Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Отровите в храните, козметиката...  (Прочетена 26160 пъти)

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:Отровите в храните, козметиката...
« Отговор #40 -: 21-10-2009, 17:49:34 »

Аз порових в нета доста за жабурене с кислородна вода и намерих всякакви препоръки: от стабилно разреждане до никакво разреждане. Аз жабуря без да разреждам -- дърпам малко директно от шишенцето. Гледам да не е много, защото се пени.  ;D

Иначе на кучето й излязоха бая брадавици по муцуната последния месец. Ветеринарите викат "папилома вирус - чакаме да минат", ама не минават. Та втори ден мажа и нея с кислородна вода. O0
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

kiwi

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
  • Ако няма къде да отидеш - ела на себе си.
Re:Отровите в храните, козметиката...
« Отговор #41 -: 26-03-2010, 17:19:00 »

Мен Supirivicky на Аюрведа, индийска, много ме кефеше само с нея се миех по едно време - нямо нито флуорид, нито парабени, малко люта е и много добре почиства, но някъде изчезна казаха, че нямало внос, продаваха я в здравословните магазини и както всяко свястно нещо изчезна от пазара  :-\
Активен
Това е невъзможно!-казала причината,Tова е безрасъдство! - отбелязал опитът,Това е безполезно! - отсякла гордостта, Опитай...  - прошепнала мечтата :)

Mary

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 60
Re:Отровите в храните, козметиката...
« Отговор #42 -: 26-03-2010, 18:20:06 »

Във Варна все още я има. :)
Активен

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Отровите в храните, козметиката...
« Отговор #43 -: 27-03-2010, 18:22:38 »

В Пловдив също я има. Аз я ползвам вече 6 месеца и съм много доволен :)
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!
Re:Отровите в храните, козметиката...
« Отговор #44 -: 27-03-2010, 23:15:17 »

Е, накарахте ме да се разтърся из някакви онлайн магазини. В София май я няма. Жалко. Ще си ползвам на майка ми боклуците и да се надяваме да не заприличам на това:  tooth
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"

Пианистката

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 63
Re:Отровите в храните, козметиката...
« Отговор #45 -: 03-06-2010, 17:32:30 »

Maйка ми я взима от тук http://www.tnt-21.com/bg/shop/
но бързо се свършва. Според производителите (писах им) няма нищо друго освен описаните билки, а се пени от някаква кокосова съставка
Цитат
The foaming is due to the Foaming agent which is made of one of the natural ingredients namely based on coconut oil.
Не ми издадоха тайната съставка, но аз все се надявам да няма нещо фрапиращо.
Активен
"And what, Socrates, is the food of the soul? Surely, I said, knowledge is the food of the soul."

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!
Re:Отровите в храните, козметиката...
« Отговор #46 -: 06-06-2010, 15:31:54 »

Maйка ми я взима от тук http://www.tnt-21.com/bg/shop/
но бързо се свършва. Според производителите (писах им) няма нищо друго освен описаните билки, а се пени от някаква кокосова съставка
Цитат
The foaming is due to the Foaming agent which is made of one of the natural ingredients namely based on coconut oil.
Не ми издадоха тайната съставка, но аз все се надявам да няма нещо фрапиращо.
Мерси, ще потърся когато ми свърши Хималая-та. Много съм доволна от тази паста - никоя друга не ми е освежавала устата и дъха за толкова дълго време. За съжаление пише, че е с естествен флоурид, каквото и да означава това.
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"
 

Страницата е създадена за 0.112 секунди с 22 запитвания.