Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: 90 дневна диета или т. нар. диета "Black Cat"  (Прочетена 31717 пъти)

mauna_bg

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 55
Re:90 дневна диета или т. нар. диета "Black Cat"
« Отговор #20 -: 14-03-2011, 15:40:10 »

както вече казах ......
Кажете и вие какви принципи и правила на хранене сте приели и спазвате:)  Би ми било интересно

казвайте, препоръчвайте, не ми се карайте само  ???нали........
Активен
Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите.

mauna_bg

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 55
Re:90 дневна диета или т. нар. диета "Black Cat"
« Отговор #21 -: 14-03-2011, 15:43:52 »

Тююю, тъкмо да се заприказвам с девойчето и господин "Hero Member"  го скастри  :pensif_29:

само дето и ушите май не ми издърпа  :surpris_23:
Активен
Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите.

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:90 дневна диета или т. нар. диета "Black Cat"
« Отговор #22 -: 14-03-2011, 17:31:27 »

Не се карам,за да разбереш какви принципи и правила спазваме,трябва да прочетеш,няма да напишем пак целия форум в тази тема.От уважение към тук присъстващите е нормално да се запознаеш с обстановката преди да питаш.:Confus_34: :Confus_34: :Confus_34: :Confus_34:
Качила си ги защото ядеш малко и небалансирано. И си се фокусирала в килограмите,а те са следствие.

Давам ти едно примерно питане в BMW форума: Здравейте нов съм тук,искам да попитам хубави коли ли са БМВтата,защото ми харесват,но ми казаха ,че ги карат само комплексари,кажете какво мислите,не е ли по добре да си купя мерцедес? tooth tooth tooth tooth
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

Samanta

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10
Re:90 дневна диета или т. нар. диета "Black Cat"
« Отговор #23 -: 14-03-2011, 18:41:18 »

Мацка ,тия глупости с разделно хранене хич не ти трябват само си скапваш живота !
Активен

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:90 дневна диета или т. нар. диета "Black Cat"
« Отговор #24 -: 14-03-2011, 20:48:53 »

Напротив....разделно хранене има и в суровоядството. Отделен е въпросът кой иска да го спазва. Аз не или поне не досега. Вече втрои месец съм ограничила някои неща.

Мауна, може би ядеш късно или недостатъчно, или повечко плодове хапваш...
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:90 дневна диета или т. нар. диета "Black Cat"
« Отговор #25 -: 14-03-2011, 22:43:59 »

Мисля, че е от плодовете, и аз бях напълняла от ядене на много плодове...
а такива диети ги забрави, отдай се на суровата храна...от диети полза няма, от дългогодишен опит го казвам
Намали плодовете, пий повече зелени смутита, повече салати и яж няколко пъти по малко през деня. :love_026:
Активен

mauna_bg

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 55
Re:90 дневна диета или т. нар. диета "Black Cat"
« Отговор #26 -: 15-03-2011, 08:24:18 »

Плодовете да са максимум половин кило и са само ябълки, но и аз си мисля, че май са повечко сега съм ги намалила до 300. Ям до 7 ве4ерта максимум и ако ям 6те е салата някаква. Благодаря за съветите :fluretaa:
Активен
Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите.

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss
Re:90 дневна диета или т. нар. диета "Black Cat"
« Отговор #27 -: 15-03-2011, 13:10:08 »

Здравей,

Според мен е от варивата и овеса с мед в късния следобед. Преразпредели си храненето - примерно сутринта плодове, ако държиш на варивата или трици с мед - около 12-14ч. (лично аз бих предпочела зелена салата с белтък, ядки или риба тон) и вечерта по-лека салатка само с лимон и зехтин. Можеш да си правиш дресинги от ядки, сусамов тахан, хубаво кисело мляко, да ги поръсиш със слънчоглед или смляно ленено семе, ако мислиш, че няма да те заситят. После към 17-18 ч. може да залъжеш глада с истински ядки - орехи, бадеми, лешници. Мазнините и протеините в тях няма да ти натоварят обмяната, а ще ти дадат много енергия (около 600 ккал на 100 грама, 3 пъти повече от свинското)
Гаранция, че без 'черни рози' ще си върнеш фигурата, успех!
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss
Re:90 дневна диета или т. нар. диета "Black Cat"
« Отговор #28 -: 15-03-2011, 13:10:31 »

черни котараци, исках да кажа  tooth
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

mauna_bg

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 55
Re:90 дневна диета или т. нар. диета "Black Cat"
« Отговор #29 -: 15-03-2011, 22:35:01 »

 :fluretaa: благодаря за съвета
Активен
Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите.

mauna_bg

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 55
Re:90 дневна диета или т. нар. диета "Black Cat"
« Отговор #30 -: 15-03-2011, 22:38:16 »

Казваш ми, че ако ям въглехидрат да е до обяд. След това вече ако ще се яде да е белтък или салати., така ли да го разбирам
Активен
Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите.

divineflow

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 173
Re:90 дневна диета или т. нар. диета "Black Cat"
« Отговор #31 -: 16-03-2011, 07:48:56 »

Според мен си напълняла, защото ядеш малко белтък. Била съм бая време на подобно на твоето меню и въпреки че количествата и калориите ми бяха по-малко от сега, бях по-дебела. Друго не се сещам като причина. Мазнините също. 3 капки зехтин не стигат.

Иначе ми става зле като чуя думата "диета".:) Тази съм я правила преди многооо време, когато ми бяха интересни тези неща. Напълнях от нея. Видимо! Може би просто предразполага към повече храна като количества и калории, отколкото съм си яла по принцип. Една приятелка я харесва и отслабва с нея, но тя има много за сваляне, десетки килограми, не 3:) Не мисля, че е подходяща за теб и не мисля, че въобще е добра идея да се занимаваш с диети и още повече лишения:)
Активен
We were drawn down long from a deep sleep, and awaken'd at dayfall by worried guardeners and made to be led thru dew wet jungle to the swift summit, o'er looking the sea...

mauna_bg

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 55
Re:90 дневна диета или т. нар. диета "Black Cat"
« Отговор #32 -: 16-03-2011, 08:41:34 »

Не, аз не се лишавам. Аз принципно не ям друго освен споменатите от мен храни и така ми е добре.Ако ми се прияде баница или сладко някакво ествено, че си хапвам, но това не е всеки ден. С белтъка малко зле стоят не6тата, понеже месо не ям мн рядко и то пилешко или риба просто като ям месо се чувствам зле, ставам една отпусната, ленива, нищо не ми се прави, а млечните (мляко-кисело и прясно, сирена, кашкавали т.н) не ям за6тото имам алергия към тях и се изпъпчвам. Така 4е единствения начин поне аз който се сещтам да си набавя белтък е яй4ения белтък(който си го и ямпринципно), варивата и донякъде ядките, макар 4е тях избягвам защото ме разяждат о6те повече и почна ли задължително прекалявам :Confus_3:. Брат ми пие някакъв протеин всеки път си взема с различен вкус от тия магазини "Жълто" има ги във Варна нз дали ви говорят нещо за фитнес са и веднъж си сръбнах хареса ми ама знам ли все си мисля, че си е химия това. И аз си мисля да наблегна на белтъка за сметка на въглехидрата + малко повечко "добри" мазнинипък да видим :peperudi:
Активен
Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите.

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:90 дневна диета или т. нар. диета "Black Cat"
« Отговор #33 -: 16-03-2011, 09:09:10 »

Протеини има в бобови, водорасли и други...не е само яйчния белтък.
Активен

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss
Re:90 дневна диета или т. нар. диета "Black Cat"
« Отговор #34 -: 16-03-2011, 10:55:23 »

Ядките са си ядки :) Мани ги тия варива...както и протеиновите прахчета.
Яйчният белтък е най-пълноценният, а същевременно е лека храна, но внимавай с жълтъците, ако не ядеш месо по принцип. Следва рибата тон и сьомгата.
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

mauna_bg

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 55
Re:90 дневна диета или т. нар. диета "Black Cat"
« Отговор #35 -: 16-03-2011, 11:11:17 »

Ядките са си ядки :) Мани ги тия варива...както и протеиновите прахчета.
Яйчният белтък е най-пълноценният, а същевременно е лека храна, но внимавай с жълтъците, ако не ядеш месо по принцип. Следва рибата тон и сьомгата.

Не жълтъка не го ям мн ми е гаден, за рибата по-скоро мога да си позволя сайра-тя е по-мазничка обаче или скумрия. Защо да махам варивата, мн добре ми действат
Активен
Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите.

Purple_Rain

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12
Re:90 дневна диета или т. нар. диета "Black Cat"
« Отговор #36 -: 16-03-2011, 11:44:44 »

Mauna_bg,не мисля,че килограмите са определящи за това как изглежда един човек.Качвала съм килограми от фитнес и хранителен режим,което за мен беше шок,при положение,че дрехите бяха започнали да ми падат.Е,оказа се,че съм качила мускули.А за тази 90-дневна диета-аз,доколкото знам от нея се свалят за 3 месеца от 10 до 25 килограма,но за 3 килограма да си на този режим,толкова време,за мен няма логика? :surpris_22: За 1-2 седмици можеш да ги свалиш тези 3 килограма,че и отгоре-просто сменяш плодовете със зеленчуци и вместо варива ядеш ядки,или някаква риба,или чист протеин,и готово.А,да,и минимум по 1,5-2 литра вода на ден.Успех! :peperudi:
Активен

mauna_bg

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 55
Re:90 дневна диета или т. нар. диета "Black Cat"
« Отговор #37 -: 16-03-2011, 12:48:07 »

 :fluretaa:
Активен
Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите.

mauna_bg

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 55
Re:90 дневна диета или т. нар. диета "Black Cat"
« Отговор #38 -: 16-03-2011, 12:50:15 »

Не аз не съм и минала на тоя режим просто събирах мнения. Засега съм заменила плодовете както каза със зеленчуци и се старая да ям пове4ко белтък
Активен
Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите.

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:90 дневна диета или т. нар. диета "Black Cat"
« Отговор #39 -: 16-03-2011, 15:26:54 »

Да не сте объркали форума? ;)
Вижте този,май е по близо до разискваната тема : http://spidersport.com/forum/
Там има белтък,рибка,протеин...
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".
 

Страницата е създадена за 0.164 секунди с 22 запитвания.