Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Дневникът на Катинка I  (Прочетена 16198 пъти)

kati_na

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 192
Re:Дневникът на Катинка I
« Отговор #20 -: 14-04-2012, 19:48:27 »

Издребняваш  :pensif_29: .

Няма да ходим на църква. Студено е, тя е далеко... а и сигурно ще бъде тъпкана с народ...

... home sweet home...  :Content_14:
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Дневникът на Катинка I
« Отговор #21 -: 15-04-2012, 03:13:52 »

не издребнявам, а казвам истината - питай всички  :pensif_29:

и съм ти смъртно обиден, че не отиде на църква  :whistling2 - emotloader:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

kati_na

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 192
Ден 5
« Отговор #22 -: 15-04-2012, 18:17:27 »

Христос Воскресе и бияча засега е в мен  :bleh

Днес ми е ден 5. В 11ч бях на зъболекар. Сложи ми пломба на мъдреца. София е спокойна, няма навалица, времето бе приятно и свежо. Днес обаче пак дъвках 1 дъвка за 30мин (Гарванчо да си затвори очите и да не чете  :whistling2 - emotloader:) тъй като имах излизане, а в устата ми бе едно такова горчиво-кисело. Та дъвката оправи нещата. Иначе продължавам да не пия вода, хммм...  :surpris_23:
Активен

kati_na

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 192
Ден 6
« Отговор #23 -: 16-04-2012, 07:57:16 »

Добро утро, ден 6-ти  :peperudi:

Още съм в леглото под топлите завивки и не ми се става. Стомахът ми е празен. Мисля си за едно парче домашен козунак  :heart_2:, но не си представям просто как го изяждам, а цялостната картинка е... седнале съм на верандата на някоя селска къща, дишам от свежия въздух, слушам птиците, усмихната баба ми носи парче сладък козунак с яйце и купичка гъсто кисеко мляко... :heart_2: :essen:

Само, че реалността е друга, аз съм в София, гладувам, а купешкия козунак хич не ме привлича  :pensif_29: .
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Ден 5
« Отговор #24 -: 16-04-2012, 09:55:18 »

Наистина възкръсна! :)

Днес обаче пак дъвках 1 дъвка за 30мин (Гарванчо да си затвори очите и да не чете  :whistling2 - emotloader:)
да бе.... аз да не съм сляп, че да не видя какво си написала.. че даже и поименно ме споменава и остава да не забележа  :pensif_29:
не само, че видях, а мисля пак да ти се скарам ..просто не може с тия дъвки, това е истината! казах ти да питаш който искаш от форума да видиш... това дори ти пречи на гладуването, защото ти раздразва слюнката и домашните сокове и няма да може организма ти да достигне до фотосинтеза след като минат няколко дни на гладуване, защото ти му вкарваш някакви субстанции дъвкателни от тия дъвки... ако можех лично щях да те избоксирам, а сега просто те призовавам да ме слушаш!  >:( >:( >:(
Активен
"няма грешки, има само уроци"

kati_na

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 192
Ден 6
« Отговор #25 -: 16-04-2012, 17:25:05 »

Е да, ама и днес си взех една дъвка за около 40мин. Всичко е индивидуално, мога да се себеусещам :Content_22: . Иначе продължава да не ми се пие вода. Чувствам се добре, не ми се е завило нито веднъж свят досега и не се чувствам отпаднала. Отслабвам обаче. Не съм се теглила на кантара откакто започнах второто гладуване, но гаранция все още съм над 70кг. Тия дни ще взема да се претегля.

П.П. Оххх, свършиха почивните дни и утре пак на работа... искам слънчице вечееее... :heart_2:
« Последна редакция: 16-04-2012, 17:33:12 от kati_na »
Активен

kati_na

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 192
Ден 7
« Отговор #26 -: 17-04-2012, 08:23:00 »

Сънувах, че ми е "ден за ядене" и постоянно се редях на една лавка за кифлички, баклавички, бисквитки и фъстъци. Интересното в съня ми бе това, че знаех, че сънувам и знаех, че ще се събудя, затова не изпитвах никакви угризения. Когато се събудих ми беше леко лошо и ми се повръщаше от фъстъците, които бях яла насън :surpris_22: .

Вчера видях по новините, че цяла седмица ще е дъждовно. А и събота е работен ден. Днес съм на работа, гледам колегите, всеки е намръщен и нещастен от това, че празниците свършиха. Нищо, другата седмица пак има 4-ри почивни дни  :whistling2 - emotloader: .

Днес ми е седми ден. Пак си взех една дъвка, която дъвках около час. Преди малко я хвърлих в коша.

П.П. В петък ще се претегля.
« Последна редакция: 17-04-2012, 08:28:17 от kati_na »
Активен

malina

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 267
Re:Дневникът на Катинка I
« Отговор #27 -: 17-04-2012, 08:56:57 »

другата седмица ще е трайно над 20 градуса вече! Изчака ми се душата да я чакам тая пролет..
Ама ти от второто гладуване ли направи 7 дни???
Активен

kati_na

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 192
Ден 7
« Отговор #28 -: 17-04-2012, 09:02:51 »

Да, днес карам седми ден.
« Последна редакция: 17-04-2012, 09:04:59 от kati_na »
Активен

kati_na

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 192
Ден 7
« Отговор #29 -: 17-04-2012, 11:12:02 »

И се почна... четири-пет пъти като стана от стола и ми причернява. Последния път като станах и гледах веднага да си седна на стола, защото много ми причерня за секунди. Сега съм си сипала литър и половина топла водичка, която ще изпия до края на деня. Днес ще се самонаблюдавам и ще преценя дали утре ще продължа да гладувам или ще започна да се захранвам с отвара от шипки.
Активен

kati_na

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 192
Ден 7
« Отговор #30 -: 17-04-2012, 12:21:27 »

Много по-добре ми е вече, водата ме "спаси".
Активен

kati_na

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 192
Ден 7
« Отговор #31 -: 17-04-2012, 19:09:52 »

Ех тоя ден седми много тежък ми дойде. На работа ми причерняваше, когато ставах от стола. Постоянно си мислех за домашен козунак и ако някой в офиса бе донесъл със сигурност бих си опитала едно парче. За щастие Вселената е на моя страна и нямах това изкушение пред очите си.

Когато се прибрах в нас всичко се оправи. Погледнах се в огледалото и много се харесах. Направих един фин бананов кейк с ръжено и пълнозърнесто брашно, намачкани банани, кокосови стърготинки и много други тайни съставки. Утре ще го занеса в офиса на колегите и ще кача една снимка, че сега си сложих батериите на фотоапарата да се зареждат.
« Последна редакция: 17-04-2012, 19:11:23 от kati_na »
Активен

purelove

  • Гост
Re:Дневникът на Катинка I
« Отговор #32 -: 17-04-2012, 19:45:44 »

И аз обичам да поднасям кулинарни изненади на околните, докато гладувам   :bleh  :peperudi:
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Дневникът на Катинка I
« Отговор #33 -: 17-04-2012, 19:47:48 »

и аз искам бананов кейк  :-\
Активен
"няма грешки, има само уроци"

malina

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 267
Re:Дневникът на Катинка I
« Отговор #34 -: 17-04-2012, 20:12:57 »

И аз карам децата да ядат, да ядат.....пък те не искат
Активен

kati_na

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 192
Ден 8
« Отговор #35 -: 18-04-2012, 07:57:42 »

Ето това е един от специалитетите ми. Има уникален специфичен аромат и е ужасно вкусен. За първи път обаче няма да вкуся от него. На снимката леко чернее, но не съм го прегорила  :bleh .



Направих 7 дена на пълен глад (с 3-4 дъвки общо). Сутринта обаче пак ми причерня докато се качвах на кантара и затова изпих една ледено студена чаша отвара от шипки от хладилника. Баба ми е направила 3 бутилки от по 2-2.5л и всяка сутрин сипвам на детето по една чаша с лъжица мед. Е аз пия отварата без мед. Довечера ще си размразя една бутилка и тия 3 дена ще пия шипкова отвара. Баба ми я приготвя като вари шипките продължително време, доколкото знам с часове на печката на дърва. Отварата е страхотна, тъмна и киселее.

Та това планирам да е днес. Чашата, която изпих сутринта и 1.5л топла водичка. Утре примерно ще изпия 2 чаши и пак водичка.

П.П. Тежа 73.2кг  :whistling2 - emotloader: .
« Последна редакция: 18-04-2012, 07:59:50 от kati_na »
Активен

malina

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 267
Re:Дневникът на Катинка I
« Отговор #36 -: 18-04-2012, 08:00:24 »

от колко изходни?
Активен

kati_na

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 192
Re:Дневникът на Катинка I
« Отговор #37 -: 18-04-2012, 08:11:15 »

Ми тръгнах от ~82-3 някъде.

П.П. Колегите ми вече хапват от банановия кейк и много много го харесаха  :essen: . Ама много, а аз съм супер доволна  :heart_2: .
Активен

Kalia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 274
Re:Дневникът на Катинка I
« Отговор #38 -: 18-04-2012, 08:29:54 »

А колко си висока? Аз бях 70 кг,сега съм 62.Висока съм 173 см.Сега обаче с тези килограми ми е трудно да направя по-дълго гладуване.Утре ще направя едно пречистване на черния дроб (от няколко дни се подготвям),а другата седмица и аз смятам да започна едно по-дълго гладуване.Как се справяш в работата с това замаяване.На мен ми е доста трудничко. :Confus_3: :Confus_3: :Confus_3:
Активен

kati_na

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 192
Re:Дневникът на Катинка I
« Отговор #39 -: 18-04-2012, 08:36:26 »

Висока съм 174см. Ми вчера за първи път ми причерняваше и не беше никак приятно. В момента, в който ставах от стола гледах отново да седна... надявам се днес да съм стъбилка. И аз искам да съм 63-64кг. Та само да вметна, че 82-3кг изходно започнах с първото гладуване, което бе 12 дена и в което нямах никакво замайване и причерняване. Явно заради солидното тегло и просто тялото ми превключи на хранене от запасите мазнина. Не мисля, че съм изгубила мускули. Тялото ми е стегнато. Само, че дупето ми е още дебело и мазно. Ще го поизчистя и него и после влизам в залата или ще си тренирам в нас. Имам си солидно количество уреди. Всичко необходимо за една качествена тренировка  :peperudi: .
« Последна редакция: 18-04-2012, 08:38:12 от kati_na »
Активен
 

Страницата е създадена за 0.139 секунди с 22 запитвания.