Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Да се запознаем :)  (Прочетена 10296 пъти)

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Да се запознаем :)
« Отговор #40 -: 03-11-2009, 18:50:14 »

Искаш да кажеш, че масла и зехтин не употребявате, когато сте на сокове ли? :surpris_23:
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

attractive`

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 37
Re:Да се запознаем :)
« Отговор #41 -: 03-11-2009, 20:20:41 »

Вярно пишеше някъде ,че зеленчуковите фрешове ( специално от морков ) се усвояват по-добре с мазнина .  :surpris_23: Но в случая няма голямо значение за мен де ... :)
Активен

Val

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519
  • "Бог е дал на хората храната,дяволът - готвачите!"
Re:Да се запознаем :)
« Отговор #42 -: 03-11-2009, 22:10:52 »

Искаш да кажеш, че масла и зехтин не употребявате, когато сте на сокове ли? :surpris_23:
Ами, Петко така е, да. Имам предвид, че не пия тези масла /ленено,тиквено и т.н./, които пия сутрин на гладно по схемата, която откраднах от теб  :bleh. Когато съм на плод и чай не, ги пия. Като се захранвам също.Да не би да не е правилно?
Активен

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Да се запознаем :)
« Отговор #43 -: 03-11-2009, 22:18:33 »

Аз нямам представа от такива плодови или други гладувания или режими. Но по принцип знам, че няма много смисъл от сокчетата, ако нямат масло в тях, за да се усвоят витамините А, Е, Д и К ;) Но при режим може и да не се пият масла, не знам аз :)
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Да се запознаем :)
« Отговор #44 -: 03-11-2009, 22:19:13 »

Аз блъскам навсякъде зехтин ;D
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

Val

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519
  • "Бог е дал на хората храната,дяволът - готвачите!"
Re:Да се запознаем :)
« Отговор #45 -: 03-11-2009, 22:55:20 »

Петко, да те питам защо е толкоз важно за теб да пиеш освен маслата /ленено, конопено, и пр./и зехтина?Питам защото аз маслата сутрин след другите ритуалчета си ги пия и са ми приятни, обаче зехтина се насилвам малко да ти кажа честно.
Активен

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Да се запознаем :)
« Отговор #46 -: 04-11-2009, 07:11:33 »

Ами зехтинът е универсален лек за много системи в организма. И доколкото знам той е първото нещо, което трябва да пуснеш в стомаха си сутрин. Смазва стомашно-чревния тракт преди започване на работа. Вкарва необходимите ни омега мастни киселини. Води се задължителен в моята система.
Опитай друга марка зехтин и може да не ти е толкова непоносим ;)
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

jorobaretata

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re:Да се запознаем :)
« Отговор #47 -: 10-11-2009, 21:12:56 »

Здравейте, Не спазвам диети засега, но имам нужда заради черния дроб. На коремната ехография ми казаха че жлъчката ми е прегъната и ми казаха да ограничавам тежките храни. Аз съм с двете ръце "ЗА" Спазването на диети и ограничаване на хранителния режим от вредните храни.
Активен

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059
Re:Да се запознаем :)
« Отговор #48 -: 12-11-2009, 17:51:01 »

Здравей,ако имаш нужда от съвет,питай :)
Активен
 

Страницата е създадена за 0.095 секунди с 22 запитвания.