Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Хиляди прегръдки  (Прочетена 9001 пъти)

petia_gol

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 310
Хиляди прегръдки
« -: 08-06-2010, 20:19:52 »

Привет на всички, :flowers2:
от няколко месеца не свалям очи от сайта и форума. Ставам и лягам с вас и съм много благодарна на Мер, която е главния „виновник” за това. :heart_2: На 34 години съм. До преди  няколко години живеех и работех предимно нощем, пиех много алкохол, пушех, забавлявах се с моите приятели и мислех, че живота е  чудесен...но...изпаднах в депресия (за първи  и със сигурност за последен път в живота ми). Аз работех много и явно от претоварването...просто нещо в мен се скъса. Събуждах се след 3 часа сън, тотално преуморена, изнервена и изтощена до крайност. :surpris_22:  Не можех да се побера  в кожата си, защото по принцип съм енергичен, топъл и ведър човек. Напуснах работа и реших да променя живота си. Преди почти две години заминахме с моята половинка за Берлин. Там попаднах на филма „Eartlings” и от тогава не съм опитвала месо а млечните продукти ги ограничих до минимум. Купувам си дрехи, аксесоари и обувки от изкуствена кожа, обичам животните  и ми се иска да променя света. Хехе, и така...стигнах до суровоядството и открих сайта на Мер. От всичко, най-много искам да променя себе си, и мисля че най-накрая съм готова за това. Преди няколко месеца се преместихме във Франция, но  все повече мисля за България и ми се иска да се върна. Когато чета за вашите срещи, ми е малко мъчно, че не мога да дойда, но ...това винаги може да се промени. Мечтая да видя в България повече хора, които като вас се грижат за духа и тялото си, мечтая да има веге детски градини, да няма бездомни животни, магазини от където да си купуваме веге обувки и храни за вкусните рецепти . Благодаря на всички, които споделят опита и знанията си. Хиляди прегръдки от мен :thankyou:
Активен

petia_gol

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 310
Re:Хиляди прегръдки
« Отговор #1 -: 08-06-2010, 20:30:20 »

Привет на всички, :flowers2:
от няколко месеца не свалям очи от сайта и форума. Ставам и лягам с вас и съм много благодарна на Мер, която е главния „виновник” за това. :heart_2: На 34 години съм. До преди  няколко години живеех и работех предимно нощем, пиех много алкохол, пушех, забавлявах се с моите приятели и мислех, че живота е  чудесен...но...изпаднах в депресия (за първи  и със сигурност за последен път в живота ми). Аз работех много и явно от претоварването...просто нещо в мен се скъса. Събуждах се след 3 часа сън, тотално преуморена, изнервена и изтощена до крайност. :surpris_22:  Не можех да се побера  в кожата си, защото по принцип съм енергичен, топъл и ведър човек. Напуснах работа и реших да променя живота си. Преди почти две години заминахме с моята половинка за Берлин. Там попаднах на филма „Earthlings” и от тогава не съм опитвала месо а млечните продукти ги ограничих до минимум. Купувам си дрехи, аксесоари и обувки от изкуствена кожа, обичам животните  и ми се иска да променя света. Хехе, и така...стигнах до суровоядството и открих сайта на Мер. От всичко, най-много искам да променя себе си, и мисля че най-накрая съм готова за това. Преди няколко месеца се преместихме във Франция, но  все повече мисля за България и ми се иска да се върна. Когато чета за вашите срещи, ми е малко мъчно, че не мога да дойда, но ...това винаги може да се промени. Мечтая да видя в България повече хора, които като вас се грижат за духа и тялото си, мечтая да има веге детски градини, да няма бездомни животни, магазини от където да си купуваме веге обувки и храни за вкусните рецепти . Благодаря на всички, които споделят опита и знанията си. Хиляди прегръдки от мен :thankyou:
Активен

petia_gol

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 310
Re:Хиляди прегръдки
« Отговор #2 -: 08-06-2010, 20:34:05 »

леле...исках да вмъкна изтърваната буквичка "h"  в заглавието на филма...а то кво стана...
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Хиляди прегръдки
« Отговор #3 -: 08-06-2010, 21:11:37 »

стига, стига експерименти, че сама взе да си пишеш вече и да си отговаряш :surpris_22:
добре дошла във форума и е хубаво, че така променяш света :bleh
 :kisss:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Хиляди прегръдки
« Отговор #4 -: 08-06-2010, 22:17:17 »

Здравей Петенце  :flowers2:
Активен

Val

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519
  • "Бог е дал на хората храната,дяволът - готвачите!"
Re:Хиляди прегръдки
« Отговор #5 -: 09-06-2010, 00:21:20 »

Здравей, Петя! Благородно ти завиждам, че си във Франция. В Париж ли си? Ходила съм вече 5 пъти там на ексурзии и пак ми се ходи! Колкото до промяната в теб , само мога да те поздравя. :Content_22:
Активен

petia_gol

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 310
Re:Хиляди прегръдки
« Отговор #6 -: 09-06-2010, 08:18:25 »

Не съм в Париж а на брега на слънчевата Ривиера.  :Content_22:Мерси за топлото посрещане и обещавам да се науча да пускам съобщения tooth
Активен

aerphis

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 56
Re:Хиляди прегръдки
« Отговор #7 -: 09-06-2010, 09:06:16 »

Здравей Петя и добре дошла! :) Твоята история е много сходна на моята, поздравявам те за положителната промяна! :)
Активен
The higher the state of the body, the thinner the sheath hiding the Self.

http://aerphis.wordpress.com

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Хиляди прегръдки
« Отговор #8 -: 09-06-2010, 09:18:39 »

 :kisss:Хейййййййййй, добре дошла и от мене- баба Марийка от село Караорман/Срацимир/- Силистренско...Аз тоооооооооооооооооооооолкова обичам да пътувам и се надявам сега като се пенсионирам да ходя и до Ривиерата!!! toothВече се калесах за Майорка, за Гърция...и се чудех къде да продължа, а то виж къде се отвори.... :surpris_23:
   На добър час и ден и век  :heart_2:
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

petia_gol

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 310
Re:Хиляди прегръдки
« Отговор #9 -: 09-06-2010, 19:14:40 »

Аеrphis, благодаря. :flowers2: :Content_22: Моята история прилича на историята на повечето млади хора, особенно онази част с купоните, пиенето и веселбата до ранни зори. Интересно ми, колко от многобройните стари приятели ще застанат зад моята промяна?! Скоро един познат ми разправяше за друг наш общ познат, че „ се бил чалнал, ядял треви и искал да стане безсмъртен”...та...помислих си аз...дали този познат няма да ми остане единствения приятел като се върна в България. :surpris_22:

Превет бабо Марийке, много ми е приятно, че и ти ме посрещаш. Щом и ти като мен обичаш да пътуваш...значи, идвай. Хубаво е тука за „клесане”, топла е водата, палмите правят хубава сянка и слънцето не спира да пече :Content_22:
Активен

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!
Re:Хиляди прегръдки
« Отговор #10 -: 09-06-2010, 19:33:46 »

Това с пиенето ми е много познато. Но при мен вече на около 19 години взе да ми писва - рано остарявам (или се вдетинявам още повече tooth). Купони баш никога не съм харесвала, защото предпочитам да страня от повечето хора. Напивала съм се и сама и то не един път. А, и никога не съм мислела, че животът е хубав;)
Не смятам, че подобни действия в младежките години са вредни, напротив, много са поучителни, но все пак зависи от самата личност. Това с безсмъртието и "ти май искаш да живееш 100 години" са ми любимите подмятания. Постоянно се опитвам да обясня на хората, че няма значение колко си живял, а как си живял. Има хора, които за 20 години са направили много повече от някои на 80...Ама, прост народ, какво да им обясняваш?
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Хиляди прегръдки
« Отговор #11 -: 09-06-2010, 22:33:46 »

Здравей!
Историята ти е много интересна, увлекателна и тооолкова позната напоследък  :(. Постъпила си чудесно, че си решила да промениш живота си - вече си направила много, и дано да продължава все по-добре! Поздравления! :flowers2:
Успех и много приятни мигове тук! :fluretaa: :love_026:
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

zigzag

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 237
Re:Хиляди прегръдки
« Отговор #12 -: 09-06-2010, 22:43:38 »

Салю!Тре биен!Бон кураж!
Активен

petia_gol

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 310
Re:Хиляди прегръдки
« Отговор #13 -: 10-06-2010, 11:47:08 »

Томирис, как така ти писна на 19? А защо на мен толкова дълго ми държа влага...чак  до 34?  :Confus_3: :Confus_3: :Confus_3:

Вики, мерси за поздравленията. :flowers2:.заслужавам ги...вече не пия  обичайните три кафета на ден, не пуша по 2 кутии цигари, не пия алкохол до 5 сутринта, не ям шоколад а преди от това живеех...за месото и другите неща се подразбира. Увеличавам % на суровата храна и нямам търпение за промяната . Много различни неща се случват с  тялото и духът ми  и това е удивително. Благодаря на всички, че споделят опита си тук, защото гой е  важен за Новобранците като мен. :love_006 - emotloader:

Zigzag…Мерси боку! :flowers2:
Активен

aerphis

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 56
Re:Хиляди прегръдки
« Отговор #14 -: 10-06-2010, 14:46:05 »

Аеrphis, благодаря. :flowers2: :Content_22: Моята история прилича на историята на повечето млади хора, особенно онази част с купоните, пиенето и веселбата до ранни зори. Интересно ми, колко от многобройните стари приятели ще застанат зад моята промяна?! Скоро един познат ми разправяше за друг наш общ познат, че „ се бил чалнал, ядял треви и искал да стане безсмъртен”...та...помислих си аз...дали този познат няма да ми остане единствения приятел като се върна в България. :surpris_22:

Ееех, сега покрай този коментар се замислих как допреди половин година животът ми беше толкова далеч от т.нар. здравословен - по кутия цигари на ден, много junk food, уикендите в обикаляне по софийските нощни клубове, с една дума провал отвсякъде... Разбира се в това начинание не бях сама, а въоръжена с група верни другарчета, с които продължавам да се виждам и досега, въпреки че след този мой рязък завой тотално изгубих интерес към това, което допреди време ни е "сплотявало". Как се променят само хората (и в частност аз)... За тях аз съм чалната, за мен те - но живота си продължава с тях или без тях... Поне има искрица надежда, мацките в компанията покрай мен започнаха да проявяват някакъв интерес, надявам се в един момент да им "просветне" както се случи с мен :angel: Пожелавам ти успех оттук насетне ;)
Активен
The higher the state of the body, the thinner the sheath hiding the Self.

http://aerphis.wordpress.com

катеринка

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 171
Re:Хиляди прегръдки
« Отговор #15 -: 14-06-2010, 21:53:07 »

Томирис, как така ти писна на 19? А защо на мен толкова дълго ми държа влага...чак  до 34?  :Confus_3: :Confus_3: :Confus_3:

Не се коси,аз съм също на 34 и скоро и на мен ми писна от дългите безпаметни нощи.Но нищо,от сега нататък е важно.Поздравявам те с "добре дошла",нищо не е загубено.
 Колкото до приятелите,вече започнаха да приемат промяната ми и нищо не коментират.Чакам момента,когато ще достигнат до моите изводи сами,защото за сега нищо не приемат(опитвам се да им налея,ама не става :)).Полека лека нещата вървят натам - да се усетят каква е истината.Дано все повече хора да проглеждат!
Активен

катеринка

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 171
Re:Хиляди прегръдки
« Отговор #16 -: 14-06-2010, 21:54:27 »

Нещо не ми се получи цитата,надявам се да се разбира кое е мое.
Активен

petia_gol

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 310
Re:Хиляди прегръдки
« Отговор #17 -: 15-06-2010, 17:05:49 »

 :flowers2: :flowers2: :flowers2:
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Хиляди прегръдки
« Отговор #18 -: 15-06-2010, 17:07:22 »

Момичета на 34 :)) още една две годинки и кривата ще започне стремглаво да слиза надолу , така че вземайте се в ръце:))))
Активен

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Хиляди прегръдки
« Отговор #19 -: 16-06-2010, 08:05:07 »

 :kisss:ай сега, ай сега...щели да слизат надолу, че аз тогава трябва да съм съвсем отдолу...Дръжте се момичета и на 30 по две...все отгоре трябва да сте!!! :pensif_29:
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...
 

Страницата е създадена за 0.097 секунди с 23 запитвания.