Начало   Помощ Вход Регистрация  
Форум Земя назаемСуровоядствоДневнициТема: Дневникът на Светльо
Страници: 1 2 3 4 [5] 6   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Дневникът на Светльо  (Прочетена 26675 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
vladi
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 486

« Отговор #80 -: 15-07-2009, 21:56:30 »

Марулче, те идеалните двойки се допълват... направо сте готови! Я да изчезвам и да ви оставя насаме в дневника  намигам Cheesy
Активен

Radula
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 710

« Отговор #81 -: 16-07-2009, 23:52:45 »

Хаххаха, Марулче, и аз давам малко то моите на който иска...  Grin

Наистина зависи от упражненията. В интерес на истината, мускули се правят най-вече на фитнес. Има едни "здрави" суровоядци, приличат на месоядци,  но просто тренират в залата...

Конопено мляко задължително - много протеини има в него и много се пие при активно спортуващи. Останалата информация ни се припокрива, засега няма какво да допълня...
Активен

Remember the importance of gratitude and appreciation in all areas of your life. Make time in each day to connect with God and with yourself.
Petko
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2359

« Отговор #82 -: 17-07-2009, 00:07:13 »

Напълно съм съгласен с Радула. Без конопито не може Grin намигам Давам и собствен фото пример Grin намигам Smiley
Активен

“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди

“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов
Radula
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 710

« Отговор #83 -: 17-07-2009, 01:16:00 »

Оооо, връщам си думите назад - не само с фитнес, ами и с йога се правят мускули...  намигам
Петко и ти май влизаш в графата "суровоядци - здравеняци"  Grin
"Powered by RAW"  Grin Grin - това ви е девизът!  Smiley
Активен

Remember the importance of gratitude and appreciation in all areas of your life. Make time in each day to connect with God and with yourself.
Petko
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #84 -: 17-07-2009, 01:22:09 »

Аз здравеняк Grin Cheesy Cheesy 55 кила на 185 см Grin Grin Grin Ама щом казваш Cool Cool Cool
Активен

“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди

Вери
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2153

« Отговор #85 -: 17-07-2009, 19:19:45 »

Петко, прати снимките на аверчето. Да не се притеснява и за теб и за пържолите. Ще има повече за него.  намигам  Cheesy
Активен
Petko
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #86 -: 17-07-2009, 20:02:36 »

хахаххх...то аверчето беше набило сестра си, заради няколко кюфтета преди 4-5 години Grin Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

vasilena
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1059

« Отговор #87 -: 18-07-2009, 07:14:44 »

Grin Grin Grin Grin Grin
Активен
mariiina
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1462

« Отговор #88 -: 28-11-2009, 11:13:39 »

:heart_2:Светльо, баба с тебе зачекнахме една итересна темичка, кат си готов давай у езотериката, че не помня къде я наченахме... пък ме сърби езикът...да не се откажеш сега Ъъъ?
Активен

...могъщият се бори само със могъщ...
Zloqd
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1360

« Отговор #89 -: 28-11-2009, 22:53:51 »

Хаххаха, Марулче, и аз давам малко то моите на който иска...  Grin

Наистина зависи от упражненията. В интерес на истината, мускули се правят най-вече на фитнес. Има едни "здрави" суровоядци, приличат на месоядци,  но просто тренират в залата...

Конопено мляко задължително - много протеини има в него и много се пие при активно спортуващи. Останалата информация ни се припокрива, засега няма какво да допълня...
Като бях в гимназията 2 гидини се занимавах с бодибилдинг яко блъскане и това още преди да ми дойдат някакви вегетариански идеи в главата. До един момент мускулите ми нарастваха и накрая само ставаха по-жилави и твърди без да увеличавам обиколките.

Оооо, връщам си думите назад - не само с фитнес, ами и с йога се правят мускули...  намигам
Петко и ти май влизаш в графата "суровоядци - здравеняци"  Grin
"Powered by RAW"  Grin Grin - това ви е девизът!  Smiley
И аз имах почти такива плочки като Петко. Сега благодарение на йогата мускулите ми станаха с финна структура, по-меки и гладки са и като ги стегна почти не се напипват буци, а е нещо хомогенно. Никога не съм имал никаква подкожна тлъстина.
Активен

Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка
rima
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 512

« Отговор #90 -: 17-02-2010, 10:45:25 »

Светльо, къде има в Бургас диетичен магазин, знаеш ли адрес? Също ако можеш да ми кажеш къде мога да намеря настойка от орехи за пречистване по метода на Хилда Кларк, ще ти бъда много благодарна  пеперуди
Активен
Svetlio
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1133

« Отговор #91 -: 17-02-2010, 11:10:23 »

