Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Вече и по новините за вредата от месото!!:)  (Прочетена 9597 пъти)

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839

:)))
Радулке, има ме в групата във ФБ. Angelina Popova, на снимката съм с приятеля ми. Ще се радвам да ме прибавиш, тъкмо днес се оказа че яко съм се била скрила, а сега може да ме види всеки..
Активен

Radula

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 710

Хахахаах! Клагенфурт е в Австрия и верно е на една крачка от Словения. Франкфурт си е в Германия... :)
Активен
Remember the importance of gratitude and appreciation in all areas of your life. Make time in each day to connect with God and with yourself.

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839

Радулке, тука нещо ми замириса- в групата във Фейсбук има едно момиче, което бас ловя че беше със зелената носия във Франкфурт:) Топло или студено?  :whistling2 - emotloader:
Между другото ако в групата кликнеш на всички регистрирани, аз излизам първа..но не знам защо няма линк да ме прибавиш като приятел..
Активен

Radula

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 710

Хаха, май те открих и те добавих  ;) Остава само и ти де одобриш  :P
Активен
Remember the importance of gratitude and appreciation in all areas of your life. Make time in each day to connect with God and with yourself.

radosti

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 396

http://www.narodnodelo.bg/news.php?news=33612

Беше по-обстойно, но го съкратиха:) Явно на главния редактов много му е дошло:)  :bleh
Активен
"Да си добре приспособен към болно общество, не е знак за добро здраве!"   Дж. Кришнамурти

"Където и да отидете, вие сте там, чакайки себе си" Дон Мигел Руиз

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059

Радости и тук- :Content_14:
 ;)
Активен

radosti

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 396

Нали правя и реклама на сайта на Мер и Вери:)))))
Активен
"Да си добре приспособен към болно общество, не е знак за добро здраве!"   Дж. Кришнамурти

"Където и да отидете, вие сте там, чакайки себе си" Дон Мигел Руиз

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580

 :Content_14:  :peperudi: супер  :Content_22:
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato

Браво,много последователно и умерено е изнесено :fluretaa: Ти си нашата гордост :thankyou:
И си много хубава,с невероятно излъчване!(Това,че съм семеен,не ми пречи да отбелязвам очевидното) :laugh:
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA

Брей,колко хубава била наш'та Radosti  :Appetit_17: :essen: :Content_4 - emotloader:   ...че и умна :Confus_3: :Content_14:
« Последна редакция: 30-10-2009, 15:56:15 от Svetlio »
Активен

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!

Радости, много хубаво интервю! :flowers2:
Активен

radosti

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 396

Благодаря ви  :fluretaa:
Активен
"Да си добре приспособен към болно общество, не е знак за добро здраве!"   Дж. Кришнамурти

"Където и да отидете, вие сте там, чакайки себе си" Дон Мигел Руиз

ДарбиМак

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589

Радости, много хубаво интервю. И ти си много хубава  :flower: И няма как да е иначе  :fluretaa:
Моето е име е ама съвсем същото като твоето  :Content_4 - emotloader:
Активен
Намасте :)

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна

Радости, много си лъчезарна и хубава!
Много хубава статия! Благодаря ти и тук!
 :flower:

Бенато, на вас девите ви е простено.  :D
Активен

radosti

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 396

DarbyMac, Вери благодаря ви! :heart_2:  Вери, нали трябва да се подкрепяме и увеличаваме "сектата" :bleh
Активен
"Да си добре приспособен към болно общество, не е знак за добро здраве!"   Дж. Кришнамурти

"Където и да отидете, вие сте там, чакайки себе си" Дон Мигел Руиз

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464

 :kisss:Вижте какво се завихря тука:http://www.vegebg.org/forum/index.php?showtopic=285&pid=1251&st=0&#entry1251
Здравейте, приятели!
На 20-ти декември в неделя ще проведем първата ни национална среща.
Срещата ще се проведе в София и моля всеки, който има желание и възможност да дойде да пише в тази тема до началото на декември за да знаем на какво място да се съберем.

