Начало   Помощ Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 4 5 6 7 [8]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: РАКЪТ Е ЛЕЧИМ СЕГА  (Прочетена 61342 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
iris
Jr. Member
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 69

« Отговор #140 -: 30-11-2016, 12:20:49 »

Томика, нима ни казваш, че лекуваш с нея?!
« Последна редакция: 30-11-2016, 12:24:25 от iris » Активен
бате Бино
Заместник админ
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 3875

дипломиран рекреативен специалист

« Отговор #141 -: 30-11-2016, 12:34:13 »

А другата машина у кого е ? Smiley

Втори въпрос.
След като веднъж организмът е допуснал да бъде поразен от тези вируси, кое му гарантира , че няма да да дойдат пак? Smiley  Машината ли ?
« Последна редакция: 30-11-2016, 12:39:55 от бате Бино » Активен

Болницата беше прочута със своите готвачи.
tomika
New
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 7

« Отговор #142 -: 30-11-2016, 13:44:37 »

Другата машина е в Хасково и работи на съшият принцип. За сега съм пробвал върху рак на дебело черво на съпругата ми, три дни е светих бреди операцията. Час от тумора е бил мъртъв, така е казъл хирурга. Не и назначиха химиотерапия и си е добре. Това не е гаранция, че лампата е свърпила работа. Иначе сам пробвал върху себеси, гъбички в ушите, хрема, брадавица и работи. Скоро на един човек с диагноза паркинсон пробвах,
две бактерии предизвикват паркинсон. На едната човека реагира, взе да му става топло, неконфортно. Затова
трябва точна диагностика. Същият прибор, за който говори бате Бино го има и в български вариянт. Обучението
го прави др. Надежда Григорова и е правено във Варна. Разликата между украинската и нашета е: в бъгарската се продават допълнително слайдове. Като се прави диагностика на патогени се сравнява с тях. Отзивите са добри. Някой знае ли за такива прибори във Варна.

Бате Бино твоят въпрос е доста сложен. 32г. са излекувани 16 човека, единият след една година повтаря.
Оказва се, че тези вируси паразитират в примерно червеи а червея в човека. Какво съм установил. Когато енергията в човека е спаднала  предразположен е, тогава и Рн-то му е киселинно. В нета има дадени доста честоти, които нямат нищо общо. Затова писах на лични на бате Бино, да направиме една среща. Имам идея
за направата на устройство за диагностика на резонансната честота на патогена намиращ се в организма.
Щом украинеца е вещ в тази област. Да не се мъча да окривам топлата вода
Активен
бате Бино
Заместник админ
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #143 -: 05-08-2017, 15:31:57 »

Аз пак да си кажа..нищо , че за някои е вече досадно  Smiley
Много трябва да се внимава с източниците, от които черпим информация!
За съжаление , обаче, единственият верен начин за това е :самите ние да сме компетентни в материята намигам  Това ще ни улесни да преценим  достоверността , дори зад публикацията да стои сериозен и уважаван сайт! И дори в нея да се цитира  НАУЧНО ИЗСЛЕДВАНЕ..  намигам

Имаме ли познанието , лесно ще можем да отсяваме дезинформацията..  намигам

Пример:
Днес попадам на заглавие " Ягодите лекуват рак! "
http://zdravivsekiden.com/iagodite-lekuvat-rak/#comment-5322

Викам си , чакай  да видя, за какво става въпрос, че нещо ме смущава в това изследване..
Така се и оказа. Веднага написах коментар, ще видя дали ще го "одобрят" Smiley , но важното е ние  тук да  имаме едно наум .. Smiley

Това  е коментарът ми под статията :

За внимателно четящите  веднага лъсва една подробност, която въвежда в заблуждение и на практика напълно обезсмисля "новината" и самото изследване.
Цитира се изследване , при което били излекувани пациенти с "ЛЕКИ ДО ПРЕДРАКОВИ ЛЕЗИИ". Това е прекрасно! САМО ЧЕ ЛЕЗИИТЕ И ПРЕД-РАКА НЕ СА РАК!!!
Далеч не всяка увредена тъкан ( лезия ) преминава в рак! Но дори и да  премине, това ще е на следващ етап, на който вече ВЪОБЩЕ не е ясно как ще действат ягодите! Коректно би било да се съобщи, че "ягодите лекуват предрак"! За запознатите с раковият процес е ясно, че разликата между двете състояния е ОГРОМНА. Едно е да се справиш с лезия ( деформирана тъкан ) и съвсем друго - с озлокачествена тъкан, което си е РАКОВ ПРОЦЕС..  

Всъщност, най-коректно би било да ни се съобщи , че "ягодите ВРЕМЕННО премахват лезии и пред-рак"
Защото не е отчетено нещо много важно: За да се е стигнало до  деформирана тъкан, то значи са били налице УВРЕЖДАЩИ ВЪЗДЕЙСТВИЯ !Тъканите току-така не се увреждат!  намигам намигам намигам
 И ако тези въздействия не бъдат спрени, то те отново ще доведат до поява на лезии и предрак!!  
Точно при хранопровода това е повече от понятно: При дългогодишен рефлукс ( причинен от незатваряне на клапана м-у стомаха и хранопровода ) стомашната киселина уврежда лигавицата на хранопровода , която се изражда ( метаплазира ) Това е всъщност и "предрака", който с някаква вероятност после би могъл да премине в рак. ( но не е задължително! Това ще се случи САМО ако организмът е изчерпал всички други свои ресурси за справяне с проблема )

Каква е тогава целта на такова "научно" изследване ?
Не е съвсем ясно..
Сещам се за 3 възможности:
1. Сензация. ( с това сме свикнали вече Smiley )
2. Добронамерено насочване на вниманието към сурови храни. ( като цяло е добро , но не и за раково болни! Защото ще бъдат подведени да разчитат на ягодите ,  за което няма никакви дори наблюдения, че лекуват РАК..)
3. Некомпетентност на изследователите . Просто е трябвало да направят консултация със специалисти-онколози, за да им бъде обяснена разликата между "предрак" и "рак".
 ( това вече не е добро , защото имаме пълното основание да ги заподозрем и за други неточности по отношение на други "открития" , за които вече няма да имаме достатъчната компетентност )   мъдър

« Последна редакция: 05-08-2017, 16:25:15 от бате Бино » Активен

ogrizko
Full member
Неактивен Неактивен

Публикации: 144

« Отговор #144 -: 02-11-2017, 19:45:46 »

Не гледате ли новини?! Някаква жена загубила гърдата си, защото прибягнала до нетрадиционни и алтернативни методи на лечение. Някакъв украинец я лекувал с биорезонансна терапия и тумора се увеличил  амии... знам ли та, наблегна се на това колко са опасни алтернативните лечения и да се доверяваме на традиционните такива ...направо перфектно помощ
Активен
бате Бино
Заместник админ
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #145 -: 03-11-2017, 08:40:17 »

Аз вече 20г.не гледам, но май не съм загубил много  ухилен Почти всичко от новините се появява и в интернет.Обратното обаче не се случва Smiley  Във файсбук се появи тази информация , написах коментар: "Мн. важна новина ! Да разбираме , че с конвенционални , "научно обосновани" методи нито една  жена не е загубила гърдата си.. "  
Активен

mike76
Young
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 19

« Отговор #146 -: 09-11-2017, 21:04:20 »

Maклюра и Анаму тези екзотични плодове маѝ са по-добри от ягодата.Маклюрата я има и тука,това е дърво с едни зелени топки.
Активен
Магдалена
New
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #147 -: 15-02-2018, 18:59:44 »

Здравейте мили хора! Имам нужда от вашата помощ. Искам да попитам има ли някой, който е използвал тодикамп за лечение на рак и какви резултати е постигнал? Благодаря.
Активен
Страници: 1 2 3 4 5 6 7 [8]   Нагоре
Изпечатай
Отиди на: