Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Начинаеща суровоядка  (Прочетена 1320 пъти)

karaketukova

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Начинаеща суровоядка
« -: 18-04-2013, 22:34:20 »

Здравейте, казвам се Десислава и с майка ми сме решили , че така или иначе обичаме плодове, зеленчуци и ядки да си минем на режим, аз месо освен пилежко от малка не ям, напоследък и от пилешкото ми се гади. С псориазис съм и се надявам този сериозен начин на хранене да ми помогне, защото месо като може да не ям, обаче картофи, ориз и разни тестени неща много обичам......доста поизчетох, посъбрах продукти, рецепти....единственият ми проблем е че не знам на ниво микроелементи и от кое по колко трябва да се яде за да нямаме проблеми. Аз лично на жито с мед и орехи, ябълки и салати мога и цял живот да изкарам, но предполагам че трябва и да си набавям някакви необходими елементи. Никъде не намерих примерни дневни или седмични менюта, само едни намерих, но те са за 90 % плодове. Ще бъда благодарна някой да сподели.
Активен

Тихия

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 740
  • Болката е неизбежна. Страданието - по желание.
Re:Начинаеща суровоядка
« Отговор #1 -: 19-04-2013, 07:59:45 »

Подкрепям те по пътя който си поела. Не си подготвена ментално, но и аз не бях в началото. Съветът ми е, да не подражаваш сляпо на чуждия пример. Намери своя път. Опитай някоя от методиките за гладуване. Във форума има достатъчно инфо. Ако не ти допадне, опитай друга. Чети, опитвай, пак чети и така докато намериш себе си и ти стане начин на живот. Изкачвайки се по склона, ще осъзнаваш все повече, колко прекрасен е животът и колко безмислени битки си водила преди. Успех по пътя.
Активен
Да виждаш е събитие на съзнанието, а не зрителна реакция.
 

Страницата е създадена за 0.099 секунди с 23 запитвания.