Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Magi's Diary  (Прочетена 3336 пъти)

Magi

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
  • Be Your Own Hero
Magi's Diary
« -: 20-11-2012, 16:43:02 »

Здравейте! Казвам се Маги и отварям тази тема с идеята спешно да направя най-доброто за себе си, което така или иначе започнах преди време, но прекъснах. В началото на тази година преминах към пълно суровоядство и всичко, на което станах свидетел по време на него, беше само в положителен аспект. Лятото прекарах в Щатите, където срещнах много трудности в съчетаване на работния режим и намирането на достъпна и свежа храна. За тоталната липса на подкрепа от околните няма да споменавам.. Може би от непълното разнообразие или време да си го осигуря, започнах да се нахвърлям на готвена храна, много млечни и сладко. От месец и нещо отново съм вкъщи и правя опити да се върна към суровоядство и по-специално 80/10/10, което смятам, че ще ми се отрази добре, предвид че обожавам спорта.
Ще споделям тук менютата и ежедневния спорт, надявам се тук да срещна подкрепата и критиката на хора, които са усетили ползите от първо лице.  :Content_22:
Активен

ivan ianev

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 133
Re:Magi's Diary
« Отговор #1 -: 20-11-2012, 17:20:20 »

Действай с разум. Ако не си прегледала темата http://forum.zemianazaem.com/index.php?topic=6955.0 направи го. Филмчетата ще ти дадат доста информация. Ще ти е от полза. Понякога боклуците изглеждат апетитно.  :fun_096:
Активен

Faline

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 132
Re:Magi's Diary
« Отговор #2 -: 21-11-2012, 10:15:18 »

Здравей, Маги!  :flowers2:
Ще е много интересно да пишеш за 80/10/10  и да споделяш опита ти.
Успех!  :love_007:
Активен

Magi

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
  • Be Your Own Hero
Re:Magi's Diary
« Отговор #3 -: 21-11-2012, 16:13:49 »

Благодаря за посрещането!  :flowers2:
Руските филми ще ги изгледам при първа възможност. Днес съм на зелени ябълки, тиква, може би ще добавя и круши към картинката довечера. Дотук два литра вода. Два часа след закуска тренирах вкъщи - 10 минути в началото и края интервално скачане на въже, странични наклони с дъмбел, мъртва тяга с дъмбел, коремни преси, глутеус мост, глутеус ритник. Всичко общо 40 минути  :love_007:
Активен

Magi

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
  • Be Your Own Hero
Re:Magi's Diary
« Отговор #4 -: 23-11-2012, 13:26:23 »

Днас някакъв странен подтик към сладкото ме е ударил от сутринта. Отидох да заредя шкафа в нас с четири кутии пресни фурми :essen: Имам и банан и зелени ябълки, та с това ще карам тези дни. Снощи много ми се прииска нещо по-мазно, направих си салата от китайско зеле и добавих малко зехтин. В книгата за 80-10-10 прочетох, че този глад за мазнини изчезва след засилване на въглехидратите от плодове. Затова днес си взимам поука  :angel:
Активен

Faline

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 132
Re:Magi's Diary
« Отговор #5 -: 23-11-2012, 13:59:09 »

4 кутии фурми  :surpris_22: за мен дори една е голямо изпитание на волята ми, държа я скрита в офиса, защото ако я имам вкъщи ще я изям цялата наведнъж, а това май е дажба на калории за няколко дни  tooth за 4 кутии не ми се мисли дори  :Appetit_17: tooth
Активен

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991
Re:Magi's Diary
« Отговор #6 -: 23-11-2012, 16:01:39 »

О, привет! още една 811 мадама!  :Content_22:  :Content_22:  :Content_22:
Спокойно яж КОЛКОТО СИ ПОИСКАШ! Ако ще да са 4 кутии, ако няма мазнини, няма проблем. Това се получава, ако си се ограничавала преди...т.е. тялото ти се стабилизира и с времето ще се нормализира. Най-важното при 811 е да ядеш много - иначе ти пада живеца и си мислиш, че нещо не правиш като хората или пък нападаш мазнините. Ако спортуваш, гониш 3000 - 4000 калории на ден
« Последна редакция: 23-11-2012, 16:04:09 от Theodora »
Активен
Psychonaut

Magi

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
  • Be Your Own Hero
Re:Magi's Diary
« Отговор #7 -: 23-11-2012, 18:47:32 »

Успях да очистя само две кутии  tooth Много сладко ми стана, но вечерта още не е свършила  :Appetit_17:
Theodora, наистина спортувам почти всеки ден и се старая да съм активна, доколкото времето ми позволява. В това отношение бананите и фурмите ще са ми верен помощник. Справка - Freelee  :Content_22:
Активен

purelove

  • Гост
Re:Magi's Diary
« Отговор #8 -: 24-11-2012, 01:00:09 »

Здравей , Маги ! Добре дошла и от мен  :flowers2:
Има ли още нещо интересно около теб, което все още не знаем ( освен неовладяемата ти страст към фурмите  tooth ) ?
Активен

Magi

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
  • Be Your Own Hero
Re:Magi's Diary
« Отговор #9 -: 24-11-2012, 10:07:45 »

Здравей, purelove!  :flowers2:
Другите ми страсти са пътуванията, приготвянето на торти, сладкиши, мъфини, които така и не опитвам, но хората около мен много им се радват :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: Обожавам да гледам и всички нови филми, може някой ден да стана филмов критик  :pensif_29: Не мога и без интервалните тренировки, след които не мога дъх да си поема, но приливът на енергия в края на всяка е несравним  :heart_2:
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Magi's Diary
« Отговор #10 -: 24-11-2012, 14:19:44 »

Маги, може да опиташ да правиш и сурови десерти, ако все още не си. Поне от тях ще можеш да ядеш спокойно  :essen:
Активен

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991
Re:Magi's Diary
« Отговор #11 -: 24-11-2012, 15:53:08 »

оо интервалните са ми страст и на мен - само така!  :weight_lift:
Активен
Psychonaut

Magi

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
  • Be Your Own Hero
Re:Magi's Diary
« Отговор #12 -: 25-11-2012, 17:21:03 »

Десерти си правя, но вече по-рядко, защото повечето, които си харесвам, все идват с много мазнини  :Confus_3: Много харесвам сладоледите от замразени плодове мммм  :Appetit_17:
Активен

Magi

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
  • Be Your Own Hero
Re:Magi's Diary
« Отговор #13 -: 05-12-2012, 18:33:23 »

Да не оставям дневника си да изостава  :whistling2 - emotloader: Напоследък много студ, много нещо! Най-доброто решение за мен в случая е да скоча и да почна да тренирам :weight_lift: Сега съм се запалила по програмата p90x и p90x2 и ми е много интересно, дали някой тук го е практикувал и как му се е отразило в съчетание със суровата храна.
Днешния ден мина със следното меню: кутия и половина фурми, три зелени ябълки, доста зелева салата и орехи.
Честит празник на именниците, ако някой от форумците празнува!  :Content_22: :flowers2:
Активен

xITSOx

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 84
    • youtube
Re:Magi's Diary
« Отговор #14 -: 05-12-2012, 22:19:15 »

фурми фор ю! :) Едно голямо браво и мощно само напред!
80/10/10 е играта :) като гледам днес само ябълки и фурми малко постно ми се струва, вкарвай и други плодове, не се тъпчи само с фурми, вярно е че дават много силен заряд, но няма нужда два пъти на ден да блъскаш фурми. аз лично си правя смутита от тях след тренировка. пускаш плиометричните на P90x и после ако останеш жива се наливаш здраво със смутито! Тони Хортън е голям пичага и наистина му се възхищавам. На 54 години е, а ще скрие топката на много 20-30 годишни спортистчета. Миналата година се бях зарибил здраво с програмата P90X, но не я приложих както я предлагат за 3 месеца с плана за тренировките, а си отбрах само няколко от тях (плиометричните, йогата, кемпото, кардиото, аб рипъра с мои модификации, защото там има 1-2 опасни упржанения за кръста и почерпих доста идеи за лицеви опори от видеото за гърди рамо трицеп). После като излезе и P90x2 чекнах част от видеата и си запазих само йогата. Бъди внимателна с тези програми и модифицирай според твоите физически данни, защото иначе много лесно може да се износиш. Аз лично бих ти препоръчал сама да си подбереш какво те влече и на какво искаш да наблегнеш и 6 дена да си редуваш един ден силови, един ден кардио игри, корема през ден, стречинга винаги след игра, а йогата е задълже, ако не всеки ден то поне 3 пъти седмично.
А за храненето те съветвам сутрин първо да хапваш по течни плодове, мандарини, портокали, киви и тн; после вече по хард ;) банани, фурми и то пак си зависи какво правиш през деня и кога са ти тренировките.
ПоЗдрави :)
« Последна редакция: 05-12-2012, 22:23:06 от xITSOx »
Активен
Total Liberation
 

Страницата е създадена за 0.08 секунди с 22 запитвания.