Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Житие и страдание грешного суровоядеца...  (Прочетена 100774 пъти)

bpa

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 694
Re:Житие и страдание грешного суровоядеца...
« Отговор #220 -: 07-06-2011, 16:02:02 »

Днес се навършва седмица, откакто отново станах Столичанин (в повече).
Разпрах се да ям череши от началото на месеца досега не съм падал под 2 кг изядени череши на ден  :essen: .
Междувременно ходих при известния билкар Памуков, при прегледа ми каза, че имам гастрит, колит, хемороиди, болки в коленете и в гръбнака,и че много съм нервен...
Предписа ми неговия специалитет "Гастро-ПАМ" - комбинация от билки, които започнах да пия.
За проблема с фистулата ми предписа да консумирам  равна чаена лъжичка нишадър, разтворен в 1 жълтък, и подсладен с лъжица мед за 5 дена. От консумацията на тази комбинация положението ми на 5-тия ден беше добро, изхвърлих много слуз и гной. Но не се оправих на 100 % ,  и поради това си поръчах и започнах консумацията на ММС, но леко предозирах,  и получих гаденето и разстройството, за което предупреждаваше Светльо... :Confus_3: :Confus_3:

Отделно от тези бели грижи навих и майка ми да започне да консумира ММС-а, че и намериха с рентген парче 8 на 8 см в коремната област - туморно-кистозно, красиво увило се около аортата, и подпряло единия бъбрек... Тъй като никой не се навива да я оперира с такова голямо образувание, ще го морим със сухо каскадно гладуване, и ММС.  Досега майка ми направи 48 часа сухо и още 24 часа "мокро", сега е втори ден захранване, само с плодове и зеленчукови сокове.
Активен
Винаги има и друг начин !

Провежда се лекарски конгрес. Става председателя и започва речта си с патос
-Колеги,ние лекарите имаме много врагове на този свят...
Чува се глас от залата
-И още повече на оня свят

LaGorda

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 54
Re:Житие и страдание грешного суровоядеца...
« Отговор #221 -: 08-06-2011, 12:28:54 »

Ей, Бойко, значи все пак избяга от Варна.. Дано да се възстановиш бързо и промяната да ти дойде положително. А колкото за майка ти.. неприятни са такива проблеми. Окуражавай я и дано да се пребори.. Суровоядството е мощно оръжие и прави чудеса. Пожелавам ви търпение и сила. Понякога нашите болести и проблеми се оказват нашите най-големи учители.
Активен
Beyond happiness and unhappiness there is peace.

Ели

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 226
  • Beauty is in the eye of the beholder
Re:Житие и страдание грешного суровоядеца...
« Отговор #222 -: 08-06-2011, 20:12:39 »

благодаря, но проблемът не е в раната като такава, а в инфекцията, която е вътре, и която секретира гной, и не позволява да зарастне раната. Освен това както ми обясниха доста хирурзи, има контакт между фистулния канал, и правото черво, и при попадане на фекална маса в този канал, възпалението се подхранва.
Има само 2 начина за прекратяване на попадането на фекална маса в този канал, и те са хирургическо отстраняване и достатъчно дълго сухо гладуване (което мисля, че трябва да е поне 11 дена).


Бойко, реших да се пообразовам и да видя що е то фистулен канал, такива понятия и обяснения ми наизскачаха, че ми се видя малко сложничко. Но щом си се заел, знам, че ще се оправиш.  :)
Активен
Истината е една, мъдрите я наричат с различни имена.

Каквото отвътре, такова и отвън.

bpa

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 694
Re:Житие и страдание грешного суровоядеца...
« Отговор #223 -: 07-07-2011, 17:59:51 »

Така...
Вчера изкарах само на вода и 6-7 лъжици, разтворени във вода, вечерта си направих двойна клизма, при която изкарах доволно количество отпадъци, близко до абсолютния максимум. От снощи в 23 часа минах на сух режим, и съм си поставил за цел да изкарам така 11 денонощия...
Активен
Винаги има и друг начин !

Провежда се лекарски конгрес. Става председателя и започва речта си с патос
-Колеги,ние лекарите имаме много врагове на този свят...
Чува се глас от залата
-И още повече на оня свят

lindorina

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 93
Re:Житие и страдание грешного суровоядеца...
« Отговор #224 -: 07-07-2011, 21:56:25 »

Бойко,успех - дано мъките ти свършат с това дълго сухо гладуване,което си си определил и да имаш положителен резултат.Малко съветче-мисли позитивно и насочвай положителната си мисъл към проблемното място.Кураж!Стискам палци да издържиш.Добре  поне че си похапна порядъчно от черешките,че току виж свършат,докато изкараш СГ :DИ аз ги обожавам,че дори и посред нощ не мога да се въздържа :Content_4 - emotloader:
Активен
Преди шансът да ви награди с голям успех,той първо ви изпитва в трудности!
http://img.wallpaperstock.net:81/spring-feeling-wallpapers_5137_1024x768.jpg

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Житие и страдание грешного суровоядеца...
« Отговор #225 -: 07-07-2011, 22:19:10 »

Бойко, опитвал ли си да се намажеш с някоя естествена мазнина примерно цветове невен  с олио или с мас (да не е солена) когато не си на гладуване и да си направиш съответните изводи дали мазнината възпрепятства проникване на изпражнеия във фистулата или се явява дразнител. По аптеките продават едни тубички с накрайник и съдържанието им е мазно ама не знам от какво точно се приготвя и затова се въздържам да ти го препоръчам.
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

bpa

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 694
Re:Житие и страдание грешного суровоядеца...
« Отговор #226 -: 08-07-2011, 14:36:52 »

Бойко,успех - дано мъките ти свършат с това дълго сухо гладуване,което си си определил и да имаш положителен резултат.Малко съветче-мисли позитивно и насочвай положителната си мисъл към проблемното място.Кураж!Стискам палци да издържиш.Добре  поне че си похапна порядъчно от черешките,че току виж свършат,докато изкараш СГ :DИ аз ги обожавам,че дори и посред нощ не мога да се въздържа :Content_4 - emotloader:

да, мисля, и съм сигурен, че този път ще свършат.
а иначе наистина изядох през юни месец около 50 кг череши :)
но лошо няма, като свършат те, почват хубавите български кайсии, праскови, ПЪПЕШИ  :essen: :essen: :essen:
Активен
Винаги има и друг начин !

Провежда се лекарски конгрес. Става председателя и започва речта си с патос
-Колеги,ние лекарите имаме много врагове на този свят...
Чува се глас от залата
-И още повече на оня свят

bpa

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 694
Re:Житие и страдание грешного суровоядеца...
« Отговор #227 -: 08-07-2011, 14:39:06 »

Бойко, опитвал ли си да се намажеш с някоя естествена мазнина примерно цветове невен  с олио или с мас (да не е солена) когато не си на гладуване и да си направиш съответните изводи дали мазнината възпрепятства проникване на изпражнеия във фистулата или се явява дразнител. По аптеките продават едни тубички с накрайник и съдържанието им е мазно ама не знам от какво точно се приготвя и затова се въздържам да ти го препоръчам.

пробвах, специален такъв крем си купих, но... не мога да бръкна и да намажа чак толкова навътре, където е проблемът, отвън само зараства дупката, което не ме устройва изобщо...
засега всичко върви по план, втори ден ми е, а течът е спрял почти изцяло, утре ще съм го забравил напълно...
Активен
Винаги има и друг начин !

Провежда се лекарски конгрес. Става председателя и започва речта си с патос
-Колеги,ние лекарите имаме много врагове на този свят...
Чува се глас от залата
-И още повече на оня свят

bpa

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 694
Re:Житие и страдание грешного суровоядеца...
« Отговор #228 -: 10-07-2011, 09:59:58 »

снощи щях да ОМРА... толкова зле ми беше от тая жега, че ... се въртях в леглото като риба на сухо до 3 и половина...добре че захладня след 1 часа, та се успокоих и спах до 7.20, и се събудих като нов човек...
много силна ми беше очистителната криза, съчетана с жегата... прави бяха руснаците, като твърдяха, че сухото гладуване натоварва много яко и физически, и психически...но вече гледам по-оптимистично, щом преживях снощния ад, ще изкарам още 7 дена като пич... днес ми е 4-ти ден..
Активен
Винаги има и друг начин !

Провежда се лекарски конгрес. Става председателя и започва речта си с патос
-Колеги,ние лекарите имаме много врагове на този свят...
Чува се глас от залата
-И още повече на оня свят

rima

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 512
Re:Житие и страдание грешного суровоядеца...
« Отговор #229 -: 11-07-2011, 16:51:54 »

 :Content_14: Браво, Бойко!
А ММС вземаш ли междувременно или си го спрял, не разбрах?
Успех!  :Content_22:
Активен

bpa

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 694
Re:Житие и страдание грешного суровоядеца...
« Отговор #230 -: 11-07-2011, 19:09:54 »

:Content_14: Браво, Бойко!
А ММС вземаш ли междувременно или си го спрял, не разбрах?
Успех!  :Content_22:

е, при сухо гладуване няма как да го вземам, нали :)
а иначе го спрях отдавна, защото изкарах един курс по Шевченко...
Активен
Винаги има и друг начин !

Провежда се лекарски конгрес. Става председателя и започва речта си с патос
-Колеги,ние лекарите имаме много врагове на този свят...
Чува се глас от залата
-И още повече на оня свят

Синева

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 141
Re:Житие и страдание грешного суровоядеца...
« Отговор #231 -: 11-07-2011, 21:41:10 »

защото изкарах един курс по Шевченко...
Какъв е този курс?
Активен

bpa

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 694
Re:Житие и страдание грешного суровоядеца...
« Отговор #232 -: 12-07-2011, 00:50:45 »

защото изкарах един курс по Шевченко...
Какъв е този курс?

http://www.nvshevchenko.ru/
Активен
Винаги има и друг начин !

Провежда се лекарски конгрес. Става председателя и започва речта си с патос
-Колеги,ние лекарите имаме много врагове на този свят...
Чува се глас от залата
-И още повече на оня свят

Синева

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 141
Re:Житие и страдание грешного суровоядеца...
« Отговор #233 -: 12-07-2011, 21:13:21 »

Благодаря. Интересно звучи. Ще споделиш ли опита си?
Активен

bpa

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 694
Re:Житие и страдание грешного суровоядеца...
« Отговор #234 -: 14-07-2011, 14:30:05 »

Благодаря. Интересно звучи. Ще споделиш ли опита си?

Методът е прост и уникално ефективен, това се забелязва още до 72 часа след началото.
Базира се  на схващането, че всички болести в човешкото тяло се дължат или на недостига, или на излишъка на кислород в тъканите, органите и клетките. Конвенционалните лекарства не се справят достатъчно успешно (без странични действия), а този метод действа уравновесяващо - където има недостиг, осигурява кислород, където има излишък, го "изпомпва" :)  Затова авторът твърди, че действа върху голям брой болести.
Приемат се 3 пъти дневно чисто нерафинирано слънчогледово олио, смесено в отношение 1:1 с водка 40 градуса, най-добре разбити с миксер, докато стане хомогенна смес, която да издържи поне 15-20 минути, без да се разпадне отново на олио и водка. Дозата е между 30 и 40 мл. за един път за единия компонент, по-слаботелесните могат да пият по 25 мл. Спазва се изцяло веганска диета, изключваща хляб, тестени изделия, и сладки продукти, включително плодове.

 Лекарите казаха на 2 юни, че на майка ми и остава 1 месец живот, започнахме лечението на 19 юни, и от тогава досега не е забелязано влошаване, което ми дава надежда, че ще се оправи. Лошото е, че си позволява волности - яде непозволени храни, не си пие редовно и винаги дозата...
Активен
Винаги има и друг начин !

Провежда се лекарски конгрес. Става председателя и започва речта си с патос
-Колеги,ние лекарите имаме много врагове на този свят...
Чува се глас от залата
-И още повече на оня свят

bpa

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 694
Re:Житие и страдание грешного суровоядеца...
« Отговор #235 -: 14-07-2011, 15:21:47 »

иначе да се отчета за гладуването - издържах 5 дена, 6 часа и 45 минути на сухия глад. Определено сухия глад не е лесен за практикуване в апартамент без климатик  :pensif_29: :pensif_29:
А и газовете също ме изтормозиха порядъчно...
Три поредни нощи не съм спал, на последната направо си взех трамвай 5 и отидох да си напълня прясна княжевска водица  :heart_2: :essen:
Със захранването нямам проблем, освен че след като изпих на два пъти по няколко глътки вода, в 8 си направих айрян с 4 лъжици "Активия" и след още 3-4 часа още един айрян с 5-6 лъжици "Бор-Чвор", след това уринирането ми беше болезнено, и се забелязваше субстанция, напомняща на кръв, по-белезникава...
Но след 3-4 уринирания всичко си дойде на мястото.
Активен
Винаги има и друг начин !

Провежда се лекарски конгрес. Става председателя и започва речта си с патос
-Колеги,ние лекарите имаме много врагове на този свят...
Чува се глас от залата
-И още повече на оня свят

lindorina

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 93
Re:Житие и страдание грешного суровоядеца...
« Отговор #236 -: 14-07-2011, 17:49:58 »

Бойко,защо точно с "Активия"?Има по-добри пробиотични млека.
Активен
Преди шансът да ви награди с голям успех,той първо ви изпитва в трудности!
http://img.wallpaperstock.net:81/spring-feeling-wallpapers_5137_1024x768.jpg

bpa

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 694
Re:Житие и страдание грешного суровоядеца...
« Отговор #237 -: 15-07-2011, 07:49:40 »

Бойко,защо точно с "Активия"?Има по-добри пробиотични млека.

такова имаше в хладилника под ръка, не ми се разкарваше за друго, след като бях ходил да нося 15 литра вода..
Активен
Винаги има и друг начин !

Провежда се лекарски конгрес. Става председателя и започва речта си с патос
-Колеги,ние лекарите имаме много врагове на този свят...
Чува се глас от залата
-И още повече на оня свят

rima

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 512
Re:Житие и страдание грешного суровоядеца...
« Отговор #238 -: 15-07-2011, 08:13:35 »

Голямо вдъхновение си с този дневник. Аз на сокове не издържам, какво остава на сух глад... Днес ми е 4-ти ден и мисля вече да се захранвам, макар, че като гледам хората какви маратони правят и се нахъсвам, та ще видя  :whistling2 - emotloader:
Активен

bpa

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 694
Re:Житие и страдание грешного суровоядеца...
« Отговор #239 -: 15-07-2011, 14:50:45 »

Голямо вдъхновение си с този дневник. Аз на сокове не издържам, какво остава на сух глад... Днес ми е 4-ти ден и мисля вече да се захранвам, макар, че като гледам хората какви маратони правят и се нахъсвам, та ще видя  :whistling2 - emotloader:

ами айде давай, аз малко ще поукрепна и пак почвам, ще видим дали ще е събота, неделя, понеделник...
Активен
Винаги има и друг начин !

Провежда се лекарски конгрес. Става председателя и започва речта си с патос
-Колеги,ние лекарите имаме много врагове на този свят...
Чува се глас от залата
-И още повече на оня свят
 

Страницата е създадена за 0.155 секунди с 25 запитвания.