Начало   Помощ Вход Регистрация  
Форум Земя назаемСуровоядствоДневнициТема: Дневникът на Катерина
Страници: 1 2 [3] 4 5   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Дневникът на Катерина  (Прочетена 14704 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
benato
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1467

« Отговор #40 -: 22-10-2009, 13:27:29 »

Цитат
тоалетната...първо е звучно, а след това и олекотяващо

Баби,много образно бе. амии... знам ли Grin Grin Grin Grin
Активен

GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".
Кате
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 247

« Отговор #41 -: 22-10-2009, 15:03:31 »

Успях да направя клизма, чаят от снощи подейства. Само че аз питах вчера и никой нищо не каза-дали мога за ползвам урина от детето? Така и така я бях вече събрала от вчера и днес сутринта и с нея правих клизмата. 30 минути издържах съвсем лесно. Мисля 4е стана по-добре отколкото с водата с лимон. И по-добре се почувствах след това. Сега изпих и един сок от смляно грозде с кората и зърната. Ще хапна и един ленен кракер

Angie, пробвам със всичко дето се сетя че има фибри.  Киноа все още не съм пробвала, амарант имам вкъщи, но се чудя как да го ям-варен ли, суров ли?  амии... знам ли  Снощи ядох ленени кракери със зеленчуци към тях.
 Баба Марийка е права, че може би гимнастиката ще ми се отрази добре. Преди обичах да тичам и много добре ми действаше, след като родих обаче постепенно една малка разширена вена се разпростря по дължината на целия ми крак почти и тичането вече не ми е вариант  тъжен... чак ще ревна а от малка си спортувам какво ли не

То се научава и се свиква намигам Cheesy
надявам се, сега определено беше по-добре
Активен
ДарбиМак
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 589

« Отговор #42 -: 22-10-2009, 15:05:05 »

Кате, остани един ден поне само на сокове или чайове  Smiley
Активен

Намасте Smiley
Angie
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 839

« Отговор #43 -: 22-10-2009, 15:07:43 »

Кате, добре си направила с урината на детето според мен.
Активен
Кате
Sr. Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #44 -: 22-10-2009, 15:20:26 »

DarbyMac, така и мисля да направя, имам нужда, а и имам много грозде. Утре ще бъде.  Smiley

Angie, и на мен така ми се струва , просто по-добре се почувствах  слънце
Активен
benato
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #45 -: 22-10-2009, 16:19:20 »

Абе много флуиди обменяте с малкия,Кате(кърма-урина) търкалям се от смях търкалям се от смях търкалям се от смях търкалям се от смях
Активен

GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".
Petko
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2359

« Отговор #46 -: 22-10-2009, 20:57:41 »

Кате, колко мл течност вкара, да речем при последната клизма?
Активен

“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди

“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов
Кате
Sr. Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #47 -: 22-10-2009, 21:06:42 »

benato, то като взаимопомощ е това наш'то  Grin  търкалям се от смях

Petko, на първата клизма с водата и лимона - около 500 мл, а днес с урината - 250 мл защо? по колко трябва според теб?
Активен
Кате
Sr. Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #48 -: 22-10-2009, 22:03:57 »

забравих менюто да си напиша за днес
до обяд-нищо
на обяд- няколко кестена, сварени
слетобяд грозде на сок и 2 ленени кракери

после ходихме на разходка с детето и изядохме по един банан и си разделихме едно пакетче пълнозърнести солети

за вечеря - салата от зелен лук, репички, зехтин и лимон, от която аз едвам боднах детето я изяде.  ам-ам Но нищо -то има пове4е нужда от мен  слънце после ядохме и бадеми доста
аз си доядох и кестените
Активен
Вери
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2153

« Отговор #49 -: 23-10-2009, 05:37:16 »

Кате, амарантът го покълнах. Много ми хареса. Нужни са му около 6 часа само, като при киноата. Трябва обаче добре да се дъвче. Също и сварих да видя на какво има вкус. Някои се оплакват, че не им допада. Е, на мен и това се хареса. Smiley
Активен
Petko
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #50 -: 23-10-2009, 05:53:10 »

Petko, на първата клизма с водата и лимона - около 500 мл, а днес с урината - 250 мл защо? по колко трябва според теб?
Ами за по-добър ефект се опитай с по 500-600 мл. Особено с урина е супер. Не е добре да се сменя всеки път течността. Избери си една и с нея прави цялата схема намигам
Активен

“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди

benato
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #51 -: 24-10-2009, 12:46:16 »

А в каква позиция седиш с клизмата?
Активен

GO GREEN
Кате
Sr. Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #52 -: 24-10-2009, 13:04:45 »

Добре, Вери, ще пробвам смело амаранта Smiley

Petko, знам, че не е добре да се сменя течността. На мен идеята ми беше е  водата с лимона, в последствие се сетих за урината на детето. Много ще ми е трудно обаче да събера по 500-600 мл урина  Ъъъ? това 250 мл го бях събрала от две сутрини. А може ли първата седмица, когато е всеки ден, да е с лимона, а следващата, когато е през ден - с урината?

benato, както си пише на сайта, защо?

Само че преди малко пак прочетох статията за пречистването и се усетих кое не правя както трябва- там пише след като се направи свещ, да се полежи на дясната страна за около 15 мин. Аз обаче това съм го пропуснала явно, защото лягам на дясната страна за около минута и после ставам и си върша нещо

Активен
benato
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #53 -: 24-10-2009, 13:08:54 »

laugh Защото се сетих ,че нещо си забравила laugh Аз си вкарвам един литър.
Активен

GO GREEN
Кате
Sr. Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #54 -: 24-10-2009, 13:13:00 »

леле Бенато, не е ли много  Shocked или поне така ми се струва сега
Активен
benato
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #55 -: 24-10-2009, 13:32:02 »

Ами незнам,ние ги правим по една английска система,споменавал съм го вече,със кафе за клизми. И се лежи на лявата страна  laugh Като стоя в свещ и усещам как изведнъж течноста преминава навътре,после седя малко надясната и накрая на лявата страна около десет минути.
Активен

GO GREEN
Angie
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #56 -: 24-10-2009, 13:52:32 »

Извинявам се за спама.. Бенато, може ли да кажеш как се казва това кафе за клизми? Ако не се лъжа в сайта беше писал, че ти го пращат от Америка.. аз имам възможност да ми донесат такова от там, или да си го взема от Англиа (нали системата е английска, вероятно ще се намери..) Благодаря!
Активен
benato
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #57 -: 24-10-2009, 14:31:55 »

Анджи ,от Англия е ,ще проверя марката,но като напишеш coffee enema ще намериш  100%
http://www.sawilsons.com/index.html
« Последна редакция: 24-10-2009, 14:49:46 от benato » Активен

GO GREEN
Angie
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #58 -: 24-10-2009, 15:42:48 »

Благодаря, Бенато! Гледам имат и други хубави нещица в e-enema.  А моя иригатор е същия като този,който предлагат те.
Активен
Petko
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #59 -: 24-10-2009, 17:19:51 »

Моят иригатор е немски за еднократна употреба пише, за 2,20 лв. Но посветени ми казаха, че спокойно можеш да си караш до живот с него Grin
Активен

Страници: 1 2 [3] 4 5   Нагоре
Изпечатай
Форум Земя назаемСуровоядствоДневнициТема: Дневникът на Катерина
Отиди на: