Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Да се запознаем :)  (Прочетена 10299 пъти)

somei

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
Re:Да се запознаем :)
« Отговор #20 -: 27-10-2009, 22:25:44 »

Здравейте!
кординатите на др.Гайдурков
София ул."11 август''N;13 
0878101411
 
успех на всички :Content_22:
Активен

Atanassia

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 169
Re:Да се запознаем :)
« Отговор #21 -: 28-10-2009, 08:35:50 »

Blagodarq ti :flowers2:
Активен

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss
Re:Да се запознаем :)
« Отговор #22 -: 28-10-2009, 10:21:08 »

Йога Мандала са готини, имам колежка, която ходи там. Организират си пътувания, семинари...мисля, че няма да сбъркаш, ако избереш тях.

Иначе за акнето - имаш ли подобрение? Това е моя стимул в момента (освен 10те кила  :bleh)
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

Mep

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 483
    • Земя назаем
Re:Да се запознаем :)
« Отговор #23 -: 28-10-2009, 16:55:20 »

Ето тук съм описала проблемите си с акнето - http://www.zemianazaem.com/2008/07/26/%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%8F-%D1%81-%D0%B5%D0%B4%D0%BD%D0%BE-%D0%B0%D0%BA%D0%BD%D0%B5/ .
При мен определено животинските храни имат пръст в това. На 29 години съм - отдавна съм отминала пуберския период, хормоните уж трябва да са ок, ама на. Вече съм много по-добре, може да се каже, че се справих на 95% с проблема. Сега само преди цикъл ме избиват една-две пъпки. Иначе беше ад.

Може би за мен има нещо вярно това, което казва Лилка. Преди да започна този начина на живот съвсем не се понасях, но постепенно това се промени. Въобще промяната в храненето промени както тялото ми, така и емоциите ми, психиката, мислите ми, въобще всичко към по-добро...:)
Активен
Духът владее материята!

attractive`

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 37
Re:Да се запознаем :)
« Отговор #24 -: 28-10-2009, 19:11:25 »

@беелее - За подобрение е рано да говоря - едва от седмица - десет дни постепенно изключвам млечни и животински . Млечните ми е по-лесно да ги спра - отвръщавам се само от израза "кравешка кърма" , за нещата които изчетох да не говорим  ;D
А какъв върл фен бях на кашкавала , малееей .

Бях при Гайдурков и вече си имам режим - 2 седмици пречистване  (почвам в петък ,след пълни изследвания ) ,билки и т.н. Купих си и сокоизстисквачка , всякви здравословни екстри .  O0
А и аз имам колкото теб да свалям - 10 (15) кила , ще се подкрепяме .

Йогата ще я проверя в близките дни .


А историята на Мер искрено ме мотивира !



Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Да се запознаем :)
« Отговор #25 -: 28-10-2009, 19:17:48 »

Сега гледайте да си хванете гаджета, които харесват по-мазнички :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: Да се чудим после как да качвате :laugh: ;D
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

attractive`

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 37
Re:Да се запознаем :)
« Отговор #26 -: 28-10-2009, 19:24:01 »

ахаххаха ох не ми се мисли  :Confus_3: :Appetit_4: :Cherries

Активен

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Да се запознаем :)
« Отговор #27 -: 28-10-2009, 22:30:46 »

В този дух, аз често си мисля напоследък децата ни какви ли ще си хванат.... :Content_4 - emotloader:

Има канадски май суровоядски сайт за запознанства.
Активен

Atanassia

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 169
Re:Да се запознаем :)
« Отговор #28 -: 28-10-2009, 22:39:20 »

attractive` разкажи ми повече как мина прегледа при Гайдурков, как беше, какви изследвания прави, какъв режим ще спазваш, колко ти взе?? Всичко ми е много интересно,защото скоро ми се очертава да ходя към софията, та ми се иска да го посетя :surpris_23: :Confus_3:
Активен

attractive`

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 37
Re:Да се запознаем :)
« Отговор #29 -: 01-11-2009, 19:02:45 »

Изследванията аз си ги правя - пълни ( кръвни , чернодробни , щетовидна жлеза , и т.н. ) . Режима ми е пречистващ - взе ми 35 лв за прегледа :)
Заслужава си !


