Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: В търсене на баланс и хармония.. :)  (Прочетена 16253 пъти)

sunshine

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 47
Re:В търсене на баланс и хармония.. :)
« Отговор #60 -: 07-05-2010, 13:03:34 »

Здравейтее  :)

Днес ми е втори ден от пречистването. На всеки 2 часа пия по щипка гаден и горчиииив пелин с малко вода, спи ми се много (през нощта на 2 часа тази аларма ме будеше  :-X), но..удържам фронта, ахах къде ще ходя :) Втори ден ми е и на житен режим (почнах го от начало и ще го изкарам 10 дена, докато правя пречистването с пелина и клизмите). Развалих го миналия път заради блендера (признавам си без бой  tooth), ама не можех да не опитам магическите му способности (какви фрешчета ахх..  :Cherries ).
Глад не изпитвам и грам, този пелин ми вгорчава животеца  :laugh: Довечера ще си правя първата клизма, защото снощи се прибрахме в 1 и нещо от село и нямах сили да варя отвара и да я чакам 30-40 мин...затова днес.

Спортувам си иначе, днес ще ходя да бягам и всичко върви добре (с изключение на ученето..така ме мързии и така не ми се учи, да не говорим, че сега и ми се спи и концентрацията ми е на 0, а другата седмица класни, контролни, изпитвания...грр..ще се стягам няма какво да се прави  ;) , все пак скоро идва ваканцията, моренцетооо...  :peperudi: ).

И така, това е от мен :)

Прекрасен ден на всички  :flowers2:
Активен
You can chase a butterfly all over the field and never can catch it. But if you sit quietly in the grass it will come and sit on your shoulder.  :peperudi:

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:В търсене на баланс и хармония.. :)
« Отговор #61 -: 07-05-2010, 13:27:17 »

Според мен,житен режим и противо-паразитно пречистване,са взаимно изключващи. Едното е очистващо,а другото е отравящо(в малки дози) Колко време така през два часа?Запърви път го срещам,обикновенно е три пъти на ден ,по окло чаена лъжичка.
През два часа,мисля,че ще се раздразнят храносмилателните органи. Ама щом ти го е казал лекаря,ти си знаеш.
Хубав ден и на теб :laugh:
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

sunshine

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 47
Re:В търсене на баланс и хармония.. :)
« Отговор #62 -: 07-05-2010, 14:26:03 »

3 денонощия по 1 щипка през 2 часа и после още 4 дена, отново по 1 щипка през 2 часа.. Няма такава горчилка  :-X
Активен
You can chase a butterfly all over the field and never can catch it. But if you sit quietly in the grass it will come and sit on your shoulder.  :peperudi:

oum le dauphin blanc

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 548
Re:В търсене на баланс и хармония.. :)
« Отговор #63 -: 07-05-2010, 14:27:04 »

И през вечерта ли? Това е странно.
Активен

sunny

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 97
Re:В търсене на баланс и хармония.. :)
« Отговор #64 -: 07-05-2010, 15:45:01 »

Здравейтее  :)

Днес ми е втори ден от пречистването. На всеки 2 часа пия по щипка гаден и горчиииив пелин с малко вода, спи ми се много (през нощта на 2 часа тази аларма ме будеше  :-X), но..удържам фронта, ахах къде ще ходя :) Втори ден ми е и на житен режим (почнах го от начало и ще го изкарам 10 дена, докато правя пречистването с пелина и клизмите). Развалих го миналия път заради блендера (признавам си без бой  tooth), ама не можех да не опитам магическите му способности (какви фрешчета ахх..  :Cherries ).
Глад не изпитвам и грам, този пелин ми вгорчава животеца  :laugh: Довечера ще си правя първата клизма, защото снощи се прибрахме в 1 и нещо от село и нямах сили да варя отвара и да я чакам 30-40 мин...затова днес.

Спортувам си иначе, днес ще ходя да бягам и всичко върви добре (с изключение на ученето..така ме мързии и така не ми се учи, да не говорим, че сега и ми се спи и концентрацията ми е на 0, а другата седмица класни, контролни, изпитвания...грр..ще се стягам няма какво да се прави  ;) , все пак скоро идва ваканцията, моренцетооо...  :peperudi: ).

И така, това е от мен :)

Прекрасен ден на всички  :flowers2:

Абе хора, режим с режим, практика с практика НЕ СЕ СМЕСВАТ!! Когато правиш един хранителен режим правиш само него, когато правиш очистителна практика- само нея! Не може житен режим  и изчистване от паразити да се смесват.
Активен

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!
Re:В търсене на баланс и хармония.. :)
« Отговор #65 -: 07-05-2010, 22:27:57 »

Добре, какви толкова паразити имаш да чистиш на 18?
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:В търсене на баланс и хармония.. :)
« Отговор #66 -: 07-05-2010, 22:53:55 »

Ами ако се е натискала по градинките с някой хипар със сигурност гъмжи от паразити  tooth
Активен
 

Страницата е създадена за 0.099 секунди с 22 запитвания.