Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Трудни въпроси  (Прочетена 36571 пъти)

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Трудни въпроси
« Отговор #60 -: 16-09-2009, 08:52:44 »

 :kisss:Еййййййй, голям купон... да си начешем езиците, ама пресъхнааааа,Марийка без Иванчо   останаааааа, и да тъжи захванааа!!!
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

stavrev

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 59
  • бавно,но все пак еволюирам...
Re:Трудни въпроси
« Отговор #61 -: 26-09-2009, 18:27:57 »

Интересна тема, хубави въпроси...обосновани отговори - Благодаря
не разбрах обаче майчината кърма към кой вид храна трябва да се класифицира :surpris_23:
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Трудни въпроси
« Отговор #62 -: 27-09-2009, 12:04:26 »

Ако майката яде изкуствени храни,към изкуствените! :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

stavrev

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 59
  • бавно,но все пак еволюирам...
Re:Трудни въпроси
« Отговор #63 -: 27-09-2009, 21:41:56 »

Ако майката яде изкуствени храни,към изкуствените! :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:

Означава ли това,че ако майката пасе , млякото и е сурово... и не е мляко ,а фреш :surpris_22:
Активен

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Трудни въпроси
« Отговор #64 -: 27-09-2009, 22:15:42 »

Млякото все си е сурово.
Майчината храна се класифицира към човешката храна.  ;)
Активен

valentingn

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 49
Re:Трудни въпроси
« Отговор #65 -: 28-09-2009, 04:47:12 »

Означава ли това,че ако майката пасе , млякото и е сурово... и не е мляко ,а фреш :surpris_22:

Много забавно за фреша, търкалях се от смях като прочетох
Ако си намеря жена алкохоличка и и събирам урината, като си направя клизма с нея ще се напивам на аванта  :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:

Успяхте да разсърдите и изгоните IVAN абсолютно безпричинно. Човека ви поднесе синтезирано знание трупано с години и не ви е насилвал да вярвате или не вярвате в нещо. Сега кой ще поднесе такова знание на куп. Не ми казвайте че нямате нужда от такова. И аз съм се нагледал на фенки на здравословно хранене една от друга по фанатизирани и болни. Да се разбира болни във всеки аспект, тънки кости, побеляващи коси, развалени зъби, кисти, липса на спортна енергия и други причинени от некомпетентност състояния с идеална цел - духовна практика.Не съм забелязал с духа си да владеят материята. По някога влизайки в "Здравословен магазин" се оглеждам с часове кое точно е здравословния продукт там. За да причислим една храна към раздел "здравословни", тя трябва да притежава праническа енергия. такава енергия имат само пресните храни. В здравословните магазини всичко е сушено, пакетирано, консервирано. И така къде е здравословната прясна храна?  На пазара от дребни частни производители. Моркови със зелените стърчилки на тях откъснати днес или вчера, цвекло, зеле, домати, пипер .... и тн много са.
Как може постоянно да критикувате без да изложите личния си пример, практика и възгледи. Всеки се скатал в анонимния си свят и чака сеир без да осъзнае, че колкото повече гледни точки има  толкова повече се обогатяваме.  За мен личния пример е най важен. Грешка е да се мисли че болестите идват само от неправилно храненене. Да зобиколим глупостите на Ван Хелзинг за нашия извънземен произход. Доста по добре звучи от някакви си тъпи маймуни нали ? В научно популярните дарвинови теории се казва, че човекоподобната маймуна е поумняла когато е прояла месо. Природата учи най добре.
Изчетох цялата книжнина по сергиите на тема здраве и знаете ли какво не можах да предвидя. Ами например че точно в апогея на силите си ще ме ухапе побесняло куче, после ще ми го зачукат с ваксина и накрая ще се довърша с ухапване от кърлеж. Ето моя личен пример за некомпетентност. Висша форма на непредвидима некомпетентност. За да се възстановя от противо бясната ваксина прецених че сутринната роса и стъпването бос по росата е здравословно. От къде мислите че  хванах лаймския кърлеж  :Content_4 - emotloader:.   Сега ще започнем ли спор за и против зареждане с прана сутрин на изгрев боси на росата ? По същия начин никой от вас  с  никакви аргменти не може да ме убеди в полезността на зърнените храни . Ами защо ли ? сигурно защото съм нулева кръвна група и задължително  е трябвало да минете и през нея книга. Или сигурно защото дядо ми е ветеринарен доктор и като ми видя кълновете каза че прасета хранени с покълнала пшеница умират.
Заредих камут, спелт, лимец, бяла мека пщеница, от всичките ми става гадно. Многократно повтарях процедурите но не мога да упреквам Петър Дънов че е лъжец. При него тези смески работят при мен не.
Не мога да приложа и системата на Иван на 100 процента. Отидох в селски район да избера млада коза пасла трева по указания на книгата на У. ПРАЙС. Една такава жизнена енергична перфектно животно. Естествено не можах да я заколя сам, помолих оператора на биологични единици (пастир ) да я заколи.
Месото подарих на комшиите, поради емоционални проблеми, не можах да го докосна. И какво ще правим сега ? Запомнете винаги има решение просто трябва да мислим и то много.

Като изключим личните ми практически проблеми(неинтересуващи никой), на въпроса дали на 100 процента може да сме вегани за много дълго време ще кажа :
Със зеленчукови сокове например по книгата на НОРМАН УОКЪР може да се живее неограничено дълго време и то в пълно здраве. Ядките ( бадеми, бразилски орех, лешник ) и други могат да осигурят мазнините и протеина. Плодовете и кокошите смески можем да ги подарим на врага си да се мъчи с тях.
Ако към тзи диета вкараме салата от морски водорасли ламинария и вакаме  и сухи синьо зелени водорасли хлорела 10 грама на ден и конопено мляко всеки би доживял 120 години. Такъв хранителен режим е много скъп обаче.
Който не е чел Хулда Кларк като го направи ще знае защо не трябва да яде сурово месо, да пие сурово мляко или да яде ядки, на които не знае произхода.
Фенщината на нещо, тоест всякакви крайности извън термина БАЛАНС,  са най голямата простотия на света.
 
« Последна редакция: 28-09-2009, 04:56:10 от valentingn »
Активен
sentence Master
Вярвам на този, който се стреми към истината, съмнявам се във всеки, който е убеден, че я е открил
клик

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:Трудни въпроси
« Отговор #66 -: 28-09-2009, 08:01:03 »

Здравей Валентин! Това с кучето и лаймската болест наистина ли ти се е случило? :o
Аз искам да те попитам за храненето по кръвните групи. Чета доста противоречиви мнения. Аз също съм нулева кръвна група и някои неща ги съобразявам. Например не съм веган, но се стремя към 80% суровоядство дори в повечето дни от седмицата съм на 100%. Позволявам си сьомга и скариди по1 път седмично и много рядко пилешко, зърнените съм ги спряла като в последната половин година си правих суров хляб от покълнала елда която е без глутен. Напоследък консумирам само ленени крекери вместо хляб. Написал си и подробна статия за качеставта на лененото семе и това само ме радва. Млечни продукти също не консумирам в последно време. Не разбирам защо отричаш плодовете? Ядки и покълнали семена ям редовно. Авокадо също консумирам често, но мисля че в нашата кръвна група е забранена храна, а аз се чувствам супер като го хапвам. Ако можеш малко повече да поясниш за кръвните групи ще е чудесно! :)
Активен

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Трудни въпроси
« Отговор #67 -: 28-09-2009, 09:12:38 »

А аз не обичам думата крайност.
Това, което е крайност за един е баланс за друг.
Активен

valentingn

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 49
Re:Трудни въпроси
« Отговор #68 -: 28-09-2009, 13:16:42 »

А аз не обичам думата крайност.
Това, което е крайност за един е баланс за друг.

Аз пък не обичам голи филосовски сентенции. Също и използвачите черпещи информация без да отдават такава за да не нарушат своята неприкосновеност. До абсолютната истина не може да стигне никой. Света се променя, Айнщайн е прозрял че всичко е относително. Всъщност Вери сериозно се замислям дали да не попия от твоя модел на поведение. умерени изказвания в стил Симеон Втори, може да се говори с часове общи приказки без да се каже нищо. От днес 28 септември тръгва метаморфозата в мен.

На въпроса дали ми  се е случило това с кучетата и кърлежите, да случи ми се.
Кучето при крос в морската градина а кърлежа в зеленината на парка в аспарухово при изгрев и тренировка тай чи бос.
 
« Последна редакция: 29-09-2009, 14:51:59 от valentingn »
Активен
sentence Master
Вярвам на този, който се стреми към истината, съмнявам се във всеки, който е убеден, че я е открил
клик

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Трудни въпроси
« Отговор #69 -: 28-09-2009, 14:46:18 »

Означава ли това,че ако майката пасе , млякото и е сурово... и не е мляко ,а фреш :surpris_22:

Много забавно за фреша, търкалях се от смях като прочетох
Ако си намеря жена алкохоличка и и събирам урината, като си направя клизма с нея ще се напивам на аванта  :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:

Успяхте да разсърдите и изгоните IVAN абсолютно безпричинно. Човека ви поднесе синтезирано знание трупано с години и не ви е насилвал да вярвате или не вярвате в нещо. Сега кой ще поднесе такова знание на куп. Не ми казвайте че нямате нужда от такова. И аз съм се нагледал на фенки на здравословно хранене една от друга по фанатизирани и болни. Да се разбира болни във всеки аспект, тънки кости, побеляващи коси, развалени зъби, кисти, липса на спортна енергия и други причинени от некомпетентност състояния с идеална цел - духовна практика.Не съм забелязал с духа си да владеят материята. По някога влизайки в "Здравословен магазин" се оглеждам с часове кое точно е здравословния продукт там. За да причислим една храна към раздел "здравословни", тя трябва да притежава праническа енергия. такава енергия имат само пресните храни. В здравословните магазини всичко е сушено, пакетирано, консервирано. И така къде е здравословната прясна храна?  На пазара от дребни частни производители. Моркови със зелените стърчилки на тях откъснати днес или вчера, цвекло, зеле, домати, пипер .... и тн много са.
Как може постоянно да критикувате без да изложите личния си пример, практика и възгледи. Всеки се скатал в анонимния си свят и чака сеир без да осъзнае, че колкото повече гледни точки има  толкова повече се обогатяваме.  За мен личния пример е най важен. Грешка е да се мисли че болестите идват само от неправилно храненене. Да зобиколим глупостите на Ван Хелзинг за нашия извънземен произход. Доста по добре звучи от някакви си тъпи маймуни нали ? В научно популярните дарвинови теории се казва, че човекоподобната маймуна е поумняла когато е прояла месо. Природата учи най добре.
Изчетох цялата книжнина по сергиите на тема здраве и знаете ли какво не можах да предвидя. Ами например че точно в апогея на силите си ще ме ухапе побесняло куче, после ще ми го зачукат с ваксина и накрая ще се довърша с ухапване от кърлеж. Ето моя личен пример за некомпетентност. Висша форма на непредвидима некомпетентност. За да се възстановя от противо бясната ваксина прецених че сутринната роса и стъпването бос по росата е здравословно. От къде мислите че  хванах лаймския кърлеж  :Content_4 - emotloader:.   Сега ще започнем ли спор за и против зареждане с прана сутрин на изгрев боси на росата ? По същия начин никой от вас  с  никакви аргменти не може да ме убеди в полезността на зърнените храни . Ами защо ли ? сигурно защото съм нулева кръвна група и задължително  е трябвало да минете и през нея книга. Или сигурно защото дядо ми е ветеринарен доктор и като ми видя кълновете каза че прасета хранени с покълнала пшеница умират.
Заредих камут, спелт, лимец, бяла мека пщеница, от всичките ми става гадно. Многократно повтарях процедурите но не мога да упреквам Петър Дънов че е лъжец. При него тези смески работят при мен не.
Не мога да приложа и системата на Иван на 100 процента. Отидох в селски район да избера млада коза пасла трева по указания на книгата на У. ПРАЙС. Една такава жизнена енергична перфектно животно. Естествено не можах да я заколя сам, помолих оператора на биологични единици (пастир ) да я заколи.
Месото подарих на комшиите, поради емоционални проблеми, не можах да го докосна. И какво ще правим сега ? Запомнете винаги има решение просто трябва да мислим и то много.

Като изключим личните ми практически проблеми(неинтересуващи никой), на въпроса дали на 100 процента може да сме вегани за много дълго време ще кажа :
Със зеленчукови сокове например по книгата на НОРМАН УОКЪР може да се живее неограничено дълго време и то в пълно здраве. Ядките ( бадеми, бразилски орех, лешник ) и други могат да осигурят мазнините и протеина. Плодовете и кокошите смески можем да ги подарим на врага си да се мъчи с тях.
Ако към тзи диета вкараме салата от морски водорасли ламинария и вакаме  и сухи синьо зелени водорасли хлорела 10 грама на ден и конопено мляко всеки би доживял 120 години. Такъв хранителен режим е много скъп обаче.
Който не е чел Хулда Кларк като го направи ще знае защо не трябва да яде сурово месо, да пие сурово мляко или да яде ядки, на които не знае произхода.
Фенщината на нещо, тоест всякакви крайности извън термина БАЛАНС,  са най голямата простотия на света.
 

:kisss:Айййййй да му се не види...че си патил, патил си, ама -патенето си е тест , бе сине - тест на природата - шъ или не шъ!!!И какво , аз като съм 3/три/ пъти накърълежвана , какво сега да не си стъпвам в градинката ли???Неееееееее, пак си стъпвам и то боса по росата, с роса лице умила ,с розов цвят лице натрила и на слънцето поклонила... :heart_2:
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Трудни въпроси
« Отговор #70 -: 28-09-2009, 15:00:39 »

То и Хулда Кларк не е спасение,ако спазваш всичко което казва,трябва половината ден да мине в подготовка на храна и обезпаразитяване на помещения.И секс е опасно,то какви бактерии има във влагалището. :surpris_25:
А и метода който е "измислила" е от 30-те години на миналия век.Не отричам обаче обезпаразитяването.
Важно е да те пази Господ,каквото и да спазваш,нямаш ли късмет......лошо. Никй не го е гонил Иван,просто където и да пише има спорове. В спйдър спорт също преди време.
Прав си ,че всеки си има абсолютна истина.
Жалко за кучето и кърлежа,това имам в предвид с късмета.
Също така,не ям храна,която не ми харесва,ако ще да е най полезната!
И за козлето е жалко :surpris_25:
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Трудни въпроси
« Отговор #71 -: 28-09-2009, 15:24:07 »

Лампионов, всъщност не те разбирам какво целиш...
Активен

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Трудни въпроси
« Отговор #72 -: 29-09-2009, 09:35:38 »

Лампионов, всъщност не те разбирам какво целиш...
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Трудни въпроси
« Отговор #73 -: 29-09-2009, 09:37:27 »

Лампионов, всъщност не те разбирам какво целиш...

 :kisss:Цели, цели , ама ме мож уцели...Хилава му е целта!!!! :heart_2:
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Трудни въпроси
« Отговор #74 -: 29-09-2009, 10:49:10 »

Деси, това вече съм го писала другаде, но няма да попречи да се повторя. Аз също съм нулева кръвна група. Обаче от бебе съм вегетарианка. Скоро ще навърша 31, досега не съм имала здравословни проблеми, дано и така да продължава! Кожна алергия направих един единствен път като студентка към шампоан на Билка. Аз лично за яденето според кръвната група нямам какво повече да кажа. Организма ти показва какво му понася и какво не, както при теб с авокадото, тъй че...
Активен

valentingn

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 49
Re:Трудни въпроси
« Отговор #75 -: 29-09-2009, 14:54:02 »

Лампионов, всъщност не те разбирам какво целиш...

Целя наторяване с безсмислени сентенции, а ти какво целиш. Едно птиченце е казало че е невъзпитано да се отговаря на въпрос с въпрос.
Активен
sentence Master
Вярвам на този, който се стреми към истината, съмнявам се във всеки, който е убеден, че я е открил
клик

canat

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 524
Re:Трудни въпроси
« Отговор #76 -: 29-09-2009, 15:12:33 »

провокация, не е лош метод...чрез нея излиза доста пяна oт събеседницициe, но и човек се замисля по-дълбоко върху собствените си възгледи и може би преосмисля по нещичко (или си прави заключения за другите, хах)
Активен

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Трудни въпроси
« Отговор #77 -: 29-09-2009, 21:27:26 »

Означава ли това,че ако майката пасе , млякото и е сурово... и не е мляко ,а фреш :surpris_22:

Много забавно за фреша, търкалях се от смях като прочетох
Ако си намеря жена алкохоличка и и събирам урината, като си направя клизма с нея ще се напивам на аванта  :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:

Успяхте да разсърдите и изгоните IVAN абсолютно безпричинно. Човека ви поднесе синтезирано знание трупано с години и не ви е насилвал да вярвате или не вярвате в нещо. Сега кой ще поднесе такова знание на куп. Не ми казвайте че нямате нужда от такова. И аз съм се нагледал на фенки на здравословно хранене една от друга по фанатизирани и болни. Да се разбира болни във всеки аспект, тънки кости, побеляващи коси, развалени зъби, кисти, липса на спортна енергия и други причинени от некомпетентност състояния с идеална цел - духовна практика.Не съм забелязал с духа си да владеят материята. По някога влизайки в "Здравословен магазин" се оглеждам с часове кое точно е здравословния продукт там. За да причислим една храна към раздел "здравословни", тя трябва да притежава праническа енергия. такава енергия имат само пресните храни. В здравословните магазини всичко е сушено, пакетирано, консервирано. И така къде е здравословната прясна храна?  На пазара от дребни частни производители. Моркови със зелените стърчилки на тях откъснати днес или вчера, цвекло, зеле, домати, пипер .... и тн много са.
Как може постоянно да критикувате без да изложите личния си пример, практика и възгледи. Всеки се скатал в анонимния си свят и чака сеир без да осъзнае, че колкото повече гледни точки има  толкова повече се обогатяваме.  За мен личния пример е най важен. Грешка е да се мисли че болестите идват само от неправилно храненене. Да зобиколим глупостите на Ван Хелзинг за нашия извънземен произход. Доста по добре звучи от някакви си тъпи маймуни нали ? В научно популярните дарвинови теории се казва, че човекоподобната маймуна е поумняла когато е прояла месо. Природата учи най добре.
Изчетох цялата книжнина по сергиите на тема здраве и знаете ли какво не можах да предвидя. Ами например че точно в апогея на силите си ще ме ухапе побесняло куче, после ще ми го зачукат с ваксина и накрая ще се довърша с ухапване от кърлеж. Ето моя личен пример за некомпетентност. Висша форма на непредвидима некомпетентност. За да се възстановя от противо бясната ваксина прецених че сутринната роса и стъпването бос по росата е здравословно. От къде мислите че  хванах лаймския кърлеж  :Content_4 - emotloader:.   Сега ще започнем ли спор за и против зареждане с прана сутрин на изгрев боси на росата ? По същия начин никой от вас  с  никакви аргменти не може да ме убеди в полезността на зърнените храни . Ами защо ли ? сигурно защото съм нулева кръвна група и задължително  е трябвало да минете и през нея книга. Или сигурно защото дядо ми е ветеринарен доктор и като ми видя кълновете каза че прасета хранени с покълнала пшеница умират.
Заредих камут, спелт, лимец, бяла мека пщеница, от всичките ми става гадно. Многократно повтарях процедурите но не мога да упреквам Петър Дънов че е лъжец. При него тези смески работят при мен не.
Не мога да приложа и системата на Иван на 100 процента. Отидох в селски район да избера млада коза пасла трева по указания на книгата на У. ПРАЙС. Една такава жизнена енергична перфектно животно. Естествено не можах да я заколя сам, помолих оператора на биологични единици (пастир ) да я заколи.
Месото подарих на комшиите, поради емоционални проблеми, не можах да го докосна. И какво ще правим сега ? Запомнете винаги има решение просто трябва да мислим и то много.

Като изключим личните ми практически проблеми(неинтересуващи никой), на въпроса дали на 100 процента може да сме вегани за много дълго време ще кажа :
Със зеленчукови сокове например по книгата на НОРМАН УОКЪР може да се живее неограничено дълго време и то в пълно здраве. Ядките ( бадеми, бразилски орех, лешник ) и други могат да осигурят мазнините и протеина. Плодовете и кокошите смески можем да ги подарим на врага си да се мъчи с тях.
Ако към тзи диета вкараме салата от морски водорасли ламинария и вакаме  и сухи синьо зелени водорасли хлорела 10 грама на ден и конопено мляко всеки би доживял 120 години. Такъв хранителен режим е много скъп обаче.
Който не е чел Хулда Кларк като го направи ще знае защо не трябва да яде сурово месо, да пие сурово мляко или да яде ядки, на които не знае произхода.
Фенщината на нещо, тоест всякакви крайности извън термина БАЛАНС,  са най голямата простотия на света.
 

Напълно безполезен пост :pensif_29: Това са до болка дъвкани теми и да говориш глупости не ти отива бе, момче :police:
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Трудни въпроси
« Отговор #78 -: 29-09-2009, 22:07:00 »

Абе то всеки път човек като прави или яде същото нещо, не му се отразява еднакво, повече от ясно е, че от човека до човека ще има най-различни реакции и непоносимости.
Ти верно ли си хванал лаймска болест? Аз за сефте видях кърлеж миналата ходина, за лятото си извадих 7, а тази година 2 бебета кърлежи, те бяха най-трудни за вадене. Нищо ми няма. И ги вадих със зехтин, нека някой разправят че не трябвало, излязоха си цели.
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Трудни въпроси
« Отговор #79 -: 29-09-2009, 22:22:34 »

Малоумните теории на Дарвин,отдавна са разбити на хиляди парченца.По неговата логика,човека както си ял месо...и хоп...появила му се фантазията :Confus_3:То материя не съществува,камоли простотиите на Дарвин.
Активен
 

Страницата е създадена за 0.16 секунди с 22 запитвания.