Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Привет от един новобранец  (Прочетена 2933 пъти)

Ivanovich

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

ЗДРАВЕйте на всички ! Казвам се Митко, по професия психолог (в буквалния смисъл душа+наука), по душа също :)
Това, което ме доведе тук е може би някаква необходимост от промяна или по-скоро някакъв експеримент, все още не съм сигурен, но много се радвам, че съществува такъв форум и съм Ви Благодарен за съветите, рецептите и всичко, което всеки от вас споделя тук :)

За мен суровоядството никога не е било цел, желание. Чел съм по въпроса, имат логика изказванията, изследванията, които се правят и всичко клони към подобряване на здравето. Но проблема в днешно време не е липсата на информация, а точно обратното. :))
Правих  различни опити, да премина от тази страна, имаше някакво нежелание в мен, навярно времето не е дошло ли кой знае какво.
След няколко сесии, които направих по холотропно дишане, нещата започнаха силно да се изменят и нещо в мен постоянно ме тегли към този начин на живот. За това реших да опитам как ще ми се отрази :))
Все още има неща, които искам да проверя, неща, които ме притесняват, но се надявам се с ваша помощ ще си изясня въпросите, които ме интерисуват и да вървим всички към един полезен начин на живот, както за себе си така и за другите:))

Поздрави и пожелания за един хубав и слънчев ден,
Митко
Активен
Има неща, от които трябва да се освободим за да ги научим. Има неща, които трябва да опознаем за да се откажем след това от тях

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Привет от един новобранец
« Отговор #1 -: 24-05-2012, 17:42:37 »

 :kisss:Мноооооооого добре щом се доверяваш на Душата и я оставяш да води нещата, Т.Е ДА ВЪЗПИТА И КАЛИ ТЯЛОТО!!!Пък то ще си покаже кога, какво и как!
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

bpa

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 694
Re:Привет от един новобранец
« Отговор #2 -: 24-05-2012, 21:25:11 »

Добре дошъл и от мен, форумът е пълен с много ценна информация и още по-ценен личен опит на препатили суровоядци, чети на воля, каквото не намериш, питай, и ще ти се отговори :)
Активен
Винаги има и друг начин !

Провежда се лекарски конгрес. Става председателя и започва речта си с патос
-Колеги,ние лекарите имаме много врагове на този свят...
Чува се глас от залата
-И още повече на оня свят

purelove

  • Гост
Re:Привет от един новобранец
« Отговор #3 -: 24-05-2012, 22:42:26 »

Привет
Първата фаза на "запознанството" с новия продуктов асортимент и загърбването на консумацията на "класическите" супермаркетни храни - е най-трудния и омразен период. Частта след правилния избор и яденето... -  най-лесната. Някои дори го правят със затворени очи  tooth
Повярвай, идеята и "експеримента" си заслужават  :Content_14:
Активен

ivan ianev

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 133
Re:Привет от един новобранец
« Отговор #4 -: 06-11-2012, 08:24:10 »

Здравей Митко и добре дошъл във форума!

Не знам какво си учил до сега след като съвременната медицина отрича душата. Надявам се да си сред малкото изключения в бранша, способни да мислят. За да разбереш какво имам предвид прочети http://forum.zemianazaem.com/index.php?topic=6796.0
Желая ти здраве и успехи.
Активен

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991
Re:Привет от един новобранец
« Отговор #5 -: 06-11-2012, 10:40:11 »

Добре дошъл :) Още един фен на холотропното дишане, за което много се радвам  :Content_14: Мисля че си се насочил в правилната посока
Активен
Psychonaut

nortifox

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 158
Re:Привет от един новобранец
« Отговор #6 -: 10-11-2012, 19:22:31 »

Ами привет и от мен дава по смело :Content_14:
Активен
 

Страницата е създадена за 0.093 секунди с 23 запитвания.