Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Анкета

Доволни ли сте от шоуто?

Да, беше много забавно и полезно.
Да, но можеше и по-добре да се получи.
Не беше лошо
Не съм доволен, очаквах съвсем по друг начин да протече.
Не съм доволен от резултатите.
Не ми хареса и не съм доволен изобщо.
Не мога да предценя.

Автор Тема: СУПЕРШОУ ЗА НЕОБВЪРЗАНИ ВЕГАНИ-СУРОВОЯДЦИ  (Прочетена 146229 пъти)

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!

40. Защо мъжете харесвате жени с изкуствен бюст, въпреки, че ви е пределно ясно, че е изкуствен?
Аз понеже не ви разбирам номерациите, кой даде този отговор?:
Г. Предполагам, че е инстинктивно. Като това, да посегнеш към по-голямата диня на сергията. Но и тук важи правилото..."По-големи дини, по-скъпичкоооо"!
Питам от любопитство. :)
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA

Деси, аз съм човекът...с дините! :laugh:
Активен

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!

Деси, аз съм човекът...с дините! :laugh:

Ти ли си бил Светлъо! Хареса ми  отговора! :)
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA

Радвам се, че те е развеселил. И на мен така ми подейства, докато го писах. :Content_22:
Активен

divineflow

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 173

Аз съм фенка #4  :peperudi:
Активен
We were drawn down long from a deep sleep, and awaken'd at dayfall by worried guardeners and made to be led thru dew wet jungle to the swift summit, o'er looking the sea...

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580

и все пак тази игра излезе вярна- моите фаворити и реално много си ги харесвам  :D ;D :pensif_29:
Активен

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

недей много им зафалва да не се възгордеят tooth аз пък до 20ти въпрос си правих за мене си гласуване да видя кой ми е фаворит според отговорите и ми излязоха 3 фаворита с еднакви точки и още един с 1 точка под тях, много добре се бях ориентирала :Content_4 - emotloader:
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

kolibris

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 46
  • EVERYTHING IS IN YOUR MIND!

малееее,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,всию4ко това кога го изписахтеее  :Content_4 - emotloader:   :Cherries
Активен

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:СУПЕРШОУ ЗА НЕОБВЪРЗАНИ ВЕГАНИ-СУРОВОЯД
« Отговор #668 -: 25-02-2011, 15:43:50 »

Гарванчо, недей се сърди на Марулка. Тя не е виновна. Ние сме си виновни, щото го приехме насериозно, а то било само за забавление tooth Ако ти съжаляваш, аз какво трябва да направя ;D
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

divineflow

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 173

Е добре де, как може да ви хрумне, че е насериозно ::) ^-^
Активен
We were drawn down long from a deep sleep, and awaken'd at dayfall by worried guardeners and made to be led thru dew wet jungle to the swift summit, o'er looking the sea...

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook

Е добре де, как може да ви хрумне, че е насериозно ::) ^-^
Ако някой те навива по 5 пъти на ден... в един момент се връзваш. Но както би казал някой поне малко по-интелигентен от мен, трябвало е да не се доверявам на никого. Това е генералната ми грешка... Всъщност няма какво да се обяснявам. Всичко ми бе предствено като много, ама много сериозно. Но пак казвам, аз съм явно доста наивен, че да се хвана :D
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA

Аз участвах, без да очаквам нищо. Казах си, ще отговарям на въпросите честно и от сърце, ще се забавлявам, пък каквото дойде. То, ако момиченцето е точното, нещата ще станат и без играта.
Когато съм подхождал с някакво очакване, почти винаги съм се разочаловал. Затова, по тъча, пък каквото стане. :Content_22:
Активен

RoJe

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 70

Петко, не тъгувай. :surpris_25: Не си сам, и аз като тебе си мислех, че нещата са сериозни ...
Но защо пък да не излезе нещо сериозно оттук?  :heart_2:  :heart_2:  :heart_2:
Виждам все интелигентни хора, сходни интереси ...
Ясно е, обаче, че продължението няма да е толкова публично. Дано се чуе после новината, ще съм много щастлива, ако някой си намери половинката тук, макар и чрез това /според някои несериозно/ супершоу. :peperudi:
Активен

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook

Бях доста зает и комуникирах чрез фейсбук. Не съм имал поглед тук. Останал съм с грешно впечатление. Допуснах грешка. А и бях наистина много ангажиран и приемах всичко за чиста монета тук. Както казах, грешката е изцяло моя. Не виня никого :)
Пожелавам на всички много хубави моменти :)
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна

Хайде, хванахте се за думата несериозно.....
Аз пък не трябва изобщо да пиша, защото изобщо не съм ви чела отговорите.
Ама ей на за сеира съм тук. И без това съм от интригантите във форума.  tooth Хахахахах

О, писала съм работата беше за забавление. Е, то едно забавление може да е и сериозно.  :D
Активен

heta

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 29

Има неща толкова сериозни, че за тях може да се говори само на шега. (не е моя мисъл, на някой велик беше) :peperudi:

Петко, много си беше сериозно шоуто. Мога да го кажа, като страничен наблюдател и твоя фенка от самото начало.  :flowers2:

Сега имам един въпрос към теб: След като, без визия спечели толкова жени, защо си си сложил такъв аватар? Не ми се връзва с предствата за теб (не плочките, а афиширането). Предполагам, че бъркам в представата си за теб... :Confus_3:

Много чаровна песничка си избрал за поздрав, благодаря.
Активен

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна

Плочките са, за да покаже, че това може да се постигне и без фитнес. И че с други практики могат да се постигнат плочки, стига някой да държи на това. :)

Това е моето тълкуване, но не претендирам да съм права.
Активен

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook

Хета, Вери е дала отговора :Content_14:
Радвам се, щом се е харесала песничката :Content_22:
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

Mемория

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 148

Аз също подходих сериозно към играта. Оценявах само сериозните отговори (твърде строго даже). И ако търсех нова връзка на този етап, щях сега да доопознавам фаворитите си на лични, без да занимавам форума или да чакам модераторска благословия  :whistling2 - emotloader:
Но при положение, че не участвах, нека просто първите ми няколко места приемат класацията като комплимент.

Гарване, ти пръв разкри всичките си отговори. Нека ти кажа, че повечето се оказаха неочаквано приятна изненада  :love_026:
Ако и останалите го направят, няма да им се разсърдим.  :angel:
Активен

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook

1.Умееш ли да прощаваш?
Е. Умея да прощавам, но зависи от ситуацията. Ако става дума за грешка е едно, за изневяра е друго. Ако е физическа изневяра няма проблем, но духовна ли е.... тогава прошката също ще я има, но ще бъде последвана от раздяла.

2.Каква е за теб идеалната почивка?
В. Да започна с това, че идеалната почивка не включва безкрайно излежаване, мързелуване и тъпеене. Включва любим човек, място далеч от шумотевицата и някоя приятна книга.

3.Обичаш ли традициите и празниците?
Ж. И да, и не. Обичам много празници като Коледа, Великден... но не обичам особено рождени дни.... Въобще не харесвам разните там обреди около раждане, женитба, смърт. Гадна работа. Харесва ми да усещам енергиите на тези празници, а не попските работи. Религията никак не ме вълнува.

4. Сладко или солено?
Г. И едното, и другото. Ако е за храна ми харесват сладките неща, но и солените също. Мед, какао (то е горчиво, де), баница от баба... всичко е хубаво, стига да внимаваме и да умеем да хармонизираме нещата.

5. Доволен ли си от живота си?
Г. В етапа, в който се намирам, да, доволен съм от живота си. Почти нищо материално не притежавам, но оценявам положението като много добро.

6. Вярвате ли в любовта от пръв поглед (а от втори?) и защо?
А. Любовта от пръв поглед е залъгалка на ума ни. Това е създаване на впечатление на базата на външни фактори (външността като цяло). Това е супер, ако е някаква краткотрайна авантюра. Ако е сериозна връзка няма как просто с поглед да видиш вътрешния свят на другия, неговия начин на мислене, приоритети и т.н.

7. Каква е нормалната разлика във възрастта за една връзка и въобще има ли значение възрастта за любовта?
Д. Условно казано, повече от 10 г. разлика между партньорите вече си е множко. Добре е да имат общи идеи и виждания за живота. Ако единият е на 20, а другия на 35-40 г. това просто е невъзможно. Светоусещанията са съвсем различни, почти липсват пресечни точки. Любов има, но изпепеляваща, бърза и с горчив край... поне това показва опитът.

8. Каква е представата ви за хубава първа среща?
Г. Представата ми за хубава първа среща е приятен разговор във Веда Хаус по езотерична или източно-философска тематика. Това е само пример. На тези теми може да се говори и в парка, на улицата и т.н.

9. Какви черти от характера на една жена харесвате?
Ж. Това е малко безсмислен въпрос. Ако вибрираме на една вълна, значи това е жената. Ако не, просто не се получават нещата. Тя трябва да е "търсач". В смисъл да търси смисъла на живота, а не да гони само материални блага. Материалното е ниска летва. Духовността у човек е нещо по-висше.

10. Намерили сте жената на живота си, тя е всичко за което сте мечтали, с времето я обичате все повече.Но тя не понася най-добрия ви приятел, с който сте от детската градина заедно и в един прекрасен ден казва: "Или той или аз" Как ще постъпите?
Д. Много преди тази ситуация да се е случила, налице ще е раздялата. Такъв ултиматум може да постави само един слаб човек.

11. Свирка или секс за закуска?
А. Секс. По-пълноценна сутрешна "закуска" от секса няма. Ако и на двама ни е приятно, нека е секс. Щом утрото започне добре, значи и денят ще е хубав.

12. Ако родителите ти не одобряват човека, с който си избрал да остарееш, и непрекъснато демонстрират отношението си пред теб, какво ще предприемеш?
В. Такъв вариант не би бил възможен. Родителите ме познават добре и знаят какво търся и на какви взаимоотношения се радвам с хората около себе си.

13. Как се разделяш с гаджето, което вече не те вълнува?
Ж. Това е въпрос за ученички. Какво значи да не ме вълнува?!? Когато съм избрал да съм с някого, това не е продиктувано само от страстта и химията, а и от възможността да съградим нещо заедно. Ако нещо не е наред между двама ни, то сядаме и го обсъждаме.

14. Умеете ли да правите компромиси? И въобще какво ви е мнението за компромисите в една връзка?
Ж. Компромиси винаги има, стига те да не довеждат до ограничаването духа на другия, неговата свобода; да няма потиснатост. Човек, когато си подрежда приоритетите в живота, пак прави компромиси като поставя едни по-високо за сметка на други. Нормално е и в съвместния живот на една двойка също да има компромиси. Разбира се, и в тях трябва да има баланс.

15. Приемате ли здравословният начин на живот като мисия? Как постъпвате с приятелите и роднините? Пазите наученото за вас, поучавате ги ден и нощ докато се връзумят или давате съвети само, когато Ви помолят за това?
В. За мен здравословния начин на живот е мисия. Но не ограничавам никого, нито натяквам. Тук роля играе степента на осъзнатост на всеки един. Не трябва да насилваме нещата. Добре е да дадем някой и друг съвет, но само когато ни се поиска. Останалото е просто да даваме пример и те нещата се нареждат.
Казвам, че за мен този начин на живот е мисия, понеже откакто се занимавам с това битието ми доби нов смисъл, а и нещата ми тръгнаха в добра посока. Но по-добре да обобщя с това, че мисията на всеки един човек е да помага, да бъде полезен.
Приятелите и роднините ми сами поискаха да живеят здравословно. Явно съм им повлиял като пример. Дори родителите ми започнаха да се занимават с някои източни практики, а доста от приятелите ми са силно заинтересовани да подобрят начина си на живот. Смисъл от агитация няма. Видимо не правейки нищо, човек може да въздейства на хората.

16. Как е по-добре да живеете - сами или с родители и защо?
Ж. И двата начина си имат предимства и недостатъци. Няма да навлизам в тривиализми и да анализирам, но важното е човек да е наясно докога е добре да е с родителите си. Аз живея с тях, защото имам какво да им дам. Те се учат от мен активно и в момента не бих се махнал от тях. Когато обучението приключи ще се махна. По-добре да помагам, когато имам такава възможност, отколкото да се тупам в гърдите колко голям и независим мъж съм.

17. Опитай се в един/няколко цитата да сумираш отношението си към света/околните/себе си.
Б.
"Десетки свещи могат да се запалят от една, без да съкратят нейния живот. Щастието не намалява, ако се споделя" - Сидхарта Гаутама Буда
"Бъди промяната, която искаш да видиш в света!" - Махатма Ганди
"Безсмислено е да казваш "Лети!", на някого, който няма криле!"
"Да си добре приспособен към болно общество, не е признак за добро здраве" - Джиду Кришнамурти

18. И понеже момчетата се справят с въпросите много по-бързо от нас им отправям следното предизвикателство:  Нека дадат линк към песен, която смятат, че отговаря най-точно на темперамента им. Дооточнявам - не песен, която харесват, а такава, която ги описва най-точно.
Ж. http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08

19. Имате ли деца? И мислили ли сте колко бихте искали да имате? Бихте ли си осиновили дете, дори ако си имате ваши?
Г. Нямам деца. Бих искал да имам, но не знам точно колко. Мисля, че цифрата не е от голямо значение, важна е любовта!
При определени обстоятелства бих осиновил. А какви обстоятелства? Ами нека оставим съдбата да си свърши работата, а не философстваме с измислянето на разни сценарии :)

20. Какво обичате да правите като занимание, дейност през свободното време?
Г. Да се видя с приятели; да се разхождам сред природата; да чета; да медитирам; да ида на театър(което все остава на заден план).

21. Вие сте на възраст: под 25, 25-35, 36-43, 44-50, над 50?
Г. 25-35

22. Ревниви ли сте?
А. Не съм ревнив. Ревността е болест, или поне вид страх. Не се страхувам, че ще ми изневерят. Когато човек изневери, той на първо място изневерява на себе си. Такъв човек сам страда и се самонаказва.

23. Любима вегано-суровоядска храна/ястие? Кое за вас е супер храна при този начин на хранене?
Е. Зелените нектарчета (смутита) и салатите с кълнове
Супер храните, които ползвам са:
- кълнове - лимец, ръж, люцерна, леща, нахут и др.
- пчелен прашец
- какао - на зърна и на прах
- кокосово масло - за смутита и вместо афтършейв

24. Вярваш ли в чудеса?
Д. Вярвам в чудеса, да. Харесвам езотериката, занимавам се с някои практики и съм се убедил, че всичко в живота ни е въпрос на енергии, вибрации, т.е. на неща невидими и недоловими от всеки. А чудесата стават всеки ден, стига да имаме очи да ги видим и достатъчно развити сетива, за да ги усетим.

25. На какво животно се оприличаваш? Защо?
Е. Оприличавам се на някаква птица - орел, врабче, може би гълъб. Защото често летя, мечтая и харесвам мира. Бягам от конфликтите. А и обичам да гледам на нещата по-глобално, не драматизирам излишно.

26. Когато хората се събуждат сутрин те са най-различни типове: някой мрънкат и мърморят, други са кисели до обяд, трети направо скачат от кревата с усмивка... Вие от кои сте?
А. Доста време бях мрънкало, но откакто преоткрих себе си и света, вече ставам с усмивка, защото знам че Бог (космическия разум, Създателя) ми е дал още една възможност да направя нещата добре.

27. С какво асоциираш думата "уют"?
Ж. Уют е нещо лично, донякъде интимно. Уютът се усеща, не се обяснява. Да се почувстваш като у дома си, това донякъде значи. Да усещаш любовта, положителните вибрации на хората около теб. Да си в хармония ти и всички около теб. Но пак казвам, че уютът се гради и усеща, а описанията се възприемат различно.

28. Цици или дупе? (без да обясняваш колко е важно да е умна...)
Г. Женските гърди за мен са по-силен магнит. Не е задължително да са големи. По-скоро стегнати. Но физическите дадености не са водещи в едни интимни отношения. Асоциираме се с телата си, но истината е дълбоко в нас. Там трябва да има нещо, което да ме привлече.

29. Фантазиите ти с какво са пълни - блондинки, брюнетки, кокошки, кобили, гъски, мулатки,...?
Б. До скоро имах фантазии с блондинки, брюнетки, мулатки, всякакви популярни жени. Но откакто се промених, вече фантазиите са ми свързани с жена, която просто да ме обича. Това е напълно достатъчно.

30. Някога удряли ли сте жена? (Отговорете честно. Това, че сме вегани, суровоядци и т.н. не ни прави съвършенни)
А. Когато бях в I-ви клас ударих едно момиче. Не беше силно, но наистина много съжалявам, че макар и дете, съм направил такова нещо. Оттогава не съм си и помислил да ударя жена. Много е грозно, недостойно и неестествено да проявяваме насилие въобще в живота, камо ли към жена. Насилието е признак за слабост, комплекс, вътрешен проблем.

31. Приемате ли шамаросването на децата като възпитателен подход?
Ж. Не, с бой не се възпитава. Ако биеш децата си, то те ще бият своите, а и в отношенията с хората също ще прибягват до боя като начин на изразяване.Насилието поражда насилие. То е приоритет на слабите, безхарактерните. Трябва да подхождаме с мъдрост към децата, а не с животински методи.

32. Грижите ли се за себе си? (нокти, обезкосмяване, фризура, фитнес и т.н)
А. На 3-4 седмици ходя на фризьор. Обезкосмявам се под мишниците и на още едно място  Занимавам се с йога, благодарение на която се поддържам в много добро телесно и духовно здраве. Коремче нямам, ако това се пита в заданието.

33. Защо ти харесва да гледаш докосването на две жени?
А. Докосването на две жени не ми харесва, ако се имат предвид някакви интимни ласки. Харесваше ми навремето, когато бях по-първичен и със затворени очи за истината. Истината е, че ние хората трябва да поддържаме баланс между първичното, животинското от една страна, и духовното от друга.

34. Говорите ли чужди езици, какви и колко?
Ж. Руски писмено и говоримо на добро ниво. Английски също на поносимо ниво.

35. Хвърляте ли си чорапите където ви падне?
Б. Не. Чорапите ми и всичко е подредено. Не обичам безпорядъка. Не съм маниак, просто обичам да зная по всяко време кое къде се намира. В безпорядък ми е трудно да бъда себе си.

36. Може ли някой да отгатне специфичния ти хранителен режим без да си му казвал? Тоест, има ли и други признаци в живота ти, че си алтернативен?
Б. Хранителният ми режим едва ли би бил разгадан лесно. Просто повечето хора трудно изговарят думата "суровоядство", камо ли да знаят, че има такива хора. Иначе по телосложението ми личи, че не ям боклуци. В смисъл, че съм с поднормено тегло, но това мен не ме притеснява. Все пак тези норми са измислени за да осредняват всички хора взети заедно. А иначе за алтернативност като начин на живот лесно ме разбират, като поговорят 3-4 мин. с мен. Но и да не говоря, само като ме видят усмихнат, и някои ми се дразнят и разбират, че не съм много в ред.

37. Любовта не се подчинява на закони, логика, правила...Както беше казало едно от момчетата, тя просто се случва. Тогава до каква степен единомислието по определени въпроси е предпоставка за нещо?
Ж. Единомислието по определени въпроси е предпоставка за приятелство. С моите приятели и приятелки сме на една вълна. Но не спя с тях. С жената на сърцето ми трябва да има привличане, не просто консенсус по няколко въпроса. Няма ли привличане - няма любов. А самото привличане може да бъде телесно и доховно. При телесното нещата са винаги временни. При духовното нещата са вечни.

38. Изразете себе си във формата на хайку или ако това ви затруднява под формата на кратко стихотворение.
Ж.
Не мисля, че някой е в състояние да изрази себе си с думи. Думите са измамни, т.е. всеки ги тълкува различно. Човек се изразява без думи. Не се смятам за компетентен да пиша стихчета. За това трябва поне малко талант, какъвто аз нямам

39. Какъв е идеалният мъж и вие доближавате ли се до този идеал?
Д. Това е въпрос за жени. Самата думичка "идеален" ме притеснява. Няма такива хора като цяло, а аз какъв съм като мъж и като човек, ще го кажат хората.

40. Защо мъжете харесвате жени с изкуствен бюст, въпреки, че ви е пределно ясно, че е изкуствен?
В. Изкуствените гърди не ме привличат. Доста антиприродно ми идват, неестествени са си отвсякъде. Захласват се само тези, които възприемат жената като машина за секс и си казват "О, какъв лъскав е новия модел машини за секс!"

41. Ако можеш да изживееш живота си отначало, какво би променил?
Б. Не бих променил нищо. Не, че нямам лошите моменти, безброй допуснати грешки и неприятни преживявания. Просто всичко това, което е прието да се обобщава като "лошо", ме е направило човек. Такава ми е била кармата, това е трябвало да стане, за да бъда този, който съм в момента :)

42. Спонтанен ли си в действията си или внимателно обмисляш всичко преди да го направиш?
Ж. На фантазии съм спонтанен, но на действия - не. Тоест обмислям добре всяко по-важно решение. Събирам информация, анализирам. Ако има риск, то нека бъде премерен.

43. Изброй 5 неща, които би взел със себе си на самотен остров.
Ж. Пак въпрос от лексикона на някоя 12-годишна ученичка. За какво ми е да ходя на такъв остров? Кой ще търся там?!? Книга, мачете, дреха... това се сещам, че е нужно за оцеляване.

44. Наистина ли мъжете харесвате жени на висок ток или само си се мъчим да ги носим?
Г. Това с високия ток е мит, поне за мен. Какво да харесам на жена на високи токчета. Какво ще промени това? Придава й излишна важност. Жената трябва да спечелва мъжете не с пъчене, а с неща като чар, грация и т.н.

45. Плащали ли сте за секс и какво е мнението ви за платения секс като цяло?
Ж. Платеният секс е нещо непознато за мен - нито съм си плащал, нито са ми давали пари на мен. Това е търговско взаимоотношение, което бива ползвано от хора в беда (няма кой да им пусне). А и не разбирам колко трябва да е на зор някого, че да прибяга до такова нещо. Умът ми не го побира. Да не говорим пък за риска - болести, бактерии... ужас!

46. Ако знаехте, че утре ще умрете, как бихте прекарали последния си ден?
В. Както и предишните дни. Ще помагам на хората с каквото мога и ще се радвам на живота. А и смъртта е просто едно ниво по-напред. Значи съм си изпълнил мисията и трябва да стъпя в следващото ниво. Така мисля аз.

47. Какво най-много НЕ харесвате в себе си?
А. Времето, когато не харесвах себе си, мина. Сега се харесвам и не смятам, че трябва да търся все лошото.

48. Бихте ли се обвързали с жена, която има дете от друга връзка? Ще го огледате ли като свое?
Е. Бих се обрързал с такава жена. Тези жени не са прокажени, вероятно са допуснали грешка. Но всеки прави грешки. А щом има дете, то значи не може и грешка да се нарече. Децата са, за да бъдат обичани. Няма твои, мои. Те са божествени създания.

49. Какво мислите за нашумялата напоследък Европейска практика, за детето да се грижи този родител, който е по-ниско платен? Или предпочитате да живеете с по-малко пари, но да не лишавате детето от майка му?
В. Както повечето европейски практики, и тази е малоумна. Мислят за икономика, когато става дума за възпитание на деца. Естествено, че детето има нужда от майка си на първо място. Как ще разделиш детето от майка му?!? Връзката майка-дете е свещена. Не бива никой, по никакви причини да посяга на това.

50. Радвате ли се, че въпросите свършиха?  Доволен ли сте от представянето си и какви са очакванията ви?
Д. Радвам се, че свършиха. Доволен съм, че представих себе си. Предпочитам да нямам очаквания.
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов
 

Страницата е създадена за 0.092 секунди с 26 запитвания.