Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Анкета

Доволни ли сте от шоуто?

Да, беше много забавно и полезно.
Да, но можеше и по-добре да се получи.
Не беше лошо
Не съм доволен, очаквах съвсем по друг начин да протече.
Не съм доволен от резултатите.
Не ми хареса и не съм доволен изобщо.
Не мога да предценя.

Автор Тема: СУПЕРШОУ ЗА НЕОБВЪРЗАНИ ВЕГАНИ-СУРОВОЯДЦИ  (Прочетена 146251 пъти)

Hospitalier

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 161

 Мария грешка!
  Масажистки-уиски-бело.... е мой отговор :pensif_29:a не на discworld
  А Делфинчето ми понза почти всички без ,,фетиша,,а отговора за ,,ЩЕ И ПОДАРЯ ЗА ПОСЛЕДНО ЕДНА НОЩ,, е мой а не на discworld...
 Хм бая ме бъркат с него...или просто сме сродни души.Всъщност колегата discworld вегано-суровоядско чудо ли е или си е пич месоядец???? ???
Активен
Който те хвали в очите -презира те!
Който говори зад гърба ти -страхува се от теб!

Discworld

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 258

futbolen huligan na botev e,ae poznai tooth
Активен

oum le dauphin blanc

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 548

Discworld, не е на Вики, мой е :)
Hospitalier, мааааааалко не ми е стигнало за 3 от 3 :)
Активен

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477

futbolen huligan na botev e,ae poznai tooth
който се занимава с йога tooth
Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!

SiMoNcheTo

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 348

BuKu не играе тук!
Disk-4o, който май е по-добре да си напише името, че ми писна да сменям езиците хахах е едно младо палаво опиянено ергенче
Активен
Мисълта е там, където ни боли!

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:СУПЕРШОУ ЗА НЕОБВЪРЗАНИ ВЕГАНИ-СУРОВОЯД
« Отговор #505 -: 24-02-2011, 23:22:50 »

futbolen huligan na botev e,ae poznai tooth
който се занимава с йога tooth
Discworld е истински йога. Който не вярва да дойде в залата да види. А тва за агитката на Ботев... така си медитира просто. Казва се динамична медитация ;D
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477

 Disc не се ли казва иван :surpris_23:
Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!

SiMoNcheTo

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 348

 Май, май, преди го бях мяркала във фейса
Активен
Мисълта е там, където ни боли!

Hospitalier

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 161

futbolen huligan na botev e,ae poznai tooth
О ясно ясно :Content_14: е иначе не пречи да си веган и да трошиш ,,черно-бели,,глави.Идеята си е идея,останалото е въпрос е на начин на живот.И все пак:БИРАТА Е НАЙ ДОБРАТА ВЕГЕТАРИАНСКА ФОРМУЛА.
 Наздраве!
Активен
Който те хвали в очите -презира те!
Който говори зад гърба ти -страхува се от теб!

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477

 Наздраве! :Content_4 - emotloader:
Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580

Ванката много ме изненада, приятно де  :Confus_3:сигурно защото сериозно е отговарял.....ей тва ми е любимия отговор- „В преходен момент съм и съм твърде млад, за да отговоря на този въпрос, гледам да се забавлявам, да не съм лош и колкото се може да живея по-здравословно. Тези неща ми доставят удоволствие и удовлетворение от себе си, така че може да се каже, че съм доволен!”  ;D
Активен

SiMoNcheTo

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 348

хорааа оспамихме форума хахахха давайте един конферентен разговор да направим  :Content_4 - emotloader:
Активен
Мисълта е там, където ни боли!

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477

Just do it :flowers2:
Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374

tooth  :Content_4 - emotloader: А кое беше момчето, което искало да живее с майка си и баща си, за да не влиза в преразход?
Аз бях  - като работех в София след като си платях квартирата и отделях за градския транспорт (да не маам крачоли от Младост1 до Иван Вазов) ми оставаха точно 10 лева. Какво по-напред с тях при положение, че бях единствения работещ в семейството? То и сега положението е същото ама не съм на квартира и се усеща разлика(вече съм на 0)
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477

Zloqd  :surpris_25:
и защо само ти работиш  :'(
Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!

SiMoNcheTo

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 348

Ааа така, щом те са си вкъщи като се прибираш да ти оставят кухнята на разположение :) или да те чакат с готова салатка и сладки приказки  :essen:
Активен
Мисълта е там, където ни боли!

divineflow

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 173

Еее много отговори и хора съм познала ;D :Content_22:

Искам да попитам на кого е:
 
13. Как се разделяш с гаджето, което вече не те вълнува?

В. Пълен игнор! По-лесно е и за двамата...

 ;D
Активен
We were drawn down long from a deep sleep, and awaken'd at dayfall by worried guardeners and made to be led thru dew wet jungle to the swift summit, o'er looking the sea...

SiMoNcheTo

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 348

divineflow май си четвъртото девойче :)))
Активен
Мисълта е там, където ни боли!

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374

Zloqd  :surpris_25:
и защо само ти работиш  :'(
Ами да видим какво ще остане след "Прехода". Вече четвърт век го мъчат и все повече затъваме като държава и нация.

Симонче, предпочитам аз да си готвя - храната приема настроението на този който я приготвя, а освен това ако е нещо за тенджерата ще го разварят и няма да остане нищо от него.
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

Discworld

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 258

Disk-4o, който май е по-добре да си напише името, че ми писна да сменям езиците хахах е едно младо палаво опиянено ергенче

da ti kaja za sefte da ocelish za tazi vecher,ma sigurno pak si naluchkvala tooth

petko,trqbva oficialno da me smumrish,ot dekemvri ne sum idval,che ili imam za uchene ili ne moga da schupq barierata ot 11.30 subota da stana :whistling2 - emotloader:

za ignora e moi,ako imash vupros-pitai
Активен
 

Страницата е създадена за 0.136 секунди с 25 запитвания.