Вече съм трети ден на режима и кожата ми е по-свежа , отслабнала съм и съм енергична :)
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Да се запознаем :)
« Отговор #30 -: 02-11-2009, 12:40:43 »

Сега,защото си дала пари,няма да кажеш какъв е докторския режим ;D Сподели по подробно.
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059
Re:Да се запознаем :)
« Отговор #31 -: 02-11-2009, 16:38:12 »

 :D :D ;)
Активен

attractive`

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 37
Re:Да се запознаем :)
« Отговор #32 -: 02-11-2009, 19:42:23 »

ахахаха ах бенато :)
не ми се описва просто  :Confus_3: Ама ти ме подсети ,че съм дала пари ,що да ви казвам  ;D :whistling2 - emotloader:

Сурови плодове и зеленчуци без мазнина , сол ,мед в продължение на 2-3 седмици . Много билки - алое , бирена мая и редица други . Препоръчителна аеробна активност ( изпотяване ) . Чайове живовляк , жълт кантарион и други . И ... тва е :)
Няма нищо кой знае колко магическо . Но действа . А и прочетох книгата му "Човешкото хранене" - за мен това е най-балансираната и професионално написана книга в тази насока ! По-добро нещо не бях чела до сега . ( Ей , ама и реклама му направих :) )

Между другото с всеки изминал ден се топя  O0
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Да се запознаем :)
« Отговор #33 -: 02-11-2009, 19:53:28 »

Благодаря,не е голяма новост ;) :D Значи още книги трябва да четеш ;) Аз ,ако намеря на кой ,това и за петнадесет лева ще го казвам :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:
 Само за мазнината не съм съгласен,какво му е на зехтина? Само може да помогне.
Радвам се ,че се чувстваш добре,това си е суровоядство,иначе за многото билки едновременно и мая и.т.н.- действа повече като плацебо ;)
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

attractive`

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 37
Re:Да се запознаем :)
« Отговор #34 -: 02-11-2009, 20:58:21 »

Може и така да е :)

Абе важното е да има ефект и да се чувствам добре :)
 :peperudi: :Content_22:
Активен

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:Да се запознаем :)
« Отговор #35 -: 02-11-2009, 21:34:16 »

Само за мазнината не съм съгласен,какво му е на зехтина? Само може да помогне.

И аз съм попадал на такива теории. Скоро четох тази книга за диетата на др. Макдугъл за максимално отслабване. Човекът набляга на сложни въглехидрати, сурови неща и избягване на мазнините, дори растителните. Книгата ми хареса доста (а и помогна да се разделим с едни 20ина килца  ;D).
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

zigzag

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 237
Re:Да се запознаем :)
« Отговор #36 -: 02-11-2009, 22:02:54 »

"Ако не консумирате никакви мазнини, организмът ви ще се срине

Ако избягвате приемането на мазнини, системите в организма ви, които отговарят за пренасянето на витамините и останалите хранителни вещества просто ще спрат да функционират.

Мазнините са необходими за производство на енергия, за набавяне на мастни разтворимите витамини А, D, E и К, които пък отговарят за усвояването на калция.

С една дума- да премахнете мазнините изцяло от хранителния си режим, е опасно за здравето."
Активен

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:Да се запознаем :)
« Отговор #37 -: 02-11-2009, 22:51:16 »

"Ако не консумирате никакви мазнини, организмът ви ще се срине

...

С една дума- да премахнете мазнините изцяло от хранителния си режим, е опасно за здравето."

Е, чакай чакай. Не говорим за напълно премахване. Отделно много хора (особено дебелите) ядат прекалено много мазнини. Книгата е насочена точно към хора с проблеми с теглото. И според мен за предпочитане пред Дюкан.
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

attractive`

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 37
Re:Да се запознаем :)
« Отговор #38 -: 03-11-2009, 07:00:32 »

Ей хора :) Ама аз съм само за 2-3 седмици без зехтин . После си имам захранване и ще си ям всичко ;)
Иначе съм на мнение ,че да не се ядат полезни мазнини по-дълъг период от време е пълна глупост ...
Активен

Val

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519
  • "Бог е дал на хората храната,дяволът - готвачите!"
Re:Да се запознаем :)
« Отговор #39 -: 03-11-2009, 18:34:01 »

attractive` , много се радвам, че се чувстваш добре и че виждаш ефекта в огледалото. Това са много мощни стимулатори да продължиш напред~ :D Колкото до мазнините аз също докато съм на разтоварващо-гладни дни или подобни, естествено не ги употребява. То няма как просто. При захранването също не ги докосвам. Както и определени дни и след захранването дори /в зависимост колко е траял режима/. После както казва Бенато полезните мазнини помагат. :peperudi: :Content_22:
Активен
 

Страницата е създадена за 0.118 секунди с 22 запитвания.