особено на виртуалният-град държава или университет по всичкология, както обичам да наричам Интернет... Затова и реших от първо лице да се уверя, че този продукт не е поредната „чалга-панацея”, появил се в пространството. Потърсих още информация. Запознах се и със съдържанието на книгата на Малахов.  Общите ми впечатления  са, че далеч не става дума за някой безполезен продукт, а и умело подбраната инфoрмация публикувана тук -  всички тези неща не са празни приказки. Ползвах за справка и сверяване на часовника е-мейла от посочения линк за контакт. Отговори ми се на писмото. Та ако някой е решил да връща нещата в рамки, когато настъпи хаоса в организма му, то нека знае ,че доставки се и ще се извършват за страната.  Е-мейл адресът е валиден, телефоните са актуални, също.  bleh
« Последна редакция: 06-04-2012, 23:58:47 от purelove » Активен
rima
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 512

« Отговор #16 -: 07-04-2012, 08:16:38 »

Smiley
Активен
бате Бино
Заместник админ
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #17 -: 07-04-2012, 10:18:31 »

purelove, значи все пак допускаш АЗ да съм се заблудил..Smiley Smiley  
Теоретично е възможно , случва се и на най-големите експерти..
Затова съм наблегнал особено много на отзивите , защото там няма как да има грешка Smiley  Няма човек, който да не може да прецени  дали се е излекувал от някое тежко заболяване , особено когато са минали години от събитието.

Аз затова когато някой се разнежи на тема "фармацевтични лекарства"  и не му достига дар слово да ги нахвали, му казвам : " Човече, зарежи великите учени по лабораториите.., върви в първата аптека. Там ще видиш опашка от възрастни уморени хора с лица като изгубени битки. Попитай ги простичко - вие , драги лелки и чичковци ,кажете ми честно - за всичките тези години какво успяхте да си излекувате с помощта на лекарства?  " Отговорите ще бъдат доста интересни , но и поучителни Smiley  
(Като "да си излекуваш" означава да нямаш вече нужда от лекарството , нали ? )
Така че , отзивите са най-важното за съставяне на мнение.
Да, съгласен съм , когато има патентован продукт ,в който са вложени милиони , тогава е много трудно да се отсее зърното от плявата , играят много пари, а  в такива случаи не може да се мине без измама..
Но не е невъзможно , ще издирим хора , които са го ползвали, ще им отидем на крака , ще ги почерпим нещо, ще ги предразположим да споделят истината..(Аз например така процедирам , ефект има)  

Но в случаите ,когато става въпрос за почти безплатни методики ( като например - кислородна вода, сода, гладуване, газ, йога, моржуване, )   почти веднага можем да се доверим на положителните отзиви , защото никой няма изгода да се хаби  , нищо не печели..
(Не случайно в криминалистиката винаги се тръгва от това кой има  "мотив"  и какъв е той..Затова и най-трудно се разкриват престъпленията на разни психопати, защото те действат без мотив. Почти винаги  са нужни десетки години за да ги сгепцат.  )
 При "безплатните" лечения  трябва да внимаваме по-скоро с отрицателните мнения, защото Биг Брадър следи зорко някоя овчица да не кривне от стадото , че тогава му се налага да я връща в "правия път" ,като всява страх от евтините методики .

Интернетът не съм забелязал да е по-недостоверен от реалното общуване. Даже когато хората се знаят кои са или са с истинските си имена , би могло да се допусне , че е по-достоверно да им прочетеш мнението в интернет , отколкото да ти го споделят устно.  После винаги могат да се оправдаят -" ти нещо не си ме разбрал"  Smiley , докато в нета речите  остават  Smiley  
« Последна редакция: 07-04-2012, 10:24:57 от бате Бино » Активен

purelove
Гост
« Отговор #18 -: 07-04-2012, 12:10:37 »

Бате Бино, благодаря за споделеното. Напълно съм съгласна с теб. Не исках да разводнявам темата с коментара си. И да – съмнявам се. Но не защото ми е хоби или някаква страст..., а защото все още търся конкретните причини..., грешките около медикаментозното лечение и смъртта на майка ми ... Навярно изненадвам хората с разсъжденията и постъпките си, но съмненията са единственият полезен сегмент в нареждането на целия пъзел... базиса, който поставят под въпрос основите на всичко останало. Защото ми омръзна да гледам как хората стaват „жертви” до степен на безумие ежедневно, докато някои лекари-лекета си правят гаргара със здравето и душите им. Чисто емоционално това ми тежи много.  тъжен... чак ще ревна И след шест години, както и да прозвучи, спомените започват да избледняват в конкретиката си… Увеличава се обаче празнотата, липсват отговорите на много въпроси, които се появяват в един такъв ден и остават наоколо… И уж би трябвало да мога да ги компенсирам с нещо друго, но истината е, че никога няма да мога да я запълня тази празнота… И колкото и да я оставям зад себе си,  тя си кънти вътре в мен като камбана. И не заглъхва........Но вероятно само отсъствията са способни на вечно присъствие.  Финансовото обещетение, което получи семейството ми след развоя от делото и освобождаването на лекуващия специалист от длъжността, която заемаше - мен не ме устройват... Anyway, аз съм гигантски инат в това отношение и виновните ще си получат заслуженото някой ден, а аз ще намеря решение на проблема – още в близките месеци и години.
Активен
shofilev
Sr. Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #19 -: 30-04-2012, 23:49:22 »

Гледам, че темата е позамряла у се чудя: никой ли досега не е ползвал Тодикамп или никой не иска да сподели впечатления?
Активен
Страници: [1] 2 3 4 5 6 7 8 ... 17   Нагоре
Изпечатай
Форум Земя назаемПречистване на духа и тялотоЗдравеТема: ТОДИКАМП. Въпроси, мнения, отзиви за методиката.
Отиди на: