Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Анкета

Доволни ли сте от шоуто?

Да, беше много забавно и полезно.
Да, но можеше и по-добре да се получи.
Не беше лошо
Не съм доволен, очаквах съвсем по друг начин да протече.
Не съм доволен от резултатите.
Не ми хареса и не съм доволен изобщо.
Не мога да предценя.

Автор Тема: СУПЕРШОУ ЗА НЕОБВЪРЗАНИ ВЕГАНИ-СУРОВОЯДЦИ  (Прочетена 146247 пъти)

Discworld

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 258

to i az ne moje da se kaje,che sum bash neobvurzan ma igrah,shoto sum pich i ne znam shto e tui monogamiq  tooth
Активен

oum le dauphin blanc

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 548

Къде ми изчезна поста? Дискуърлд, дай някой феминисти отговор, че ми стана интересно. На мен всичките момичета ми се видяха много благи. Явно мъжките очи друго виждат  tooth
Активен

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477

 :Content_14:
Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!

Ели

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 226
  • Beauty is in the eye of the beholder

И аз играх, и ми хареса.  :) Симонче, тия морковчета за мен ли са? Ако да, страшна си!  ;)
Активен
Истината е една, мъдрите я наричат с различни имена.

Каквото отвътре, такова и отвън.

SiMoNcheTo

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 348

 ххах даааа, трябваше в друга тема да отидат, но нещо се сбърка  ;D
Активен
Мисълта е там, където ни боли!

Ели

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 226
  • Beauty is in the eye of the beholder

Еми, грешката е вярна.  ;D
Активен
Истината е една, мъдрите я наричат с различни имена.

Каквото отвътре, такова и отвън.

SiMoNcheTo

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 348

 Ех момите хич не ги познавам, даже лицата им не знам, но младичкии и свежи, айде дано се заформи приятелски чат и на някоя сурова среща се запознаят/ем всички
Активен
Мисълта е там, където ни боли!

oum le dauphin blanc

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 548

Аз си мисля, че съм разпознала отговорите на тези младежи:

Svetlio:

“Както казва Уди Алън в един от неговите прекрасни филми „Традициите са продължителни заблуди”. Абсолютно съм убеден в това, най - вече с оглед на тяхното тълкование. Като Коледа (сатурналия-сатурн-сатана. Дядо коледа-Santa–Satan-червено). Какво празнуваме 
Ако празниците са повод да се съберем и повеселим, мисля, че винаги може да го направим и без специален повод. А и опитът ми с купоните показва, че най-веселите и щури купони, винаги са били спонтанните, не планирани!
И не знам за вас, но нашето семейство като се събере, все едни и същи глупости дъвче. Чудя се, ако животът ни/им беше по-разнообразен, по-различен, какви ли други едни и същи неща щяхме да дъвчем.”

Черен гарван:
„В преходен момент съм и съм твърде млад, за да отговоря на този въпрос, гледам да се забавлявам, да не съм лош и колкото се може да живея по-здравословно. Тези неща ми доставят удоволствие и удовлетворение от себе си, така че може да се каже, че съм доволен!”

“В периода преди човек да е намерил другарчето е по-добре да се живее с родителите - не се налага да пера, да пазарувам, нямам разходи за квартира и консумативи, които често са непосилни за сам човек.
След като намери другарчето смятам, че е по-добре отделно - зрели хора от различни поколения трудно се разбират помежду си, а освен това ще трябва да се изчакваме за различни ресурси (кухня, баня, посуда, компютъра). Освен това при родителите човек няма как да се усамоти с половинката, а да на говорим ако иска да остане насаме със себе си.”

Hospitalier:
“Има значение, от опит говоря, по-голямата жена може и да е фетиш, но не всеки може да плати цената.”

“Медицината и съответно здравословния начин на живот са всичко за мен. Мое верою и моя Библия. Това е цял един светоглед. Винаги помагам с каквото мога като съвет. За в бъдеще се стремя да помагам не само с съвети, ами и с практика.”
“Футбол (ЦСКА), книги, алетернативна медицина,туризъм, приятели на чашка....мммм и още нещо  ”

Discworld:

“- умението да обича себе си и да се грижи за себе си, като видя дебела и неподържана жена ми се повдига
    - инициативност
    - една истинска жена не трябва да е проста, трябва непрекъснато да си задава въпросите ЗАЩО, КОЙ ИМА ИНТЕРЕС и КАК
    - харесвам жените експериментаторки и умението им винаги да бъдат забавни и интересни”

“Ще й подаря за последно една нощ - да прави с мен каквото си поиска. Ще я чакам полугол в загадъчна и нестандартна секси поза, а отсрани до мен ще има шампанско, ягоди и ако си пада по хард изпълнения може и белезници... След като утихне всичко на сутринта на изгрев слънце леко ще промълвя в ушенцето й, че всичко между нас приключва и че винаги ще остане важна за мен.... Ето това за мен е раздяла, а не обяснения и сълзливи романи.”

Petko:
“За мен здравословния начин на живот е мисия. Но не ограничавам никого, нито натяквам. Тук роля играе степента на осъзнатост на всеки един. Не трябва да насилваме нещата. Добре е да дадем някой и друг съвет, но само когато ни се поиска. Останалото е просто да даваме пример и те нещата се нареждат.
Казвам, че за мен този начин на живот е мисия, понеже откакто се занимавам с това битието ми доби нов смисъл, а и нещата ми тръгнаха в добра посока. Но по-добре да обобщя с това, че мисията на всеки един човек е да помага, да бъде полезен.
Приятелите и роднините ми сами поискаха да живеят здравословно. Явно съм им повлиял като пример. Дори родителите ми започнаха да се занимават с някои източни практики, а доста от приятелите ми са силно заинтересовани да подобрят начина си на живот. Смисъл от агитация няма. Видимо не правейки нищо, човек може да въздейства на хората.”

“Хранителният ми режим едва ли би бил разгадан лесно. Просто повечето хора трудно изговарят думата "суровоядство", камо ли да знаят, че има такива хора. Иначе по телосложението ми личи, че не ям боклуци. В смисъл, че съм с поднормено тегло, но това мен не ме притеснява. Все пак тези норми са измислени за да осредняват всички хора взети заедно. А иначе за алтернативност като начин на живот лесно ме разбират, като поговорят 3-4 мин. с мен. Но и да не говоря, само като ме видят усмихнат, и някои ми се дразнят и разбират, че не съм много в ред.”

Zloqd:
“И двата начина си имат предимства и недостатъци. Няма да навлизам в тривиализми и да анализирам, но важното е човек да е наясно докога е добре да е с родителите си. Аз живея с тях, защото имам какво да им дам. Те се учат от мен активно и в момента не бих се махнал от тях. Когато обучението приключи ще се махна. По-добре да помагам, когато имам такава възможност, отколкото да се тупам в гърдите колко голям и независим мъж съм.”

“Да. На пръв поглед по излъчването, а ако другия е веган и по миризмата - т.е. липсата на миризма на млечни продукти. И ако не е веган - трябва някой да му каже на колко години съм и освен това той да повярва, че съм на толкова   ”

“Няма да го направя. Сродната душа няма да избачка дете докато скучае, чакайки да срещне голямата си любов. И аз съм можел да легна с някое момиче през всичките тези години, но не съм го направил!”

Познала ли съм нещо?
Имам подозрения, че Бате Бино е №1.
Активен

Ели

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 226
  • Beauty is in the eye of the beholder

Делфинче, ти ли пусна снимка на Винсент Гало. Като го видях, за теб се сетих, не знам защо?  :)
Активен
Истината е една, мъдрите я наричат с различни имена.

Каквото отвътре, такова и отвън.

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477

 
Цитат
Имам подозрения, че Бате Бино е №1.

titan ?!
Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!

SiMoNcheTo

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 348

 според мен бате бино е обвързан, макар че той не пуска много инфо, ама така смятам ;)
Друг е 7мият човек, смятам, че него най-лесно може да се досетим кой е .. той подхвана темата за веганките хаха АКОО не греша, че и той е замесен де хахахахха (малии дано не ям накрая бой от някой, ама  :police: родната полиция ме пази  :Content_4 - emotloader: )
Активен
Мисълта е там, където ни боли!

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA

Браво Делфинче, познала си! :Content_14: Това е отговорът, при който доста се разкрих, но нямаше начин :surpris_23:
Активен

Discworld

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 258

„В преходен момент съм и съм твърде млад, за да отговоря на този въпрос, гледам да се забавлявам, да не съм лош и колкото се може да живея по-здравословно. Тези неща ми доставят удоволствие и удовлетворение от себе си, така че може да се каже, че съм доволен!”

“Има значение, от опит говоря, по-голямата жена може и да е фетиш, но не всеки може да плати цената.”

sa moi,a na moite ne si poznala nishto tooth
Активен

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477

Цитат
Б. Идеалната почивка първо трябва да е с идеалните хора. Тези с които се чувстваш спокоен, сигурен и въодушевен за подвизи.
С точните хора, всяко кътче е райско и всеки спомен е скъп!
А.....за нощувката.....трябва да има добри условия! Мразя мизерията – ликьосани завивки и мръсни тоалетни. Не може да си представите ужаса, който изпитвам от такива места! По скоро ще спя на улицата, отколкото в такава дупка!

Hospi

Цитат
Г. Масажистки-уиски-бело-коктейл с помело мммм... и разбира се най красивата веган-суровоядка на света в моите прегръдки!
disc  :Confus_34:
Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!

SiMoNcheTo

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 348

  Браво делфинче :))) аз те мислех за обвързана и не предположих, че играеш иначе често те виждах онлайн, много съобщения се изпратиха, по-хитрите са ползвали мейлчета, някои сигурно и като гости са влизали да четат темите, хихи :))))

  Та, мен ако питате, още има вероятност да се заформи двойка :) Виждам надежда.. но я една срещичка приятелска да се заформи, Ъ?
Активен
Мисълта е там, където ни боли!

Discworld

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 258

obshto vzeto sum izbegnal da govorq za veganki,vegetarianki,konkursi i tn,beshe mi malko diskomfortno,kogato nqkoi go praveha,mislq che i imashe 1-2 po-agresivni i sexualni vuprosi pri jenite,svurzani s mujete-uchastnici.

moi e vuprosut za piqni,razgoneni i s teren,no tova si e istinata za sreshta po princip i ne e obvurzano s jena,praveshta shopska salata s tofu tooth

za beloto ne e moi,vie me izkarahte che lichno gi poznavam sodom i gomor tooth
Активен

SiMoNcheTo

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 348

А за месото по тялото  :Confus_34: много ме втрещи този въпрос
Активен
Мисълта е там, където ни боли!

Discworld

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 258

nikude ne sum paradiral,che si hapvam vsichko,samo kudeto konkretno me pitaha takuv vupros kazvah,che ne sum vegetarianec
Активен

oum le dauphin blanc

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 548

Ххахахах, за Светльо бях сигурна просто и аз не знам защо  tooth Разкриването на отговорите се оказа по-забавно от играта. Момчета, давайте и вие предложения за отговори :)
Активен

Discworld

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 258

А. Принципно няма никакво значение, стига той да е ок с идеята, че в моята къща месо и цигари не влизат. Дори мисля, че колкото по-шарени са хората, толкова по-добре – един вид взаимно обогатяване. Никой не знае кой на кого и как ще повлияе. До сега винаги съм уважавала решението всеки да се храни с каквото намери за добре, но очаквам същото разбиране и към мен.
Ако с този човек решим да имаме деца нещата стоят по съвсем друг начин. Тогава бих искала на 100% да сме единни в убежденията си и в този случай, да, от изключителна важност е.


ei za toq bqh siguren,che e Buku tooth tooth tooth
Активен
 

Страницата е създадена за 0.126 секунди с 26 запитвания.