Rima, за здравословен магазин в момента не мога да ти кажа къде има.Имаше един на "Гурко",но вече го няма...затвориха го нерешителен
Аз си бях купил повече пакетчета от различни неща за покълване и се бях запасил,така да се каже и миналата седмица отивам да зареждам пак и какво да гледам...няма го магазина. амии... знам ли
Сега от пазара каквото намеря,това.Търся в центъра магазин,но още не съм намерил,а за в комплексите идея си нямам.Общо взето в Бургас сме много зле с тая работа.
Настойка от орехи не съм търсил,но бих искал и аз да си купя.Оглеждам и за такъв уред,"зепер" но има много некачествени и за сега само чета по форумите, за да знам горе долу какво да искам когато си го поръчам.
Съжалявам,че не можах да ти помогна,но това е положението за сега  нерешителен flower
Активен
rima
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #92 -: 17-02-2010, 11:17:35 »

Е, все пак е информация. Поне да не се надявам  ухилен
Иначе намерих един адрес на магазаин самоздрав: ул. Стефан Стамболов бл.132
само, че пише, че е за санитарни материали. Но не пречи да се провери. Другия "Самоздрав" е чак в Стара Загора
Активен
Svetlio
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #93 -: 17-02-2010, 11:24:34 »

"Самоздрав" имаме да  :Content_14:Единият беше срещу космос новата кооперация до магазина на Адидас.
Видях още един такъв за здравни принадлежности на Републиканска.Минах покрай него,но не се загледах.Между Славейковото пазарче и Гурко.Пада се от дясно,по посока Гурко.
Активен
rima
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #94 -: 17-02-2010, 11:38:38 »

Тези ги няма в нета, добре, че попитах.
А семената от пазара дето си взимаш, био ли са? Тук намерих само някакви био, но ми идват малко солено. Мислех да си взема от агроборсата за посев, но те пък са съмнително евтини...
За орехова тинктура вероятно може да се поръча онлайн от доктор-натура. Тяхната обаче е от черен орех и е над 50 лв. От зелен орех в София има в Дар по 9-10 лв., но незнам дали пращат дистанционно.
« Последна редакция: 17-02-2010, 11:41:32 от rima » Активен
Svetlio
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #95 -: 17-02-2010, 11:48:26 »

Незнам дали са био.Аз от пазара си купувам ядки, нахут от турския,че е по голям и лесно се бели.В едно магазинче до пазара(краснодар),намерих пакетирана ръж.
Това магазинче е от тези за диабетици и т.н.От тези в които има само боклуци,но са без захар и лекарите им ги препоръчват.Влязох ей така,просто да видя,може пък да има нещо.Е,имаше...ръж.Попитах имате ли люцерна? А жената вика,ами не,защото никой не е искал до сега  ухилен
Жената беше доста отзивчива и каза че ще говори с дистрибуторите да и доставят повече семена за кълнове.Така че,там ми е надеждата.Но за други по-специфични неща,май няма да ме огрее и ще трябва да зареждам от другаде. амии... знам ли
« Последна редакция: 17-02-2010, 11:50:30 от Svetlio » Активен
marulka
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1649

Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

« Отговор #96 -: 17-02-2010, 14:28:43 »

е точно турски ли нахут намери да зимаш... размерът откога има значение и това, че е по-голям не ти ли говори, че най-вероятно и той е бамкан с хормони както и почти всичко в Турция... нерешителен
Активен

Nothing cooked tastes as good as raw feels
benato
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1467

« Отговор #97 -: 17-02-2010, 14:35:20 »

Доживяхме да пишеш редовно пак ,добре дошла flowers2
Активен

GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".
Svetlio
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #98 -: 17-02-2010, 14:45:15 »

Марулче,по-лесно се бели за това!Аз не обичам да го ям с обвивката.
Те и ядките са турски,но до колкото знам,са си хубави.
Активен
Svetlio
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #99 -: 17-02-2010, 18:14:27 »

Rima,сега попаднах на едно магазинче от "наш'те".Намира се точно на гърба на църквата "Кирил и Методи".Той е с една стара дограма от железните,доста неугледен отвън.Едвам го забелязах,но от горе има табела и ако се огледаш,ке го видиш.Имаше повечето неща за покълване,брашна разни, и т.н.Каза че в петък ще получат и суров тахан.
Имаше обаче и доста продукти в шишенца,но не разпитах за тях.Повечето са козметика.Изкара ми лиций на капсули,значи може да има и други добавки.Тези дни като отида,ще разпитам какво точно има.
Активен
Страници: 1 2 3 4 [5] 6   Нагоре
Изпечатай
Форум Земя назаемСуровоядствоДневнициТема: Дневникът на Светльо
Отиди на: