Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Анкета

Доволни ли сте от шоуто?

Да, беше много забавно и полезно.
Да, но можеше и по-добре да се получи.
Не беше лошо
Не съм доволен, очаквах съвсем по друг начин да протече.
Не съм доволен от резултатите.
Не ми хареса и не съм доволен изобщо.
Не мога да предценя.

Автор Тема: СУПЕРШОУ ЗА НЕОБВЪРЗАНИ ВЕГАНИ-СУРОВОЯДЦИ  (Прочетена 146224 пъти)

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

Вери имам добра памет. :bleh
тва е щото яде много моркови
от най-едрите :D
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook

Аз ше лягам, че медалът много ми тежи и ше вземе да ми се скърши вратлето :D
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

не е лесно да носиш венецът на славата tooth
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:СУПЕРШОУ ЗА НЕОБВЪРЗАНИ ВЕГАНИ-СУРОВОЯД
« Отговор #623 -: 25-02-2011, 02:03:25 »

не е лесно да носиш венецът на славата tooth
То реално си е така. Много е бодлив тоя венец и ми разкърви всичко :D
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743

Ехе, двама Петковци сме значи на първите 2 места, браво на адаша :-) Аз пък съм супер разочарован от допълнителния кръг, при който беше сменен начина на оценяване, оказа се че има поне една грешка, където отговора на номер 4 липтсваше ..и за капак не беше проведен публично, за да се убедя, че нещата са били честни. За капак се оказа и че номер 4 е баш делфинката, която по принцип си харесвам, ама сега не иска да си пише с мен, защото сме нямали никакви съвпадения, в което при наличието на грешки и липсата на публичност не съм убеден. Вече не ми останаха нерви за свалки покрай всичките неразбории около края на играта! И понеже вече пиша само глупости и не мога да си сдържа нервите, понеже мен всяка несправедливост ми лази по тях, то ще си дам почивка от форума докато се прибера във варна, преди да съм обидил някого без да искам. Извинявам се на всички и лека.
Активен
"няма грешки, има само уроци"

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Re:СУПЕРШОУ ЗА НЕОБВЪРЗАНИ ВЕГАНИ-СУРОВОЯД
« Отговор #625 -: 25-02-2011, 02:16:20 »

ох гарванчо, стига си обвинявал, абсолютно никой не е искал да ти вземе делфинката, последният кръг не е като другите защото няма как да е като другите след като участвате двама, а не 10 души

ето за да е публично какво са гласували двамата:

Гарванчо:
дадено за избор:
16-а, б, в
18-а, б, в
19-а, б, г
33-б, в, г
37-а, в, г
38-б, в, г
42-а, в, г
43-а, б, в
47-а, б, в
48-а, б, г

и той си е избрал:
16б 18в 19г 33б 37г 38г 42в 43б 47в 48г


Делфинка:

Дадено за избор:
Въпрос 2: А, Б, Ж
Въпрос 8: В, Е, Ж
Въпрос 9: А, Б, Е
Въпрос 12: Б, Г, Е
Въпрос 14: А, В, Г
Въпрос 16: Б, Г, Е
Въпрос 22: Б, В, Ж
Въпрос 23:А, В, Ж
Въпрос 46: А, Е, Ж
Въпрос 48: А, В, Ж

и тя си е избрала:
2-Ж
8-Ж
9-Е
12-Б
14-В
16-Е
22-В
23-Ж
46-Ж
48-А

сами си вижте има ли ги вашите отговори и доколко сте избрали нещо.... той прави проблем затова, че тя била телец, а този отговор го нямало и не можал да си го избере... еми, случват се грешки, и ние сме хора, а това, че харесваш на някого зодията и нито един друг отговор, не виждам да е предпоставка за сериозна връзка между двамата, ама как ще да е :Confus_3:
« Последна редакция: 25-02-2011, 04:07:04 от marulka »
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

Делфинка те е избрала на отговори 8, 9 и 47, тоест 3 от 10, срещу 4/10 за #3, и 3/10 за #5 (Светльо), не си й фаворит по никакъв начин :surpris_23: по-скоро може да стане между Делфинка и #3 защото тя му е втора в класацията, само на 3 точки от фаворитката :surpris_23:
« Последна редакция: 25-02-2011, 02:45:42 от marulka »
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна

Шегите да не преминат в спор и после бой...както дядо ми казваше: смея се от нерви...

На мен ми е интересно кой беше нарекъл милите съфорумци интриганти и клюкари и затова е багодарен на играта, щото е разбрал кой къв е. :))))))))))))))
Активен

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

интригантите и клюкарите също беше отправено към мен, понеже се получи едно недоразумение в хода на играта както сега с гарванчо... простила съм го отдавна на човека това твърдение, бяхме афектирани тогава и затова така се получи :)

ако самите участници са съгласни да си публикуват гласуването и всички да си сметнат защото е много несправедливо ако някой все още си мисли, че нарочно съм нагласила нещо... точно нищо не печеля от това коя мома кого е харесала... даже ако някой има да ми се сърди, то е Петко, защото като смятах накрая резултатите толкова силно се надявах да не е отново той фаворит при почти всички... не защото не харесвам Петко (напротив), а защото исках за всеки да има момиченце или фенка и всички да са доволни и щастливи... :fluretaa: обаче точно защото всичко си е сметнато точно, затова са се получили тези резултати сега :surpris_23:
« Последна редакция: 25-02-2011, 04:05:14 от marulka »
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна

Марулче, ти пък...недей да се връзваш.
Работата беше за забавление. Ако беше излезнало/излезне нещо сериозно, добредошло!
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743

Хехе ..благодаря! След като си изхабих нервите да си задавам въпроси какво точно се случва и да се хабя да пиша 1000 съобщения през тела, най-после нещо по-реално! Ако беше всичко направено черно на бяло отначало с ясни правила и дума нямаше да кажа ..просто щях да си приема всичко и каквото - такова! Ама всичко беше пълна мъгла в тоя допълнителен кръг! И ще ти издам една тайна още дето реших да спестя, за да не мрънкам прекалено много - въпросите ги подбрах с идеята да са ми по-лесни за оценяване с 1, 2 и 3 ..а не с идеята да избирам само по един отговор. При положение, че смяташ да сменяш начина на оценяване, трябваше да ме предупредиш отначало, за да си подбера по друг начин въпросите. А не като получа възможностите за отговор да ме изненадаш неприятно, че трябва да си избера само един! 
Активен
"няма грешки, има само уроци"

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

ох, гарванчо, аз това и на лично ти го написах и тук в темата го написах, че се избират 10 въпроса, които са ви от най-голямо значение... има въпроси, които са твърде бозави и за да не се определя по тях, това беше идеята... това ти как си го разбрал не мога да го предвидя :Confus_3:

също понеже си почнал да откровеничиш, ми кажи сега откровено колко пъти те предупреждавах да не гласуваш с оценки 2-3-2-3 защото ти така ги беше раздавал и то няма как да се получи истинската фаворитка, защото се разпределят равномерно по много точки на всички моми... после в допълнителното гласуване с цел да не направиш пак същата работа с гласуването, трябваше да си избереш само 1 отговор и то си пролича фаворитката вече, на теб не ти изнася и пак аз съм виновна, защото не ме послуша да гласуваш още отначало с повече нули и по-малко тройки както другите участници :Confus_3:
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743

Както и не може делфинката да ми казва на личен, че нямала съвпадения с мен ..при положение, че има 3 съвпадения! Фактите са си факти и трябваше да са ясни! Това, че някой тълкува 3 съвпадения като "нищо" ..не значи, че всички мислят така! Още един въпрос - някой каза ли ми на мен колко мои отговора е дала делфинката, или пак беше сметнато за ненужно и чак сега разбирам? ..мога още много да говоря, но няма повече да се хабя. Наистина ужасно ме вкисна цялата несериозност в допълнителния кръг и наистина вече за съжаление ми се загуби всяко желание за свалка, въпреки че имах най-голямо по-рано! Така че пожелавам успех на всички останали със свалките! :-)
Активен
"няма грешки, има само уроци"

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

леле, няма ли да се свърши това шоу най-после :Content_4 - emotloader:

Аз дойдох тук днес, първото което видях беше от Дани съобщение, че ти не си избрал нито 1 отговор на Делфинка, оттам нататък тя и 0, и 3, и 10 да ти е избрала си е все тая, не мислиш ли? Идеята беше да има взаимност, според играта няма такава... Оттам нататък можете да си говорите на лични и да се дообяснявате и да си намерите взаимност въпреки играта, ако обаче не се получава, не е моя вината :surpris_23:
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743

Не сме равнопоставени в случая - едно тъпо съобщение го пиша половин час както виждаш и не мога да обясня надълго и нашироко като хората! И без да ми кажеш се сетих, че 10 въпроса е добре да са най-важните за мен, но не съм чак толкова умен да се сетя, че ще ти хрумне да смениш начина на гласуване - можеше поне да предупредиш! А да не говорим, че много добре знаеш, че точно аз бях най-против точно този вид избиране на само един отговор! Не виждам къде точно е проблема да ми допада повече от един отговор! Това, че един отговор ми харесва малко повече от друг не значи, че мисленето и разбирането на другата кандидатка не ми харесват! Щом като съм решил да й дам 3 или 2 точки и на нея, значи за себе си съм преценил, че има защо ..за гласуването ми пък да не говорим, че не спря да ми се бъркаш от началото на играта! Ти ли в крайна сметка си избираш кандидатка или аз?
Активен
"няма грешки, има само уроци"

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

за мен оценки 2-3-2-3 означават, че си неориентиран и не знаеш какво харесваш в жените, или ги харесваш и ги искаш всички... при никой друг от момчетата нямаше такива оценки, само при теб, затова ти казах да не гласуваш така, но ти въпреки това не ме послуша и докрая си гласуваше така... също дали си спомняш едно твое съобщение, в което ми казваш, че като гласуваш така, всички моми ще са ти с еднакви оценки и ще можеш да си доиграеш накрая с която теб е избрала, точно както се и получи... това за измама ли да го считам, или просто ти е било все тая коя ще е момата, важното е да те земе някоя?

предлагам да приключим с този безсмислен спор, само се излагаш пред всички, а и мен, защото ме принуждаваш да ти отговарям на безпочвените обвинения :Confus_3:

Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743

И не, не искам всички жени както си мислиш! Нито пък това, че не знам какво искам и затова гласувам така! Просто съм такъв тип характер, че приемам дpугите такива каквито са и съм по-балансиран ..ако нещо не ме издразни в нечий отговор трудно ще дам ниска оценка! За зодията ми - везни, пише, че сме родени за партньорство - дефакто с всеки мога да постигна хармония и баланс ако поискам - просто с един би станало по-лесно отколкото с друг! И точно тази малка разлика в точките ми показва с кого по-бързо и леко биха се получили нещата. И за мен и 1т разлика в точките е от значение и ми показва кой ми е първия избор и кой втория! Сега ми обясни защо беше толкова важно и необходимо да ми наложиш твоите разбирания за нещата, сякаш си наясно по-добре от мен със същността ми ..и сякаш ти ще избираш кандидатката, а не аз?!
Активен
"няма грешки, има само уроци"

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

аз от зодии много не разбирам, но щом казваш, че си способен на баланс и хармония с всеки, защо си единственият, който създаде дисбаланс в тази тема? :whistling2 - emotloader: със сигурност има момчета, които могат да са много по-недоволни от теб от резултатите си, обаче никой не се е оплакал защото знаят, че все пак... е било просто игра :)
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743

Хехе, ами аз нямам проблем с това да се излагам, предпочитам го пред лицемерието и да се правя, че всичко е наред като чувствам, че не е! Да, опитвам се да търпя в някаква степен, НО мога и да се гневя, да споря ..не съм идеален, признавам си, ако някой си е помислил, че понеже съм на 2ро място съм идеален значи се е объркал доста! А ако ограничаването на избора ми, липсата на предупреждение за промяната в гласуването, грешката в поне един въпрос, липсата на каквато и да е яснота за каквото и да е относно допълнителния кръг ..ако за теб е безпочвено, значи просто не искаш да се поставиш на мое място. Както видях и Верито, а както предполагам ще бъдат и другите, защото не играха в допълнителния кръг. А и като всички си пишат с теб нормално да те подкрепят. Но пък цитата от подписа на Бате Бино казва достатъчно :-) пак казвам - след като мисля по този начин - нека се излагам! Лека и извинявай!
Активен
"няма грешки, има само уроци"

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

аз не съм казала, че не можеш да се гневиш, както виждаш даже ти отговарям, макар да знам, че абсолютно нищо не постигаме с това, освен че правим сеир на хората :) разбирам те, че си ядосан защото Делфинка не ти е отвърнала на чувствата, но аз не съм виновна за това и в каквото и да ме обвиниш още, не мога нищо да променя и не мога да накарам никого да те хареса насила :surpris_23:
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels
 

Страницата е създадена за 0.129 секунди с 25 запитвания.