Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Слънчице  (Прочетена 20409 пъти)

Слънчице

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 34
Re:Слънчице
« Отговор #40 -: 13-12-2013, 19:06:28 »

Добре съм :) захраних се след 3 дни на вода със прясно изцедени сокчета от морков и ябълка няколко дни и започнах с тиква и плодове,като дъвчех бавно. Изкарах няколко дни само на плодове-сутрин 1 лимон и киви,на обяд 1-2 ябълки и след това по 1 банан.След това няколко дни лимец и зеленчукови супички иии :) дойде Екадаши и вече 2-ри ден съм пак на сух глад :) Чувствам се прекрасно,макар познатите ми да се плашат от рязкото ми отслабване,но ще си гладувам до пълно оздравяване. Във вторник съм на изследване на щитовидната жлеза и ще видим резултата :) вярвам,че ще има подобрение. Да се похваля,че празнувах 8 декември на салатки и без грам алкохол и ми беше супер купонджийско :)
Активен

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
Re:Слънчице
« Отговор #41 -: 13-12-2013, 22:54:09 »

непременно пиши как са изследванията!
дано всичко е наред!   :love_006 - emotloader:
Активен

Слънчице

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 34
Re:Слънчице
« Отговор #42 -: 23-12-2013, 16:55:46 »

ТSH ми е 56,9,което е високо,но на фона на 114 пре февруари тази година  е добре :) Сега след второто гладуване мисля да няправя поне един два месеца почивка като 1 ден седмично да съм на сух глад и на 2 седмици по 3дни пак сух глад. Сега съм на сокчета от ябълка ,морков,лимон и мандарини и започвам супички :)
Активен

feliks

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 121
Re:Слънчице
« Отговор #43 -: 23-12-2013, 16:56:54 »

Защо този ''гуру'' се нарича Изворски ?
Активен

Слънчице

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 34
Re:Слънчице
« Отговор #44 -: 26-12-2013, 18:08:03 »

Защо този ''гуру'' се нарича Изворски ?
http://www.georgiizvorski.com/
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Слънчице
« Отговор #45 -: 27-12-2013, 09:15:59 »

Интересни мисли по повод "гуруто"  :

Мио каза...
Към анонимния от 23.2013, 11.35ч
Какво има да се проучва някой нещастен чичка, дето не може да казва правилно Р и е гърбав? Няма нужда. Комплексите му за малоценност избиват директно през ушите със силна струя..хахаха...Затова ходи като изоглавен напред-назад да разтяга лукуми и да мрънка за "все хубави работи", "аватари , че били всичките около него" и подобни безмозъчни простотии...хахаха...

Обаче, целта му е само една-да падат кинти за пътувания, че то дърто на гъзъ си не седи...хахаха...а и екскурзиите са все на "енергийни места"...Та да могат хората да цъфнат и да вържат след тва...
Но както гледам муцуните на тия дето са около него-пази боже сляпо да прогледа...хахаха...та каквито "духовниците" на българите, такъв и хала им.
23 декември 2013, 15:00
 Анонимен каза...
Мио, гледал съм му много клипове в ютюб, вибокс.. Казва, че пчелите си отивали щото там някой си отгоре тъй решил, такава му била волята
Пчелите си отиват заради:
- ГМО културите
- пестициди, химикали, хибридциди
- хранене на пчелите с неестествена за тях храна - захарен разтвор сироп, вместо мед
- дават им се антибиотици
- прашеца им се взима

Какво мислиш?
23 декември 2013, 15:13
 Анонимен каза...
Много неща съм забелязал, които не ми харесват. Например, едно много голямо нещо - хич не говори за това, че искат да си продаваме земята (земеделската), за Тракия, за еврото, за кемптрейлс, илюминати, елит, за важните неща за човечеството, за България..
23 декември 2013, 15:51
 Анонимен каза...
Пак за този ''гуру'' Изворски.. Казва: ''Предстоят 1000 години мир и добро''.

Аз преди няколко дена гледах клипчета от войната в Сирия. Голям мир. Още хиляди примери могат да се дадат
23 декември 2013, 18:39
 Мио каза...
Дай не си губим времето с приказки за някой гуру кретен като тоя Изворски , какво ще кажеш, все пак празник е , нали?...хахахаха...а такива като тоя трябва да ги крием по празниците...хехехе
23 декември 2013, 20:48
 Анонимен каза...
Stiga ste kritikuvali koi kakav e , ne sluchaino e doshal na zemqta, i ne samo toi - tova se otnasq za vsichki. Shtom sashtestvuvash na tazi zemq znachi imash da izpalnqvash ili da nauchish neshto. Vseki si ima svoi sobstven pat na evoluciq, komentiraneto otnosno nechii drug pat pokazva che vie stranichite ot vashiq sobstven, BLAGODARQ VI I VESELI PRAZNICI :)
24 декември 2013, 15:54
 Анонимен каза...
Всичко написано в публикацията по-горе е вярно, но е прекалено мрачно, черногледо и едностранчиво. Лично аз не съм религиозен, но религиозните празници не ми пречат. Напротив, уважавам ги и бих желал да са по-честичко. Че какво лошо има в празника? Почиваш си от работата, хапваш си добре, веселиш се със семейството си, по някои празници се виждаш с приятели, дори си говориш с непознати и завързваш нови познанства…
Авторът пище: "Когато дойдат тези календарни дати, една автоматична програма се задейства вътре в нас (и т..н.)". Той ни съжелява, че се подчиняваме на традициите и като някакви хипнотизирани зомбита се юрваме да купуваме подаръци и да се измъчваме по опашки и т.н. Почти целият авторски текст се стреми да ни внуши колко сме нещастни, че така доброволно сме готови да поддържаме традициите. Разбира се, такива мрачни констатации са плод на една много голяма глупост , която води до отрицания на всички празници.
Аз, пък и почти всички хора,които познавам, обичаме празниците. А Коледа и Нова година са между най-почитаните и най-хубавите!...(Може би защото е по-студено и празнуването им е по-задушевно).
На пук на автора, ще се провикна: „Да живеят празниците!...“ Колкото повече празници има, толкова по-добре!
24 декември 2013, 16:22
 ALCYONE каза...
Анонимен, твърде мрачно, черногледо и едностранчиво гледаш на статията. Кой е казал, че имаме нещо против празниците? Почиваш, хапваш, пийваш и се веселиш. До тук добре, обаче не е добре това, че традицията ти казва как точно да се веселиш и ето в това се състои зомбирането. Не е лошо да има празници, колкото по-вече, по-добре, всеки ден да е празник – пак няма да е зле. Злото е в традицията, която ти казва как да празнуваш! Ето това е глупостта, зомбирането и хипнотизацията. Ако човек не избира сам как да празнува, колко по-малък избор ще има през останалата част от живота си? Ако и след това мое разяснение не си разбрал какво иска да каже автора на статията, по-добре забрави тази статия. Карай си както си знаеш и това е, в крайна сметка системата има нужда от традиции и зомбита, за да съществува.
25 декември 2013, 02:19
 Анонимен каза...
Към Мио 23,12,13 15,00
Не е редно да се плюе по човек който не може да се защити.Какво като не може да казва Р.Щом си има последователи и говори за любов, и не прави зло никому.Как определи че има комплекси за малоценност не е ясно.За теб може да дрънка безмозъчни простотии но за други това е самата истина.Да се подиграват на хората е много лесно за някои, но това им се връща.Такива хора са наказани в живота си, но те продължават да ръсят на ляво и дясно омраза.Човек с материално мислене вижда всичко с цел "падане на кинти".Нали тоя старец трябва да има средства за да обикаля и пробужда хората.
Мио, с този дядка говорите за едни и същи неща.Той обаче ги казва на достъпен за масите език.Онзи не говори директно за илюминати Родшилдовци и др.А казва че времето на евреите (материализма) отминава.Хората се събуждат.Казва че от медиите се насажда страх,хората се тровят с храни и т н.Така и той като теб спомага за събуждане на човечеството, и унищожаване на управляващия елит.Казва всичко това по много достъпен начин.На обикновен заспал човек, ако му говориш за демиурги билдеберги и прочие, той ще ти каже че си леко мръднал.
25 декември 2013, 08:10
 Мио каза...
Към анонимния от 08.10ч.25.декември. Госпожо, имате някаква грешка, като мислите, че съм плюл по оня старец. Аз споменах само два достоверни факта, а именно че е изгърбен и че не може да казва звука Р на българския език, на който провежда "духовните" си проповеди. Ако това наричаш плюене, тогава ти е бедна фантазията на какви мръсотии съм способен, ако река да плюя някого...хахахаха...

Грешиш в още нещо, изобщо нямам никакво намерение да пробуждам когото и да било, защото на мен не ми е нужно ничие пробуждане, тъй като не съм хуманист, нито радетел за "добруването" на така нареченото общество. Също-това, че показвам разни факти, не означава, че искам да бъде унощожен световния елит, защото това е невъзможно, а който си го въобразвява е по тъп от на гайдата дъното....хахаха...

Това, че чичо Гошко използва "хубави думички" в своите приказки е трик, хватка, въдица, на която трябва да се хванат точно такива наивни душици, каквато си ти, уважаема. Точно такива като теб, дето ще повярват на "красиви думи" са бъдещия пласт от послушници, и ако все още не си такава, то когато те налегнат някой ден кахъри в живота, веднага ще намериш "правилното решение" в подобни проповеди, като на тоя дядо.

Мене не ме интересува нито той, нито пък българите, а тоя блог съм си го направил за мен и моите приятели да си пишем прикази в свободното време и сме твърде далеч от мисълта да проповядваме нещо. Защото българите страдат най-вече от проповедници-били те политически, икономически, рекламни или "духовни" като последния случай с Изворски.

Стана дума за тоя чичо, понеже някой ме попита лично какво мисля за него. Казах какво мисля, но не влагам никаква чувство в думите си, пък да не говорим за любов или омпраза. Просто една констатация. А в действителност си запълвам времето с далеч по- смислени за себе си неща, от това да мисля за хората какви били или не били. Забелязвам нещата, но не ме интересуват. Ако ме питат-ще кажа и това е всичко.

А човек, който не може да изговаря добре звука Р, не може да развие добре вътрешната си витална енергия, защото тя е свързана с конструкцията на небцето и на езика и когато някой не може да изговори правилно Р, това означава че неговата анатомична морфолична конструкция на черепно фасиалните кости и мускули не провежда в оптимален режим виталната флуидна прана. А когато това е така, няма никакво значение какво казва. То е все едно да евнух да иска да се ожени за някоя красива жена...хахаха...

Та на чичо Гошо номерата са такива- приказки за глупаци и за нещастници, да има какво да си въобразяват, че иначе са взели-дали и без това в тая мизерия в България. А за него остава валидна приказката "Гъз път да види"..хахахах...Просто на стари години, ако никой не му обърне внимание или той самия не си въобрази че е някой "велик аватар", какво ще трябва да направи-ще трябва да признае че е просто един обикнвен боклук с мания за някаква мисия и величие...хахаха...Ей тва е чичо ти Гошко. Радвай му се, он е "убав чиляк"...хехехехе...
25 декември 2013, 11:20
 Антон Дончев каза...
Това с Р - то е доста грубо нарушаване на всякакви етични и човешки норми. Може да не можеш и да говориш дори, но силата на мисълта ти да твори чудеса. Мио, по нищо не се различаваш от онези за които пишеш.
26 декември 2013, 00:23
 Мио каза...
Дончев, смяташ ли се интересвуам от човешките норми и етика или пък твоето мнение за мен,а ?...хахахаха
26 декември 2013, 09:52
 Анонимен каза...
Здравейте, прекрасни материали, откровени коментари! Благодаря Ви!
Провокирахте ме и аз да оставя в щрих моето усещане за тези празници. Според мен независимо как ще наречем това, което се е случило, можем да го обобщим като раждане на ново съзнание в енерго-информационното поле на Земята. И тъй като на 21-22 декември се ражда новото Слънце, за мен лично смисълът на тези празници е зареждането на Новата Слънчева година с енергията на новото съзнание. Дали материалния човек, бебето Исус се е родило точно на този ден, или е възкръснало на Великден, това не е от значение. За мен смисълът е в еволюционното развитие на ценностите и най-личните и дълбоки подбуди на всеки от нас, което всъщност е нашето Съзнание и Самосъзнание. Жалкото е, че повечето от нас материализират нещата и разбират тези дни като моменти на разхищение и самозабрава в ядене, пиене и пълно размазване. А това е другото Съзнание, другата структура, Саклас, когото ние уж не празнуваме, но олицетворяваме. А смисълът на подаръците за мен е в едно изречение - Цялата любов от мен на тебе Дар дарявам аз! Благодаря Ви.
26 декември 2013, 10:35
 Анонимен каза...
Мио, много странно...Винаги съм мислила, че един истински йога следва морално-етичен кодекс. А ето, че ти пишеш друго...Да не би да се интересуваш единствено от сетивните удоволствия? Толкова често изпадаш в неконтролируем смях... Поне с такова впечатление оставам като чета твоите "хахахахаха..." или "хихихи". Това не е критика-а просто констатация.Това, което пишеш не ми се вързва с приказки за Духа(с главно Д).
26 декември 2013, 11:08
 Анонимен каза...
Ами щом не се интересуваш от етика, то за какъв Дух тогава става дума? Говориш толкова пренебрежително-въпреки, че се измъкваш с това, че не влагаш никакви чувства. Йогите би следвало да са издигнати нравствено-етично. И да не се присмиват по този начин, нито пък така да се смеят "хахаха", "хехехе"-всъщност точно така се смее познай кой :) дядо коледа.... Да не си ти това?
26 декември 2013, 11:13
 Анонимен каза...
Мио, ако приемем, че нещата които се предлагат в сайта ти са истината, то тогава какви изводи трябва да направи всеки един за себе си? Какъв е смисълът на осъзнаването, ако това не ни накара да бъдем по - добри. Да продължим старото статукво с нови лица ли? Далеч съм от мисълта, че моето мнение те интересува, всеки е на ниво да отговаря сам за своето присъствие сред останалите. Антон Дончев.
26 декември 2013, 12:31
 Анонимен каза...
Ххахах, мнението на Мио за бай Гошко направо ме изкефи! Тва за „Р„то не го знаех, но и то е малка незначителна подробност от цялата картинка наричаща се „Гоерги Изворски„. Има далеч по очевадни факти, които не светят, ми направо блестят и крещят поразяващо, в стил: „Хорааа, опомнете сеее!„

Ако неговите слушатели и почитатели, само веднъж, казвам ПОНЕ само „веднъж„ са се замислили по въпроса за ЛИЧНАТА ЗНАЧИМОСТ и нейния най добър приятел - Егото, и ако поне, само веднъж, седнат и погледнат бай Гошко от тази переспектива, ще направят изключителни откритияяяя...

Тва от една страна.

Ако пък, пак тези същите, почитатели и слушатели имаха дълбоки познания относно механика и закони в енергетиката, уффф...щяха да установят, колко НЕ зарбира от тези неща бай Гого.

А ако пък и разполагаха с богат ЛИЧЕН опит по темите, които той разтяга на ляво и на дясно...оооо, майко...лев нямаше да види тоз човек...

Ма нищо! Блаженни са верующите! Да живее невежеството! Благодарение на него такива като Гецата просперират и пак благодарение на него, някои виждаме кви ги върши Гецата!

Тва е, те нещата са простички!
26 декември 2013, 13:47
 Мио каза...
Тук ще отговоря само на Антон Дончев, защото на другите май ме мързи сега, а не знам за утре... тия дни станах много мързелив нещо, дори много повече от предните 45 години хахахахаха....

Антоне, отговорите на въпросите ти не се намират в сферата на умственото възприятие. Който и да ти даде писмен отговор-няма да си доволен. Трябва отговора да е очи в очи и не с уста. Отговора трябва да се заключава в някакво преживяване, в следствие на което в теб да се породят отговорите на тези въпроси, като лични заключения.

Най-лошото нещо е, човек да получи отговор на въпрос от един жив човек, защото тези отговори никога не могат да бъдат верни. Ако човек мисли, че отговорите, дадени през устата на някой са верни, тогава говорещия ще да е носител на истина в момента на говоренето. Обаче всяко нещо изреченео на глас е най-много половината истина. Затова, да бъде излъган човека е нещо много лесно! Който иска да излъже-говори. А който иска да покаже истина-не говори, той мълчи. Ако разбереш сега какво съм написал като идея, сам ще разбереш какво искам да ти подскажа. Ако не разбереш-нищо не може да се направи и тогава ще продължаваш да питаш и да "търсиш" смисъла и истината...А продавачи на "истина" и на "смисъл на живота" винаги има, защото тяхната стока винаги е в повече от купувачите им....хахахахаха....
26 декември 2013, 21:05
 Анонимен каза...
Добре Мио, умен си. Харесва ми как мислиш. Изключвам само от сферата на одобрението негативната насоченост към необратимостта на статуквото. Всичко е обратимо, всичко е с двуполюсен заряд, от на зависи кой полюс ще изберем. Бъди здрав, Антон Дончев.
27 декември 2013, 00:00
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Слънчице
« Отговор #46 -: 27-12-2013, 11:21:32 »

Ти пък, точно МИО ли реши да цитираш..  tooth Същият брутален и конфронтиращ  стил.., ей това момче няма ли да порастне или поне да му понамалее тестостеронецът с годините..  tooth  Освен това, сериозно лъха на нихилизъм от него, той осмива всичко и всички.. Интересно защо не се е   цанил  за сатирик, вместо  за йога.  ;D
А  пък това да се подиграваш с нечия възраст - "дядка" "старец" "дъртак".. е толкова инфантилно, че просто няма накъде повече , сякаш той няма никога да остарее... И това от устата на претендиращ за "одухотвореност" човек..
Интересно, значи според Мио, след като си "дърт" , "прегърбен" и не можеш правилно да изговаряш буквата "Р" , това е достатъчно да бъдеш  квалифициран като   "обикновен боклук с мания за величие"..(
И това в БЛОГ ЗА СЕРИОЗНИ ХОРА ...

Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Andriana

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 35
Re:Слънчице
« Отговор #47 -: 27-12-2013, 15:23:33 »

Активен
"Практикуването на спорт е човешко право."

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
Re:Слънчице
« Отговор #48 -: 27-12-2013, 16:14:12 »


Интересно, значи според Мио, след като си "дърт" , "прегърбен" и не можеш правилно да изговаряш буквата "Р" , това е достатъчно да бъдеш  квалифициран като   "обикновен боклук с мания за величие"


 tooth   tooth   tooth
Активен

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
Re:Слънчице
« Отговор #49 -: 27-12-2013, 16:19:49 »

никак не е зле да бъде изобличен един лъжеучител, какъвто явно е тоя човек, поне доколкото чета от постовете на Мио!

друг е въпросът доколко тоя Мио вярва правилните неща / достатъчен е фактът, че практикува йога, което автоматично отваря човека за влиянието на демони ... хаха, сега сигурно пак ще си намеря поста в темата, отделена специално за искрената   tooth /, но поне няма претенции да пълни главите на хората, което пак е нещо!!!
иначе, стилът му на писане, ако беше една идейка по- мек, можеше и да не е баш чак толкоз зле!      tooth tooth
Активен

Andriana

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 35
Re:Слънчице
« Отговор #50 -: 27-12-2013, 16:55:25 »

iskrena ти започна да я краш като някаква сектантка вече. Престани с това кой в какво вярвал, когато фактите говорят, даже и боговете мълчат, това май не си го чувала ? И що не пуснеш една твоя снимка пред иконата да видим, колко си чиста. Ти май не разбра, че всеки организъм има право да си причисти тялото? И на колко години си, че още не си съзряла за тези неща? Какво свързваш йогата със отваряне на демони, ти изобщо проблала ли си йога някога, мръднала ли си си бутовете от люлеещия стол?
« Последна редакция: 27-12-2013, 17:00:40 от Andriana »
Активен
"Практикуването на спорт е човешко право."

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
Re:Слънчице
« Отговор #51 -: 27-12-2013, 19:10:22 »

 Анди, да си сектант не е толкова зле, ако си се откъснал от всеобщата лъжа!   tooth
не мисли, че понятието "сектант" само по себе си е зло!  :)

казваш да престана с това кой в какво вярвал... а ти защо тогава се бъркаш аз в какво вярвам, та чак ми казваш и "престани", все едно че си ми наставница, родител или пък админ тук...
още повече, че ако не караше по инерция, би могла да видиш, че аз нищо особено не съм казала и написала  в сравнение с повечето предишни постове, напротив - просто подкрепих написаното!

не е добре да караш така, едно към гьотере, пишейки без да мислиш!
най - малкото, което е, оставяш впечатление за доста повърхностен човек, което едва ли ти пука, разбира се!   :)
така че, карай си, както си знаеш!   ;D

останалите неща за снимки и за чистота дори няма смисъл да коментирам... само искам, все пак, да запитам - за кои факти, които говорели и за кои богове, които мълчали пред тия говорещи факти, ми говориш ти?
явно трябва да се вслушаме всички в твоето мнение, защото щом си си поставила снимка, то следва да си доста чиста... хахахаа   tooth
Активен

feliks

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 121
Re:Слънчице
« Отговор #52 -: 27-12-2013, 20:24:08 »

Ае незнам за вас ама аз съм от Марс ;д
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Слънчице
« Отговор #53 -: 27-12-2013, 22:45:40 »

Аз само копирах мнението на Мио и още някакъв негов читател. Лично аз не смятам,че хората трябва да се обиждат на възраст  или това,че не могат да изговарят някоя буква. Но ,честно казано, смятам че Мио е прав за много неща относно Изворски, аз изгледах само една лекция, посмях се и го поставих в графа "НИКОГА ПОВЕЧЕ".
Активен

Andriana

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 35
Re:Слънчице
« Отговор #54 -: 27-12-2013, 23:32:59 »

Искрена, каквото ти харесва и помага да се усъвършенстваш си прави. Аз съм такава каквато съм и повече няма да навлизам в теми с теб и без това не съм дошла за това в този прекрасен форум а и не искам да го разваля. Лека вечер и весело посрещане на новата Година!
« Последна редакция: 27-12-2013, 23:50:14 от Andriana »
Активен
"Практикуването на спорт е човешко право."

Слънчице

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 34
Re:Слънчице
« Отговор #55 -: 30-12-2013, 11:58:54 »

Всъщност за мен е важно,че този човек ме накара да си оправя мисленето и ме вдъхнови към един друг начин на живот,който ми харесва. Та да продължа за гладуването :) Започнаха някакви адски болки в гърба 3-4 дни и 2 дни мигренозно главоболие :) Отдавам го на лечение след гладуването :)
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Слънчице
« Отговор #56 -: 03-01-2014, 22:56:30 »

Човекът просто преживява от глупоста на наивниците , а такива в БГ явно много се намират :)
Активен

feliks

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 121
Re:Слънчице
« Отговор #57 -: 03-01-2014, 23:33:26 »

Ами.. казва, че се бил отказал от пенсията си. Незнам само като за пример ли го дава това.. Знам, обаче, че в България минималната пенсия е 150лв и, че около 600 хил. д. я взимат иии че от юни месец ще се вдига уауу. От юни месец минималната пенсия ще стане 155лв ! Ще я увеличат с 5лв !
Активен

Слънчице

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 34
Re:Слънчице
« Отговор #58 -: 17-01-2014, 09:44:51 »

Месец след второто гладуване цикълът ми се регулира и кръвта вече е червена,а аз съм безкрайно щастлива  :peperudi:   Храня се основно с кълнове,сушени плодове,пресни сокове и от време на време супички и други ястия(все още не съм решила да се откажа от всичко готвено )
Активен

Слънчице

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 34
Re:Слънчице
« Отговор #59 -: 13-02-2014, 20:38:50 »

Да се похваля,че вече цикъла ми е 100% регуЛиран и е веднъж месечно:) лицето ми доста се поизчисти,а последните дни преди гладуването карах само на кълнове от люцерна и соя (обожавам ги),а сутрин изпивах по един лимон с топла вода. Вчера започнах ново  сухо гладуване,което планирам да е поне 10 дни. Понеже първите 2 гладувания доста си почивах сега мисля да включа сутрин тибетски упражнения. Може би доста честичко гладувам,но все пак иминаха 2 месеца,а тъй като при първите беше изминал едва месец нищо не ме притеснява в момента и вярвам,че ще преборя тая щитовидна жлеза много скоро.Явно при мен доста неща има за изчистване. Обедих се 100% в лечението на гладуването и се чувствам прекрасно емоционално. Отвратих се от меса и салами и,ако някой яде близо до мен направо ми се повдига (мирише ми на мърша) толкова се влюбих в кълновете,че мога само това да ям. Прекрасно е да се храниш здравословно.....
Активен
 

Страницата е създадена за 0.085 секунди с 22 запитвания.