Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Вече и по новините за вредата от месото!!:)  (Прочетена 9595 пъти)

canat

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 524

Андрей, не знам от къде си черпиш инфото и сред какви кръгове си се движил, но моето не пасва на твоето. Aз като дойдох тук в US видях, че почти никoй не пуши и ми стана доста срамно. Та... спрях цигарите, за да не бия така грозно на очи. От 3 години не пуша и не бих пропушила пак. За мен това е израстване, обществено и духовно. Така си го приемам, за това не бих се върнала назад..

Аз не бих се сравнявала с най-простите, с най-лакомите или най-неморалните. Не се сравнявам със стадото. Защото стадото го има и ще го има навсякъде, в цял свят и по всяко време. Сравнавам се с най-доброто, с най-високото, с най-мъдрото. Има го. Търся го. Намирам го.
(Ако вие не го забелязвате, това е ваш проблем, а не на Света или на Aмерика.)
Активен

Андрей

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 217

Андрей, не знам от къде си черпиш инфото и сред какви кръгове си се движил, но моето не пасва на твоето. Aз като дойдох тук в US видях, че почти никoй не пуши и ми стана доста срамно. Та... спрях цигарите, за да не бия така грозно на очи. От 3 години не пуша и не бих пропушила пак. За мен това е израстване, обществено и духовно. Така си го приемам, за това не бих се върнала назад..

Аз не бих се сравнявала с най-простите, с най-лакомите или най-неморалните. Не се сравнявам със стадото. Защото стадото го има и ще го има навсякъде, в цял свят и по всяко време. Сравнавам се с най-доброто, с най-високото, с най-мъдрото. Има го. Търся го. Намирам го.
(Ако вие не го забелязвате, това е ваш проблем, а не на Света или на Aмерика.)


canat, не е само САЩ на тоя свят  ;)
А точно тамошния елит(актьори, певци) най-често го дават да размахва цигара по ТВ-то. Както и често говорят за алкохолните и шофьорските им навици.
За простосмъртните не зная особено много. Повечето от онези, които се подвизават тук като учители по език или военни, ме изненадват с теглото(първите) и интелекта си(вторите).

Но, признавам, има и готини хора.
« Последна редакция: 24-11-2009, 10:26:39 от Андрей »
Активен
Не се бойте, че не учите, бойте се, че не мислите.
"A great civilization is not conquered from without until it has destroyed itself from within" : Will Durant
 

Страницата е създадена за 0.076 секунди с 24 запитвания.