Ще обсъждаме въпроси за официалната организация, която предстои да бъде регистрирана и дейностите, които можем да осъществяваме с нея.
Устава на организацията ще бъде достъпен във форума веднага щом стане регистрацията така, че да се запознаете подробно с него и на самата среща да има по-конкретни разговори и предложения. Както и тогава, надявам се, организацията ни да може да приеме и първите си членове.

Това е засега информацията от мен. Ако имате някакви идеи относно официалната организация и предстоящата среща не се колебайте да ги споделите тук.

Например сега мога да кажа, че се обсъжда идеята за издаването на вестник или списание за вегетарианството. Също така смятам, че има възможност и за телевизионно и радио вегетарианско предаване. Така, че всеки, който има желание би могъл да се включи в един вид Медийна група, която може да се сформира и да допринесе за това.

Следете темата, ще има още информация добавяна по-късно.
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059

Тази идея е супер и аз имам имейл с информация точно по този въпрос и щях да пиша тук,ама забравих.
Мисля,че ще е голямо мероприятие ;)
Активен

Radula

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 710

Радости, ГОЛЯМО БРАВО и от мен!!!  :Content_22: :heart_2: :peperudi:
Активен
Remember the importance of gratitude and appreciation in all areas of your life. Make time in each day to connect with God and with yourself.

Андрей

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 217

Здравейте хора!
Тук често чувам мнения от рода на следното "Ние в Бъргария сме в десета глуха. Нека да дойде някой да ни оправи!"
1-во. Това говори за лошо самочувствие и самоподценяване на говорещия. Ако ти не се самоуважаваш бъди сигурен, че никой няма да те уважава. В най-добрия случай ще те съжаляват.
2-ро. Явно малко пътувате по света. Не говоря за екскурзия за 2-3-10 дена, а за 2-3 месеца поне, за да почувствате обстановката и да влезете под кожата на местните лентяи. Да разберете колко зомбирани и омагьосани са. Начело с братята американци.
Масата маа мазни мръвки и пита - Веге... какво?!

Това, че говарят за месото по ТВ-то нищо не значи. Те и за цигарите, алкохола, наркотиците, пътните произшествия говорят. И какво? НИЩО. Да, едно ГОЛЯМО НИЩО. Малко сепване в просъница, коментар " - Е, то всичко е вредно...!" и продължаване с дрямката.

Всъщност показването на проблема по малко от време на време е една от често използваните техники за зомбиране. Обекта трябва да свикне и приеме положението като нещо нормално.

Един човек още преди 100 години го е казал:
"Мисленето е най-тежката работа, затова почти никой не го прави." Хенри Форд.

Повечето от хората си мислят, че мислят, но само си го мислят...
Активен
Не се бойте, че не учите, бойте се, че не мислите.
"A great civilization is not conquered from without until it has destroyed itself from within" : Will Durant

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook

Какво ме интересуват местните лентяй някъде?!? Аз гледам себе си и хората около мен. Важното е да си поне малко осъзнат и да разграничаваш матрицата от истината.
Масата маа мазни мръвки и пита - Веге... какво?!

Това, че говарят за месото по ТВ-то нищо не значи. Те и за цигарите, алкохола, наркотиците, пътните произшествия говорят. И какво? НИЩО. Да, едно ГОЛЯМО НИЩО. Малко сепване в просъница, коментар " - Е, то всичко е вредно...!" и продължаване с дрямката.
Това й е работата на масата. Нека маа мръвки.
По ТВ-то говорили...че кой ти гледа ТВ?!? То е забавление за масата. Но въпреки това не е никак голямо нищо. Доста хота познавам, които спряха цигарите. Дори и подсъзнателно да е било, явно тези кампании действат. А и нека ги има да информират.
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов
 

Страницата е създадена за 0.11 секунди с 22 запитвания.